Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Mikropěstování » indoor 125W (2x Special Kush1, 1x White Widow)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Frenkus
Nový Člen

Karma uživatele Frenkus - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 9  

indoor 125W (2x Special Kush1, 1x White Widow) Příspěvek č. 1

Zdravím vás kluci,
jdu pěstovat poprvé, zkušenosti nemám žádné.
Hlavní je že mám moc nízký rozpočet proto šetřím všude
Box bude homemade nebo spíše v robote si ho vyrobím.

Osazenstvo: 2x Special Kush 1 + 1x White Widow od royalqueenseeds samozrejme feminizované
Box: 50x45x70
Svetlo: CLF 125W (2700k) + na rast k tomu asi nejaká 25W úsporka (tam dam 6500k)
Substrat: obyčejný predhnojený na květy + perlit
Hnojky: ješte nevím co odporúčate v rozumní cene?
Odtah: EURO 2 (na něm nasazenej pachovej filtr + odhlučnenie)
Ofuk: 12V PC Fun 8mm pouštení na 5V.


Vlhkost si nějak ukorigujem, teplotu také. Mám v plánu koupit si Ph papírky a taktéž meteo stanici. Vnitřek boxu vylepím izotermickou folií a jako květináč si pozváram z antikoru vlastný protože potřebuji spíš kořeny do šířky než do vyšky (objem bude kolem 6L). Stínidlo bude taktéž home made a bud ho vylepit hliníkovou páskou nebo také tou izotermickou folií. Výdělek čekám kolem 50G. (doufám že alespoň tolik) jdu pravděpodobně pěstovat metodou SCROG
Poprosím vás o nějaké rady co a jak abych věděl. Začnu pěstovat v nejbližších týdnech. A nemám žádné zkušenosti pouze přezrálých kopec theadu a galerií.
Děkuji

Pouze startuji svůj pěst ale čtu, informuji se a snažim se.

Naposledy upravil Frenkus 30-10-2014 v 17:26 PM

Old Post 30-10-2014 v 16:52 PM
Frenkus je offline   Profil uživatele Frenkus   Find more posts by Frenkus   Foto galerie člena Frenkus   Click here to Send Frenkus a Private Message   Add Frenkus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Frenkus
Nový Člen

Karma uživatele Frenkus - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 2

No kluci ale co, nic? Nejake rady? Nakoniec idem 3x Special Kush, semiacka su už na ceste. Ale jde mi o to, že potrebujem box a hlavne ventilator uplne odhlučniť ale že uplne co by ste poradili?

Pouze startuji svůj pěst ale čtu, informuji se a snažim se.

Old Post 05-11-2014 v 21:02 PM
Frenkus je offline   Profil uživatele Frenkus   Find more posts by Frenkus   Foto galerie člena Frenkus   Click here to Send Frenkus a Private Message   Add Frenkus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ok meen
Stálý Člen

Karma uživatele Ok meen - 84% PěstitelskáKarma uživatele Ok meen - 84% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 54  

Příspěvek č. 3

Zdar,
dam Ti radu, na to euro se vykašli, jednou sem takovej větrák měl a hluk ani výkon mě zrovna neoslovil (měl sem 150w) v boxu bylo přes 30°C a rámus hroznej, skus použít sadu PC větráčků, sice si to budeš muset poskládat sám, ale cena je přibližně stejná, hučnost bude určo nižší, jde to regulovat o dost jednodušejc než 220v venťas, a na tvuj rozměr to bohatě stačí, a pokud si budeš stavět pacháč použij uhlíkovej filtr do digestoře alespoň 3 vrstvy, ten to profoukne jak nic, nebo kup aspoň 3 metry sonoflexu a hoď to za vent...

já používam 5x PC ventů stažený na půlku, jako aktivní přítah, takže to žere necelý 4W, neni to vůbec slyšet, a fučí to statečně... jednou se mi povedlo odtahovej vent stáhnout tak moc, že se druhej den neroztočil vůbec, a ten přítah to stejně uchladil


(tůty: http://www.gme.cz/ventilator-sunon-...s3-999-p625-229)

Ok...

Vyměnim všechno co vim,za půlku toho co nevim

v jednoduchosti je síla

Old Post 14-11-2014 v 13:50 PM
Ok meen je offline   Profil uživatele Ok meen   Find more posts by Ok meen   Foto galerie člena Ok meen   Click here to Send Ok meen a Private Message   Add Ok meen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
breakbeat
Stálý Člen

Karma uživatele breakbeat - 44% Pěstitelská

Registrován: Nov 2014
Příspěvků: 188  

Příspěvek č. 4

na pc vetracky se vyser, to nestaci, porid neco takovyhleho: http://www.cannabisshop.cz/canabiss...D-150-D1-154-mm
za 500 asi nejrozumnejsi + sonoflex 1m za 150kč a mas vystarano i s hlukem

Old Post 09-12-2014 v 19:41 PM
breakbeat je offline   Profil uživatele breakbeat   Find more posts by breakbeat   Foto galerie člena breakbeat   Click here to Send breakbeat a Private Message   Add breakbeat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:11 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1371970 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív