Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Indoor vol.1
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
KALAJDY
Stálý Člen

Karma uživatele KALAJDY - 100% PěstitelskáKarma uživatele KALAJDY - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 145  

Obecné Indoor vol.1 Příspěvek č. 1

Ahoj lidi tak se chci s vámi podělit o svuj první indoor grow..Jsem uplnej začátečník v oblasti indoor takže budu rád za jakýkoliv připomínky a rady.

Box: Šatí skříň o rozměru 180x80x50,vylepená folii co byla k dispozici ale myslím si že velmi dostačující.

Ventilace: Odtah- 180m/h, Ofuk: klipsna a přítah je pasiv.

Světlo: Růst- CFL 125w
Květ: 250w HPS

Zvlhčovačka: Sencor SHF 1010 (s vlastním hygrostatem kterej ovšem měří na hovno... Sencor takže co víc k tomu říct snad jen že jsem rád že je zadarmo)

Půda: BioBizz Light Mix, Květníky 5,7L

Hnojiva: Růst: AN- Sensi Grow Ph Perfect
Květ: AN- Sensi Bloom Ph perfect
Kořeňák: AH- Root Stimulator
S Advanced Nutrients mám výborné zkušenosti v outdoor.

Řízky: Critical Mass od Mr.Nice

Outdoor vol.2 2015
První grow 2014

Naposledy upravil KALAJDY 31-10-2014 v 07:58 AM

Old Post 28-10-2014 v 20:12 PM
KALAJDY je offline   Profil uživatele KALAJDY   Find more posts by KALAJDY   Foto galerie člena KALAJDY   Click here to Send KALAJDY a Private Message   Add KALAJDY to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KALAJDY
Stálý Člen

Karma uživatele KALAJDY - 100% PěstitelskáKarma uživatele KALAJDY - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 2




2.den
Prozatím leju jen kořeňák říkám si že v light mixu je dost živin na celej růst tak nevím jestli mám vubec na růst potom hnojit.

Outdoor vol.2 2015
První grow 2014

Old Post 28-10-2014 v 20:16 PM
KALAJDY je offline   Profil uživatele KALAJDY   Find more posts by KALAJDY   Foto galerie člena KALAJDY   Click here to Send KALAJDY a Private Message   Add KALAJDY to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 3

Dobrý výběr hnojiv jsou nej. Moje nejoblíbenější hnojiva mrkni když tak na mé indoory.
Už sis skoro mohl vzít ty jejich nejlepší Connoisseur už mají i grow a bloom. A cena už se skoro rovná se Sensi.
Uvažuješ třeba ještě o nějakým boostru na květ?

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 28-10-2014 v 21:31 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KALAJDY
Stálý Člen

Karma uživatele KALAJDY - 100% PěstitelskáKarma uživatele KALAJDY - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 4

Ahoj Mr.MEN booster bych chtěl a to Bud Ignitor ale to uvidím ... já jsem právě hrozně spokojenej s těma hnojivama v outdooru jsou nejlepší co jsem poznal a tak si myslím že to bude i v indooru.... Viděl jsem nějaký tvoje pěsty dřív a to mě jen utvrdilo bejt věrnej týhle značce

Outdoor vol.2 2015
První grow 2014

Naposledy upravil KALAJDY 29-10-2014 v 07:22 AM

Old Post 29-10-2014 v 07:05 AM
KALAJDY je offline   Profil uživatele KALAJDY   Find more posts by KALAJDY   Foto galerie člena KALAJDY   Click here to Send KALAJDY a Private Message   Add KALAJDY to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KALAJDY
Stálý Člen

Karma uživatele KALAJDY - 100% PěstitelskáKarma uživatele KALAJDY - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 5

Jen mě děsí to že prozatím teď když jsou holky malý nemám PH metr mám nejspíš doma dost tvrdou vodu a to mě děsí....

Outdoor vol.2 2015
První grow 2014

Old Post 29-10-2014 v 07:18 AM
KALAJDY je offline   Profil uživatele KALAJDY   Find more posts by KALAJDY   Foto galerie člena KALAJDY   Click here to Send KALAJDY a Private Message   Add KALAJDY to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petr616
Stálý Člen

Karma uživatele petr616 - 1% PěstitelskáKarma uživatele petr616 - 1% PěstitelskáKarma uživatele petr616 - 1% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 214 

Příspěvek č. 6

citace:
Původní příspěvek od KALAJDY
Jen mě děsí to že prozatím teď když jsou holky malý nemám PH metr mám nejspíš doma dost tvrdou vodu a to mě děsí....


Ja sem to vyresil PH kapkovym testem za 50kc, na zmereni ph vody z kohoutku, ph zalivky atd se to da, aspon orientacne. a to me doma tece 7,5ph z vodovodu, necham odstat namicham hnojky a kytka nevypada ze by stim mela problem (i bez hnojek ze startu uplne na klid).

Old Post 29-10-2014 v 08:16 AM
petr616 je offline   Profil uživatele petr616   Find more posts by petr616   Foto galerie člena petr616   Click here to Send petr616 a Private Message   Add petr616 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 7

citace:
Původní příspěvek od KALAJDY
Ahoj Mr.MEN booster bych chtěl a to Bud Ignitor ale to uvidím ... já jsem právě hrozně spokojenej s těma hnojivama v outdooru jsou nejlepší co jsem poznal a tak si myslím že to bude i v indooru.... Viděl jsem nějaký tvoje pěsty dřív a to mě jen utvrdilo bejt věrnej týhle značce
No heleď ten Bud Ignitor je myslím jen na první 2 týdny. Je to takový nakopávač. Ale spš si kup něco co se používá tak na půlku květu jako Big Buds, Nirvana atd. To bude pro tebe určo lepší. A ještě doporučím ne tedy od AN, ale od Hesi boost je to taky moc dobré a překvapivě levné hnojivo, potom budeš mít úplně sladké palice. :-P


Abych to tady nezasíral tak pisnu ještě sem.
citace:
Původní příspěvek od Džejmsn
AN maj boostry jeste bad candy a overdrive ne? Jedu tyhle hnojky v bubleru a teda maj neco do sebe mam A B rust,A B kvet vodoo juice, b52 pak teda bud candy ,big bud a overdrive,slozek teda malo nemaj,ale asi amici vedi co delaj... s tim ph si u me rovnaj slusne sami (minimLne o 0,5) ale urcite to zmer. Jinak pozor naty kapky at nekapes treba 30. Kapek ty stojej za prd..
Nejsou Americké ale Kanadské i na obale máš made in canada myslím. A jinak těch boostru maj hodně. Já jsem jedno používal na ráz kromě jednoho všechny.

Naposledy upravil Mr.MEN 29-10-2014 v 13:00 PM

Old Post 29-10-2014 v 09:49 AM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KALAJDY
Stálý Člen

Karma uživatele KALAJDY - 100% PěstitelskáKarma uživatele KALAJDY - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 8

Díky kluci za skvělý rady určitě dokoupím podle tebe A ty PH papírky teda koupím alespoň něco.

Outdoor vol.2 2015
První grow 2014

Old Post 29-10-2014 v 10:34 AM
KALAJDY je offline   Profil uživatele KALAJDY   Find more posts by KALAJDY   Foto galerie člena KALAJDY   Click here to Send KALAJDY a Private Message   Add KALAJDY to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Džejmsn
Stálý Člen

Karma uživatele Džejmsn - 35% PěstitelskáKarma uživatele Džejmsn - 35% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 114  

Příspěvek č. 9

AN maj boostry jeste bad candy a overdrive ne? Jedu tyhle hnojky v bubleru a teda maj neco do sebe mam A B rust,A B kvet vodoo juice, b52 pak teda bud candy ,big bud a overdrive,slozek teda malo nemaj,ale asi amici vedi co delaj... s tim ph si u me rovnaj slusne sami (minimLne o 0,5) ale urcite to zmer. Jinak pozor naty kapky at nekapes treba 30. Kapek ty stojej za prd..

Old Post 29-10-2014 v 11:04 AM
Džejmsn je offline   Profil uživatele Džejmsn   Find more posts by Džejmsn   Foto galerie člena Džejmsn   Click here to Send Džejmsn a Private Message   Add Džejmsn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petr616
Stálý Člen

Karma uživatele petr616 - 1% PěstitelskáKarma uživatele petr616 - 1% PěstitelskáKarma uživatele petr616 - 1% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 214 

Příspěvek č. 10

Tak tady vsechny ty testy jsou spise orientacni, ten BEN test ma presnost myslim +/-0,3ph ale ma to sikovne rozskalovany ze se da celkem dobre poznat honota podle stupnice, nevim ja mam jenom tohle, nekdo rika ze kapky sou lepsi nez papirky, tezko rict...

Old Post 29-10-2014 v 11:23 AM
petr616 je offline   Profil uživatele petr616   Find more posts by petr616   Foto galerie člena petr616   Click here to Send petr616 a Private Message   Add petr616 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KALAJDY
Stálý Člen

Karma uživatele KALAJDY - 100% PěstitelskáKarma uživatele KALAJDY - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 11



Tady jsou fotky za světla na těch z tmy nejde moc vidět... Jinak musim koupit něco na to ph raději protože prozatím tam nemužu lejt hnojivo na růst i když bych rád aby se to ph srovnalo.
Jinak jeden řízek je takovej unavenej je to ten vlevo v rohu.

Outdoor vol.2 2015
První grow 2014

Old Post 29-10-2014 v 15:00 PM
KALAJDY je offline   Profil uživatele KALAJDY   Find more posts by KALAJDY   Foto galerie člena KALAJDY   Click here to Send KALAJDY a Private Message   Add KALAJDY to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KALAJDY
Stálý Člen

Karma uživatele KALAJDY - 100% PěstitelskáKarma uživatele KALAJDY - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 12

Mr Men: Mám dotaz co kdybych nalil trochu růstového hnojiva do zálivky jen nevím kolik ho tam nalít třeba do čtyř litrů aby to srazilo to PH ale nespálilo prcky...

Outdoor vol.2 2015
První grow 2014

Old Post 29-10-2014 v 15:53 PM
KALAJDY je offline   Profil uživatele KALAJDY   Find more posts by KALAJDY   Foto galerie člena KALAJDY   Click here to Send KALAJDY a Private Message   Add KALAJDY to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 13

citace:
Původní příspěvek od KALAJDY
Mr Men: Mám dotaz co kdybych nalil trochu růstového hnojiva do zálivky jen nevím kolik ho tam nalít třeba do čtyř litrů aby to srazilo to PH ale nespálilo prcky...
No ty hnojiva snižují pH, ale asi při těch koncentracích co tam píšou. Ale EC by bylo tak na 3,5 coš by spálilo snad i nějaký giganty. Vždycky musím ještě dodělávat pH.
Tak že jestli tim chceš snížit pH tím hnojivem tak to rači nedělej. Ale můžeš dát pár kapek citronové šťávi do vody. Bohužel ti nepovím kolik, ale tím se dá jednodušeji snížit pH. Musíš si pořídit ty kapky aby se to dalo jednodušeji kontrolovat. Ale to je základ to už si měl mít doma.

Old Post 29-10-2014 v 16:40 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petr616
Stálý Člen

Karma uživatele petr616 - 1% PěstitelskáKarma uživatele petr616 - 1% PěstitelskáKarma uživatele petr616 - 1% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 214 

Příspěvek č. 14

Ja bych to tak neresil, pokud ti tece z kohoutku ph kolem 7 zalivej primo tim, pak az tam primichas hnojku tak ti to udela krasnejch 6-6,5 a nemusis nic vymyslet...samozrejme zmerit si odstatou vodu, vodu s hnojkama aspon abys mel na zacatku orientacni predstavu ze je vsechno v mezich coz by byt melo.

Old Post 29-10-2014 v 16:50 PM
petr616 je offline   Profil uživatele petr616   Find more posts by petr616   Foto galerie člena petr616   Click here to Send petr616 a Private Message   Add petr616 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KALAJDY
Stálý Člen

Karma uživatele KALAJDY - 100% PěstitelskáKarma uživatele KALAJDY - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 15

Zítra koupím ty kapky

Outdoor vol.2 2015
První grow 2014

Old Post 29-10-2014 v 19:36 PM
KALAJDY je offline   Profil uživatele KALAJDY   Find more posts by KALAJDY   Foto galerie člena KALAJDY   Click here to Send KALAJDY a Private Message   Add KALAJDY to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KALAJDY
Stálý Člen

Karma uživatele KALAJDY - 100% PěstitelskáKarma uživatele KALAJDY - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 16


Tak jsem konečně dotáhl zvlhčovačku takže zvlhčujem na plný obrátky...

Outdoor vol.2 2015
První grow 2014

Old Post 31-10-2014 v 07:59 AM
KALAJDY je offline   Profil uživatele KALAJDY   Find more posts by KALAJDY   Foto galerie člena KALAJDY   Click here to Send KALAJDY a Private Message   Add KALAJDY to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:30 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
11-09-2014 - InDoor #8 - 130 odpovědí
24-06-2014 - InDoor #7 - 131 odpovědí
27-01-2018 - Indoor s Hlavou - 26 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7204530 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív