Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 1.indoor,jack herer,600w
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4
Autor
Téma 
Dirty86
Stálý Člen

Karma uživatele Dirty86 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Dirty86 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Dirty86 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Dirty86 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Dirty86 - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2013
Příspěvků: 394  

Příspěvek č. 49

[účet odstraněn]

Old Post 08-05-2015 v 19:41 PM
Dirty86 je offline   Profil uživatele Dirty86   Find more posts by Dirty86   Foto galerie člena Dirty86   Click here to Send Dirty86 a Private Message   Add Dirty86 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hmictrf
Nový Člen

Karma uživatele Hmictrf - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 10 

Příspěvek č. 50

citace:
Původní příspěvek od strýček_Pompo
zdar všem

tak jsem byl nucen sklidit o něco dříve než jsem nakonec plánoval,začala se mi dělat plíseň na paličkách.Nechtěl jsem radši nic riskovat a tak proběhla kosa a to v 58. dnu květu.Nevím čím to,možná vlkostí tu jsem měl kolem 50% a někdy v noci vyletěla aj na 60%.Na příští kolo bude odvlhčovačka

takže tedy zkoseno,pověšeno,ošmikáno a teď se paldy ještě do sušujou.

vyhlašuju již tak oblíbenou tipovačku:-)
smoke report doplním později až se to pořádně uleží :-)

ještě pár foteček:

1.myslíte fakt svilušky?(neměl jsem nikde žádnou pavučinku,jednou jsem to postříkal vylouhovaným tabákem)
2.zkusil jsem vyfotit plíseň :-D
3.pověšeno
4.ostříháno
cau myslim ze si ty svilusky mel podle tech listu ale treba az ke konci staci se kouknout pod listy jeslti tam uvidis nejaky svinstvo

Old Post 04-07-2015 v 13:25 PM
Hmictrf je offline   Profil uživatele Hmictrf   Find more posts by Hmictrf   Foto galerie člena Hmictrf   Click here to Send Hmictrf a Private Message   Add Hmictrf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 51

Čus a byl nějaký konec? Nebo ještě trend pokračuje?

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 08-07-2015 v 22:41 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krobak
Stálý Člen

Karma uživatele krobak - 99% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 607  

Příspěvek č. 52

citace:
Původní příspěvek od Mr.MEN
Čus a byl nějaký konec? Nebo ještě trend pokračuje?

Ahoj, mrkni na 44. príspevok. Ide ľahko prehliadnuť.

Old Post 08-07-2015 v 22:59 PM
krobak je offline   Profil uživatele krobak   Find more posts by krobak   Foto galerie člena krobak   Click here to Send krobak a Private Message   Add krobak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blondak01
Stálý Člen

Karma uživatele blondak01 - 16% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 53

čau, prosím tě, mám jacka 13. den, výška 22-25 cm. Docela se vytahuje, myslím, že bych ho měl zastřihnout, aby se spodky dorovnaly vrcholkům,jelikož maj cca 2cm, jak to rostlo tobě? O kolik se ti vytáhli po přepnutí??? Dík za odpověď

Old Post 08-12-2015 v 10:36 AM
blondak01 je offline   Profil uživatele blondak01   Find more posts by blondak01   Foto galerie člena blondak01   Click here to Send blondak01 a Private Message   Add blondak01 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:57 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
11-05-2016 - Jack Herer 400w - 180 odpovědí
02-04-2015 - 2.indoor,600w - 85 odpovědí
27-10-2014 - Jack Herrer pod 600W - 104 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1241240 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív