Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Moje 400w Prvotina
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
lagarto
Stálý Člen

Karma uživatele lagarto - 95% PěstitelskáKarma uživatele lagarto - 95% PěstitelskáKarma uživatele lagarto - 95% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 70  

Moje 400w Prvotina Příspěvek č. 1

Nejprve chci poděkovat všem moderátorům a všem členům za informace,návody,fotky atd..Konečně mam dost času na realizaci indoor pěstu tak do toho jdu!Jsem kutil a dělám to pro zábavu ale zároveň nerad dělám chyby takže veškeré parametry jsou podle FAG.Jedu ze semínek od DP a to Power Plant a Euforii.

Naposledy upravil lagarto 17-02-2009 v 19:10 PM

Old Post 05-02-2009 v 22:48 PM
lagarto je offline   Profil uživatele lagarto   Find more posts by lagarto   Foto galerie člena lagarto   Click here to Send lagarto a Private Message   Add lagarto to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FrYnK
Stálý Člen

Karma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 495  

Příspěvek č. 2

Zdar jen ti chci rict ze drzet se ciste jen podle FAQ neni uplne idealni stav...jsou parametry,postupy a jine veci ktere se lisej... nejde to vsechno hodit do jednoho pytle a podle toho postupovat...taky na zacatek jsou lepsi urcite klony....vis ze mas samici rychleji to jede... no uvidis... proste zkusenosti jsou zkusenosti tak je sbírej... at se dari

Old Post 06-02-2009 v 08:37 AM
FrYnK je offline   Profil uživatele FrYnK   Find more posts by FrYnK   Foto galerie člena FrYnK   Click here to Send FrYnK a Private Message   Add FrYnK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jaid
Stálý Člen

Karma uživatele jaid - 86% PěstitelskáKarma uživatele jaid - 86% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 108  

Příspěvek č. 3

Ja myslim ze drzat sa podla Faq je OK .Nakoniec si aj tak kazdy spravy vicuc a to najlepsie co sa mu bude zdat si uroby,no tie rezy asi budu fakt lepsie ,zo semenami je viac prace ,nieco nevyklici a este sledovat ci sa ti tam netlacia samci brrr

Old Post 06-02-2009 v 13:15 PM
jaid je offline   Profil uživatele jaid   Find more posts by jaid   Foto galerie člena jaid   Click here to Send jaid a Private Message   Add jaid to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 4

Presne tak, lepsie je zacat s FAQ a postupne si najst svoje, ako nezmyselnymi nikam neveducimi low-end pokusmi a spamovat to tu debilnymi otazkami..

Drzim palce, nech sa dari

Old Post 06-02-2009 v 13:50 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lagarto
Stálý Člen

Karma uživatele lagarto - 95% PěstitelskáKarma uživatele lagarto - 95% PěstitelskáKarma uživatele lagarto - 95% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 5

Dík za podporu.Samozřejmě k FAQ přistupuju jako k obecnému návodu a beru vlastní pěstování s nadhledem "vesničana".S těmi klony naprosto souhlasím ale nemám zatím žádný zdroj.Už jsem zjistil že semínka jsou pracná ale na poprve jsem rád že si to osahám od začátku.Dvě kytičky jsou horší ale ostatní vážně jedou až jsem překvapenej.Přidávám fotky a budu rád za každou připomínku a radu.Jo a ti samci jsou pro mě fakt to nejhorší co může bejt!

Naposledy upravil lagarto 09-02-2009 v 20:53 PM

Old Post 06-02-2009 v 23:34 PM
lagarto je offline   Profil uživatele lagarto   Find more posts by lagarto   Foto galerie člena lagarto   Click here to Send lagarto a Private Message   Add lagarto to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lagarto
Stálý Člen

Karma uživatele lagarto - 95% PěstitelskáKarma uživatele lagarto - 95% PěstitelskáKarma uživatele lagarto - 95% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 6




Tak dnes je to 14 dní pod 400w a mam dojem že maj "těžký listy"Jinak rostou super-tlustý stonky,barva,rozjetý záštipy,žádné fleky a krásná vůně.Teplota i vlhkost je ok. Jen ty listy!!Ale je to muj first tak nevim třeba jsou OK. Jestli někdo zkušenejší bude koukat na fotky tak napiš.Dík.

Naposledy upravil lagarto 16-02-2009 v 21:58 PM

Old Post 13-02-2009 v 18:46 PM
lagarto je offline   Profil uživatele lagarto   Find more posts by lagarto   Foto galerie člena lagarto   Click here to Send lagarto a Private Message   Add lagarto to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lagarto
Stálý Člen

Karma uživatele lagarto - 95% PěstitelskáKarma uživatele lagarto - 95% PěstitelskáKarma uživatele lagarto - 95% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 7

Problém vyřešen trochu jsem je sušil!!Pořádně jsem je prolil a vše je ok.Dnes jsou 17 dní pod 400w a je to 30 dní od naklíčení tzn.. Zvažuji přepnutí na květ.Dvě kytičky se hůř rozjížděli a jsou menší ale neva půjdou do matkárny a dostanou šanci poskytnout řízky.Hnojím naplno GROWem od PLAGRONu a mám připravenej BLOOM.Nic víc!

Old Post 16-02-2009 v 18:34 PM
lagarto je offline   Profil uživatele lagarto   Find more posts by lagarto   Foto galerie člena lagarto   Click here to Send lagarto a Private Message   Add lagarto to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lagarto
Stálý Člen

Karma uživatele lagarto - 95% PěstitelskáKarma uživatele lagarto - 95% PěstitelskáKarma uživatele lagarto - 95% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 8



Tak rozhodnuto,dnes jsem je drobek prostříhal a naplánoval jsem přepnutí na květ na sobotu,mám dost času zhasnout vpoledne a přeštelovat hodiny.Taky jsem zapnul druhej větrák na ofuk(oba zatim na 1čku)

Naposledy upravil lagarto 17-02-2009 v 22:11 PM

Old Post 17-02-2009 v 19:17 PM
lagarto je offline   Profil uživatele lagarto   Find more posts by lagarto   Foto galerie člena lagarto   Click here to Send lagarto a Private Message   Add lagarto to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lagarto
Stálý Člen

Karma uživatele lagarto - 95% PěstitelskáKarma uživatele lagarto - 95% PěstitelskáKarma uživatele lagarto - 95% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 9



Hotovo,přepnuto!Od každěho jeden vzorek.

Naposledy upravil lagarto 21-02-2009 v 14:40 PM

Old Post 21-02-2009 v 12:03 PM
lagarto je offline   Profil uživatele lagarto   Find more posts by lagarto   Foto galerie člena lagarto   Click here to Send lagarto a Private Message   Add lagarto to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FrYnK
Stálý Člen

Karma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 495  

Příspěvek č. 10

No ono by se nemelo fucet tema vetrakama primo na rostliny ale jenom kousek nad nema aby se jenom tak lehce pohybovaly ve vanku takhle primo na ne jim proud vzduchu odebira dost tekutin...navic jsou ve fazi rustu kdy si zadaji vyssi vlhkost vsadim se ze kdyz bys dal vlhkomer primo ke kytkam nenameris zrovna moc velkou vlhkost...kazdopadne vlhkost ale neni duvod jak rikas ty "tezkych listu" i v nizke vlhkosti kytky jentak nesvesuji za dne listy..jestli vetraky foukaj nonstop tak alespon v rustu bycj je dal treba 15 ON 15 OFF mozna 15 ON 30 OFF.. Jestli pri svetle jsou listy vzprimeny ke svetlu a ve tme opadaji je to uplne normalni jev ptze kytky taky musej odpocivat davaj to najevo svesovanim listu...jestli si rizky zasadil rovnou do takhle velkych kvetinacu je to tqaky chyba lepsi je hezky nejdriv do malych a presazovat.. kytka lip vyuzije ziviny a v hline a lepe rozjede koreny...to jen pro priste... zatim at se dari

Old Post 21-02-2009 v 16:33 PM
FrYnK je offline   Profil uživatele FrYnK   Find more posts by FrYnK   Foto galerie člena FrYnK   Click here to Send FrYnK a Private Message   Add FrYnK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lagarto
Stálý Člen

Karma uživatele lagarto - 95% PěstitelskáKarma uživatele lagarto - 95% PěstitelskáKarma uživatele lagarto - 95% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 11



4FrYnKík za rady,větráčky jsem posunul nahoru a načasoval je nastřídačku.Takže se celkově ofuk snížil víc jak o50%.Jsou třetí den na květu a PLANTASTARka to vzdala tak jsem musel jet koupit SONMASTERku protože reklamace potrvá.Neva SONMASTERka je čistokrevná květovka tak to nebude naškodu.

Naposledy upravil lagarto 24-02-2009 v 08:36 AM

Old Post 23-02-2009 v 23:08 PM
lagarto je offline   Profil uživatele lagarto   Find more posts by lagarto   Foto galerie člena lagarto   Click here to Send lagarto a Private Message   Add lagarto to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lagarto
Stálý Člen

Karma uživatele lagarto - 95% PěstitelskáKarma uživatele lagarto - 95% PěstitelskáKarma uživatele lagarto - 95% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 12






Dnes je to 12tý den na květu a jede to všechno podle plánu.Jen pro uplnost z 11 semenáčkú je: 1 plánovaná matka,7 holek a 3 chlapi.Docela jsem spokojenej protože holky vyplnili skříň takřka okamžitě jak jsem vyhodil chlapi na mráz a z matky je už 6 pokusnejch řízků.Napište prosím jestli jsou samci k něčemu použitelní,zatím jsou na samotce ve sklepě(pro obveselení přikládám i jejich fotku)Do skříně mam prosklené okénko kterým kontroluju teplotu u vršků kytek a ladím klipsňákama proudění vzduchu protože při otevřené a zavřené skříni je naprosto jiné.Všem dík za K+ z minula.
Jetě jsem doplnil o fotky z noci.

Naposledy upravil lagarto 08-03-2009 v 18:53 PM

Old Post 06-03-2009 v 23:18 PM
lagarto je offline   Profil uživatele lagarto   Find more posts by lagarto   Foto galerie člena lagarto   Click here to Send lagarto a Private Message   Add lagarto to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 13

dobre se o ne staras,jestly stinidlo je powerlux (uzavrene) udelal bych odsavani do nej primo nad vybojkou.nebudes lytovat.

Old Post 07-03-2009 v 08:36 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lagarto
Stálý Člen

Karma uživatele lagarto - 95% PěstitelskáKarma uživatele lagarto - 95% PěstitelskáKarma uživatele lagarto - 95% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 14

Dík za radu,stínítko je samodomolux :-),dělal ho kámoš klempíř z leštěného nerezu.Spíš plánuju že ho rozevřu kvůli lepšímu úhlu odrazu.Nemám problém s teplem,skříň mám ve sklepě kde je teplota 8 zima/14léto.Těch úprav plánuju víc ale až před dalším pěstem,pokud to není nutné tak nerad dělám něco za chodu.

Old Post 07-03-2009 v 22:28 PM
lagarto je offline   Profil uživatele lagarto   Find more posts by lagarto   Foto galerie člena lagarto   Click here to Send lagarto a Private Message   Add lagarto to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lagarto
Stálý Člen

Karma uživatele lagarto - 95% PěstitelskáKarma uživatele lagarto - 95% PěstitelskáKarma uživatele lagarto - 95% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 15

Dnes malej report:1.várka 4ks řízků na zkoušku
2.rozhodl jsem se přidat PKčko
Mam v boxu stále dost vlhko tak to zítra prostříhám a proto to PK.Jinak vše ok. holky pěkně hambatě chlupatěj asi od půlky nahoru,doufám že se to tím prostřihem ještě zlepší.Ještě jsem jako prevenci proti plísni zapnul klipsňáky na 2ku a nonstop.Pokusil jsem se o makro ale držel jsem to v ruce tak asi nic moc...sry
pěstu zdar

Old Post 13-03-2009 v 22:27 PM
lagarto je offline   Profil uživatele lagarto   Find more posts by lagarto   Foto galerie člena lagarto   Click here to Send lagarto a Private Message   Add lagarto to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lagarto
Stálý Člen

Karma uživatele lagarto - 95% PěstitelskáKarma uživatele lagarto - 95% PěstitelskáKarma uživatele lagarto - 95% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 16




malej report:1.holky začínaj chlupatět odzhora až do půlky stonkú takže ještě prostříhnu a tím pádem začnu přidávat PK jako náhradu za ztracené listy.2.první várka zkušebních řízků je v boxu připravená na květ.3.klipňáky jsem dal na dvojku a nonstop jako prevenci proti plísni. PĚSTU ZDAR

Old Post 13-03-2009 v 22:40 PM
lagarto je offline   Profil uživatele lagarto   Find more posts by lagarto   Foto galerie člena lagarto   Click here to Send lagarto a Private Message   Add lagarto to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:49 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9535510 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív