Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Prásková plisen, posledni tyden v kvetu prosím o radu
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
marty159
Nový Člen

Karma uživatele marty159 - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 17

Tak jsem to vzal 6% peroxidem, z části to pomohlo ale všude jsem se nedostal protože už holky z boxu nedostanou ven, mám prorostlý kořeny ve wilme mezi sebou, tak jsem to nechtěl vše potrhat.. Každopádně padli to je, a všem díky za rady.. Snad to holky ten měsíc zvládnou ještě

Old Post 15-02-2016 v 22:00 PM
marty159 je offline   Profil uživatele marty159   Find more posts by marty159   Foto galerie člena marty159   Click here to Send marty159 a Private Message   Add marty159 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marty159
Nový Člen

Karma uživatele marty159 - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 18

Pokud se to ještě zhorší zkusim to mliko mix. A v jakém poměru? Nejdříve jsem chtěl použít ten Discus, ale potom co jsem se o něm docetl a vyslechl rady, tak to nikomu v květové fázi už urco nedoporučují, pokud nechce kouřit chemický svinstvo..

Old Post 15-02-2016 v 22:06 PM
marty159 je offline   Profil uživatele marty159   Find more posts by marty159   Foto galerie člena marty159   Click here to Send marty159 a Private Message   Add marty159 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 19


Zdar, je to padlí, nejlepší je prevence hned od malejch kytek, dělám to tak a žadný problémy nejsou. HF - Mycol preventivně a Rock effect preventivně proti hmyzu aplikuju poprvé pár dní po přesazení kytek do finálnćh květníků.
Je to všechno bio, nesnáším chemii, naví to stojí pár peněz a koupíte to i v Globusu. Já teda doporučuju: Diskont zahrádkář.

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 12-03-2016 v 07:24 AM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:01 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9156970 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív