Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Shark Shock 16ks 600w
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Dirty86
Stálý Člen

Karma uživatele Dirty86 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Dirty86 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Dirty86 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Dirty86 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Dirty86 - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2013
Příspěvků: 394  

Obecné Příspěvek č. 1



[účet odstraněn]

Old Post 02-10-2014 v 17:20 PM
Dirty86 je offline   Profil uživatele Dirty86   Find more posts by Dirty86   Foto galerie člena Dirty86   Click here to Send Dirty86 a Private Message   Add Dirty86 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 2

Čau, budu sledovat. Budeš hnojit s Biotabs v čistém kokosu? Ty ofuky nemusí směřovat přímo na malé, myslím, že když namíříš mezi výbojku a vršky, tak lépe zabráníš přehřívání vršků a zároveň promícháš vzduch v boxíku , silnější foukání na rostlinky někdy rostlinkám vadí.

Grow Max 150W

Old Post 07-11-2014 v 11:14 AM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dirty86
Stálý Člen

Karma uživatele Dirty86 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Dirty86 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Dirty86 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Dirty86 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Dirty86 - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2013
Příspěvků: 394  

Příspěvek č. 3



[účet odstraněn]

Old Post 08-11-2014 v 22:08 PM
Dirty86 je offline   Profil uživatele Dirty86   Find more posts by Dirty86   Foto galerie člena Dirty86   Click here to Send Dirty86 a Private Message   Add Dirty86 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dirty86
Stálý Člen

Karma uživatele Dirty86 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Dirty86 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Dirty86 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Dirty86 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Dirty86 - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2013
Příspěvků: 394  

Příspěvek č. 4


[účet odstraněn]

Old Post 11-11-2014 v 18:48 PM
Dirty86 je offline   Profil uživatele Dirty86   Find more posts by Dirty86   Foto galerie člena Dirty86   Click here to Send Dirty86 a Private Message   Add Dirty86 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr_paradox69
Stálý Člen

Karma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 387  

Příspěvek č. 5

zdur,zrovna sem se na ty biotabs dival,docela me to zaujalo...sleduju at vidim ten finish tez...peace

Old Post 11-11-2014 v 19:21 PM
Dr_paradox69 je offline   Profil uživatele Dr_paradox69   Find more posts by Dr_paradox69   Foto galerie člena Dr_paradox69   Click here to Send Dr_paradox69 a Private Message   Add Dr_paradox69 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dirty86
Stálý Člen

Karma uživatele Dirty86 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Dirty86 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Dirty86 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Dirty86 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Dirty86 - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2013
Příspěvků: 394  

Příspěvek č. 6

[účet odstraněn]

Old Post 12-11-2014 v 14:36 PM
Dirty86 je offline   Profil uživatele Dirty86   Find more posts by Dirty86   Foto galerie člena Dirty86   Click here to Send Dirty86 a Private Message   Add Dirty86 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dirty86
Stálý Člen

Karma uživatele Dirty86 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Dirty86 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Dirty86 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Dirty86 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Dirty86 - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2013
Příspěvků: 394  

Příspěvek č. 7

[účet odstraněn]

Old Post 12-11-2014 v 14:40 PM
Dirty86 je offline   Profil uživatele Dirty86   Find more posts by Dirty86   Foto galerie člena Dirty86   Click here to Send Dirty86 a Private Message   Add Dirty86 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nokian
Stálý Člen

Karma uživatele nokian - 96% PěstitelskáKarma uživatele nokian - 96% PěstitelskáKarma uživatele nokian - 96% Pěstitelská

Registrován: Jun 2014
Příspěvků: 87  

Příspěvek č. 8

Dirty86

jsou to tipové z GREENHOUSE SEEDS a zapiš si za uši že měřit PH EC je třeba to co dostaneš se dává 10 gramu na 10 litru vody a a je to vymáklý v destilce na EC 1,6 takže když ti poteče z kohoutu ec 0,5 a dotoho navalíš tohle tak je vám asi všem jasny co se stane ,,,a používá se jeden produkt ne jedna složka .. ty sou potřeba všechny.. mám s tím tady odjetý kolo měl sem powder feeding hybrid a jel sem Jack Herer.. ted testuju pure indica - Kalashnikova ta zase žere mostly indica ted to prejmenovali na short flowering až dojedu přijde PF MOSTLY SATIVA to nejlepší na konec mužu to všem doporučit semena od nich valí všechny vynos super a hnojiva pecka nemusíš se srat s oteviranim tri lahvi a furt menit slozeni ale ec metr je určitě dobrej mit po ruce aspoň si zjistit co ti doma tece ,,,,

Old Post 12-11-2014 v 16:51 PM
nokian je offline   Profil uživatele nokian   Find more posts by nokian   Foto galerie člena nokian   Click here to Send nokian a Private Message   Add nokian to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr_paradox69
Stálý Člen

Karma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 387  

Příspěvek č. 9

to dirty:link not found chyba 404,to je fuck postaci mi videt to tu u tebe...ja ted na kvet presel po par kolech z plagronu na biocannu,uvidim jak to bude vypadat,prave premyslim na pristi kolo o uplne jinych hnojich...

to nokian:
no nevim green house sel pekne do pice se semenama,nic neni dobre stabilizovany,z deseti seminek je 6 phen,kdyz uz teda neco vyroste tak to neni zadna slava...tot muj nazor...jinak ten powder feeding je o necem jinym...kamos odjel taky nejaky kolo na te indice a nebylo to vubec spatny...premyslim ze to koupim na matky,myslim je spesl pytel na to...

Old Post 12-11-2014 v 17:30 PM
Dr_paradox69 je offline   Profil uživatele Dr_paradox69   Find more posts by Dr_paradox69   Foto galerie člena Dr_paradox69   Click here to Send Dr_paradox69 a Private Message   Add Dr_paradox69 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nokian
Stálý Člen

Karma uživatele nokian - 96% PěstitelskáKarma uživatele nokian - 96% PěstitelskáKarma uživatele nokian - 96% Pěstitelská

Registrován: Jun 2014
Příspěvků: 87  

Příspěvek č. 10

paradox
jo je jmenuje se to MOTHER PLANTS


jinak sračky a nadávky na GREENHOUSE SEEDS už nevnímám.... závist nebo to nechápu já mám jenom pozitiva a brácha taky jedeme je už 10 let
kdyby si radši napsal něco hezkyho od dutch passion to sou teprve mrdky

Old Post 12-11-2014 v 17:49 PM
nokian je offline   Profil uživatele nokian   Find more posts by nokian   Foto galerie člena nokian   Click here to Send nokian a Private Message   Add nokian to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nokian
Stálý Člen

Karma uživatele nokian - 96% PěstitelskáKarma uživatele nokian - 96% PěstitelskáKarma uživatele nokian - 96% Pěstitelská

Registrován: Jun 2014
Příspěvků: 87  

Příspěvek č. 11

paradox

kup 5semen ghs a 5semen jiny banky hod to do stejnejch podmínek a budes cumet jako já

Old Post 12-11-2014 v 17:51 PM
nokian je offline   Profil uživatele nokian   Find more posts by nokian   Foto galerie člena nokian   Click here to Send nokian a Private Message   Add nokian to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 12

citace:
Původní příspěvek od nokian
Dirty86

jsou to tipové z GREENHOUSE SEEDS a zapiš si za uši že měřit PH EC je třeba to co dostaneš se dává 10 gramu na 10 litru vody a a je to vymáklý v destilce na EC 1,6 takže když ti poteče z kohoutu ec 0,5 a dotoho navalíš tohle tak je vám asi všem jasny co se stane ,,,a používá se jeden produkt ne jedna složka .. ty sou potřeba všechny.. mám s tím tady odjetý kolo měl sem powder feeding hybrid a jel sem Jack Herer.. ted testuju pure indica - Kalashnikova ta zase žere mostly indica ted to prejmenovali na short flowering až dojedu přijde PF MOSTLY SATIVA to nejlepší na konec mužu to všem doporučit semena od nich valí všechny vynos super a hnojiva pecka nemusíš se srat s oteviranim tri lahvi a furt menit slozeni ale ec metr je určitě dobrej mit po ruce aspoň si zjistit co ti doma tece ,,,,

Hele, to hnojivo od GREENHOUSE SEEDS powder feeding je normalni mineralni hnojivo, Biotabs je organicke, to funguje uplne jinak, proto se tam neresi PH a EC , jestli chceš zhruba vysvetlit proc , tak si prostuduj jejich stránky.
Ve zkratce to funguje tak, ze pridane pudni bakterie a houby rozkladaji organicky material a predavaji ziviny rostlinam a prirozene reguluji PH.
Organicke hnojeni je nejkvalitnejsi a uzivatelsky privetivejsi a pro rosliny setrnejsi, nedochazi treba k zasolovani atd
A ta jejich nestabilni kvalita semen je dost znama

Grow Max 150W

Old Post 12-11-2014 v 19:18 PM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nokian
Stálý Člen

Karma uživatele nokian - 96% PěstitelskáKarma uživatele nokian - 96% PěstitelskáKarma uživatele nokian - 96% Pěstitelská

Registrován: Jun 2014
Příspěvků: 87  

Příspěvek č. 13

Barte přečti si pořádně co se psalo hore stojí tam že u powder feedingu se TAKY nemusí řešit ph a ec jako u biotabs ...... a já říkám že u PF se měřit musí...... co se týče semen každýho názor myslím si že je zbytečně lidi zatracujou a šíří se to jako mor ,,, kámoš na mě GHS jsou jebky a já na něj už si je zkoušel? a on ne ale říká se to ...a tak mi to trošku přijde srandovní asi mám štěstí že mi vždycky přijdou zrovna dobrý semena ale každýho názor toleruju to

Old Post 13-11-2014 v 10:46 AM
nokian je offline   Profil uživatele nokian   Find more posts by nokian   Foto galerie člena nokian   Click here to Send nokian a Private Message   Add nokian to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 14

citace:
Původní příspěvek od nokian
Barte přečti si pořádně co se psalo hore stojí tam že u powder feedingu se TAKY nemusí řešit ph a ec jako u biotabs ...... a já říkám že u PF se měřit musí...... co se týče semen každýho názor myslím si že je zbytečně lidi zatracujou a šíří se to jako mor ,,, kámoš na mě GHS jsou jebky a já na něj už si je zkoušel? a on ne ale říká se to ...a tak mi to trošku přijde srandovní asi mám štěstí že mi vždycky přijdou zrovna dobrý semena ale každýho názor toleruju to

Jasný u powder feedingu se to měří , je to klasické minerální hnojivo bez vody. Bylo to trochu nepřehledné, když se u toho pálí :-D

Grow Max 150W

Old Post 13-11-2014 v 11:09 AM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nokian
Stálý Člen

Karma uživatele nokian - 96% PěstitelskáKarma uživatele nokian - 96% PěstitelskáKarma uživatele nokian - 96% Pěstitelská

Registrován: Jun 2014
Příspěvků: 87  

Příspěvek č. 15

jasan

Old Post 13-11-2014 v 11:36 AM
nokian je offline   Profil uživatele nokian   Find more posts by nokian   Foto galerie člena nokian   Click here to Send nokian a Private Message   Add nokian to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr_paradox69
Stálý Člen

Karma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 387  

Příspěvek č. 16

videl sem ty ghs rust u kamosa,mel sharka a este nejakej haze neville asi nebo neco,rikam stalo to pekne za picu asi jak blueberry od dutch kdyz uz chces neco i na ne...samozrejme ze se u kazde banky najde par vzorku co sou top,a par zas uplne na picu...pred x rokama sem mel od green housu cosi venku a bylo to dobry,myslim si ze ten upadek je az v poslednich par letech...od ghs a od mr nice by mela byt vdova ten samej gen,a od mr nice aspon stoji za ty penize...jinak mi prisel dneska s balikem vzorek toho powder feedingu,skoda ze to je long kvet...no a na tym letaku pisou ze dneska uz se to jmenuje jenom grow pro ty matky...

Old Post 13-11-2014 v 12:31 PM
Dr_paradox69 je offline   Profil uživatele Dr_paradox69   Find more posts by Dr_paradox69   Foto galerie člena Dr_paradox69   Click here to Send Dr_paradox69 a Private Message   Add Dr_paradox69 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:33 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
02-04-2016 - 6xShark Shock,600W,Coco - 60 odpovědí
04-03-2016 - shark shock 600w - 46 odpovědí
18-11-2015 - shark shock 600w - 0 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1562860 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív