Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Přípravka pro nováčky » před začatkem par otazek
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
bigh
Nový Člen

Karma uživatele bigh - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2014
Příspěvků: 4 

Nápad před začatkem par otazek Příspěvek č. 1

cau lidi, procetl jsem tady dost prispevku ale i presto bych se vas rad zeptal na par veci, mam v planu si udelat "skrin" 165x90x200, spis se jedna o takovy prostor. chci na ten prostor 600w a asi tak 9 rostlinek a nejspis chci automaty - hydro... moje otazky jsou tedy:

1- je treba filtr? kdyz se jede bez asi to jde hodne citit po baraku ze?
2- na automaty je treba svitit svetlem na rust a pak na kvet nebo staci jen kvet? nekde jsem snad cetl ze staci jen kvet ale jisty si nejsem...
3- popripade jestli by se semnou o tom nemohl pobavit nejaky zkuseny grower, byl bych vdecny

zatim moc dekuju

Old Post 30-09-2014 v 19:03 PM
bigh je offline   Profil uživatele bigh   Find more posts by bigh   Foto galerie člena bigh   Click here to Send bigh a Private Message   Add bigh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 2

1 - záleží na odrůdě, ale v květu smrdí míň nebo víc skoro všechny
2 - to si asi pleteš se světelnou periodou, poroste ti to po růstovým i květovým spektrem, samozřejmě ideál je růstové spektrum na růst a květové na květ

je to generační válka, ale my ji vyhrajem... | hands can destroy - the same can help! | every single piece of stuff is good, unless you can't utilize it | ukbassradio.co.uk

Old Post 30-09-2014 v 21:35 PM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kozzy
Stálý Člen

Karma uživatele kozzy - 70% PěstitelskáKarma uživatele kozzy - 70% PěstitelskáKarma uživatele kozzy - 70% PěstitelskáKarma uživatele kozzy - 70% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 117  

Příspěvek č. 3

a proč pod lampu dávat automaty? Na automaty se má optimálně svítit 20hod denně po celou dobu (jsem to nekde vyčetl). když dáš obyčejný semínka a třeba i femky tak na rust svítíš 18hod a na květ 12hod.

Old Post 30-09-2014 v 21:44 PM
kozzy je offline   Profil uživatele kozzy   Find more posts by kozzy   Foto galerie člena kozzy   Click here to Send kozzy a Private Message   Add kozzy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bigh
Nový Člen

Karma uživatele bigh - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2014
Příspěvků: 4 

Příspěvek č. 4

nejak jsem se domnival ze staci celou dobu svitit lampou na kvet, ale asi jsem se zminil, dalsi duvod byl ze neni treba se o ne tak starat- zastrihavat atd. ale zase by se AF mely pestovat v hline, coz pro " automaticke zavlazovani nevim jestli je dobre - zpetne odkapavani a bordel z hliny, stane se ze nekdy treba den nejsem doma, co by jste mi teda doporucili??

Old Post 30-09-2014 v 21:53 PM
bigh je offline   Profil uživatele bigh   Find more posts by bigh   Foto galerie člena bigh   Click here to Send bigh a Private Message   Add bigh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nice bloom
Stálý Člen

Karma uživatele nice bloom - 43% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 243 

Příspěvek č. 5

Proč af??? Je ti jedno kolik porsvítis??? já bych nechal af na out neříkám že nejdou vypěstovat in ale je to neekonomicke, pojedeš hydro poprvé, jakou máš výbavu??? Normální kytky taky nemusíš stříhat u af se to spíš nedoporučuje také jsou náchylnější na nemoci a plísně. posrat se to dá ale u všeho no myslím ze klony jsou jistota pokud jsou od správného člověka. Můj názor je že to s af v hydru nedopadne dobře.

Peace ať se daří.

ab imo pectore

Old Post 30-09-2014 v 22:56 PM
nice bloom je offline   Profil uživatele nice bloom   Find more posts by nice bloom   Foto galerie člena nice bloom   Click here to Send nice bloom a Private Message   Add nice bloom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bigh
Nový Člen

Karma uživatele bigh - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2014
Příspěvků: 4 

Příspěvek č. 6

no asi jsem si vymyslel blbost takze to vidim normalne kvuli zavlazovani jelikoz nejsem porad doma na system s cerpadlem,kerazitem... a normalni kytky..
jeste se chci zeptat, z klonu dostanes stejny vynos jak ze semen nebo kdyz budu mit treba tri kytky ze semen tak bude vetsi nez z klonu?
diky

Old Post 01-10-2014 v 10:36 AM
bigh je offline   Profil uživatele bigh   Find more posts by bigh   Foto galerie člena bigh   Click here to Send bigh a Private Message   Add bigh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sWei
Stálý Člen

Karma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 1406  

Příspěvek č. 7

klony nemusíš nechat tak douho na růstu takže ušetříš hodně na energii

Není větší poezie bez rýmů a strof, než když přátelé trávu kouří a rozumí si beze slov.

Můj microgrow 40w (hotovo) , Můj 2. microgrow , Outdoor 2012 , Kalfas grow 200w CFL , 3. Micro 72w , Balkon 2014 , Balkon 2016

Homebox 30x30x60cm 55w , Led 164w 60x30x80 , Micro 55w CFL + 70w HPS 2019 (Aktuální)

Old Post 01-10-2014 v 10:41 AM
sWei je offline   Profil uživatele sWei   Find more posts by sWei   Foto galerie člena sWei   Click here to Send sWei a Private Message   Add sWei to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bigh
Nový Člen

Karma uživatele bigh - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2014
Příspěvků: 4 

Příspěvek č. 8

mam prostor cca 170x100x200, je 18 rostlin ze semen hodne?

Old Post 01-10-2014 v 18:17 PM
bigh je offline   Profil uživatele bigh   Find more posts by bigh   Foto galerie člena bigh   Click here to Send bigh a Private Message   Add bigh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:43 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1117780 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív