Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Dozrání kytek z OUTU doma???
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
podpapirnik
Stálý Člen

Karma uživatele podpapirnik - 94% PěstitelskáKarma uživatele podpapirnik - 94% PěstitelskáKarma uživatele podpapirnik - 94% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 131  

Upozornění Dozrání kytek z OUTU doma??? Příspěvek č. 1

Zdarec stal se mi problém že mi někdo už ted štípe palice a nechci se tam jednou dostat a aby tam nic nebylo!!

Takže místo toho aby to někdo ukradl tak přemejšlím jak aby to dozrálo!!

Tip: Seřežu to na pořádný roury a dám je doma do kýbla, dám proti stresu něco a rosvítím 600w dozraje???

Myslím si že by měla co vy na to???

Zkoušel to někdo??

Díky

Old Post 25-09-2014 v 16:43 PM
podpapirnik je offline   Profil uživatele podpapirnik   Find more posts by podpapirnik   Foto galerie člena podpapirnik   Click here to Send podpapirnik a Private Message   Add podpapirnik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kenway
Stálý Člen

Karma uživatele Kenway - 3% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 75 

Příspěvek č. 2

Zdravím tě , mám zkušenost s tím že jsem jednou přesazoval slečnu za květu , snažil bych se tomu vyvarovat ale jde to , jen musíš dávát fakt bacha. Jinak co jsem tady četl tak moc lidem to nevyšlo...

Old Post 25-09-2014 v 17:12 PM
Kenway je offline   Profil uživatele Kenway   Find more posts by Kenway   Foto galerie člena Kenway   Click here to Send Kenway a Private Message   Add Kenway to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xdoom
Nový Člen

Karma uživatele xdoom - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 14 

Příspěvek č. 3

No chlape, jsem na tom podobně. Já to naštěstí mněl v kýblu tak jsem to hodil na kryté místo, jsem v pohodě ted kde to mám i lépe naštěstí jsem přišel jen o 2 vrcholky, dál ti hadi nedosáhli. Pokud to fikneš a nepřesadíš s kořenama, určitě to neudržíš, dle mého názoru. Začně to schnout a v té vodě plesnivět. Bud hlídat co nejvíc to jde, nebo předčasně posekat a usušit.

Old Post 25-09-2014 v 18:08 PM
xdoom je offline   Profil uživatele xdoom   Find more posts by xdoom   Foto galerie člena xdoom   Click here to Send xdoom a Private Message   Add xdoom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:08 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3624440 seconds with 23 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív