Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Diesel - White Widow
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Diesel - White Widow Příspěvek č. 1


Zdravím,

chci se pochlubit s letošním výrostkem.. a taky se zeptat zda tomu něco chybí či ne? Zdá se mi že kytky kvetou docela pomalu. Hnojil jsem je zkvašenýma kuřincema a kopřivama. Teď tam peru přes květ ty kopřivy Biobizz bloom,topmax a nějaké amina. Ph pudy by mělo byt cca 7,5. Chybí jim něco od pohledu?

Old Post 27-09-2014 v 14:46 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2


2

Old Post 27-09-2014 v 14:48 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 3


3

Old Post 27-09-2014 v 14:50 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jackherer
Stálý Člen

Karma uživatele jackherer - 79% PěstitelskáKarma uživatele jackherer - 79% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 52 

Příspěvek č. 4

Sou krasne zeleny zivin maji dost. Uz bych tam nelil vykvasy odrazi se to na chuti. Posledni mesic uz vubec nic ver mi bude to lahudka a vynosy prakticky skoro stejny...radikalne bych to oholil o maly vetve spodky klidne do tretiny vysky proste vetyvky na kterejch na pohled bude tak na speka . Ubiraji energii akorat. A jeste to vem jakoby stred kere pryc. Je to dobry kvuli proudeni vzduchu mensi riziko plisne.. at to roste mas to pekny

Old Post 27-09-2014 v 19:50 PM
jackherer je offline   Profil uživatele jackherer   Find more posts by jackherer   Foto galerie člena jackherer   Click here to Send jackherer a Private Message   Add jackherer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 5

aha, tak to jen rád že se líbí :3 .. dobře, kopřivy už tam lít nebudu, stejně je to už asi dost prohnojené.. ale dávat tam ten biobizz, pak třeba tyden před sklizní přestat? .. Zkusím to prostříhat, protože loni mi to skoro všechno shnilo.. Mam ostřihat i par velkých listů po celé kytce? dat od sebe to netuším jak.. mám to docela navzdušno svázané aby se to nelámalo..

Old Post 27-09-2014 v 22:06 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:38 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
14-09-2015 - White Widow - 18 odpovědí
24-05-2015 - Auto Blue cheese + White widow - 0 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9201220 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív