Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Léčitelství » Panická úzkost a nepříjemné pocity po hulení
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5 6 »
Autor
Téma 
hellping
Stálý Člen

Karma uživatele hellping - 94% PěstitelskáKarma uživatele hellping - 94% PěstitelskáKarma uživatele hellping - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 47  

Příspěvek č. 49

Hehe vítej v klubu, já s tím taky měl problémy a ještě někdy mám. Prostě se mi zatmí před očima a seknu ssebou o zem. To jsem jel takhle jednou za bráchou do Brna na návštěvu, dám si skleněnku na autobusový zastávce u nás doma a najednou bác, seknu ssebou na chodník a ležím. Necejtím nic, nemůžu vstát, no prdel. Pak za 10 min přijede bus a já se tam jen taktak vyškrábu, ani nevím jak jsem koupil lístek.
Za 2 h přijedu do brna, vystoupím a brácha na mě čumí jak na vola, rozbitej chcift a z držky mi tekla krev. A já nic celou dobu necejtil

No chce to před každým brkem bejt uklidněnej, sednout si, odpočinout a relaxovat. Před natáhnutím se párkrát zhluboka nadechnout a pak vědět co si můžeš dovolit potahat. Třeba to ani tak dlouho nedržet v plicích.
Mě se to třeba stalo pokaždé když jsem začínal s bongem, klasické zatmění před očima a pískání v uších. To pak člověk neví co se s ním děje. Teď už jsem takovýdle stavy dlouho neměl, ale taky už tak nehulím jak dříve.
Mějte se

Old Post 20-08-2012 v 07:32 AM
hellping je offline   Profil uživatele hellping   Find more posts by hellping   Foto galerie člena hellping   Click here to Send hellping a Private Message   Add hellping to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sambala
Nový Člen

Karma uživatele Sambala - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 10 

Příspěvek č. 50

pěknej zažitek mohl bych to zkusit ale tet spis věřim tomu 2-3 pivka nebo par panaku a vyhulovat si jak pan

Old Post 20-08-2012 v 08:37 AM
Sambala je offline   Profil uživatele Sambala   Find more posts by Sambala   Foto galerie člena Sambala   Click here to Send Sambala a Private Message   Add Sambala to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wodewer
Nový Člen

Karma uživatele Wodewer - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 51

Taky se asi přidám do diskuze. Můj asi nejvíc nepříjemný stav po brku byl ten, kdy jsme s kámošm ubalili brko z dost pohodového venku a šli ho vyhulit k nám na zahradu, kde byl můj soused, který má tak 45 roků a je to strašný botanik, vždycky jsem ho viděl sekat zahradu s extremním brkem v hubě.
Tak jsem na něj písknul, jestli si nejde dát s nám a on, že to mám ubalené bez tabáku, že by mu to zničilo plíce, tak vytáhl svoje a řekl, ať si dáme.
Chuťově to bylo nejlepší brko, které jsem kdy měl.
Oba s kámošem jsme si dali pár prdů z našeho a pár prdů z jeho.
Zeptal jsem se ho, co to je a on mi odpověděl, že je to Black Russian, že to je jeho lampa, pod kterou pěstuje kytky pouze kvůli THC (venku má na mastičky atd...)
Kámoš celý zbledl a že nevidí a neslyší, tak mu soused donesl vodu a pak to začalo přepadat i mě.
Měl jsem pocit, že se vyvrátím, před očima jsem měl bílé fleky, moc jsem neviděl, srdce mi tlouklou, jak posrané a brutálně mi zfialověl ret (stejně jako kámošovi), tak jsme šli domů a tam už tenhle stav přešel a začal parádní high....

Nevím čím to bylo, ale myslím si, že ten jeho model byl fakt morbidní a plánuju ho vyzkoušet znova, ale v menším množství a ne přímo na slunku

Wodewer

Old Post 20-08-2012 v 10:28 AM
Wodewer je offline   Profil uživatele Wodewer   Find more posts by Wodewer   Foto galerie člena Wodewer   Click here to Send Wodewer a Private Message   Add Wodewer to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Wodewer! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stanton
Stálý Člen

Karma uživatele Stanton - 75% PěstitelskáKarma uživatele Stanton - 75% PěstitelskáKarma uživatele Stanton - 75% PěstitelskáKarma uživatele Stanton - 75% PěstitelskáKarma uživatele Stanton - 75% PěstitelskáKarma uživatele Stanton - 75% PěstitelskáKarma uživatele Stanton - 75% PěstitelskáKarma uživatele Stanton - 75% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 306  

Příspěvek č. 52

Prej marihuana ukazuje pravdu zadrzovanou v podvedomi.Treba to ze je vam blbe je znameni ze by jste meli prestat nebo to aspon omezit.Nekteri lidi nevidi rozdil mezi užíváním a zneužíváním . Peace!

Indoor 250W MH - 250W son-t - 400W son-t Sensi star v 6ti bubblerech

Mamkárna+rizkarna pro Sensi star od P.S. +2x OSRAM DULUX L 55W

Indoor 250w MH - 250w son-t - 400w son-t White rhino-Hlina

Indoor 250w MH - 250w son-t - 400w son-t Nebula v bubbleru na 60l

Old Post 20-08-2012 v 11:05 AM
Stanton je offline   Profil uživatele Stanton   Find more posts by Stanton   Foto galerie člena Stanton   Click here to Send Stanton a Private Message   Add Stanton to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Stanton! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sambala
Nový Člen

Karma uživatele Sambala - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 10 

Příspěvek č. 53

chtel bych zkusit misto toho alkoholu se nadupovat energetakem ?

Old Post 23-08-2012 v 09:40 AM
Sambala je offline   Profil uživatele Sambala   Find more posts by Sambala   Foto galerie člena Sambala   Click here to Send Sambala a Private Message   Add Sambala to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 54

No tak obecně když se zhulíš a už seš dost vykydlej a dáš si kafe tak tě to celkem rychle probudí a si ready ... nebo já to tak mám, takže to by ti taky asi mohlo pomoct ale někdy je z toho i solidní nájezd tak asi bacha aby ti to ještě nezhoršilo

Old Post 23-08-2012 v 10:56 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hy3nA
Stálý Člen

Karma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 1129  

Příspěvek č. 55

tak to si vy s těmi problémy hlavně nikdy nedávejte kýbl, ten posadil už nejednoho zkušenýho a "bezproblemovýho" huliče doslova na prdel..a toho jsem byl svědkem. nicméně je to snad nejefektivnější užití trávy a prda jaxviň..ale to tu asi každej ví

a abych nebyl uplně OT, tak to černo před očima jsem měl jednou, na 12 minut ( stihl jsem se kouknout na mobil než se mi zatmělo a pak až se "rozednělo" ) celou dobu jsem přemýášlel o tom, jak se poslepu dostanu domů a co budu dělat.. jinak se mi uplně nazačátku párkrát stalo, že mi bušilo srdce atd, však to znáte a dýchat sem musel "mechanicky" jinak bych nedýchal..to jsem si tenkrát řekl, že ještě jendou se mi tohle stane, tak končím. a od tý doby víceméně pohoda. akorát se mi 2krát stalo, ted v zimě, že sem se po brku brutálně zpotil studenym potem, bylo mi strašně zle a trvalo to tak čtvrt hodiny, taky nic příjemnýho..

Hyena je nedotáčivá!

http://www.stop-rybam.unas.cz

Old Post 23-08-2012 v 11:22 AM
Hy3nA je offline   Profil uživatele Hy3nA   Find more posts by Hy3nA   Foto galerie člena Hy3nA   Click here to Send Hy3nA a Private Message   Add Hy3nA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sambala
Nový Člen

Karma uživatele Sambala - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 10 

Příspěvek č. 56

jop no ja pokud nechlastam a dam brko tak se strsně potim cerno pred ocima nebo bilo a nemuzu chodit proste jsem nasrac a chcesemy hrozně spat ale kdyz si dam pivka tak jeto good proto se ptam jestli by mě nepomohl pred brkem si dat energetak... ?

Old Post 23-08-2012 v 11:39 AM
Sambala je offline   Profil uživatele Sambala   Find more posts by Sambala   Foto galerie člena Sambala   Click here to Send Sambala a Private Message   Add Sambala to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Sordo
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 761 

Příspěvek č. 57

Tak, jestli je to tím že máš nízký krevní tlak (hypotenzi) ,tak je to jedna z možností dale pak tady:
http://www.zbynekmlcoch.cz/informac...cba-prvni-pomoc

Old Post 23-08-2012 v 12:50 PM
Mr.Sordo je offline   Profil uživatele Mr.Sordo   Find more posts by Mr.Sordo   Foto galerie člena Mr.Sordo   Click here to Send Mr.Sordo a Private Message   Add Mr.Sordo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Karelaxo
Stálý Člen

Karma uživatele Karelaxo - 0% PěstitelskáKarma uživatele Karelaxo - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2012
Příspěvků: 28  

Upozornění špatný stav Příspěvek č. 58

Ten stav neni s toho , že šlukuješ moc rychle chlape jestly máš nizký tlak tak je to tim pač když se zhulíš eště ti klesne . a když se vožereš tak s chlastu ti tlak stoupá proto mužeš hulit pač po chlastu tlak stoupá a po hulení klesá tak se to nák tak vyrovná jak řikal týpek v tý diskuzi zkus si dát před brkem silnější kafe .. a taky hodně delá psychika nesmíš si řikat že se ten špatnej stav vratí .. takže asi tak DEJ silný kafe a pak se hned zhul

Old Post 23-08-2012 v 13:22 PM
Karelaxo je offline   Profil uživatele Karelaxo   Find more posts by Karelaxo   Foto galerie člena Karelaxo   Click here to Send Karelaxo a Private Message   Add Karelaxo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sambala
Nový Člen

Karma uživatele Sambala - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 10 

Příspěvek č. 59

tak tojo zkusim to naplnim si termosku pořadnou kavou a sjedu se jak kola od fabie

Old Post 23-08-2012 v 14:07 PM
Sambala je offline   Profil uživatele Sambala   Find more posts by Sambala   Foto galerie člena Sambala   Click here to Send Sambala a Private Message   Add Sambala to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MagiCman
Stálý Člen

Karma uživatele MagiCman - 32% PěstitelskáKarma uživatele MagiCman - 32% PěstitelskáKarma uživatele MagiCman - 32% PěstitelskáKarma uživatele MagiCman - 32% PěstitelskáKarma uživatele MagiCman - 32% PěstitelskáKarma uživatele MagiCman - 32% Pěstitelská

Registrován: Dec 2010
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 60

Tak jestli můžu k tomuto tématu něco přidat ze zkušeností .Marihuana odbourává v mozku určitý recptor ,proto u některých uživatelů můžou nastat stavy úzkosti ,dušnost,bušení srdce,rychlé dýchání ,které se může rozlinout až v záchvat panické ataky,mravenčení v celém těle z důvodu neokysličování končetin rychlím dýcháním apod.hodně takovým uživatelům pomáhá se před hulením posilnit alkoholem,který tento receptor v mozku utlumuje čili uživatel nemá tendenci propadat pocitům bušení srdce ,dušnosti atd.Nicméně pokud někdo hulí bomby i přes tyto potíže,může se dostat do fáze kdy propadne úzkostem a potom pomohou až antidepresiva a léčba psychiatrem.holt každý jsme jiný a jak znávo marihuana vyvolává psychické poruchy .Všichni známí vědátoři ,kteří se zabývali psychologii např Z freud a spousta jiných konzumovali marihuanu aby ve své duši objedvili veškeré poruchy.v tomto problému hodně funguje dědičnost,společnost ve které se nacházíte v danou chvíli kouření a v neposlední řadě odrůda ,kterou kouříte.Já osobně bych doporučoval pro lidi s takovými poruchami odrůdo SFV OG kush,sice se nedá v našich končinách lehce sehnat ale jde to.hlavní je poslouchat řeč svého těla ,když něco tělo nechce tak to neche ikdyby jste se stavěli na hlavu a proto to do něj netelačte.na druhou stranu mám známého ,který hulil pár let,začli mu uzkosti,a prohulil se do fáze kdy ho uzkosti přešli a je opět každodenní uživatel bez problémů.Zálaží na každém z nás jací jsme o tom to je.Každopádně je to všechno v hlavě.

Old Post 23-08-2012 v 16:32 PM
MagiCman je offline   Profil uživatele MagiCman   Find more posts by MagiCman   Foto galerie člena MagiCman   Click here to Send MagiCman a Private Message   Add MagiCman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sambala
Nový Člen

Karma uživatele Sambala - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 10 

Příspěvek č. 61

jop taky dik to mravenčeni se my stalo asi 2 x na konci prstou a pomalu docele ruky

Old Post 23-08-2012 v 17:38 PM
Sambala je offline   Profil uživatele Sambala   Find more posts by Sambala   Foto galerie člena Sambala   Click here to Send Sambala a Private Message   Add Sambala to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 62

Mravenčení celkem často hlavně když se někde rozsedí a furt něco koluje, ale teĎ jsem ochutnal svuj malej bong s mým výpěstkem a tak sem si ještě nenaložil během 3-4 sekund nehoráznej třesot... ale ne že bych byl v píči ale takovej energickej nával fakt dobrý hůlo

Old Post 26-08-2012 v 09:50 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tommyswels
Stálý Člen

Karma uživatele tommyswels - 85% PěstitelskáKarma uživatele tommyswels - 85% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 104  

Uzkost Příspěvek č. 63

Caute, poslední dobou mám po tom když si dam vic kvalitni marihuany , nastoupý na mě taková uzkost s toho stavu , nevim jak to presne popsat proste, se me dost zvýší tep, nekdy je to az neunosne, chtěl bych se zeptat jesli máte někdo zkušenosti s CBD crew nebo s odrudama které mají CBD na stejne urovni jako THC nebo malinko menší , jesli to pomáhá .. Většinou je to po modelu agent orange ..

Old Post 30-01-2013 v 15:51 PM
tommyswels je offline   Profil uživatele tommyswels   Find more posts by tommyswels   Foto galerie člena tommyswels   Click here to Send tommyswels a Private Message   Add tommyswels to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Geltrud
Stálý Člen

Karma uživatele Geltrud - 10% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 64

proste si dej min kvalitni marihuany

Old Post 30-01-2013 v 16:03 PM
Geltrud je offline   Profil uživatele Geltrud   Find more posts by Geltrud   Foto galerie člena Geltrud   Click here to Send Geltrud a Private Message   Add Geltrud to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:57 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5 6 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4099870 seconds with 22 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív