Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Léčitelství » Panická úzkost a nepříjemné pocity po hulení
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
toketoy
Stálý Člen

Karma uživatele toketoy - 52% PěstitelskáKarma uživatele toketoy - 52% PěstitelskáKarma uživatele toketoy - 52% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 215  

Příspěvek č. 17

Nejhorší zážitek každopádně byl když jsem jednou zhulil brčko asi 2g s 3 dalšími lidmi a udělalo se mi tak blbě že jsem se nemohl hýbat. Motala se mi neskutečně hlava a bušilo mi srdce jak o závod třeba 3 hodiny.

Jinak moc značkových modelů jsem neměl, ale zatím co jsem měl se mi nejvíc líbil ERSB - je to skvělý na filozofování a vůbec není únavný. Na druhém místě nejspíš AK47, kterej mi hezky voněl a zkuřoval do hrozný pohody bez toho aniž bych měl takovej ten gaučovej výtuh.

A jo občas se stane asi každému, že mu je po hulení blbě. Vyhnout se tomu nejlíp dá, když víš co hulíš=pěstuješ nebo máš modely od kámoše. Pokud máš nějaký noname z ulice je to horší, často hlavně chuťově a i se z toho člověku může udělat brutálně blbě.

Old Post 07-04-2012 v 20:39 PM
toketoy je offline   Profil uživatele toketoy   Find more posts by toketoy   Foto galerie člena toketoy   Click here to Send toketoy a Private Message   Add toketoy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 18

Omlouvám se že to tu zasírám,ale nebudou ty problémy spíše než v modelu,v tobě...jakože málo energie,málo najezený,unavený,špatný tlak apod.._?

Old Post 07-04-2012 v 21:11 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
UncleBatman
Stálý Člen

Karma uživatele UncleBatman - 95% PěstitelskáKarma uživatele UncleBatman - 95% PěstitelskáKarma uživatele UncleBatman - 95% PěstitelskáKarma uživatele UncleBatman - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 206  

Příspěvek č. 19

citace:
Původní příspěvek od Vlach
Omlouvám se že to tu zasírám,ale nebudou ty problémy spíše než v modelu,v tobě...jakože málo energie,málo najezený,unavený,špatný tlak apod.._?


ano urcite souhlasim, ale jsou modely po kterych opravdu problem nemam a potom modely po kterych mi byva vetsinou nedobre

Old Post 07-04-2012 v 21:33 PM
UncleBatman je offline   Profil uživatele UncleBatman   Find more posts by UncleBatman   Foto galerie člena UncleBatman   Click here to Send UncleBatman a Private Message   Add UncleBatman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
High
Rumová víla

Karma uživatele High - 47% PěstitelskáKarma uživatele High - 47% PěstitelskáKarma uživatele High - 47% PěstitelskáKarma uživatele High - 47% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 284  

Příspěvek č. 20

nejvíce nepříjemný je když mně jakoby tlačí oči zevnitř.....Většinou se to děje když se člověk moc kotlí a maličko mu dým rozdráždí oči tak pak mám pocit že mi voko vylítne

Old Post 07-04-2012 v 21:57 PM
High je offline   Profil uživatele High   Find more posts by High   Foto galerie člena High   Click here to Send High a Private Message   Add High to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 21

Mě takhle dostala Bílá vdovka - docela příjemný stav s dojezdem bolení hlavy jako bych dostal kladivem brr už ne.

Old Post 07-04-2012 v 22:56 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
skewlers
Stálý Člen

Karma uživatele skewlers - 93% PěstitelskáKarma uživatele skewlers - 93% PěstitelskáKarma uživatele skewlers - 93% PěstitelskáKarma uživatele skewlers - 93% PěstitelskáKarma uživatele skewlers - 93% PěstitelskáKarma uživatele skewlers - 93% PěstitelskáKarma uživatele skewlers - 93% PěstitelskáKarma uživatele skewlers - 93% PěstitelskáKarma uživatele skewlers - 93% PěstitelskáKarma uživatele skewlers - 93% PěstitelskáKarma uživatele skewlers - 93% PěstitelskáKarma uživatele skewlers - 93% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 125 

Příspěvek č. 22

Hlava's power gear ! Batman tohle vsechno jsou projevy ktery by u kvalitniho kuriva se meli vyskytovat po zakoureni a trvat co nejdyl a postupne bud zustavaj v dany oblasti nebo prechazej dal, pridam k tomu treba pocity rozlivani tepla na zadek hlavy, pulsace, tlak pri oboci co prechazi dozadu na hlavu a doprostred, ''vpadave'' oci, teplo v horni casti torsa, sireni z ramen na krk, teplo v obliceji tech vjemu je spousta...
btw. primo u bodu 1-3 to jsou spis stavy ktery se vyskytujou u lidi co teprv hulit zacali nebo nejsou tak ''otukany'' od silny travy, nekdy to muze byt i tlak.

Old Post 08-04-2012 v 10:44 AM
skewlers je offline   Profil uživatele skewlers   Find more posts by skewlers   Foto galerie člena skewlers   Click here to Send skewlers a Private Message   Add skewlers to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
UncleBatman
Stálý Člen

Karma uživatele UncleBatman - 95% PěstitelskáKarma uživatele UncleBatman - 95% PěstitelskáKarma uživatele UncleBatman - 95% PěstitelskáKarma uživatele UncleBatman - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 206  

Příspěvek č. 23

citace:
Původní příspěvek od skewlers
Hlava's power gear ! Batman tohle vsechno jsou projevy ktery by u kvalitniho kuriva se meli vyskytovat po zakoureni a trvat co nejdyl a postupne bud zustavaj v dany oblasti nebo prechazej dal, pridam k tomu treba pocity rozlivani tepla na zadek hlavy, pulsace, tlak pri oboci co prechazi dozadu na hlavu a doprostred, ''vpadave'' oci, teplo v horni casti torsa, sireni z ramen na krk, teplo v obliceji tech vjemu je spousta...
btw. primo u bodu 1-3 to jsou spis stavy ktery se vyskytujou u lidi co teprv hulit zacali nebo nejsou tak ''otukany'' od silny travy, nekdy to muze byt i tlak.


jj vse co jsi zminil je trefný Jako otukany pomerne jsem, ale ty veci od hlavy me kolikrat rozeberou na atomy

Old Post 08-04-2012 v 10:57 AM
UncleBatman je offline   Profil uživatele UncleBatman   Find more posts by UncleBatman   Foto galerie člena UncleBatman   Click here to Send UncleBatman a Private Message   Add UncleBatman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 24

Ta mládež už nic nevydrží.

Old Post 08-04-2012 v 11:15 AM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TřiPaštiky
Stálý Člen

Karma uživatele TřiPaštiky - 92% PěstitelskáKarma uživatele TřiPaštiky - 92% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 79  

Příspěvek č. 25

Zdar kourim uz kolem peti let a diky bohu za to, ale nic z toho, co jsi tu popisoval se mi nedeje... Maximalne kdyz jsem hodne zbuřtěnej, tak jsem zasekanej, nebo se schizuju kdyz jedu na kole a jezdi kolem me blizko auta, ale nic z toho co jsi tu psal (kromě bušeni srdce...), tak davej pozor, aby to nebylo v tobe a nekde to s tebou nesvihlo... Znam kluka, kterej ma problem s tlakem, a uz se po jointu 2x slozil... Pěstu zdar

Pěstuj dál
Pěstování na stromě

Old Post 08-04-2012 v 11:39 AM
TřiPaštiky je offline   Profil uživatele TřiPaštiky   Find more posts by TřiPaštiky   Foto galerie člena TřiPaštiky   Click here to Send TřiPaštiky a Private Message   Add TřiPaštiky to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 26

Zdar!
Proč si z toho brka prostě nepotáhneš míň?
Dokrmit to můžeš vždycky, nacpat si třikrát plíce není ůplně nejlepší to se ani nedivim že máš pak takovýhle stavy.

Old Post 08-04-2012 v 12:07 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
UncleBatman
Stálý Člen

Karma uživatele UncleBatman - 95% PěstitelskáKarma uživatele UncleBatman - 95% PěstitelskáKarma uživatele UncleBatman - 95% PěstitelskáKarma uživatele UncleBatman - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 206  

Příspěvek č. 27

citace:
Původní příspěvek od TřiPaštiky
Zdar kourim uz kolem peti let a diky bohu za to, ale nic z toho, co jsi tu popisoval se mi nedeje... Maximalne kdyz jsem hodne zbuřtěnej, tak jsem zasekanej, nebo se schizuju kdyz jedu na kole a jezdi kolem me blizko auta, ale nic z toho co jsi tu psal (kromě bušeni srdce...), tak davej pozor, aby to nebylo v tobe a nekde to s tebou nesvihlo... Znam kluka, kterej ma problem s tlakem, a uz se po jointu 2x slozil... Pěstu zdar


nee tak v zivote se mi nestalo, ze by to semnou seklo, jen me to proste hoodne zhuluje


MIREX : To prave obcas praktikuju, to je pak v pohode

Old Post 08-04-2012 v 12:18 PM
UncleBatman je offline   Profil uživatele UncleBatman   Find more posts by UncleBatman   Foto galerie člena UncleBatman   Click here to Send UncleBatman a Private Message   Add UncleBatman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Steve
Stálý Člen

Karma uživatele Steve - 98% PěstitelskáKarma uživatele Steve - 98% PěstitelskáKarma uživatele Steve - 98% PěstitelskáKarma uživatele Steve - 98% PěstitelskáKarma uživatele Steve - 98% PěstitelskáKarma uživatele Steve - 98% PěstitelskáKarma uživatele Steve - 98% PěstitelskáKarma uživatele Steve - 98% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 209  

Příspěvek č. 28

Né nadarmo se to označuje omamnou a psychotropní látkou....

Zatím bez problémů jen jak je palice zmatená mám hroznej HLAD

Old Post 08-04-2012 v 13:53 PM
Steve je offline   Profil uživatele Steve   Find more posts by Steve   Foto galerie člena Steve   Click here to Send Steve a Private Message   Add Steve to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
UncleBatman
Stálý Člen

Karma uživatele UncleBatman - 95% PěstitelskáKarma uživatele UncleBatman - 95% PěstitelskáKarma uživatele UncleBatman - 95% PěstitelskáKarma uživatele UncleBatman - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 206  

Příspěvek č. 29

citace:
Původní příspěvek od Steve
Né nadarmo se to označuje omamnou a psychotropní látkou....

Zatím bez problémů jen jak je palice zmatená mám hroznej HLAD


uz jsem i hodil šavli jak jsem se hardcore prezral ...

Old Post 09-04-2012 v 00:17 AM
UncleBatman je offline   Profil uživatele UncleBatman   Find more posts by UncleBatman   Foto galerie člena UncleBatman   Click here to Send UncleBatman a Private Message   Add UncleBatman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fugazz
Nový Člen

Karma uživatele Fugazz - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2012
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 30

Naprosto mě kdysi sundal gramový joint AK 47... Absolutně jsem v záseku nechápal nic, bylo mi i fyzicky "ouzko" Jinak po Jackovi jsem měl naprosto neudržitelnou a nezkrotnou žravku

Old Post 09-04-2012 v 07:25 AM
Fugazz je offline   Profil uživatele Fugazz   Find more posts by Fugazz   Foto galerie člena Fugazz   Click here to Send Fugazz a Private Message   Add Fugazz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nasavajtendym
Stálý Člen

Karma uživatele nasavajtendym - 70% PěstitelskáKarma uživatele nasavajtendym - 70% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 152  

Příspěvek č. 31

Někde tu bylo psáno, že při přepuku a těmhle nechtěným stavům docela dá odzvonit lžička medu.. ještě jsem neměl takovéhle stavy, ale snad to někomu pomůže ;o)

Žij a nechej žít

Old Post 09-04-2012 v 08:30 AM
nasavajtendym je offline   Profil uživatele nasavajtendym   Find more posts by nasavajtendym   Foto galerie člena nasavajtendym   Click here to Send nasavajtendym a Private Message   Add nasavajtendym to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 32

Nehnoj tolik chemkama, pořádně flushuj.Lepší hulit venky nebo alespoň střídat IN/OUT/hashish.

Old Post 09-04-2012 v 17:30 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:03 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1069700 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív