Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Léčitelství » Panická úzkost a nepříjemné pocity po hulení
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 5 6 7
Autor
Téma 
otoxy
Nový Člen

Karma uživatele otoxy - 40% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 65533  

Příspěvek č. 97

Určitě tlak.
Dej si kafe pred hulenim nebo si holt jen var.

Old Post 08-07-2018 v 08:54 AM
otoxy je offline   Profil uživatele otoxy   Find more posts by otoxy   Foto galerie člena otoxy   Click here to Send otoxy a Private Message   Add otoxy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WhiteRussian
Stálý Člen

Karma uživatele WhiteRussian - 16% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 184  

Re: Nepříjemné stavy po silném (indoor) hulení? Jaké modely vám udělali zle? Příspěvek č. 98

citace:
Původní příspěvek od UncleBatman
Je mi 21 let, první zkušenosti s jointy jsem měl asi ve 14ti letech. Odjakživ jsem hulil konopí pěstované venku, ale poslední 3 roky hulím spíše indoor.
Konkrétně poslední rok, co jsem se dal na indoor a hulím svoje, mne občas přepadnou nepříjemné pocity po jointu. Nestává se to pravidelně, ale třeba každý pátý zhul a vždy jen prvních 20-30 minut, pak přijde uvolnění a vše je ok



1. pocit, že se mi špatně dýchá a jakobych musel dýchat mechanicky (myslí ovlivňovat nádech a výdech)

2. Tlak v celé horní části těla

3. šílený tlukot srdce



Vůbec nejhorší stav v životě jsem měl po Jacku Herreru. Hodinu jsem chodil po baráku, oplachoval jsem se studenou vodou, aby to peklo přešlo

Chtěl bych shrnout jak na mě jaké modely působily. Všechny jsem si vypěstoval sám, pokaždé genetika od Hlavy.



Apollo 11 - hodně silný, oblbovací stav, podobné jako po několika panácích kořalky (špatné vyjadřování a nohama jsem nemohl pevně stát na zemi)


Ak-47 - pro mne velmi energické high, příjemné. Pouze děsný tlukot srdce, jinak super.


Northern Lights - brutální sedativní účinky, těžké a bolavé oči, ochromení těla


Chronic - bez problému, jen trochu podobný Northern lights, únava a brzký spánek


Ed Rosenthal Super Bud -

Tak tuhle genetiku jsem si nechal nakonec, protože to je můj nejoblíbenější model, na který se pokaždé těším, jako na žádný jiný. Po tomto hulení jsem schopen se s přáteli bavit dlouhé hodiny. Naposledy jsem byl před týdnem s kamarádem v parku, 4 hodiny jsme jen povídali a povídali. Výborný tok myšlenek, nabuzení a přitom tolik silné zhulení. Ještě jsem nenarazil na pohodovější model



Jsem jediný takové máslo nebo máte někdo občas podobné stavy, které jsem zmínil nahoře? Problémy s dýcháním jsou fakt nejhorší
zdarec , mívám ted poslední dobou stejné pocity.tlak vlevo nahrudi,ztěžklé dýchání,pocit odpadnutí.Pomáhá mi být v dřepu.Pálím tak nějak každý den.Silný indory.Je mi 30let.Nekouřím cigarety.otužuju se.nevím zda je to tím že moc silný skanky.Pálím jak kdy,to jest že včera třeba za den gramový brko,předevčírem víc no,dnes třeba zatím 1sklo.chci ještě dodat že kámoš pěstí naprosto čistě a dává si fakt moc záležet s vyplachováním.nekouříme žádný hnojky.když sme s kámošem co si to pěstí dávaly spolu brk tak sme to měly oba dva stejný.tlak na hrudi a totálka xD a oba jsme se shodly že to dělá ta síla toho skanku a jediný že sme to rozdýchaly.Pálím 15let,s tím že jsem jednou měl pauzu půl rok a víc.Nikdy mi tohle tělo nedělalo že sem se zhulil a měl tyhle tlaky.Mám to i ted při psaní :-D nejspíš to dělá ta síla thc.kámoš jede kolem 30%.

Naposledy upravil WhiteRussian 26-04-2021 v 18:48 PM

Old Post 26-04-2021 v 18:37 PM
WhiteRussian je offline   Profil uživatele WhiteRussian   Find more posts by WhiteRussian   Foto galerie člena WhiteRussian   Click here to Send WhiteRussian a Private Message   Add WhiteRussian to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:43 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 5 6 7  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9176950 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív