Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Léčitelství » Panická úzkost a nepříjemné pocity po hulení
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Depresie , tazka uzkost vhodna odroda ? Příspěvek č. 1

ahoj ludia som depresivny clovek maval som tazku uzkost ja som raz nasiel jednu odrodu ktora potlaca tieto uzkosti bolo to AK48 vypestil som si rastlinku mala ucinky ktore potlacaju uzkost . chcem sa opytat je tu niekto taky co ma tieto iste problemy a vyuziva konope ako liecbu ? pytam sa preto lebo chcem vediet este ake odrody su chcel by som skusit nieco z coho sa poriadne zasmejem smyle alebo ako to volali chalani diky

Old Post 18-03-2012 v 09:23 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2

Zdravím, na Leafly.com je seznam modelů, které by ti měly s depresí pomoci. Měl by jsi spíše čadit modely venkovní, lampy by ti mohly i uškodit, viz. článek Konopsycho na stránce www.magazin-legalizace.cz.

Old Post 18-03-2012 v 09:55 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Geltrud
Stálý Člen

Karma uživatele Geltrud - 10% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 3

psycholog, psychiatr....a potom teprv tráva !!! nebo zkončíš možná v blazinci časem...

Old Post 18-03-2012 v 10:56 AM
Geltrud je offline   Profil uživatele Geltrud   Find more posts by Geltrud   Foto galerie člena Geltrud   Click here to Send Geltrud a Private Message   Add Geltrud to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spála
Stálý Člen

Karma uživatele Spála - 98% PěstitelskáKarma uživatele Spála - 98% PěstitelskáKarma uživatele Spála - 98% PěstitelskáKarma uživatele Spála - 98% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 181  

Příspěvek č. 4

jojo psychiatr.... to určitě xDDD

Old Post 18-03-2012 v 11:04 AM
Spála je offline   Profil uživatele Spála   Find more posts by Spála   Foto galerie člena Spála   Click here to Send Spála a Private Message   Add Spála to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Geltrud
Stálý Člen

Karma uživatele Geltrud - 10% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 5

věř mi....může se třeba zjistit že je jen nedostatek vitamínu, kterej se účastní přeměny čehosi... čehož když je nedostatek nastávaj problémy..... nebo cokoli.... to se děje běžle lidem okolo, žádná ostuda

Old Post 18-03-2012 v 11:15 AM
Geltrud je offline   Profil uživatele Geltrud   Find more posts by Geltrud   Foto galerie člena Geltrud   Click here to Send Geltrud a Private Message   Add Geltrud to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Příspěvek č. 6

Jakej model na depresi?

Žádnej, co nejzdravější životní styl, sport a další pro tělo přirozené způsoby jak vyplavit endorfiny...

A pokud to trvá déle - jak už bylo řečeno: poradit se s odborníkem.

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 18-03-2012 v 12:15 PM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Antitalent
Stálý Člen

Karma uživatele Antitalent - 81% PěstitelskáKarma uživatele Antitalent - 81% PěstitelskáKarma uživatele Antitalent - 81% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 110  

Příspěvek č. 7

Nevhodne zvolený psychiater môže viac uškodiť než pomôcť, takže pri prípadnom výbere je dobré zisťovať jeho povesť a metódy, skôr by som volil niekoho schopného kombinovať západnú medicínu s alternatívnym (holistickým) prístupom. A pokiaľ sa neocitáš v stavoch na pokraji samovraždy, nebrať od nich žiadne drogy na predpis.

Inak z modelov najviac ukľudňujúco a ventilačne na mňa pôsobil bio pestovaný Bubblegum.

Old Post 18-03-2012 v 12:34 PM
Antitalent je offline   Profil uživatele Antitalent   Find more posts by Antitalent   Foto galerie člena Antitalent   Click here to Send Antitalent a Private Message   Add Antitalent to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pipo22
Stálý Člen

Karma uživatele pipo22 - 59% PěstitelskáKarma uživatele pipo22 - 59% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 81  

Příspěvek č. 8

nech si udělat kardiologické vyšetření tam bývá občas čert zakopaný.

Old Post 18-03-2012 v 19:32 PM
pipo22 je offline   Profil uživatele pipo22   Find more posts by pipo22   Foto galerie člena pipo22   Click here to Send pipo22 a Private Message   Add pipo22 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 9

ale nie ludia vy mna nechapete ja som myslel na uzkost taka ze sa vam z niciho nic zacnu triast ruky cele telo hybe sa vam zem je vam horuco atd .. da sa ako to prezit ale to fakt neprijemny pocit .

ja uz rok a pol sa liecim a psychyater vie o tom ze fajcim mariuhanu na uzkost ako liek samozrejme beriem aj lieky na potlacenie .

ja chcem kecat o tom ci poznate niekto ine modely ktore potlacaju

mne napriklad trafka moc pomaha

chcem o tom kecat lebo viem ze toto je dalsia moznost co konope lieci

Old Post 18-03-2012 v 23:11 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Re: Depresie , tazka uzkost vhodna odroda ? Příspěvek č. 10

citace:
Původní příspěvek od ewe
ahoj ludia som depresivny clovek maval som tazku uzkost ja som raz nasiel jednu odrodu ktora potlaca tieto uzkosti bolo to AK48 vypestil som si rastlinku mala ucinky ktore potlacaju uzkost . chcem sa opytat je tu niekto taky co ma tieto iste problemy a vyuziva konope ako liecbu ? pytam sa preto lebo chcem vediet este ake odrody su chcel by som skusit nieco z coho sa poriadne zasmejem smyle alebo ako to volali chalani diky



Tady čti , http://grower.cz/forum/showthread....&threadid=19736 , čau Hlava

Old Post 18-03-2012 v 23:40 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 11

citace:
Původní příspěvek od ewe
ale nie ludia vy mna nechapete ja som myslel na uzkost taka ze sa vam z niciho nic zacnu triast ruky cele telo hybe sa vam zem je vam horuco atd .. da sa ako to prezit ale to fakt neprijemny pocit .

ja uz rok a pol sa liecim a psychyater vie o tom ze fajcim mariuhanu na uzkost ako liek samozrejme beriem aj lieky na potlacenie .

ja chcem kecat o tom ci poznate niekto ine modely ktore potlacaju

mne napriklad trafka moc pomaha

chcem o tom kecat lebo viem ze toto je dalsia moznost co konope lieci

Mno, taky jsem měl deprese a ano, taky jsem na to hulil, taky mi to pomáhalo, po roce hulení jsem skončil v blázinci s toxickou psychózou.
Nesmíš se na tom hulení zaseknout, snaž se hulit málo, třeba jen na konci dne za odměnu, jestli tomu propadneš tak bůh s tebou ...

Old Post 19-03-2012 v 06:24 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZkourenejPes
Stálý Člen

Karma uživatele ZkourenejPes - 83% PěstitelskáKarma uživatele ZkourenejPes - 83% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 153  

Příspěvek č. 12

NO hale ja spis mam obcas deprese z travy , jako ne ze bych uvazoval , ze se zabiju a tak , ale takovy ty schyzy , kdyz ma clovek z necceho spatnej pocit da si jointa a zacne si rikat , ze to je uplne v PRde...... . Takze nvm jestli je trava na deprese dobra .Jinak hulim roky docela dost a toxickou depresi nemam , tak snad me to ani nepotka

Old Post 19-03-2012 v 07:06 AM
ZkourenejPes je offline   Profil uživatele ZkourenejPes   Find more posts by ZkourenejPes   Foto galerie člena ZkourenejPes   Click here to Send ZkourenejPes a Private Message   Add ZkourenejPes to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
H@nz
Stálý Člen

Karma uživatele H@nz - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 13

Tyhle veci se vsechno odviji od konkretniho cloveka. Nekomu to muze od psychickych potizi ulevit a nekomu naopak a nebo taky beze zmen. Chce to jedine zkusit. A taky je potreba to brat stylem znameho rceni "vseho s mirou".

Old Post 19-03-2012 v 15:40 PM
H@nz je offline   Profil uživatele H@nz   Find more posts by H@nz   Foto galerie člena H@nz   Click here to Send H@nz a Private Message   Add H@nz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stick
Stálý Člen

Karma uživatele stick - 100% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 14

citace:
Původní příspěvek od H@nz
Tyhle veci se vsechno odviji od konkretniho cloveka. Nekomu to muze od psychickych potizi ulevit a nekomu naopak a nebo taky beze zmen. Chce to jedine zkusit. A taky je potreba to brat stylem znameho rceni "vseho s mirou".


jj, nejde aplikovat urcity poznatky na kazdyho cloveka a cekat, ze budou totozny vysledky. takhle to priroda zaridila, jinak by sme byli stroje. bavite se tady o depresi a jak ji nejlip zahnat. ale, ze vam neco vadi nebo vadilo ve vasem nejblizsim okoli (strava, rodina, prace, pratele, sousedi, dum, byt,zahrada, box..) toho si nevsimate, nebo vytesnujete. a proto deprese.

je to jen pohled na vec, neberte to jako dogma nebo nevyvratitelnou teorii.

please seed and smoke weed

www.youtube.com/watch?v=D44pyeEvhcQ

Old Post 19-03-2012 v 22:37 PM
stick je offline   Profil uživatele stick   Find more posts by stick   Foto galerie člena stick   Click here to Send stick a Private Message   Add stick to your buddy list     Navštiv homepage uživatele stick! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pipo22
Stálý Člen

Karma uživatele pipo22 - 59% PěstitelskáKarma uživatele pipo22 - 59% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 81  

Příspěvek č. 15

namísto hulení inhaluj nebo chceš li vaporizuj a ideálně večer před spaním. hlavně si musíš navodit pozitivum jinak se v tom budeš utápět.

Old Post 20-03-2012 v 15:37 PM
pipo22 je offline   Profil uživatele pipo22   Find more posts by pipo22   Foto galerie člena pipo22   Click here to Send pipo22 a Private Message   Add pipo22 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
UncleBatman
Stálý Člen

Karma uživatele UncleBatman - 95% PěstitelskáKarma uživatele UncleBatman - 95% PěstitelskáKarma uživatele UncleBatman - 95% PěstitelskáKarma uživatele UncleBatman - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 206  

Nepříjemné stavy po silném (indoor) hulení? Jaké modely vám udělali zle? Příspěvek č. 16

Je mi 21 let, první zkušenosti s jointy jsem měl asi ve 14ti letech. Odjakživ jsem hulil konopí pěstované venku, ale poslední 3 roky hulím spíše indoor.
Konkrétně poslední rok, co jsem se dal na indoor a hulím svoje, mne občas přepadnou nepříjemné pocity po jointu. Nestává se to pravidelně, ale třeba každý pátý zhul a vždy jen prvních 20-30 minut, pak přijde uvolnění a vše je ok



1. pocit, že se mi špatně dýchá a jakobych musel dýchat mechanicky (myslí ovlivňovat nádech a výdech)

2. Tlak v celé horní části těla

3. šílený tlukot srdce



Vůbec nejhorší stav v životě jsem měl po Jacku Herreru. Hodinu jsem chodil po baráku, oplachoval jsem se studenou vodou, aby to peklo přešlo

Chtěl bych shrnout jak na mě jaké modely působily. Všechny jsem si vypěstoval sám, pokaždé genetika od Hlavy.



Apollo 11 - hodně silný, oblbovací stav, podobné jako po několika panácích kořalky (špatné vyjadřování a nohama jsem nemohl pevně stát na zemi)


Ak-47 - pro mne velmi energické high, příjemné. Pouze děsný tlukot srdce, jinak super.


Northern Lights - brutální sedativní účinky, těžké a bolavé oči, ochromení těla


Chronic - bez problému, jen trochu podobný Northern lights, únava a brzký spánek


Ed Rosenthal Super Bud -

Tak tuhle genetiku jsem si nechal nakonec, protože to je můj nejoblíbenější model, na který se pokaždé těším, jako na žádný jiný. Po tomto hulení jsem schopen se s přáteli bavit dlouhé hodiny. Naposledy jsem byl před týdnem s kamarádem v parku, 4 hodiny jsme jen povídali a povídali. Výborný tok myšlenek, nabuzení a přitom tolik silné zhulení. Ještě jsem nenarazil na pohodovější model



Jsem jediný takové máslo nebo máte někdo občas podobné stavy, které jsem zmínil nahoře? Problémy s dýcháním jsou fakt nejhorší

Old Post 07-04-2012 v 20:15 PM
UncleBatman je offline   Profil uživatele UncleBatman   Find more posts by UncleBatman   Foto galerie člena UncleBatman   Click here to Send UncleBatman a Private Message   Add UncleBatman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:14 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3084140 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív