Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Hydroponie » homemade hydro
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
plyn
Stálý Člen

Karma uživatele plyn - 3% PěstitelskáKarma uživatele plyn - 3% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 91 

Hydroponie homemade hydro Příspěvek č. 1

čus mám box o velikosti 60x60x60 125cfl už sem vněm odjel náký kolo v kokosu a tet si říkám že bych chtěl do toho sestrojit hydro jelikoš stýmto systemém sem naprostý laijk tak mi tu někdo určitě muj napad objasní,už sem se díval na moou představu jak bych to asi chtěl a napadá mně použít aqvaristycký Vzduchovací motorek s vzduchovacím kamenem,ale nevím jak to všecko uvéct do stavu provozu kolik l má mít nádoba jak silný čerpadlo na to aby vtom voda cirkulovala kde sehnat pěstovací nádrže a jestli to má mít náky oddtok vody,jak se tento system hnojí,pro koho je toto hračka a ukazal by mi finty jak na to a co mám vlastně koupit,a jestli by se tento systém opravdu vyplatil a nebyla by to neustálá investyce dodám pár fotek m představi a mího boxu.)

Old Post 21-08-2014 v 10:26 AM
plyn je offline   Profil uživatele plyn   Find more posts by plyn   Foto galerie člena plyn   Click here to Send plyn a Private Message   Add plyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
plyn
Stálý Člen

Karma uživatele plyn - 3% PěstitelskáKarma uživatele plyn - 3% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 91 

Příspěvek č. 2


tak tohle je pc box ve kterým je ten samej system co bych chtěl složenej stoho aqvaristyckýho Vzduchovacího motorku s vzduchovacím kamenem

Old Post 21-08-2014 v 10:27 AM
plyn je offline   Profil uživatele plyn   Find more posts by plyn   Foto galerie člena plyn   Click here to Send plyn a Private Message   Add plyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
plyn
Stálý Člen

Karma uživatele plyn - 3% PěstitelskáKarma uživatele plyn - 3% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 91 

Příspěvek č. 3


a toto je muj box o velikostech 60x60x60 obalenej je dvěma vrstvi neprusvitné černobíle folije vchod sem udělal tak že sem kolem dokola oblepil suchým zipem.!

Old Post 21-08-2014 v 10:29 AM
plyn je offline   Profil uživatele plyn   Find more posts by plyn   Foto galerie člena plyn   Click here to Send plyn a Private Message   Add plyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mučačo
Stálý Člen

Karma uživatele mučačo - 96% PěstitelskáKarma uživatele mučačo - 96% PěstitelskáKarma uživatele mučačo - 96% PěstitelskáKarma uživatele mučačo - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 153  

Příspěvek č. 4

[účet odstraněn]

Old Post 08-09-2014 v 15:33 PM
mučačo je offline   Profil uživatele mučačo   Find more posts by mučačo   Foto galerie člena mučačo   Click here to Send mučačo a Private Message   Add mučačo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:47 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
10-03-2013 - Homemade NFT - 238 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4234530 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív