Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » MikroBox 125/250w
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
MajklRyder
Stálý Člen

Karma uživatele MajklRyder - 48% PěstitelskáKarma uživatele MajklRyder - 48% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 44  

Hlína MikroBox 125/250w Příspěvek č. 1


Zdarec

Po dlouhé době bych se s Váma chtěl zase podělit o můj další mikropokus.

Setup pořád stejný jenom jsem dokoupil výbojku na květ,regulátor otáček pro TT 100 a udělal si homemade síť na scrog.

Osazenstvo- řezy i když trochu větší tak snad to nejak pude
3x Apple Jack
2x Power Widow
1x Dairy Queen

Hlína-Bio bizz light mix + keramzit na spodu květináče
Květináče- 6,5 l
Teplota- Den 27-29
Noc 24-26
Vlhkost- 60-75 %
Ph- 6,5-6,7
Ph metr- Essentials
Hnojiva- Bio bizz všechny (používám i na out.) až na Bio Heaven (je to docela pálka)

Na kytky jsem svítil 3 dny 125W cfl růst a včera jsem ji vyměnil za 250W kombinovanou.

tady je foto 5.den 18/6

Naposledy upravil MajklRyder 20-08-2014 v 05:12 AM

Old Post 19-08-2014 v 12:33 PM
MajklRyder je offline   Profil uživatele MajklRyder   Find more posts by MajklRyder   Foto galerie člena MajklRyder   Click here to Send MajklRyder a Private Message   Add MajklRyder to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MajklRyder
Stálý Člen

Karma uživatele MajklRyder - 48% PěstitelskáKarma uživatele MajklRyder - 48% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 2


Tady ještě jedna zespodu

Nevím jestli jsem je postahoval dobře ale tak snad to pude

Old Post 19-08-2014 v 12:40 PM
MajklRyder je offline   Profil uživatele MajklRyder   Find more posts by MajklRyder   Foto galerie člena MajklRyder   Click here to Send MajklRyder a Private Message   Add MajklRyder to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Seky
Zahrádkář

Karma uživatele Seky - 56% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 741  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 3

Můžu poradit?
Pokud chceš pěkně vyplnit celou síť, nejdřív kytky zastřihni a začni proplítat až boční výhonky. Hlavní stonky mají docela sílu a můžou ti později začít zvedat i celej rám nebo deformovat síť. Navíc sou dost tuhý a špatně se proplítají oky.


Master SCROG System
Sekyho Outdoor
Dokumenty a drogy
Úžitkové, léčivé a exotické rostliny
Bazoš

Old Post 19-08-2014 v 22:07 PM
Seky je offline   Profil uživatele Seky   Find more posts by Seky   Foto galerie člena Seky   Click here to Send Seky a Private Message   Add Seky to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Seky! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pupiset
Stálý Člen

Karma uživatele Pupiset - 74% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 688  

Příspěvek č. 4

Taky bych zastřihl,o 2 patra.Jsem zvědav na výsledek

Pupisetuv OUT

*Kalfas factory

Fajfka kifu před snídaní dá muži sílu sta velbloudů na dvoře



Old Post 20-08-2014 v 06:12 AM
Pupiset je offline   Profil uživatele Pupiset   Find more posts by Pupiset   Foto galerie člena Pupiset   Click here to Send Pupiset a Private Message   Add Pupiset to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MajklRyder
Stálý Člen

Karma uživatele MajklRyder - 48% PěstitelskáKarma uživatele MajklRyder - 48% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 5




No jasně ! každou radu přivítám

Kytky jsem pozaštipoval,jen doufám že ne moc ani málo

Zatím dostávají vodu s upraveným ph 6,5 a pomalu začnu přihnojovat do růstu

Tady máte fotky po zaštípnutí 6.den 18/6

Naposledy upravil MajklRyder 20-08-2014 v 07:59 AM

Old Post 20-08-2014 v 06:28 AM
MajklRyder je offline   Profil uživatele MajklRyder   Find more posts by MajklRyder   Foto galerie člena MajklRyder   Click here to Send MajklRyder a Private Message   Add MajklRyder to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MajklRyder
Stálý Člen

Karma uživatele MajklRyder - 48% PěstitelskáKarma uživatele MajklRyder - 48% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 6





Čau
tak bych Vám chtěl ukázat kyti 11.den 18/6
Hnojeno Bio Growem 2 ml na 1 l
a teď celkem důležitá otázka nechat kytky růst až po síť nebo už přepnout na 12/12 ? (jedu poprvé scrog takže budu jedině rád za Vaše připomínky a rady

Naposledy upravil MajklRyder 25-08-2014 v 06:23 AM

Old Post 25-08-2014 v 06:07 AM
MajklRyder je offline   Profil uživatele MajklRyder   Find more posts by MajklRyder   Foto galerie člena MajklRyder   Click here to Send MajklRyder a Private Message   Add MajklRyder to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MajklRyder
Stálý Člen

Karma uživatele MajklRyder - 48% PěstitelskáKarma uživatele MajklRyder - 48% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 7




Tak nakonec jsem kytky nechal růst 17 dní 18/6
Hnojeno Bio Grow 3ml/l
Ještě jsem je naposledy před 3 dny zaštípnul a ohýbal jsem co to šlo

Dnes vyměněna výbojka za květovou PHILIPS MASTER SON T-PIA 250W
Síť jsem musel oddělat,nadzvedávali síť a celkově se to nějak pokroutilo

Old Post 01-09-2014 v 06:28 AM
MajklRyder je offline   Profil uživatele MajklRyder   Find more posts by MajklRyder   Foto galerie člena MajklRyder   Click here to Send MajklRyder a Private Message   Add MajklRyder to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MajklRyder
Stálý Člen

Karma uživatele MajklRyder - 48% PěstitelskáKarma uživatele MajklRyder - 48% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 8




Nějaké foto ze 7. dne 12/12
Kytky jsou fresh zatím jim nic nechybý
Hnojeno Bloom 2ml/l
Top Max 1ml/l
Grow 2ml/l

Old Post 08-09-2014 v 06:44 AM
MajklRyder je offline   Profil uživatele MajklRyder   Find more posts by MajklRyder   Foto galerie člena MajklRyder   Click here to Send MajklRyder a Private Message   Add MajklRyder to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stalada
Stálý Člen

Karma uživatele stalada - 93% PěstitelskáKarma uživatele stalada - 93% PěstitelskáKarma uživatele stalada - 93% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 180  

Příspěvek č. 9

čau,vypada to zatím dobře,chci se zeptat -ty tam máš odtah a pritah?a jakou máš vlhkost na květ?ja že sem pořídil pryma klima odtah s pachovim filtrem a pořád nemuzu snížit vlhkost

box.120x120x200třetí kolo...;-)

Old Post 08-09-2014 v 17:32 PM
stalada je offline   Profil uživatele stalada   Find more posts by stalada   Foto galerie člena stalada   Click here to Send stalada a Private Message   Add stalada to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MajklRyder
Stálý Člen

Karma uživatele MajklRyder - 48% PěstitelskáKarma uživatele MajklRyder - 48% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 10

Čau,přítah mám obyč pc větrák F12,odtah TT100,jinak vlhkost už ani nijak neřeším vzduch z boxu taham mimo místnost do komína od té doby mám klid.
Jinak vlhkost nasávaná do boxu je okolo 55-68 % a v boxu se to drží kolem 50%,na květ zalívám 1x za 2 dny 0,5 l na květináč

Old Post 09-09-2014 v 06:51 AM
MajklRyder je offline   Profil uživatele MajklRyder   Find more posts by MajklRyder   Foto galerie člena MajklRyder   Click here to Send MajklRyder a Private Message   Add MajklRyder to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MajklRyder
Stálý Člen

Karma uživatele MajklRyder - 48% PěstitelskáKarma uživatele MajklRyder - 48% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 11




Čus Groweři
Přikládám update jak to v boxu kvete
Foto je z 15.dne 12/12
Hnojím každou zálivku Grow/Bloom/TopMax 1-2-1 ml/l

Old Post 16-09-2014 v 06:08 AM
MajklRyder je offline   Profil uživatele MajklRyder   Find more posts by MajklRyder   Foto galerie člena MajklRyder   Click here to Send MajklRyder a Private Message   Add MajklRyder to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:16 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
10-01-2019 - MIKROBOX - 25x28x60 - 45 odpovědí
09-12-2014 - First Microbox 125/250 CFL - 18 odpovědí
03-11-2013 - Minibox 150W II - 21 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5754140 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív