Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Sklípek v něm 600w a 32 critical kushů
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
kybork
Stálý Člen

Karma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 269  

Obecné Sklípek v něm 600w a 32 critical kushů Příspěvek č. 1

Takže..

Old Post 09-08-2014 v 12:34 PM
kybork je offline   Profil uživatele kybork   Find more posts by kybork   Foto galerie člena kybork   Click here to Send kybork a Private Message   Add kybork to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sWei
Stálý Člen

Karma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 1406  

Re: Sklípek v něm 600w a 32 critical kushů Příspěvek č. 2

citace:
Původní příspěvek od kybork
Takže..



to je vše o tvém pěstu?

Není větší poezie bez rýmů a strof, než když přátelé trávu kouří a rozumí si beze slov.

Můj microgrow 40w (hotovo) , Můj 2. microgrow , Outdoor 2012 , Kalfas grow 200w CFL , 3. Micro 72w , Balkon 2014 , Balkon 2016

Homebox 30x30x60cm 55w , Led 164w 60x30x80 , Micro 55w CFL + 70w HPS 2019 (Aktuální)

Old Post 09-08-2014 v 12:57 PM
sWei je offline   Profil uživatele sWei   Find more posts by sWei   Foto galerie člena sWei   Click here to Send sWei a Private Message   Add sWei to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kybork
Stálý Člen

Karma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 269  

Příspěvek č. 3



Takže po dlouhé době Vás poprvé vítám na svém theadru. Odhodlal jsem se sehnat lampu jak jsem učinil, takže výbojka SONT-PIA green power 600w hps, Vents TT125 a jede zatím na 220m3, pachový filtr je zapojen už teď z důvodu ať tam pak nemusím saskovat ale cítit jdou už teď :P Lebedi si v mixu cocos/hnůj/a nějaký zbytek zahradnického substrátu plus zbrnda písku co se válel na zahradě, jinak z důvodu že jsem chtěl jet Sog tak jsou v obyc plastových prepravkach od pečiva s tím, že jsem je potáh zevnitř igelitem do kterého pak vypálil drenážní díry. Prostor zaplněn prepravkami je metr na metr plus ještě mám místo od dveří k nim asi metr který chci časem oddělit nějakou roletou nebo něčím podobným, zatím to nevyšlo. Genetika je critical kush bližší info bohužel nevím, dostal jsem 32 řízků s tím ze jeden 10cm a druhy 20, no nadšen jsem nebyl ale když už to bylo tak jsem to tam napichal. Jsou tam dohromady týden, včera jsem je přepnul na květ takže si zrovna užívají první 12ti hodinovou tmu, po rozsvícení sem hodím nějaký lepší fotky zatím jedna jak jsem tam lezl zjistit odtah Snad se bude líbit, doplňující informace rad zodpovím, příjemné pokoukani

Květinář

Old Post 09-08-2014 v 12:59 PM
kybork je offline   Profil uživatele kybork   Find more posts by kybork   Foto galerie člena kybork   Click here to Send kybork a Private Message   Add kybork to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kybork
Stálý Člen

Karma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 269  

Příspěvek č. 4

Takže konečně sem se tím prokousal a dokonce i s fotkami.. Navíc jedna kdyby měl někdo problém s krkem a nemohl zvednout hlavu tak ať taky vidí. mimochodem otočnou na druhou stranu můžu po dohodě přidat už jsem se to naučil Večer dam fotky jak je to rozsvicene, pic

Květinář

Old Post 09-08-2014 v 13:09 PM
kybork je offline   Profil uživatele kybork   Find more posts by kybork   Foto galerie člena kybork   Click here to Send kybork a Private Message   Add kybork to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kybork
Stálý Člen

Karma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 269  

Příspěvek č. 5




Takze holky jedou druhy den o delce 12h, pred rozsvicením dostaly 2ml/l biobloom, na rustu jely na biogrow a fishmix. Samozrejme z pudy taky neco vycucaj jsou asi v 50% hnoje, tak koukejte a za pripadne rady ci kritiku budu rad

Květinář

Old Post 09-08-2014 v 19:47 PM
kybork je offline   Profil uživatele kybork   Find more posts by kybork   Foto galerie člena kybork   Click here to Send kybork a Private Message   Add kybork to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nokian
Stálý Člen

Karma uživatele nokian - 96% PěstitelskáKarma uživatele nokian - 96% PěstitelskáKarma uživatele nokian - 96% Pěstitelská

Registrován: Jun 2014
Příspěvků: 87  

Příspěvek č. 6

tak to sem zvědavej ,nevypadá to zle ale docela ty velikosti rostlin jsou rozlišný a tím že si to jebnul do jedný bedny ti to znemožní s nima manipulovat třeba je přehazovat a tak .. moře zeleně by mělo být všechno stejně vysoký pokud vím a nezastřižený no a ještě bych chtěl dodat že třeba jedna kytka bude víc žrát nějaká mín , to je velikej problém kdyby měla každá svůj flek mohl by si zalívat jak chceš takhle se ti to bude dost špatně kontrolovat , já bych dal ty nejmenší asi pryč ale mnou se neřid ..
, per se stím držím palce tyjo

Old Post 10-08-2014 v 09:56 AM
nokian je offline   Profil uživatele nokian   Find more posts by nokian   Foto galerie člena nokian   Click here to Send nokian a Private Message   Add nokian to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kybork
Stálý Člen

Karma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 269  

Příspěvek č. 7

Jojo rozlišný jsou no to mě taky vůbec netěší :/ Po tom co jsem je dostal říkám tak když už sou takový tak to s nimi proste budu muset odjet no taky jsem chtěl stejně velký to by pak bylo o něčem jiném. navíc mi dělá starost jestli ty větší hodně popojedou tak budu muset víc zvednout lampu tudíž ty malý zůstanou dole ve tmě tak mam v planu sehnat cooltube abych to moh nechat viset pěkně mezi nimi ale uvidíme přinejhorším ty velikány trochu zohnu Přepravky jsem použil z důvodu zaplnění 100% místa pro kořeny, jo a máš pravdu, jedna živiny vycuca kolegyni, nad tím jsem při stavění nepřemýšlel další kolo určitě nakoupím hranaté květináče a hlavně stejnoměrné klacky Prát se s tím určitě nadále budu je to můj koníček Díky za odpověď

Květinář

Old Post 10-08-2014 v 10:52 AM
kybork je offline   Profil uživatele kybork   Find more posts by kybork   Foto galerie člena kybork   Click here to Send kybork a Private Message   Add kybork to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TommyGun
Stálý Člen

Karma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 322  

Příspěvek č. 8

čau, nevidím nikde žádný větrák? Jak je velký prostor?? Zbytečně moc kytek se mi zdá...

Old Post 10-08-2014 v 14:52 PM
TommyGun je offline   Profil uživatele TommyGun   Find more posts by TommyGun   Foto galerie člena TommyGun   Click here to Send TommyGun a Private Message   Add TommyGun to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TommyGun
Stálý Člen

Karma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 322  

Příspěvek č. 9

Chceš radu? Vyber 16 nejhezčích kytek kup 6,5-11l květináče a ještě to přesaď..

Old Post 10-08-2014 v 14:54 PM
TommyGun je offline   Profil uživatele TommyGun   Find more posts by TommyGun   Foto galerie člena TommyGun   Click here to Send TommyGun a Private Message   Add TommyGun to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kybork
Stálý Člen

Karma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 269  

Příspěvek č. 10

Čau na ofukovem ventilátoru už se pracuje, mimochodem chtě jsem jet Sog, bohužel jsem dostal toto, mam to už prepnute takže to už nechám tak a uvidíme co z toho bude. Presazovat a nechávat to růst už se mi nechce, příšte to bude lepší no udělal jsem řadu chyb, ale z no name jsem jet nechtěl jinak prostor využity je metr na metr ještě tam mam jakoby takovou predsinku

Květinář

Old Post 10-08-2014 v 15:51 PM
kybork je offline   Profil uživatele kybork   Find more posts by kybork   Foto galerie člena kybork   Click here to Send kybork a Private Message   Add kybork to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nokian
Stálý Člen

Karma uživatele nokian - 96% PěstitelskáKarma uživatele nokian - 96% PěstitelskáKarma uživatele nokian - 96% Pěstitelská

Registrován: Jun 2014
Příspěvků: 87  

Příspěvek č. 11

ty jo taky bych to ještě zkusil přesadit přesně jak říká Tommy

Old Post 10-08-2014 v 18:34 PM
nokian je offline   Profil uživatele nokian   Find more posts by nokian   Foto galerie člena nokian   Click here to Send nokian a Private Message   Add nokian to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kybork
Stálý Člen

Karma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 269  

Příspěvek č. 12

Takže odtah prepnutej na 280m3, k tomu přesazování.. Myslím ze by to byl pro rostliny zbytečný šok, kor teď když už jsem je přepl, pravda mohl jsem je nechat ještě růst a udělat tam nějakou ,, bush" tím ze bych ty větší zkrátka zastřihl. Jenže jsem to nemel v planu a jak už se stalo přepl jsem, takže mám tři možnosti, přepnout po dvou dnech květu opět na růst čím bych kytky asi pěkně zmátl a nebo je rozesadit, což si myslím by byl taky šok, přitom bych o pár z nich přišel protože jsou malé a nemaj tam co dělat a třetí možnost nechat to tak, nasroubovat cooltube, stínítko prohnout ať odráží víc do stran a budou prosviceny všechny květiny, větší, zatím než ho seženu můžu trosku přitáhnou k zemi což se mi jeví jako nejlepší možnost jak nepřijít o žádné rostliny, nezpusobit jim šok a aspoň se něčemu přiučit peace a díky za pochopení ✌

Květinář

Old Post 10-08-2014 v 20:06 PM
kybork je offline   Profil uživatele kybork   Find more posts by kybork   Foto galerie člena kybork   Click here to Send kybork a Private Message   Add kybork to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nudle
Nový Člen

Karma uživatele Nudle - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 13

Příště mu ty řezy nakopej do hlavy... Já bych to vůbec nevzal když je každej jinej... Když nemá místo na tolik řezů tak ať je nedělá? Kde si je sehnal? Ať vím od koho nekupovat Jinak držim palce

Old Post 11-08-2014 v 09:41 AM
Nudle je offline   Profil uživatele Nudle   Find more posts by Nudle   Foto galerie člena Nudle   Click here to Send Nudle a Private Message   Add Nudle to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kybork
Stálý Člen

Karma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 269  

Příspěvek č. 14

Byla to výměna a už byly v kvetničcích Bylo to přes grow bazar tudíž nevím.ale tak už jsem je vzal no ale uvažuji ze si tedka udělám na zahradě matku která mi dá na příští sog ať jich tolik nemusím kupovat na svůj prostor uvažuji nad stem kusů Myslíte že to stihnu na bazaru jsem teď nasel skunk#1 se 4-5 patry což by bylo super za 2 měsíce by mi takovej počet snad dat mohla No budu ještě uvažovat mimochodem jsem dnes zalil a postrikal biobloomem, teplota stálá každý den do 30 st a v noci těsně nad 20 což je supr až se to pohne přidám fotos zatím peace ✌

Květinář

Old Post 11-08-2014 v 10:19 AM
kybork je offline   Profil uživatele kybork   Find more posts by kybork   Foto galerie člena kybork   Click here to Send kybork a Private Message   Add kybork to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nokian
Stálý Člen

Karma uživatele nokian - 96% PěstitelskáKarma uživatele nokian - 96% PěstitelskáKarma uživatele nokian - 96% Pěstitelská

Registrován: Jun 2014
Příspěvků: 87  

Příspěvek č. 15

řezy jsou v pohodě ale bud bych vzal jenom malý nebo jenom veliký ... jinak se vůbec neboj že by si je po par dnech přepnutí nějak stresoval .. ještě se dá dost zachránit než bude pozdě .. vyber nejhezčí kusy a každou hod do 6- 10 litru hlíny a hnoj to .. co budeš pak dělat když bude nějaka v pohodě a nejaka zase ulitá .? držím palce

Old Post 11-08-2014 v 10:21 AM
nokian je offline   Profil uživatele nokian   Find more posts by nokian   Foto galerie člena nokian   Click here to Send nokian a Private Message   Add nokian to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kybork
Stálý Člen

Karma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 269  

Příspěvek č. 16

Jak to myslíš v pohodě a nějaká ulita? Nechci už se momentálně s rustem zdržovat chci je odjet a pak už zajet pořádný kolo Jak říkám asi o sto ks

Květinář

Old Post 11-08-2014 v 10:24 AM
kybork je offline   Profil uživatele kybork   Find more posts by kybork   Foto galerie člena kybork   Click here to Send kybork a Private Message   Add kybork to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:59 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7776330 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív