Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 1. kolo pod 400W, 20 rostlin - uvítám každou radu
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
teatree
Stálý Člen

Karma uživatele teatree - 97% PěstitelskáKarma uživatele teatree - 97% PěstitelskáKarma uživatele teatree - 97% PěstitelskáKarma uživatele teatree - 97% PěstitelskáKarma uživatele teatree - 97% PěstitelskáKarma uživatele teatree - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2012
Příspěvků: 152  

Příspěvek č. 33

Teplota by neměla klesnout pod 18 a neměla by jít přes 30, optimum je22-25..vlhkost v růstu klido 80%, při květu by měla být pod 50%..jinak koukám žes tam dal cooltubu, tak to světlo děj zase níž, 30cm nad vrskama kytek bude akorát, takhle se ti ty kytky hodně vytáhnou(půjdou za světlem)..
zlom vaz

Čajíčkova první hlína - 400W
Čajíčkova hlína podruhé - 400W
Čajíčkova hlína č.3, RQS, 400W

Old Post 18-08-2014 v 00:54 AM
teatree je offline   Profil uživatele teatree   Find more posts by teatree   Foto galerie člena teatree   Click here to Send teatree a Private Message   Add teatree to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kmotr007
Stálý Člen

Karma uživatele Kmotr007 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kmotr007 - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 34

Dobré ráno,


UFO fouká do cooltubu, a dole na levé straně je odtah.(obrázek číslo 3,je v té trubce.) Ale v boxu bylo pořád 30°C, tak jsem dal cooltube trochu nahoru a mám tam cca 29°C. V boxu 2 větráky.
Možná je chyba, že v boxu(jak jsou ty dva větráky) je jen ta malá roura naproti otevírání, která vede ven.
Jenže, když přiložím ruku k otvorům co vedou ze sklepa, tak z té malé růry, když přiložím ruku necitím žádný vzduch a z té velké(od cooltubu) jde zase teplý vzduch, což je samozřejmé(chladí se světlo, ale nepomáhá to v boxu)

Old Post 18-08-2014 v 08:02 AM
Kmotr007 je offline   Profil uživatele Kmotr007   Find more posts by Kmotr007   Foto galerie člena Kmotr007   Click here to Send Kmotr007 a Private Message   Add Kmotr007 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kmotr007
Stálý Člen

Karma uživatele Kmotr007 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kmotr007 - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 35

Měl bych jen takový dotaz, kdybych nechal od toho cooltube jen odtah zaply, a ufo co mam nahore v boxu, bych nechal foukat do boxu(místo na výbojku), a z prave strany bych ten cooltube uzavrel alobalem, myslíte že by to pomohlo? (obrázek č.2, prava roura od cooltubu by šla pryč.)

Děkuji

Old Post 18-08-2014 v 08:40 AM
Kmotr007 je offline   Profil uživatele Kmotr007   Find more posts by Kmotr007   Foto galerie člena Kmotr007   Click here to Send Kmotr007 a Private Message   Add Kmotr007 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kmotr007
Stálý Člen

Karma uživatele Kmotr007 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kmotr007 - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 36

tak jsem přidal ještě jeden větrák, uvidíme snad to pomůže. (kolem večera se ozvu jestli to pomohlo) v 17:00 se rozsvítí.

Old Post 18-08-2014 v 10:36 AM
Kmotr007 je offline   Profil uživatele Kmotr007   Find more posts by Kmotr007   Foto galerie člena Kmotr007   Click here to Send Kmotr007 a Private Message   Add Kmotr007 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
teatree
Stálý Člen

Karma uživatele teatree - 97% PěstitelskáKarma uživatele teatree - 97% PěstitelskáKarma uživatele teatree - 97% PěstitelskáKarma uživatele teatree - 97% PěstitelskáKarma uživatele teatree - 97% PěstitelskáKarma uživatele teatree - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2012
Příspěvků: 152  

Příspěvek č. 37

já ti nějak nerozumím čoveče..ufo=odtah..to znamená, že ufem nefoukáš na kytky nebo výbojku, ufo ti má odvádět vzduch z boxu pryč z místnosti, aby se ti tam neakumulovalo teplo a vlhkost..nebo co tam používáš jako odtah?? Cooltuba má buď taky vlastní odtah (a zase, to teplo taháš pryč z místnosti), nebo jí připojíš k už hotovému odtahu..píšeš že tam máš 30°C i s cooltubou, to je dost..kolik je toplota v místnosti kde máš box? ale celý to má fungovat tak, že ufo ti odvádí teplej vzduch z boxu a tím se ti do boxu nasává vzduch z místnosti s boxem(bez použití nějakýho větráku se tomu říká "pasivní" přítah)..taky koukám, že ty pasivy v boxu máš zavřený (to jsou ty látkový mřížky dole na stěně boxu), tak to ihned otevři, ať ti tam může jít čerstvej vzduch..

Čajíčkova první hlína - 400W
Čajíčkova hlína podruhé - 400W
Čajíčkova hlína č.3, RQS, 400W

Old Post 18-08-2014 v 13:01 PM
teatree je offline   Profil uživatele teatree   Find more posts by teatree   Foto galerie člena teatree   Click here to Send teatree a Private Message   Add teatree to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kmotr007
Stálý Člen

Karma uživatele Kmotr007 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kmotr007 - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 38

Box máme ve sklepě rodinného domu (není zde až tak moc velká zima). Do boxu jsme připevnili CoolTube, tak, že jsme ji napojili z obou stran potrubím. Jedna část potrubí je připojena k ventilátoru, který čerpá vzduch z místnosti a tahá ho přes CoolTube k druhé části ve které je, také, ale zabudovaný ventilátor Ufo na ještě větší odtah teplého vzduchu pryč z místnosti.

Old Post 18-08-2014 v 22:39 PM
Kmotr007 je offline   Profil uživatele Kmotr007   Find more posts by Kmotr007   Foto galerie člena Kmotr007   Click here to Send Kmotr007 a Private Message   Add Kmotr007 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
teatree
Stálý Člen

Karma uživatele teatree - 97% PěstitelskáKarma uživatele teatree - 97% PěstitelskáKarma uživatele teatree - 97% PěstitelskáKarma uživatele teatree - 97% PěstitelskáKarma uživatele teatree - 97% PěstitelskáKarma uživatele teatree - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2012
Příspěvků: 152  

Příspěvek č. 39

jestli tam máš funkční a silný (400m3/h) ufo, tak musíš mít přímo pod CT jen o pár stupňů víc než celý místnosti...tak jestli nemáš ve sklepě 27 °C moc nevim proč máš v boxu 30°C..

Edit: jednu stranu CT si nech otevřenou, jestli je ufo silný, budeš přes CT odsávat i teplej vzduch z boxu, takhle jak to máš jen proháníš vzduch ze sklepa přes CT pryč, ale vzduch v boxu se ti nemění..

Čajíčkova první hlína - 400W
Čajíčkova hlína podruhé - 400W
Čajíčkova hlína č.3, RQS, 400W

Naposledy upravil teatree 19-08-2014 v 07:34 AM

Old Post 18-08-2014 v 23:55 PM
teatree je offline   Profil uživatele teatree   Find more posts by teatree   Foto galerie člena teatree   Click here to Send teatree a Private Message   Add teatree to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kmotr007
Stálý Člen

Karma uživatele Kmotr007 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kmotr007 - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 40


Zdravím vespolek, když jsem tak brouzdal po growbazar.cz a hledal dobré výkonné ufo(použité) za dobrou cenu, tak jsem narazil na zvlhčovačku pro podporu růstu vlhkomilných a ostatních rostlin – LF-003, buď mám tu samou nebo podobná, myslel jsem, že je to na ohřev vody na hydra.(proto jsem ji neřešil a nezapojil) ihned jsem jí vytáhl, dal do kbelíku a už jede, a mě by jen zajímalo, jetli bych jí měl nechat běžet jen když svítí, nebo i když nesvití (nonstop) nebo jí dát na spinac a třeba kazdé 3 hodiny aby se zapla na hodinu?

A jeste bych mel dotaz, jestli tady nemate nekdo na prodani UFO za dobrou cenu(samozrejme pouzite) a nejlepe tech 400m3/h případně kdyby se oplatila koupit nová, tak jaká.. Děkuji mnohokrát.
Dodám foto později.

Edit: to okýnko jsem otevřel a nechal proudit čerstvý vzduch.

Old Post 19-08-2014 v 09:26 AM
Kmotr007 je offline   Profil uživatele Kmotr007   Find more posts by Kmotr007   Foto galerie člena Kmotr007   Click here to Send Kmotr007 a Private Message   Add Kmotr007 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koogi1
Stálý Člen

Karma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 750  

Příspěvek č. 41

Mno tě pic
Mimochodem venťas o průtoku 280m3/h ti na 400W
podle mého stačit nebude a teploty budeš mít stále
vysoko okolo 30°C,můžeš zkusit vyvést vzduch mimo
místnost i box to by mohlo pomoct trochu.

Rozvážný člověk využívá osobních zkušeností,
moudrý člověk zkušeností druhých.


Old Post 19-08-2014 v 23:49 PM
koogi1 je offline   Profil uživatele koogi1   Find more posts by koogi1   Foto galerie člena koogi1   Click here to Send koogi1 a Private Message   Add koogi1 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele koogi1! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ONDRiX
Stálý Člen

Karma uživatele ONDRiX - 76% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 99  

Příspěvek č. 42


já mam na cooltube 2 obyčejné větráky do koupelny 185m3/h asi za 250 kč za kus.. jeden před druhy za a 600w sodík a nemám žádný problém s teplotou 24-26 podle počasí a jestli mám okno zavřené nebo ne

Old Post 21-08-2014 v 12:30 PM
ONDRiX je offline   Profil uživatele ONDRiX   Find more posts by ONDRiX   Foto galerie člena ONDRiX   Click here to Send ONDRiX a Private Message   Add ONDRiX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 43

citace:
Původní příspěvek od ONDRiX
já mam na cooltube 2 obyčejné větráky do koupelny 185m3/h asi za 250 kč za kus.. jeden před druhy za a 600w sodík a nemám žádný problém s teplotou 24-26 podle počasí a jestli mám okno zavřené nebo ne


Zdarec, tím že zapojíš oba venťasy průběžně za sebe se ti jejich výkon nezdvojnásobí, takže průtok vzduchu bude pořád těch 185m3/h jestli mi rozumíš. Vytlačenej vzduch odtahem před tubou se ti opírá do lopatek odtahu o stejným průtoku za tubou, takže jeden, dva a nebo tři ventilátory v řadě budou mít pořád stejnej efekt.

Old Post 22-08-2014 v 08:39 AM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ONDRiX
Stálý Člen

Karma uživatele ONDRiX - 76% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 99  

Příspěvek č. 44

citace:
Původní příspěvek od Zedy


Zdarec, tím že zapojíš oba venťasy průběžně za sebe se ti jejich výkon nezdvojnásobí, takže průtok vzduchu bude pořád těch 185m3/h jestli mi rozumíš. Vytlačenej vzduch odtahem před tubou se ti opírá do lopatek odtahu o stejným průtoku za tubou, takže jeden, dva a nebo tři ventilátory v řadě budou mít pořád stejnej efekt.



aha to jsem nevěděl je to moje první kolo ale problémy s teplotou zatím nemám taky to asi závisí na velikosti boxu

Old Post 22-08-2014 v 09:50 AM
ONDRiX je offline   Profil uživatele ONDRiX   Find more posts by ONDRiX   Foto galerie člena ONDRiX   Click here to Send ONDRiX a Private Message   Add ONDRiX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kmotr007
Stálý Člen

Karma uživatele Kmotr007 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kmotr007 - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 45






tady máte pár fotografii:

Zajímalo by mě, jestli bych už měl hnojit.. a jaké hnojiva, jestli jen na růst a nebo i nějaký kořenový stimulant. Jinak vlhkost je kolem 70-80%, jen když je tma je kolem 90%.. možná to je tím, že je v boxu dole voda jak to stříká na zem ta zvlhčovačka.

to okýnko, pasivní ventilace.. to může být otevřené přes růst? ale na květ asi ne že? to by mě smrděl asi celý sklep..

Děkuji

Naposledy upravil Kmotr007 23-08-2014 v 08:58 AM

Old Post 23-08-2014 v 08:48 AM
Kmotr007 je offline   Profil uživatele Kmotr007   Find more posts by Kmotr007   Foto galerie člena Kmotr007   Click here to Send Kmotr007 a Private Message   Add Kmotr007 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
teatree
Stálý Člen

Karma uživatele teatree - 97% PěstitelskáKarma uživatele teatree - 97% PěstitelskáKarma uživatele teatree - 97% PěstitelskáKarma uživatele teatree - 97% PěstitelskáKarma uživatele teatree - 97% PěstitelskáKarma uživatele teatree - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2012
Příspěvků: 152  

Příspěvek č. 46

zdar, kořeňák bys měl lít od samotného začátku, čím více kořenů, tím více kytky nad hlínou a leje se až do 2-3 týdne květu..používám Power Roots od Plagronu a nemůžu si stěžovat..hnojit bys asi taky měl začít, ale záleží jak vysoké je EC výtoku z květníků když zalíváš..to je třeba změřit, pokud bude okolo 0.5, je potřeba přihnojit, pokud okolo1.5, tak zatím moc nehnojit, pokud vyšší, tak kytky prolít..použij tabulku dávkování a doporučených hodnot, kterou má výrobce hnojek na svých stránkách..
co se týká toho pasivu, tak nechat otevřený pořád..tím, že ti ufo tahá vzduch pryč z boxu, se ti tím pasivem nacucává novej vzduch do boxu, takže tudy žádný smrad/vůně ven nepujde..samozřejmost je, že máš to ufo(odtah) zapnutý 24hodin denně, takže non-stop

Čajíčkova první hlína - 400W
Čajíčkova hlína podruhé - 400W
Čajíčkova hlína č.3, RQS, 400W

Old Post 23-08-2014 v 09:33 AM
teatree je offline   Profil uživatele teatree   Find more posts by teatree   Foto galerie člena teatree   Click here to Send teatree a Private Message   Add teatree to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kmotr007
Stálý Člen

Karma uživatele Kmotr007 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kmotr007 - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 47

takže bych to měl pohnojit s hnojivem na kořeny a na růst ještě ne? a jak často to hnojit? a ten odtah jsi myslel nechat zaplý i přes růst nebo jen přes květ?

Edit: pokud bych měl hnojit i na růst s hnojivem, měl bych to zalét všechno v jeden den nebo každý den jiné hnojivo? A zalévá se 10 min, než se vypne světlo, nebo až se vypne uplně?

Děkuji za odpovedi.

Old Post 23-08-2014 v 10:19 AM
Kmotr007 je offline   Profil uživatele Kmotr007   Find more posts by Kmotr007   Foto galerie člena Kmotr007   Click here to Send Kmotr007 a Private Message   Add Kmotr007 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
teatree
Stálý Člen

Karma uživatele teatree - 97% PěstitelskáKarma uživatele teatree - 97% PěstitelskáKarma uživatele teatree - 97% PěstitelskáKarma uživatele teatree - 97% PěstitelskáKarma uživatele teatree - 97% PěstitelskáKarma uživatele teatree - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2012
Příspěvků: 152  

Příspěvek č. 48

hnojivo na růst přidáváš podle toho jestli ho kytka potřebuje..kořeňák potřebuje, tak jí ho dej..jestli potřebuje i hnojivo na růst (asi jo) a kolik, zjistíš podle prolití květníků a následného změření výtoku EC metrem..pokud EC metr nemáš, zkus přidat tak třetinu doporučené dávky hnojiva na růst a uvidíš co to udělá..za tmy bys ke kytkám chodit neměl, nech je spát..nic moc se nestane, když budeš zalívat přes den, jen nepolij listy, nedělá jim to dobře..pokud máš hnojky od jedné značky, neměl by být problém je míchat, tzn. že do vody přidáš kořeňák, růstový hnojivo, změříš EC, upravíš PH (je-li potřeba) a pomalu to zaleješ..odtah jede zaplej furt, kytky chtějí trvale přísun čerstvého vzduchu, na květu je to samozřejmost, plní i funkci regulace vlhkosti v boxu..a tak jak víš má být v květu nízká..

Čajíčkova první hlína - 400W
Čajíčkova hlína podruhé - 400W
Čajíčkova hlína č.3, RQS, 400W

Old Post 23-08-2014 v 10:39 AM
teatree je offline   Profil uživatele teatree   Find more posts by teatree   Foto galerie člena teatree   Click here to Send teatree a Private Message   Add teatree to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:04 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
10-09-2016 - 3. kolo pod 600W, 39 řezů - uvítám znovu každou radu :-) - 31 odpovědí
13-11-2015 - 2. kolo pod 400W(nebo 600W?), 16(nebo 20) rostlin - a uvítám znovu každou radu :-) - 192 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7738490 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív