Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » Satanovy začátky pod CFL
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
zelenysatan
Stálý Člen

Karma uživatele zelenysatan - 10% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 17





provázkem a nezahřeje se moc tou lampou (nepropálí případně nezahřeje se natolik aby žárovka nepraskla)
kytička mi zatím roste a voní čím dál tím více tak asi to bude samička
začal jsem už hnojit a ji, a pak se chystám na řízky zkusit a zastřihovat jsem četl je vhodné až před kvetením.
jinak dělají se mi v misce pod květináčem takové mapky a občas i Hrutky či co ale podle všeho bych řekl že to je hnojivem které má v sobě mikroorganismy nebo co a tak se v tom teple rychleji rozmnožují kytka ale vypadá zdravě.

Old Post 27-07-2014 v 11:33 AM
zelenysatan je offline   Profil uživatele zelenysatan   Find more posts by zelenysatan   Foto galerie člena zelenysatan   Click here to Send zelenysatan a Private Message   Add zelenysatan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sWei
Stálý Člen

Karma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 1406  

Příspěvek č. 18

ahoj, můžu se zeptat proč máš na každé fotce misku plnou vody když to máš v hlíně?

Není větší poezie bez rýmů a strof, než když přátelé trávu kouří a rozumí si beze slov.

Můj microgrow 40w (hotovo) , Můj 2. microgrow , Outdoor 2012 , Kalfas grow 200w CFL , 3. Micro 72w , Balkon 2014 , Balkon 2016

Homebox 30x30x60cm 55w , Led 164w 60x30x80 , Micro 55w CFL + 70w HPS 2019 (Aktuální)

Old Post 27-07-2014 v 11:42 AM
sWei je offline   Profil uživatele sWei   Find more posts by sWei   Foto galerie člena sWei   Click here to Send sWei a Private Message   Add sWei to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zelenysatan
Stálý Člen

Karma uživatele zelenysatan - 10% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 19

no ať má kytka přísun vody a nevyschne ne? mam Hlinu v květináči apodním je miska s vodou dostatkem vody abych stačilo kontrolovat cca co 6 h hodně vody se i odpaří nebo to je špatně?

Old Post 27-07-2014 v 11:54 AM
zelenysatan je offline   Profil uživatele zelenysatan   Find more posts by zelenysatan   Foto galerie člena zelenysatan   Click here to Send zelenysatan a Private Message   Add zelenysatan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sWei
Stálý Člen

Karma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 1406  

Příspěvek č. 20

no když je kytka přelitá tak se jí to taky moc nelíbí, občas by hlína měla proschnout, vím z vlastní zkušenosti že když má moc vody tak se jí kroutí listy i když u tebe vypadá zdravá

Není větší poezie bez rýmů a strof, než když přátelé trávu kouří a rozumí si beze slov.

Můj microgrow 40w (hotovo) , Můj 2. microgrow , Outdoor 2012 , Kalfas grow 200w CFL , 3. Micro 72w , Balkon 2014 , Balkon 2016

Homebox 30x30x60cm 55w , Led 164w 60x30x80 , Micro 55w CFL + 70w HPS 2019 (Aktuální)

Old Post 27-07-2014 v 11:56 AM
sWei je offline   Profil uživatele sWei   Find more posts by sWei   Foto galerie člena sWei   Click here to Send sWei a Private Message   Add sWei to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zelenysatan
Stálý Člen

Karma uživatele zelenysatan - 10% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 21

no a to jí ještě tak 4 x až 10 x kropím vodou

Old Post 27-07-2014 v 12:00 PM
zelenysatan je offline   Profil uživatele zelenysatan   Find more posts by zelenysatan   Foto galerie člena zelenysatan   Click here to Send zelenysatan a Private Message   Add zelenysatan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sWei
Stálý Člen

Karma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 1406  

Příspěvek č. 22

dopadlo to nějak?

Není větší poezie bez rýmů a strof, než když přátelé trávu kouří a rozumí si beze slov.

Můj microgrow 40w (hotovo) , Můj 2. microgrow , Outdoor 2012 , Kalfas grow 200w CFL , 3. Micro 72w , Balkon 2014 , Balkon 2016

Homebox 30x30x60cm 55w , Led 164w 60x30x80 , Micro 55w CFL + 70w HPS 2019 (Aktuální)

Old Post 04-12-2014 v 15:41 PM
sWei je offline   Profil uživatele sWei   Find more posts by sWei   Foto galerie člena sWei   Click here to Send sWei a Private Message   Add sWei to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zelenysatan
Stálý Člen

Karma uživatele zelenysatan - 10% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 23


Vahu nevim kolik mám. Ale na kvalitu zboží slyším jen pochválí dym chut vune prej super ale mam zo bio bez chemek vy pěstovaný
Zde fota

Old Post 04-12-2014 v 16:15 PM
zelenysatan je offline   Profil uživatele zelenysatan   Find more posts by zelenysatan   Foto galerie člena zelenysatan   Click here to Send zelenysatan a Private Message   Add zelenysatan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zelenysatan
Stálý Člen

Karma uživatele zelenysatan - 10% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 24


8-)

Old Post 04-12-2014 v 16:20 PM
zelenysatan je offline   Profil uživatele zelenysatan   Find more posts by zelenysatan   Foto galerie člena zelenysatan   Click here to Send zelenysatan a Private Message   Add zelenysatan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zelenysatan
Stálý Člen

Karma uživatele zelenysatan - 10% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 25


Všem dávám na ochutnání 8-) tak se snaha podle vseho vyplatila

Old Post 04-12-2014 v 16:22 PM
zelenysatan je offline   Profil uživatele zelenysatan   Find more posts by zelenysatan   Foto galerie člena zelenysatan   Click here to Send zelenysatan a Private Message   Add zelenysatan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zelenysatan
Stálý Člen

Karma uživatele zelenysatan - 10% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 26

Neprodal jsem sice ani g ale ja to dělal hlavně že jsem byl zvědavý. Jako nevadiloby mi dostat něco z těch 13 000 co jsem dotoho dal ale co už 8-)

Old Post 04-12-2014 v 16:25 PM
zelenysatan je offline   Profil uživatele zelenysatan   Find more posts by zelenysatan   Foto galerie člena zelenysatan   Click here to Send zelenysatan a Private Message   Add zelenysatan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
orgas90
Stálý Člen

Karma uživatele orgas90 - 35% Pěstitelská

Registrován: Sep 2014
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 27

zdravim chlape , mam jednou otazecku , Ty jsi do toho tvyho setupu a vseho okolo narval 13 000 ??? jak pises vyse .... To snad ani nemelo cenu ...... ? ale kazdej podle svyho gusta .. myslim ze za 13 000 je to fakt bída.... zdar

Old Post 05-12-2014 v 08:50 AM
orgas90 je offline   Profil uživatele orgas90   Find more posts by orgas90   Foto galerie člena orgas90   Click here to Send orgas90 a Private Message   Add orgas90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 28

Tak jasně že musíš do výbavy něco nainvestovat. Příští kolo už vyjde levnějc, protože většinu věcí už bude mít doma..

je to generační válka, ale my ji vyhrajem... | hands can destroy - the same can help! | every single piece of stuff is good, unless you can't utilize it | ukbassradio.co.uk

Old Post 05-12-2014 v 12:17 PM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Seky
Zahrádkář

Karma uživatele Seky - 56% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 741  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 29

citace:
Původní příspěvek od koles
Tak jasně že musíš do výbavy něco nainvestovat. Příští kolo už vyjde levnějc, protože většinu věcí už bude mít doma..


To samozřejmě jo ale 13k za 125w úsporku a dřevěnou skříň? Za ty prachy máš slušnej 600w komplet.


Master SCROG System
Sekyho Outdoor
Dokumenty a drogy
Úžitkové, léčivé a exotické rostliny
Bazoš

Old Post 05-12-2014 v 12:48 PM
Seky je offline   Profil uživatele Seky   Find more posts by Seky   Foto galerie člena Seky   Click here to Send Seky a Private Message   Add Seky to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Seky! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 30

citace:
Původní příspěvek od Seky


To samozřejmě jo ale 13k za 125w úsporku a dřevěnou skříň? Za ty prachy máš slušnej 600w komplet.


Asi to má i s podnájmem Myslel jsem to obecně..

je to generační válka, ale my ji vyhrajem... | hands can destroy - the same can help! | every single piece of stuff is good, unless you can't utilize it | ukbassradio.co.uk

Old Post 05-12-2014 v 13:11 PM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sWei
Stálý Člen

Karma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 1406  

Příspěvek č. 31

citace:
Původní příspěvek od koles


Asi to má i s podnájmem Myslel jsem to obecně..


tak to jo ...... ale je fakt že já měla komplet se 125w usporkou za 3000 i s VKO 125m3 .... ale pokud má pacháč za 7000 dalo by se to i pochopit

Není větší poezie bez rýmů a strof, než když přátelé trávu kouří a rozumí si beze slov.

Můj microgrow 40w (hotovo) , Můj 2. microgrow , Outdoor 2012 , Kalfas grow 200w CFL , 3. Micro 72w , Balkon 2014 , Balkon 2016

Homebox 30x30x60cm 55w , Led 164w 60x30x80 , Micro 55w CFL + 70w HPS 2019 (Aktuální)

Old Post 05-12-2014 v 13:15 PM
sWei je offline   Profil uživatele sWei   Find more posts by sWei   Foto galerie člena sWei   Click here to Send sWei a Private Message   Add sWei to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SarumanCZ
Stálý Člen

Karma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 446  

Příspěvek č. 32

se seknul o nulu dal za vsecko 1300 stovek to dá rozum

Old Post 05-12-2014 v 15:30 PM
SarumanCZ je offline   Profil uživatele SarumanCZ   Find more posts by SarumanCZ   Foto galerie člena SarumanCZ   Click here to Send SarumanCZ a Private Message   Add SarumanCZ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:47 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0740120 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív