Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Autoflowering Odrůdy » Balkon Autoflower 2014
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Dežněv
Nový Člen

Karma uživatele Dežněv - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 17

To margyno: jsou na lodžii, přenesl jsem je na chvíli do pokoje, tam je můžu dát výš a svítí na ně až do západu slunce.

Old Post 28-08-2014 v 21:07 PM
Dežněv je offline   Profil uživatele Dežněv   Find more posts by Dežněv   Foto galerie člena Dežněv   Click here to Send Dežněv a Private Message   Add Dežněv to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
margyno
Stálý Člen

Karma uživatele margyno - 33% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 76  

Příspěvek č. 18

pridal som do galerie ta vacsia je no name po fimku a ta mensia blueberry auto od DP .. uz kvitne myslite ze budu este rast aj do vysky?no name ma 47 cm a BB 45 cm a svetlo sveta uzrela 28 jula dakujem

smoke weed every day

Old Post 30-08-2014 v 10:40 AM
margyno je offline   Profil uživatele margyno   Find more posts by margyno   Foto galerie člena margyno   Click here to Send margyno a Private Message   Add margyno to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dežněv
Nový Člen

Karma uživatele Dežněv - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 19

Čaute, možná blbý dotaz, ale co je vlastně ta karma, kterou tady posíláte, jde mi o význam.

Old Post 30-08-2014 v 18:54 PM
Dežněv je offline   Profil uživatele Dežněv   Find more posts by Dežněv   Foto galerie člena Dežněv   Click here to Send Dežněv a Private Message   Add Dežněv to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
margyno
Stálý Člen

Karma uživatele margyno - 33% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 76  

Příspěvek č. 20

chce to viac čítať Dežněv

smoke weed every day

Old Post 31-08-2014 v 08:15 AM
margyno je offline   Profil uživatele margyno   Find more posts by margyno   Foto galerie člena margyno   Click here to Send margyno a Private Message   Add margyno to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dežněv
Nový Člen

Karma uživatele Dežněv - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 21




Čaute, mám tady up, Kannabia je v květu asi 3 týdny, výška je kolem 150 cm, jsou ohnuté, tudíž je to odhad, Ještě jsem přidal foto Sweet tooth auto od Barney's Farm, měl jsem 3, ale 2 chytly nějakou nemoc, tak nevyrostly, tahle má kolem 80 cm, stáří 79 dní. 2 Kannabie jsem musel přestěhovat dovnitř, jednak kvůli světlu, protože byly namačkány u sebe a taky že ty 2 jsou již moc veliké a byly by vidět.

Old Post 03-09-2014 v 08:37 AM
Dežněv je offline   Profil uživatele Dežněv   Find more posts by Dežněv   Foto galerie člena Dežněv   Click here to Send Dežněv a Private Message   Add Dežněv to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dežněv
Nový Člen

Karma uživatele Dežněv - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 22

Ahoj. Shanim narychlo jeste par rizku. Jedno co, cca 10 ks. Jizni Morava. Nabidnete pokud mate. Diky

Old Post 19-07-2017 v 14:09 PM
Dežněv je offline   Profil uživatele Dežněv   Find more posts by Dežněv   Foto galerie člena Dežněv   Click here to Send Dežněv a Private Message   Add Dežněv to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:22 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
27-11-2019 - Autoflower - 0 odpovědí
16-05-2018 - Autoflowers jaro 2018 - 63 odpovědí
25-06-2015 - AutoFlowerBalkon2015 - 12 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5969270 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív