Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Konopné Umění » Čokoláda - je něco jednoduššího?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 33

http://grower.cz/forum/showthread....&threadid=38041
http://grower.cz/forum/showthread....d=6314#post6314

Tak bud chceš čokoladu anebo vodku s THC , to si musiš rozmyslet , kdyz budeš vařit travu ve vodce tak si neco přečti o Phenixovejch slzach , abys nevybochnul , jinak jak na to viz víše uvedene linky , cau Hlava

Old Post 17-01-2011 v 15:43 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
High
Rumová víla

Karma uživatele High - 47% PěstitelskáKarma uživatele High - 47% PěstitelskáKarma uživatele High - 47% PěstitelskáKarma uživatele High - 47% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 284  

Příspěvek č. 34

citace:
Původní příspěvek od KuliCZka
čest a sílu,

napadá mě co by se stalo když by se marijánka nechala vařit v Alkoholu dejme tomu Finská Vodka ...

- můj názor je že by se THC rozpustilo a byl by z toho silnej chlast ale myslíte že by to šlo dát ještě do čokolády ? Uvařit čokoládu a přidávat ještě tenhle "likér" ?

nebo zkusit udělat konopnej likér ?
bod varu alkoholu je asi 75 stupnů.Vodá má 100.Takže při vaření by se alkohol vypařil a voda zustala.Třeba by to šlo vyřešit destilací.Ale to by bylo složitější.čus

Old Post 17-01-2011 v 18:48 PM
High je offline   Profil uživatele High   Find more posts by High   Foto galerie člena High   Click here to Send High a Private Message   Add High to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gremlin101
Golden Grower

Karma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 381  

Příspěvek č. 35

Včera jsem zkoušel čokoládku, akorád jsem jí dělal už z předem připravenýho cannabis mléka, takže z toho nakonec vznikla spíše hustější nutela, než klasická tuhá čokoláda.. No a stav masakrální, dal jsem si 10lžiček (původně jsem chtěl tak 30 ) a ještě že jsem dal jen těch deset.. Nájezd do třičtvrtě hodiny a po další hodině jsem nevěděl jestli to co prožívám je realita nebo se mi to jen zdá , připadal jsem si jak když sním v naprostém komatu, nemoch jsem se ani hýbat, otevřít oči, prostě nic.. Takže opatrně s čokoládkou , je to záludná věc, jakožto včechny výtvory z ganji

Big Bud XXL - střešní pláň (2011)

1.Indoor 200W CFL (2010)
Konopný kouř inhaluji od nepaměti..Matka povídala že jsem začal už ve svých 2letech..,když jsem si spletl lízatko s brčkem..

Old Post 16-05-2011 v 17:02 PM
gremlin101 je offline   Profil uživatele gremlin101   Find more posts by gremlin101   Foto galerie člena gremlin101   Click here to Send gremlin101 a Private Message   Add gremlin101 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
High
Rumová víla

Karma uživatele High - 47% PěstitelskáKarma uživatele High - 47% PěstitelskáKarma uživatele High - 47% PěstitelskáKarma uživatele High - 47% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 284  

Upozornění Čokoláda Příspěvek č. 36


Čus.Dostal jsem od kámoše pytlík listů tak mě napadlo udělat čokoládu.Vařil jsem tím způsobem že jsem tak 15g drtky(okvětní lístky,paličky) vařil v másle po dobu cca. hodinu a půl.
Smrdělo to po celým bytě jako hovno a já magor sem to ještě málém připálíl.Po dovaření jsem ganju přecedil přes látkový kapesník.Do hotového másla jsem přidával pomalu kakao a tabulkovou čokoládu.Kašičku jsem nalil do vaničky od másla a nechal zatuhnout.

Naposledy upravil High 01-06-2011 v 14:50 PM

Old Post 01-06-2011 v 14:06 PM
High je offline   Profil uživatele High   Find more posts by High   Foto galerie člena High   Click here to Send High a Private Message   Add High to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
High
Rumová víla

Karma uživatele High - 47% PěstitelskáKarma uživatele High - 47% PěstitelskáKarma uživatele High - 47% PěstitelskáKarma uživatele High - 47% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 284  

Příspěvek č. 37

Z odstupem času napíšu ůčinky.Již po vylízání hrnce jsem byl High a já vůl na to snědl ještě 3 tokový kostičky který vidíte na fotce nad tímto příspěvkem.Chut teda nic moc ale dalo se.Připomínalo mi to tu nejlevnější čokoládu na vaření co existuje.Zhruba po 45 minutách docela dobré zhulení a pak to šlo jen na horu.Po hodině ůplnej trans.Byl jsem uprostřed Tesco a chtěl jsem si koupit nějaký pití.Obraz sem někdy viděl dvojtě.Zvuky jse deformovaly a vše jsem slišel jakoby ozvěnnou.....jako když jste v tunelu.Prostě peklo.Oči úplně rudý,bolest hlavy.Doufal jsem že je to sen a já se vzbudím...nebyl to sen.Po příchodu domů jsem hned vlezl do sprchy a ledovou vodou jsem se snažil ůčinky potlačit.Marně
Ale žiju.......Ten stav b jsem si klidně zopakoval ale někde hodně daleko od civilizace.Ahoj

Old Post 11-06-2011 v 08:27 AM
High je offline   Profil uživatele High   Find more posts by High   Foto galerie člena High   Click here to Send High a Private Message   Add High to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 38

nic jednodušího asi opravdu nebude ale je fakt potřeba materiál důkladně vyvářit ve vodě aby to nechutnalo jak ho*na,, to platí i o mlíku, prostě vždycky když už si s tim dáváte tu práci, at to stojí zato

Old Post 17-06-2011 v 08:36 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:43 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7017640 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív