Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » 1 indoor : prosím o respektovaní , a rady rozhodně přijmu
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Mysli
Nový Člen

Karma uživatele Mysli - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 11 

1 indoor : prosím o respektovaní , a rady rozhodně přijmu Příspěvek č. 1

Zdravím podle spoustu pročtených článku , možná i pozdě . jsem byl hrr a koupil dark street 90/90/160, Grow předřadník ELT Arce 400W s lampou Sunmaster 400W Dual spectrum + stínidlo viz http://www.e-grow.cz/products/reflektor-hammer-komplet/ , nevím jestli chyba uvidíme . Odtah z BOXU TT 100 185 m3/h . Přívod vzduchu 2x ventilátor viz http://chlazeni.heureka.cz/arctic-cooling-f12-pwm-pst/ zkušební provoz 3 dny , teplota 32 * a vlhkost 70 . Poté jsem přidal 10 x Critical Jack nejdřív vyklíčené v cocosovém sadbovači zabaleném v igelitaku, vyklíčily všechny do 2 dnů a pak přesazeny do 7 L květníků s cocosem + koňská mrva a substart B na pelargonie. Fotky přidám za pár dní .
Growu zdar

JEDINĚ ROSTLINY !

Naposledy upravil Mysli 21-07-2014 v 21:04 PM

Old Post 21-07-2014 v 20:32 PM
Mysli je offline   Profil uživatele Mysli   Find more posts by Mysli   Foto galerie člena Mysli   Click here to Send Mysli a Private Message   Add Mysli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vstane
Stálý Člen

Karma uživatele vstane - 69% Pěstitelská

Registrován: Jan 2012
Příspěvků: 76  

Příspěvek č. 2

Ahoj ten odtah bude v těchto dnech asi slabej.Proč mícháš kokos s nějakým substrátem a hnojem? Nejlepší je to hodi jenom do kokosu.Teplotu mám taky teď vysokou,ale kytky jsou už před sklizní.A ty semena jsou regular nebo feminizovaná?
Hoď tam nějakou zvlhčovačku alespoň než ti to povyroste.

Old Post 22-07-2014 v 17:01 PM
vstane je offline   Profil uživatele vstane   Find more posts by vstane   Foto galerie člena vstane   Click here to Send vstane a Private Message   Add vstane to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zelenymuz
Stálý Člen

Karma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 355  

Příspěvek č. 3

žluté lepové desky..pořiď, koňská mrva se nezdá, ale je to ráj pro ně (smutnice). Kokos je taky dobrá nápad, já přiklánět se k něma D

hodně zdaru přeji

Old Post 23-07-2014 v 02:02 AM
zelenymuz je offline   Profil uživatele zelenymuz   Find more posts by zelenymuz   Foto galerie člena zelenymuz   Click here to Send zelenymuz a Private Message   Add zelenymuz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
C21H30O2
Stálý Člen

Karma uživatele C21H30O2 - 83% PěstitelskáKarma uživatele C21H30O2 - 83% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 346  

Příspěvek č. 4

citace:
Původní příspěvek od vstane
Hoď tam nějakou zvlhčovačku alespoň než ti to povyroste.


myslim ze k tej 70% vlhkosti nepotrebuje akutne zvlhcovacku...

Old Post 23-07-2014 v 09:57 AM
C21H30O2 je offline   Profil uživatele C21H30O2   Find more posts by C21H30O2   Foto galerie člena C21H30O2   Click here to Send C21H30O2 a Private Message   Add C21H30O2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vstane
Stálý Člen

Karma uživatele vstane - 69% Pěstitelská

Registrován: Jan 2012
Příspěvků: 76  

Příspěvek č. 5

Tak akutně nepotřebuje,ale má tam 32 stupňů tak to je lepší,když je tam větší vlhkost.Já to řeším tak že na to dám uřízlou pet lahev.Když už jsou povyrostlé tak je to jedno,ale na malé kytky je to moc 32°C.Podle mě co se zanedbá na růstu tak se na květu nedožene,takže přepínat jenom pěkné kytky.

Old Post 23-07-2014 v 13:11 PM
vstane je offline   Profil uživatele vstane   Find more posts by vstane   Foto galerie člena vstane   Click here to Send vstane a Private Message   Add vstane to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mysli
Nový Člen

Karma uživatele Mysli - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 11 

Příspěvek č. 6

semínka jsou fem , a vlhkost se drží pořád stejně , máš pravdu stou teplotou přes noc je tak 28°C ale pravda jak je slunce tak je tam i 34°C takže se budu musit poohlédnout po nějakém jiném odtahu

JEDINĚ ROSTLINY !

Old Post 24-07-2014 v 17:29 PM
Mysli je offline   Profil uživatele Mysli   Find more posts by Mysli   Foto galerie člena Mysli   Click here to Send Mysli a Private Message   Add Mysli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stalada
Stálý Člen

Karma uživatele stalada - 93% PěstitelskáKarma uživatele stalada - 93% PěstitelskáKarma uživatele stalada - 93% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 180  

Příspěvek č. 7

zdar jsem dnes první den na growu a nějak to zatím neovládám.jinak jedu homebox evolution 120x120x200 lampa Lucalox 400w,preradnik NTX-600w-GIB LIGHTNING jedu to růst i květ,jeden větrák a teploměr,stinidlo hodně kvalitní vše sem kupoval od tipka a je to box který je vyroben v německu,vnitřek bílí odrazivost 97% vypadá to pěkně ale zatím nevím jak a kam sem mám dat fotky.stalada

box.120x120x200třetí kolo...;-)

Naposledy upravil stalada 27-07-2014 v 22:38 PM

Old Post 24-07-2014 v 19:20 PM
stalada je offline   Profil uživatele stalada   Find more posts by stalada   Foto galerie člena stalada   Click here to Send stalada a Private Message   Add stalada to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MaLdeSs
Stálý Člen

Karma uživatele MaLdeSs - 8% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 134  

Příspěvek č. 8

zkus si přecist F.A.Q , tam najdes navod jak nahrat fotky ...

____________________________________________________________________________________________________

░░░░░░░░░░░░░█░░░░░░░░░░░░░░░░░░
░░░░░░░░░░░░░█░░░░░░░░░░░░░░░░░░
░░░░░░░░░░░░█░█░░░░░░░░░░░░░░░░░
░░▄░░░░░░░░░█░█░░░░░░░░░▄▄░░░░░░
░░█▀▄░░░░░░█░░░█░░░░░░▄▀█░░░░░░░
░░▀▄░▀▄░░░░█░░░█░░░░▄▀░▄▀░░░░░░░
░░░█░░░▀▄░░█░░░█░░▄▀░░░█░░░░░░░░
░░░░█░░░░█░█░░░█░█░░░░█░░░░░░░░░
░░░░░█░░░░█░█░█░█░░░░█░░░░░░░░░░
█▄▄▄▄░▀▄░░░██░██░░░▄▀░▄▄▄▄▄▄░░░░
▀▄░░░▀▀▄█▄░▀█░█▀░▄█▄▀▀░░░▄▀░░░░░
░░▀▀▀▄▄▄▄▄███████▄▄▄▄▄▀▀▀░░░░░░░
░░░░░░░░▄▀▀░███░▀▀▄░░░░░░░░░░░░░
░░░░░░▄█▄▄▄▀░█░▀▄▄▄█░░▄░░▄▄░▄▄▄░
░░░░░░░░░░░░░▀▄░░░░▀▄▀█░█░░██░░█
░░░░░░░░░░░░░░▀░░░░█▄▄█▄░▄▀░█░░█
░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░█░█▄▄▄▀▄▄▀

Old Post 24-07-2014 v 19:38 PM
MaLdeSs je offline   Profil uživatele MaLdeSs   Find more posts by MaLdeSs   Foto galerie člena MaLdeSs   Click here to Send MaLdeSs a Private Message   Add MaLdeSs to your buddy list     Navštiv homepage uživatele MaLdeSs! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mysli
Nový Člen

Karma uživatele Mysli - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 11 

Příspěvek č. 9


2den. omluva za spatnou kvalitu,

Old Post 24-07-2014 v 20:19 PM
Mysli je offline   Profil uživatele Mysli   Find more posts by Mysli   Foto galerie člena Mysli   Click here to Send Mysli a Private Message   Add Mysli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MaLdeSs
Stálý Člen

Karma uživatele MaLdeSs - 8% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 134  

Příspěvek č. 10

budu tě sledovat a drzím palce (y) vypada nadějně

____________________________________________________________________________________________________

░░░░░░░░░░░░░█░░░░░░░░░░░░░░░░░░
░░░░░░░░░░░░░█░░░░░░░░░░░░░░░░░░
░░░░░░░░░░░░█░█░░░░░░░░░░░░░░░░░
░░▄░░░░░░░░░█░█░░░░░░░░░▄▄░░░░░░
░░█▀▄░░░░░░█░░░█░░░░░░▄▀█░░░░░░░
░░▀▄░▀▄░░░░█░░░█░░░░▄▀░▄▀░░░░░░░
░░░█░░░▀▄░░█░░░█░░▄▀░░░█░░░░░░░░
░░░░█░░░░█░█░░░█░█░░░░█░░░░░░░░░
░░░░░█░░░░█░█░█░█░░░░█░░░░░░░░░░
█▄▄▄▄░▀▄░░░██░██░░░▄▀░▄▄▄▄▄▄░░░░
▀▄░░░▀▀▄█▄░▀█░█▀░▄█▄▀▀░░░▄▀░░░░░
░░▀▀▀▄▄▄▄▄███████▄▄▄▄▄▀▀▀░░░░░░░
░░░░░░░░▄▀▀░███░▀▀▄░░░░░░░░░░░░░
░░░░░░▄█▄▄▄▀░█░▀▄▄▄█░░▄░░▄▄░▄▄▄░
░░░░░░░░░░░░░▀▄░░░░▀▄▀█░█░░██░░█
░░░░░░░░░░░░░░▀░░░░█▄▄█▄░▄▀░█░░█
░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░█░█▄▄▄▀▄▄▀

Old Post 24-07-2014 v 20:36 PM
MaLdeSs je offline   Profil uživatele MaLdeSs   Find more posts by MaLdeSs   Foto galerie člena MaLdeSs   Click here to Send MaLdeSs a Private Message   Add MaLdeSs to your buddy list     Navštiv homepage uživatele MaLdeSs! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vstane
Stálý Člen

Karma uživatele vstane - 69% Pěstitelská

Registrován: Jan 2012
Příspěvků: 76  

Příspěvek č. 11

Ahoj měl jsi to dát napřed do malých květináčků nebo kelímků od jogurtu. Zkus na to dát uříznutou pet lahev a ono se ti pod tím udělá lepší klima. To co na ně pereš tak je moc teplo.Já bych na tu flašku dal ještě mikrotenový sáček aby jsem trochu snížil intenzitu světla. 400w na takové prcky je moc.Ty potřebuješ kořeny prvně.
Ještě můžeš vyskoušet skrátit ty flexi trubky na odtahu,protože to dělá docela velkou strátu na tom odtahu.Já bych to dal tak že bych ventilátor dal nejblíž k díře ve stanu bez těch flexi hadic a ofuk nasměroval na výbojku.Nahoře bude vzduch nejteplejší a ventilátor ti to vezme ven a dole to schladí pod světlem ofuk.

Old Post 25-07-2014 v 06:05 AM
vstane je offline   Profil uživatele vstane   Find more posts by vstane   Foto galerie člena vstane   Click here to Send vstane a Private Message   Add vstane to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
C21H30O2
Stálý Člen

Karma uživatele C21H30O2 - 83% PěstitelskáKarma uživatele C21H30O2 - 83% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 346  

Příspěvek č. 12

citace:
Původní příspěvek od stalada
kdyby něco tak můj mail je cenzored budu rád za nějaké rady


uz si policajtom prezradil svoje meno a priezvisko, skus im dat aj vek a mesto...

Naposledy upravil C21H30O2 28-07-2014 v 11:01 AM

Old Post 25-07-2014 v 10:12 AM
C21H30O2 je offline   Profil uživatele C21H30O2   Find more posts by C21H30O2   Foto galerie člena C21H30O2   Click here to Send C21H30O2 a Private Message   Add C21H30O2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mysli
Nový Člen

Karma uživatele Mysli - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 11 

Příspěvek č. 13

skvělý , zkusím uříznout ty pet flašky a nasadím to na to jestě bych možna mohl i tu lampu dát vejš , že ano ?

JEDINĚ ROSTLINY !

Old Post 25-07-2014 v 17:56 PM
Mysli je offline   Profil uživatele Mysli   Find more posts by Mysli   Foto galerie člena Mysli   Click here to Send Mysli a Private Message   Add Mysli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mysli
Nový Člen

Karma uživatele Mysli - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 11 

Příspěvek č. 14

eště dodatek ktomu , nechtěl jsem zbytečně přesazovat kyřičky , protože vím jak jsou nachylné tak jsem to nechtěl pokoušet

JEDINĚ ROSTLINY !

Old Post 25-07-2014 v 18:10 PM
Mysli je offline   Profil uživatele Mysli   Find more posts by Mysli   Foto galerie člena Mysli   Click here to Send Mysli a Private Message   Add Mysli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MaLdeSs
Stálý Člen

Karma uživatele MaLdeSs - 8% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 134  

Příspěvek č. 15

chces rict ze to planujes mít v tech malych kvetinaccich ? lampu tak 40 - 50 cm ... já se toho nebál 8-) dal sem to pod 40

____________________________________________________________________________________________________

░░░░░░░░░░░░░█░░░░░░░░░░░░░░░░░░
░░░░░░░░░░░░░█░░░░░░░░░░░░░░░░░░
░░░░░░░░░░░░█░█░░░░░░░░░░░░░░░░░
░░▄░░░░░░░░░█░█░░░░░░░░░▄▄░░░░░░
░░█▀▄░░░░░░█░░░█░░░░░░▄▀█░░░░░░░
░░▀▄░▀▄░░░░█░░░█░░░░▄▀░▄▀░░░░░░░
░░░█░░░▀▄░░█░░░█░░▄▀░░░█░░░░░░░░
░░░░█░░░░█░█░░░█░█░░░░█░░░░░░░░░
░░░░░█░░░░█░█░█░█░░░░█░░░░░░░░░░
█▄▄▄▄░▀▄░░░██░██░░░▄▀░▄▄▄▄▄▄░░░░
▀▄░░░▀▀▄█▄░▀█░█▀░▄█▄▀▀░░░▄▀░░░░░
░░▀▀▀▄▄▄▄▄███████▄▄▄▄▄▀▀▀░░░░░░░
░░░░░░░░▄▀▀░███░▀▀▄░░░░░░░░░░░░░
░░░░░░▄█▄▄▄▀░█░▀▄▄▄█░░▄░░▄▄░▄▄▄░
░░░░░░░░░░░░░▀▄░░░░▀▄▀█░█░░██░░█
░░░░░░░░░░░░░░▀░░░░█▄▄█▄░▄▀░█░░█
░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░█░█▄▄▄▀▄▄▀

Old Post 25-07-2014 v 18:59 PM
MaLdeSs je offline   Profil uživatele MaLdeSs   Find more posts by MaLdeSs   Foto galerie člena MaLdeSs   Click here to Send MaLdeSs a Private Message   Add MaLdeSs to your buddy list     Navštiv homepage uživatele MaLdeSs! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mysli
Nový Člen

Karma uživatele Mysli - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 11 

Příspěvek č. 16

7 litrovy jsou málo , myslíš ? lampu jsem dal na 50 cm přidal jsem jsem ty pet lahve na ně , ale nebude vadit že se na ně nedostane proudící vzduch aby posilily ?

JEDINĚ ROSTLINY !

Old Post 25-07-2014 v 19:09 PM
Mysli je offline   Profil uživatele Mysli   Find more posts by Mysli   Foto galerie člena Mysli   Click here to Send Mysli a Private Message   Add Mysli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:49 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
28-06-2014 - 1 Indoor! prosím o respektování nováčka - 1x600w 3x5modelů - 3 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1151290 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív