Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 9ks 400W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 5 6 7 8 9 »
Autor
Téma 
oak
Stálý Člen

Karma uživatele oak - 97% PěstitelskáKarma uživatele oak - 97% PěstitelskáKarma uživatele oak - 97% PěstitelskáKarma uživatele oak - 97% PěstitelskáKarma uživatele oak - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 317  

Příspěvek č. 97





Tak nejake info po dlouhe dobe...mel jsem o5mensi problemi,drzel jsem se reci mene znamena vice ale opak byl pravdou..3tydny vubec nerostly,zaleval jsem je malim Ec abych je zase nespali...pak uz jsem nevedel co dal,tak na radu zdejsiho clena(dekuji) jsem jim dal Ec1,6 zavrel a otevrel za 2dny no ale mezitim jsem si objednal dalsi pac jsem myslel ze tyhle to nedaj.Hmm a vono hov..musel jsem je vyndat a dat je do pokoje pac jedou a do boxu jsem prihodil Ednik..prvni foto sadba,druha 8d,treti10.A uz ted vim,kdyz nic neposeru ze Eda povali jak svina,zatim mi dela radost..No a ty v pokoji foto 8d 12/12 critical..

Old Post 16-12-2014 v 18:59 PM
oak je offline   Profil uživatele oak   Find more posts by oak   Foto galerie člena oak   Click here to Send oak a Private Message   Add oak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
breakbeat
Stálý Člen

Karma uživatele breakbeat - 44% Pěstitelská

Registrován: Nov 2014
Příspěvků: 188  

Příspěvek č. 98

to je mas takhle na volno ? asi bydlis v baraku co ? tohle si totiz v panelaku nedokazu predstavit, hlavne az budou na kvetu

Old Post 17-12-2014 v 13:46 PM
breakbeat je offline   Profil uživatele breakbeat   Find more posts by breakbeat   Foto galerie člena breakbeat   Click here to Send breakbeat a Private Message   Add breakbeat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oak
Stálý Člen

Karma uživatele oak - 97% PěstitelskáKarma uživatele oak - 97% PěstitelskáKarma uživatele oak - 97% PěstitelskáKarma uživatele oak - 97% PěstitelskáKarma uživatele oak - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 317  

Příspěvek č. 99

Bydlim uuuplne nahore je to v podkrovi.Barak ma prizemi 1prvni patro,tam nikdo neni a o patro vejs jsem ja ..Mam tam odsavani do komina,takze cajk..

Old Post 17-12-2014 v 14:05 PM
oak je offline   Profil uživatele oak   Find more posts by oak   Foto galerie člena oak   Click here to Send oak a Private Message   Add oak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
breakbeat
Stálý Člen

Karma uživatele breakbeat - 44% Pěstitelská

Registrován: Nov 2014
Příspěvků: 188  

Příspěvek č. 100

tak v tom pripade je to relativne ok, ovsem je skoda ze jediny co ti tam odrazi svetlo je stinidlo... ten box ma neco do sebe...

Old Post 18-12-2014 v 00:20 AM
breakbeat je offline   Profil uživatele breakbeat   Find more posts by breakbeat   Foto galerie člena breakbeat   Click here to Send breakbeat a Private Message   Add breakbeat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oak
Stálý Člen

Karma uživatele oak - 97% PěstitelskáKarma uživatele oak - 97% PěstitelskáKarma uživatele oak - 97% PěstitelskáKarma uživatele oak - 97% PěstitelskáKarma uživatele oak - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 317  

Příspěvek č. 101

To vse vim,ale furt lepsi nez je vyhodit uplne

Old Post 18-12-2014 v 04:59 AM
oak je offline   Profil uživatele oak   Find more posts by oak   Foto galerie člena oak   Click here to Send oak a Private Message   Add oak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oak
Stálý Člen

Karma uživatele oak - 97% PěstitelskáKarma uživatele oak - 97% PěstitelskáKarma uživatele oak - 97% PěstitelskáKarma uživatele oak - 97% PěstitelskáKarma uživatele oak - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 317  

Příspěvek č. 102





Tak zase po nejake delsi dobe,vubec nevim kdy to prepnu.Nechci je mit zase male,ale ani je nechci mit prerostle..Ale uz ted maj pres 30 takze asi zitra prepinacka..Doufam ze po prepnuti mi to zas nezezloutne :-( zalivka ob 3 dny Ec 1.2 zdoj0.2..Ph 5.8..Za tyden asi zase zapojim drip..

Old Post 27-12-2014 v 16:16 PM
oak je offline   Profil uživatele oak   Find more posts by oak   Foto galerie člena oak   Click here to Send oak a Private Message   Add oak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr_paradox69
Stálý Člen

Karma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 387  

Příspěvek č. 103

aby ti to nezezloutlo tak jed este 14dni po prepnuti hnojky na rust...

Old Post 27-12-2014 v 16:23 PM
Dr_paradox69 je offline   Profil uživatele Dr_paradox69   Find more posts by Dr_paradox69   Foto galerie člena Dr_paradox69   Click here to Send Dr_paradox69 a Private Message   Add Dr_paradox69 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Časlove
Stálý Člen

Karma uživatele Časlove - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 706  

Příspěvek č. 104

Kokos doporučuji zalévat denně/obden, i na těch fotkách to vypadá hodně suše. Proto ti to asi i žloutne, EC 1.2 s takhle málo častou zálivkou je málo. Pokud budeš zalévat méně často, tak pak určitě zvyš EC, ale spíš bych doporučil častější zálivku a EC podle výtoku.

Já se kaju, já si nezasloužim
ušlechtilou konverzaci, zeleninu, mlíko
dál bejt spisovnej a vzornej
to by za mnou brzo sklaplo víko.


Mr.DámTo

Old Post 27-12-2014 v 18:06 PM
Časlove je offline   Profil uživatele Časlove   Find more posts by Časlove   Foto galerie člena Časlove   Click here to Send Časlove a Private Message   Add Časlove to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oak
Stálý Člen

Karma uživatele oak - 97% PěstitelskáKarma uživatele oak - 97% PěstitelskáKarma uživatele oak - 97% PěstitelskáKarma uživatele oak - 97% PěstitelskáKarma uživatele oak - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 317  

Příspěvek č. 105

Suchy je to nahore,ale 2-3cm pod povrchel je to krasne vlhke,nemuzu to zalejvat dene ani ob den pac je proste vlhkej...tady nic nezloutne,minule kolo mi zloutlo..mozna je tam videt nejakej horsi list,ale z 99%jsou pekne zelene..a vytok nezmerim protoze kdyz to proleju aby neco vyteklo,tak to vysicha tyden :-( tak nevim no..

Old Post 27-12-2014 v 18:40 PM
oak je offline   Profil uživatele oak   Find more posts by oak   Foto galerie člena oak   Click here to Send oak a Private Message   Add oak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oak
Stálý Člen

Karma uživatele oak - 97% PěstitelskáKarma uživatele oak - 97% PěstitelskáKarma uživatele oak - 97% PěstitelskáKarma uživatele oak - 97% PěstitelskáKarma uživatele oak - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 317  

Příspěvek č. 106

Ale dik za radu,tak zvednu teplotu z 24 na 28 bude to rychleji vysichat a pak budu moct dat castejsi zalivku..

Old Post 27-12-2014 v 18:46 PM
oak je offline   Profil uživatele oak   Find more posts by oak   Foto galerie člena oak   Click here to Send oak a Private Message   Add oak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Časlove
Stálý Člen

Karma uživatele Časlove - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 706  

Příspěvek č. 107

To je teda sakra divný, já zalejvám kokos denně a ted mám teplotu 18C u květináčů (sem si vědom, že je to málo) a přesto to je vždy skoro suchý před zálivkou... Co vlhkost?
Každopádně takhle velký kytky v kokosu se už nedaj skoro přelít, tak kdyby si měl něco žlutýho, tak to prolej a změř si výtok.
Jinak to vypadá že si nezastřihoval, to se mi zdá 9 kytek málo bez zástřihu, ještě bych to v tom případě nechal chvíli...

Já se kaju, já si nezasloužim
ušlechtilou konverzaci, zeleninu, mlíko
dál bejt spisovnej a vzornej
to by za mnou brzo sklaplo víko.


Mr.DámTo

Old Post 27-12-2014 v 19:01 PM
Časlove je offline   Profil uživatele Časlove   Find more posts by Časlove   Foto galerie člena Časlove   Click here to Send Časlove a Private Message   Add Časlove to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oak
Stálý Člen

Karma uživatele oak - 97% PěstitelskáKarma uživatele oak - 97% PěstitelskáKarma uživatele oak - 97% PěstitelskáKarma uživatele oak - 97% PěstitelskáKarma uživatele oak - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 317  

Příspěvek č. 108

Fakt Ti nekecam,nemam duvod..Treba mam spatnej coco nevim..Vlhkost nemerim uz a mlhu uz jsem dal taky pryc..Ne nezastrihaval jsem,bylo mi receno ze to delat nemam..Tak se toho drzim..oka prepnu je dyl taky si myslim ze kdyz je ted prepnu tak budou male..pockam do cca uterka..oni rostou ted kazdym dnem strasne rychle..

Old Post 27-12-2014 v 19:51 PM
oak je offline   Profil uživatele oak   Find more posts by oak   Foto galerie člena oak   Click here to Send oak a Private Message   Add oak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fedousek
Stálý Člen

Karma uživatele fedousek - 90% PěstitelskáKarma uživatele fedousek - 90% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 280 

Příspěvek č. 109

Ja kdyz jedu kokos, tak mi vzdrzi taky tyden. Je pravda, ze tam peru EC 1,5 - 1,7 a vzdy to zalevam na 3x. Podtacek je samozrejme plny a vsakne se nejdriv za 24 hodin. Takze zalivku to dostane maximalni. Jinak EC na vytoku nemerim, pac to bych musel pokazde umyvat podtacky, jelikoz je na nich samozrejme usazeno spousta veci, ktere mereni zkresluji. Hlavni je, ze kytka vypada ok, roste a dari se ji po vsech strankach. Pak bych nejake prosychani vubec neresil, ale naopak byt tebou bych byl rad, ze to nemusis obden zalevat. Mas s tim o dost mene prace se stejnyn vysledkem mimochodem jaky mas kokos? Vlakna a nebo drceny? Jakou znacku?

ŘEČ PENĚZ JE VŠUDE STEJNÁ !!!

Old Post 27-12-2014 v 20:05 PM
fedousek je offline   Profil uživatele fedousek   Find more posts by fedousek   Foto galerie člena fedousek   Click here to Send fedousek a Private Message   Add fedousek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oak
Stálý Člen

Karma uživatele oak - 97% PěstitelskáKarma uživatele oak - 97% PěstitelskáKarma uživatele oak - 97% PěstitelskáKarma uživatele oak - 97% PěstitelskáKarma uživatele oak - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 317  

Příspěvek č. 110

Cus,chci se zeptat,odesel mi casovac a dnes se mi svitilo 13hodin z 18 stane se neco kdyz budou mit jeden 12/12? ??nebo uz jim mam dat 12/12jeste bych je chtel tak 3dny nechat na rustu..

Old Post 29-12-2014 v 05:29 AM
oak je offline   Profil uživatele oak   Find more posts by oak   Foto galerie člena oak   Click here to Send oak a Private Message   Add oak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr_paradox69
Stálý Člen

Karma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 387  

Příspěvek č. 111

cus,ta jedna hodka je nijak nerozhazi...klidne je muzes nechat este tri dny 18/6...

Old Post 29-12-2014 v 07:40 AM
Dr_paradox69 je offline   Profil uživatele Dr_paradox69   Find more posts by Dr_paradox69   Foto galerie člena Dr_paradox69   Click here to Send Dr_paradox69 a Private Message   Add Dr_paradox69 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fedousek
Stálý Člen

Karma uživatele fedousek - 90% PěstitelskáKarma uživatele fedousek - 90% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 280 

Příspěvek č. 112

Presne tak, jedna hodka je nijak neohrozi... Kytky snesou mnohem vetsi stresy a bez uhony...

ŘEČ PENĚZ JE VŠUDE STEJNÁ !!!

Old Post 29-12-2014 v 09:17 AM
fedousek je offline   Profil uživatele fedousek   Find more posts by fedousek   Foto galerie člena fedousek   Click here to Send fedousek a Private Message   Add fedousek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:51 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 5 6 7 8 9 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
15-05-2015 - Kusharella 400w... - 7 odpovědí
31-03-2015 - Kusharella 400w - 0 odpovědí
10-02-2015 - SSH 600w - 0 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5470920 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív