Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 9ks 400W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
oak
Stálý Člen

Karma uživatele oak - 97% PěstitelskáKarma uživatele oak - 97% PěstitelskáKarma uživatele oak - 97% PěstitelskáKarma uživatele oak - 97% PěstitelskáKarma uživatele oak - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 317  

Příspěvek č. 17






Kazdou kyti jsem cvaknul

Old Post 31-07-2014 v 16:51 PM
oak je offline   Profil uživatele oak   Find more posts by oak   Foto galerie člena oak   Click here to Send oak a Private Message   Add oak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oak
Stálý Člen

Karma uživatele oak - 97% PěstitelskáKarma uživatele oak - 97% PěstitelskáKarma uživatele oak - 97% PěstitelskáKarma uživatele oak - 97% PěstitelskáKarma uživatele oak - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 317  

Příspěvek č. 18




Tady neco malo(kosa)

Old Post 11-08-2014 v 15:01 PM
oak je offline   Profil uživatele oak   Find more posts by oak   Foto galerie člena oak   Click here to Send oak a Private Message   Add oak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oak
Stálý Člen

Karma uživatele oak - 97% PěstitelskáKarma uživatele oak - 97% PěstitelskáKarma uživatele oak - 97% PěstitelskáKarma uživatele oak - 97% PěstitelskáKarma uživatele oak - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 317  

Příspěvek č. 19





A tady susinka

Old Post 11-08-2014 v 15:04 PM
oak je offline   Profil uživatele oak   Find more posts by oak   Foto galerie člena oak   Click here to Send oak a Private Message   Add oak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oak
Stálý Člen

Karma uživatele oak - 97% PěstitelskáKarma uživatele oak - 97% PěstitelskáKarma uživatele oak - 97% PěstitelskáKarma uživatele oak - 97% PěstitelskáKarma uživatele oak - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 317  

Příspěvek č. 20

Vim neni toho mnoho na 400Wale je to pekne tvrde,suche..vune hrozne slaba,do plic se toho vejde strasne moc,vubec to nekucka,neskrabe..na vode to bylo jen 9 dni,tak jsem mel strach aby to nebylo osklive..a vaha???slabejch 272+14drobnejch palicek..a jestli mi nekdo chce psat,ze bych mel delat 360 tak prosim..vim par veci jsem posral klony taky trosku na hovno ale co.... ja jsem spokojen..

Old Post 11-08-2014 v 15:11 PM
oak je offline   Profil uživatele oak   Find more posts by oak   Foto galerie člena oak   Click here to Send oak a Private Message   Add oak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fedousek
Stálý Člen

Karma uživatele fedousek - 90% PěstitelskáKarma uživatele fedousek - 90% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 280 

Příspěvek č. 21

čoveče, já měl pěsty, kde jsem udělal i mnohem méně než ty...samozřejmě taky pod 400w :-)

ŘEČ PENĚZ JE VŠUDE STEJNÁ !!!

Old Post 11-08-2014 v 15:47 PM
fedousek je offline   Profil uživatele fedousek   Find more posts by fedousek   Foto galerie člena fedousek   Click here to Send fedousek a Private Message   Add fedousek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oak
Stálý Člen

Karma uživatele oak - 97% PěstitelskáKarma uživatele oak - 97% PěstitelskáKarma uživatele oak - 97% PěstitelskáKarma uživatele oak - 97% PěstitelskáKarma uživatele oak - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 317  

Příspěvek č. 22

Tak je tady druhe kolo..To prvni jsem pokazil parkrat,tak snad to bude lepsi..
Klony jsou od mistniho clena moc pekny dodal.Ale ja blbec jsem jim trosku nalozil,protoze jsem je zasadil do te hliny v cem jsem jel tu prvni varku...No debil.A co se nestalo..Zaclo jim to palit ty malinky zelenoucky listecky..Nejdriv jsem si myslel ze je po nich.Presadil jsem je a uz valej.

Skrin zustala stejna,hnojky a kvetniky taky..Nevim jestli jich mam jet 15nebo 12,dyztak poradte..
Osazensvo Power Plant a Double Dutch a jedno Apolo..
Hlinu jsem vymenil za kokos,dnes pride EC metr,tak snad to bude lepsi..
A nakonec jsem si udelal domaci zavlahu,takze tohle kolo pojede samo :-) Jeste se zeptam,kolik EC snasej mlade rostlinky??dekuji.

Old Post 19-08-2014 v 09:05 AM
oak je offline   Profil uživatele oak   Find more posts by oak   Foto galerie člena oak   Click here to Send oak a Private Message   Add oak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koogi1
Stálý Člen

Karma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 750  

Příspěvek č. 23

Máš to v hlíně tak ob jednu dvě zálivky jim dávej EC do 1,0ms
víc jim dávat je zbytečné navíc po té kolizi se starou přesolenou
hlínou.
Až holky trochu povyrostou tak zjemna zvyšuj ec,ale to uvidíš
sám na tom jakou budou mít barvu atd.
Včil už přeji jen hodně zdaru.

Rozvážný člověk využívá osobních zkušeností,
moudrý člověk zkušeností druhých.


Old Post 21-08-2014 v 17:00 PM
koogi1 je offline   Profil uživatele koogi1   Find more posts by koogi1   Foto galerie člena koogi1   Click here to Send koogi1 a Private Message   Add koogi1 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele koogi1! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oak
Stálý Člen

Karma uživatele oak - 97% PěstitelskáKarma uživatele oak - 97% PěstitelskáKarma uživatele oak - 97% PěstitelskáKarma uživatele oak - 97% PěstitelskáKarma uživatele oak - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 317  

Příspěvek č. 24

jedu kokos poprve a dnes jsem prvne dal 0,75ms od toho soku..konecne valej a to jsem myslel ze umrou ,akorad mam problem s teplotou je tam 22stupnu tak nevim jestli to neni malo?jeste mam to pod 200 zarivkou takova ta velka co ma E60 zav.mam to tam nechat?nebo tam mam dat 400? ..3dny je to presazeny to uz by mohlo bejt dobry s korinkama?nebo je to nesmysl kdyz jsou kyticky male tam cpat velkou wataz...koogi1 dik za info

Old Post 21-08-2014 v 21:25 PM
oak je offline   Profil uživatele oak   Find more posts by oak   Foto galerie člena oak   Click here to Send oak a Private Message   Add oak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koogi1
Stálý Člen

Karma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 750  

Příspěvek č. 25

Mno z hlíny do coco ty teda válíš,když se dá sazenice s trochou hlíny do velkého květníku s coco a opačně tak u toho jsem ještě nezaregistroval žádný problém.Ale zasadit do hlíny a následně střepat a dát do coco nó
uvidíš jestli to nezanechá nějaké neblahé následky.
Pokud i v coco vypadají dobře nedělají se jim na listech nějaké nedoživené
nažloutlé flíčky tak 0,75 zatím nech a pomalu zvyšuj,jak budou růst tak budou nenažranější oproti hlíně. Ty jo závit E60 jsem ještě nevidělnemyslel jsi E40?
Ty teplota 22°C je dobrá pokud v noci nemáš pod 18° tak to je v klidu.
Výměna žárovky také není moc žádoucí jsou to zbytečné stresy v krátkém časovém rozpoložení,tak pokud na růst nějak extra nespěcháš klidně je nech po celý růst pod tou zářivkou jestli jim to bude stačit.

Rozvážný člověk využívá osobních zkušeností,
moudrý člověk zkušeností druhých.


Old Post 22-08-2014 v 09:29 AM
koogi1 je offline   Profil uživatele koogi1   Find more posts by koogi1   Foto galerie člena koogi1   Click here to Send koogi1 a Private Message   Add koogi1 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele koogi1! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oak
Stálý Člen

Karma uživatele oak - 97% PěstitelskáKarma uživatele oak - 97% PěstitelskáKarma uživatele oak - 97% PěstitelskáKarma uživatele oak - 97% PěstitelskáKarma uživatele oak - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 317  

Příspěvek č. 26

Smeju se jak debil :-) E 60...jasny mas pravdu E40 to je..Noo ja jsem furt amater v indor pest.A uvidim co ten kokos bude delat...Barvu maj dobrou i stavbu,jak pises jestli to pude pojedu je klido pod tim 200 nechvatam nikam..Chudaci ty si semnou uzijou a ja se pak budu zase divit ze toho mam malo,kdyz jim takhle zandavam...stejne to nechapu,na balkone mam ze semen wapu hnojim to kdyz si vzpomenu no proste na ne seru a jaky jsou krasny zelenoucky paradni,pak tam mam jeden klon na kterej se blbe podivam a uz mu zloutnou listky..a jeste se zeptam kdyz jsem koupil novej EC,doufam ze je s kalibrovanej??dik

Old Post 22-08-2014 v 13:26 PM
oak je offline   Profil uživatele oak   Find more posts by oak   Foto galerie člena oak   Click here to Send oak a Private Message   Add oak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TommyGun
Stálý Člen

Karma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 322  

Příspěvek č. 27

Na 90% nebude nakalibrobanej..

Old Post 22-08-2014 v 13:53 PM
TommyGun je offline   Profil uživatele TommyGun   Find more posts by TommyGun   Foto galerie člena TommyGun   Click here to Send TommyGun a Private Message   Add TommyGun to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koogi1
Stálý Člen

Karma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 750  

Příspěvek č. 28

Ty nevěřím že s těmi geny uděláš méně nez posledne nahore
Ale uvidis koukni ke me do galerky PP jsem jel nedavno a luxus.
K tem kytkam na balkone to je jasne ze kdyz ziji na prirozenem
slunicku jsou na tom lepe nez v boxu se koukni do faq a přečti
si si něco o tom. To ze jedna kytka z mnoha na balkone je krapet
nachylna na tve pohledy to neres jestli je to klon nebo semeno
muze byt slabsi a to dela pekla,a take to muze byt danym genem.

K tomu EC si precti navod a tam by melo byt uvedene zda je
kalibrovany ci ne,ale i kdyby ano je lepsi jej zkalibrovat znovu.

Rozvážný člověk využívá osobních zkušeností,
moudrý člověk zkušeností druhých.


Old Post 22-08-2014 v 15:29 PM
koogi1 je offline   Profil uživatele koogi1   Find more posts by koogi1   Foto galerie člena koogi1   Click here to Send koogi1 a Private Message   Add koogi1 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele koogi1! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oak
Stálý Člen

Karma uživatele oak - 97% PěstitelskáKarma uživatele oak - 97% PěstitelskáKarma uživatele oak - 97% PěstitelskáKarma uživatele oak - 97% PěstitelskáKarma uživatele oak - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 317  

Příspěvek č. 29

To urcite mene nebude,tohle kolo se povede horsi zacatek ale....koukal jsem pekny..Nechapu jak mate vsichni zeleny listy treba ve 40 dnu 12/12 to ja mel vzdy uz nazloutle..proste jsem si rikal no asi to tak ma byt..ty jo a pak mi typek pise malo dusiku :-) ja cumel jak blazen..no a ten EC metr koukam koukam vse anglicky svi...!!jen navod jak ho kalibrovat,zapnou a rozebrat..nevadi predpokladam ze koupim nejakej kalibracni roztot na EC a budu tocit sroubkem?

Old Post 22-08-2014 v 20:03 PM
oak je offline   Profil uživatele oak   Find more posts by oak   Foto galerie člena oak   Click here to Send oak a Private Message   Add oak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oak
Stálý Člen

Karma uživatele oak - 97% PěstitelskáKarma uživatele oak - 97% PěstitelskáKarma uživatele oak - 97% PěstitelskáKarma uživatele oak - 97% PěstitelskáKarma uživatele oak - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 317  

Příspěvek č. 30

Jeste mam je zastipnout?? Necham si radsi poradit dokavad je cas..

Old Post 22-08-2014 v 20:53 PM
oak je offline   Profil uživatele oak   Find more posts by oak   Foto galerie člena oak   Click here to Send oak a Private Message   Add oak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koogi1
Stálý Člen

Karma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 750  

Příspěvek č. 31

No jasný pokud ti žloutnou listy tak je třeba dodat krapet dusíku.
I ve květu kitka roste a potřebuje dusík,ne v takovém množství jak
při růstu ale aby správně fungovala atd je třeba jí ho dodávat.
I záleží na tom co používáš za hnojiva a zda li jedeš podle tabulky
výrobce nebo svojí.Pozor na to v coco je třeba dávat vyšší ec oproti
hlíně.
Mno máš net ne tak si najdi výrobce toho EC metru a na jeho
stránkách najdeš stručný popis jak kalibrovat ten přístroj to
jednoduše přelož,pokud ti to nedovolí tvůj prohlížeč tak jen
zkopíruj a přelož si to v inter překladači.A nebo si najeď
sprostě na youtube zadej typ přístroje a většinou tam
najdeš na videjku celou kalibraci (postup) .

Pokud chceš zaštipávat tak zaštípni to je na tobě jakou
metodu zvolíš,PP i DD to zvládají dobře no však si viděl sám.
Jen pokud chceš takové bonsajky tak to chce dlouho růst
a ohýbat lámat,následně prostříhat přebytečné spodky
nic co bys nezvládl.

A co tak nahodit nějaká fota ať stále netlacháme a můžeme
se i kouknout,cvakni třeba i ten EC metr a PH

Rozvážný člověk využívá osobních zkušeností,
moudrý člověk zkušeností druhých.


Old Post 22-08-2014 v 21:14 PM
koogi1 je offline   Profil uživatele koogi1   Find more posts by koogi1   Foto galerie člena koogi1   Click here to Send koogi1 a Private Message   Add koogi1 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele koogi1! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oak
Stálý Člen

Karma uživatele oak - 97% PěstitelskáKarma uživatele oak - 97% PěstitelskáKarma uživatele oak - 97% PěstitelskáKarma uživatele oak - 97% PěstitelskáKarma uživatele oak - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 317  

Příspěvek č. 32






Nejaky fotos EC Tec-Hu 950kc asi to nebude zadnej luxus,ale svuj ucel to splni.Na kalibrovani jsem koukal v pon koupim roztok a prejdu to..PH Sharp,ten uz man hrozne dlouho,pred tejdnem udelana kalibrace..No a nejaky foto filtru a odtahu..taky fotecka domaciho stinidla z lesteneho nerezu,kybl a uvnitr mlhovacka..Ufo taky strasne stary..Pak tu mam nejakej hnuj..No a nakonec kyticky..Vim nekdo muze napsat ze jsou male na 14/18/6 ale jak jsem psal strasne jsem jim zandal,rostou az posledni 4dny..

Old Post 23-08-2014 v 08:16 AM
oak je offline   Profil uživatele oak   Find more posts by oak   Foto galerie člena oak   Click here to Send oak a Private Message   Add oak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:45 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
15-05-2015 - Kusharella 400w... - 7 odpovědí
31-03-2015 - Kusharella 400w - 0 odpovědí
10-02-2015 - SSH 600w - 0 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9543520 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív