Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 9ks 400W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5 6 »
Autor
Téma 
oak
Stálý Člen

Karma uživatele oak - 97% PěstitelskáKarma uživatele oak - 97% PěstitelskáKarma uživatele oak - 97% PěstitelskáKarma uživatele oak - 97% PěstitelskáKarma uživatele oak - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 317  

Příspěvek č. 49

jedete nekdo tohle hnojivo??advanced hydroponics of Holand jestli jo,mam na nej prosbicku.Potreboval bych aby dal do 1L vody cca 0,5ml 1 slozky groow a zmeril to ECckem.ale myslim si ze 0,5ml nebude mit nejake brutalni EC...Pac me ho dodaj az pristi tyden a nerad bych je zase spalil..dekuji moc..

Old Post 25-08-2014 v 10:37 AM
oak je offline   Profil uživatele oak   Find more posts by oak   Foto galerie člena oak   Click here to Send oak a Private Message   Add oak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koogi1
Stálý Člen

Karma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 750  

Příspěvek č. 50

Pokud si zajdeš koupit ec přímo do shopu tak si jej tam nech rovnou zkalibrovat.
Mno PH a ec metry pokud chceš dobrý tak není od toho na nich šetřit,
a pokud si koupíš dobrý a budeš se o něj patřičně starat tak ti nějaký
ten rok vydrží.
K tomu hnojivu tam je nějaká tabulka né, tak dej o kapku méně než je
uvedeno na tabulce a mělo by to být v pohodě bez přehnojení.
Takto to vydržíš než ti dojde ten EC nový.

Rozvážný člověk využívá osobních zkušeností,
moudrý člověk zkušeností druhých.


Old Post 25-08-2014 v 16:25 PM
koogi1 je offline   Profil uživatele koogi1   Find more posts by koogi1   Foto galerie člena koogi1   Click here to Send koogi1 a Private Message   Add koogi1 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele koogi1! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zmijak
Stálý Člen

Karma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 355  

Příspěvek č. 51

existuje mnoho lepsich hnojiv nej je adva kdtere se predevsim pouzivaji do hydra jsou to jen chemky a navic jak je pouzijes do hliny tak strasne zasolujou tak pozor na to!!

Old Post 25-08-2014 v 19:07 PM
zmijak je offline   Profil uživatele zmijak   Find more posts by zmijak   Foto galerie člena zmijak   Click here to Send zmijak a Private Message   Add zmijak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oak
Stálý Člen

Karma uživatele oak - 97% PěstitelskáKarma uživatele oak - 97% PěstitelskáKarma uživatele oak - 97% PěstitelskáKarma uživatele oak - 97% PěstitelskáKarma uživatele oak - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 317  

Příspěvek č. 52

Oka,seru na ne a pojedu Plagron co tu mam..nejsi prvni kdo mi to pise..dik.nebo mate nejake rady??

Old Post 25-08-2014 v 19:27 PM
oak je offline   Profil uživatele oak   Find more posts by oak   Foto galerie člena oak   Click here to Send oak a Private Message   Add oak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zmijak
Stálý Člen

Karma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 355  

Příspěvek č. 53

doporucil bych ti cannu a nebo jungle in da box ale jestli mas doma plagron tak to odjed na plagrou a uz tam neser ten adva jinak nez zacnes hnojit cannou proplachnul bych to spolecne s enzymama tak at se dari budu sledovat

Old Post 25-08-2014 v 19:29 PM
zmijak je offline   Profil uživatele zmijak   Find more posts by zmijak   Foto galerie člena zmijak   Click here to Send zmijak a Private Message   Add zmijak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fedousek
Stálý Člen

Karma uživatele fedousek - 90% PěstitelskáKarma uživatele fedousek - 90% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 280 

Příspěvek č. 54

citace:
Původní příspěvek od oak
Ten DD roste hrozne krute,takovej model jsem jeste nemel,velikost 20cm a ma tak 15 pater..Kdyz kouknu na PP ten je stejne velkej a ma jich jen 9..


Mohu te poprosit o foto tech kyticek s 15 patry?

ŘEČ PENĚZ JE VŠUDE STEJNÁ !!!

Old Post 26-08-2014 v 07:57 AM
fedousek je offline   Profil uživatele fedousek   Find more posts by fedousek   Foto galerie člena fedousek   Click here to Send fedousek a Private Message   Add fedousek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oak
Stálý Člen

Karma uživatele oak - 97% PěstitelskáKarma uživatele oak - 97% PěstitelskáKarma uživatele oak - 97% PěstitelskáKarma uživatele oak - 97% PěstitelskáKarma uživatele oak - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 317  

Příspěvek č. 55

Foto dodam,az budu mit zas 1.5 Gb na surfovani,ted uz to mam pomale

Je pravda,ze kdyz stipnu kytku,tak se pripravim o vynos??Me to pride jako blbost misto jedny palky o vaze cca 25g budu mit 2 a kazda bude mit treba cca 13g.. ted tu muzu mit 15 centralnich palic +ty bocni..A nebo jich tam muzu mit 30vetsich+bocni..kazdou radu uvitam,nekdo rika power plant se nestipe a druhej zas ja ho stipu a supr,tak nevim no..

Old Post 27-08-2014 v 20:38 PM
oak je offline   Profil uživatele oak   Find more posts by oak   Foto galerie člena oak   Click here to Send oak a Private Message   Add oak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fedousek
Stálý Člen

Karma uživatele fedousek - 90% PěstitelskáKarma uživatele fedousek - 90% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 280 

Příspěvek č. 56

O vynos se nepripravis. Spis naopak se vynos mirne zvysi. Samozrejme ale, kdyz to nejak nepokazis. Jedine nevyhody jsou ty, ze tim zabrzdis kytku na par dni a udelas ve skrini o neco vetsi jungly a tim padem se zhorsi prusvitnost a cirkulace vzduchu. proste se o to potom musi clovek nalezite postarat ;-)

ŘEČ PENĚZ JE VŠUDE STEJNÁ !!!

Old Post 27-08-2014 v 22:39 PM
fedousek je offline   Profil uživatele fedousek   Find more posts by fedousek   Foto galerie člena fedousek   Click here to Send fedousek a Private Message   Add fedousek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oak
Stálý Člen

Karma uživatele oak - 97% PěstitelskáKarma uživatele oak - 97% PěstitelskáKarma uživatele oak - 97% PěstitelskáKarma uživatele oak - 97% PěstitelskáKarma uživatele oak - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 317  

Příspěvek č. 57

no co bych dodal,odjel jsem na dovcu ,tak jsem tam holky musel nechal samotne.Maj tam pripraveno 120L vody EC1,1.Mel jsem strach aby to neprerostlo,tak jsem to prepnul vejska okolo 30 cm na tech 60 to snad vylitne..Pac kdybych to nerep tak se vratim a je tam metrovej jungle.

Osazenstvo je v kokosu
3*Double Dutch
1*Apollo
11 Power Plant nakonec jsem nestipal,jen jednu jsem stip.Jak dlouo rostou po prepnuti?? tak10dni?

Old Post 04-09-2014 v 15:22 PM
oak je offline   Profil uživatele oak   Find more posts by oak   Foto galerie člena oak   Click here to Send oak a Private Message   Add oak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oak
Stálý Člen

Karma uživatele oak - 97% PěstitelskáKarma uživatele oak - 97% PěstitelskáKarma uživatele oak - 97% PěstitelskáKarma uživatele oak - 97% PěstitelskáKarma uživatele oak - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 317  

Příspěvek č. 58





Tak po nejake odmlce,jsem tu zas..Zitea zas odjizdim,tak se tu musim po tejdnu pokochat .docela valej..
To bych nebyl ja,abych neco nepokazil..Jak jsem mel ten prvni EC tak jsem si myslel ze je v poho,ale nebyl.myslel jsem ze davam 0.9 ale kolik to bylo to nevim..Vyreklamoval jsem za jinou znacku (nesel nakalibrovat)trosku jsem priplatil.No takze jsem jim jim dal asi vic,ale nic jim to neudelalo..Jen vcera mi volal bratr byl se tam radsi podivat..Noo a zalivka EC 1.2 a vytok EC 1.9..takze dam jen cistou vodu?
Jo a je to asi 7-8den 12/12 ta posledni fotka.. ..jeste je tam ta fotecka je to videt blbe 2-3 dole jsem ustrihl..noo mozna jich nemel 15 ale 13 jo

Old Post 08-09-2014 v 19:40 PM
oak je offline   Profil uživatele oak   Find more posts by oak   Foto galerie člena oak   Click here to Send oak a Private Message   Add oak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oak
Stálý Člen

Karma uživatele oak - 97% PěstitelskáKarma uživatele oak - 97% PěstitelskáKarma uživatele oak - 97% PěstitelskáKarma uživatele oak - 97% PěstitelskáKarma uživatele oak - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 317  

Příspěvek č. 59

Mel jsem je prepnout az ted v pondeli,budou mensi nez jsem planovalpristi kolo je necham 40-50cm a pak je prepnu..no uvidim jak to doroste,kapitan Lipanek je furt nazivu,bude tam tak na speka

Old Post 10-09-2014 v 20:27 PM
oak je offline   Profil uživatele oak   Find more posts by oak   Foto galerie člena oak   Click here to Send oak a Private Message   Add oak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oak
Stálý Člen

Karma uživatele oak - 97% PěstitelskáKarma uživatele oak - 97% PěstitelskáKarma uživatele oak - 97% PěstitelskáKarma uživatele oak - 97% PěstitelskáKarma uživatele oak - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 317  

Příspěvek č. 60

Klasika to se mi stava vzdy!!14den 12/12 a co delaj moje kyti zloutnou asi zase malo N!a jeste me znepokojuje druha vec nozicka co vede k listu neni zelena,ale fialovocervena??

Old Post 15-09-2014 v 14:44 PM
oak je offline   Profil uživatele oak   Find more posts by oak   Foto galerie člena oak   Click here to Send oak a Private Message   Add oak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oak
Stálý Člen

Karma uživatele oak - 97% PěstitelskáKarma uživatele oak - 97% PěstitelskáKarma uživatele oak - 97% PěstitelskáKarma uživatele oak - 97% PěstitelskáKarma uživatele oak - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 317  

Příspěvek č. 61


Po dlouhe dobe dam foto..Ani tohle kolo neprobehlo tak jak jsem si predstavoval..10dni po prepnuti zlute listy asi malo N,pak jsem je pro zmenu vic zahnojil,takze jsem jim krapet spalil listy.i presty vsechny problemi jedu dal..
Foto 30 12/12

Old Post 08-10-2014 v 16:56 PM
oak je offline   Profil uživatele oak   Find more posts by oak   Foto galerie člena oak   Click here to Send oak a Private Message   Add oak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zubáč222
Stálý Člen

Karma uživatele zubáč222 - 98% PěstitelskáKarma uživatele zubáč222 - 98% PěstitelskáKarma uživatele zubáč222 - 98% PěstitelskáKarma uživatele zubáč222 - 98% PěstitelskáKarma uživatele zubáč222 - 98% PěstitelskáKarma uživatele zubáč222 - 98% PěstitelskáKarma uživatele zubáč222 - 98% PěstitelskáKarma uživatele zubáč222 - 98% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 329  

Příspěvek č. 62

Prolejváš pořádně ty květináče ,.mě se to stávalo kolem 19 dne.Věčinou jsem to měl zasoleny....Třeba bylo špatny ph? to de potom samo.S Calgreenem mam dobry skušenosti na poradnej rozjezd v hlině,je to silny hnojvo....ted bych ho tam uz rozhodně nedaval,,.určite máš nizky PH v hlíně...máš ten phámetr? Jestli jo změř si vytok vody,nezkalibrovanym phámetrem to ani nezkoušej!

Old Post 08-10-2014 v 17:47 PM
zubáč222 je offline   Profil uživatele zubáč222   Find more posts by zubáč222   Foto galerie člena zubáč222   Click here to Send zubáč222 a Private Message   Add zubáč222 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oak
Stálý Člen

Karma uživatele oak - 97% PěstitelskáKarma uživatele oak - 97% PěstitelskáKarma uživatele oak - 97% PěstitelskáKarma uživatele oak - 97% PěstitelskáKarma uživatele oak - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 317  

Příspěvek č. 63

jj,prolejva je to dost..PH jsem kalibroval ten je v poradku..vytok je 5,5 to si myslim ze je cajk..

Old Post 08-10-2014 v 18:52 PM
oak je offline   Profil uživatele oak   Find more posts by oak   Foto galerie člena oak   Click here to Send oak a Private Message   Add oak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
teatree
Stálý Člen

Karma uživatele teatree - 97% PěstitelskáKarma uživatele teatree - 97% PěstitelskáKarma uživatele teatree - 97% PěstitelskáKarma uživatele teatree - 97% PěstitelskáKarma uživatele teatree - 97% PěstitelskáKarma uživatele teatree - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2012
Příspěvků: 152  

Příspěvek č. 64

ahoj, PH 5.5 na výtoku z hlíny určitě cajk není, potřebuješ aspoň 6.5, když bude 7.0 taky to nevadí, ale cokoli pod 6.0 v hlíně je málo..

Čajíčkova první hlína - 400W
Čajíčkova hlína podruhé - 400W
Čajíčkova hlína č.3, RQS, 400W

Old Post 08-10-2014 v 19:57 PM
teatree je offline   Profil uživatele teatree   Find more posts by teatree   Foto galerie člena teatree   Click here to Send teatree a Private Message   Add teatree to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:28 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5 6 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
15-05-2015 - Kusharella 400w... - 7 odpovědí
31-03-2015 - Kusharella 400w - 0 odpovědí
10-02-2015 - SSH 600w - 0 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2092210 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív