Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 9ks 400W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
oak
Stálý Člen

Karma uživatele oak - 97% PěstitelskáKarma uživatele oak - 97% PěstitelskáKarma uživatele oak - 97% PěstitelskáKarma uživatele oak - 97% PěstitelskáKarma uživatele oak - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 317  

9ks 400W Příspěvek č. 1



Ahoj po strasne dlouhe dobe jsem tu zas...600 jsem dal do pic...a mam ted 400W.
Prostor 120/120/240 skrin ze sadrose..
Odtah stary ufo 460..na ofuk 1*vetrak,made in Baumax
Substrat od Plagronu hnojiva taky kvetinace 6L.
Klony ani nevim co jsou zac proste mi dal kamos 9rezu a co to je?to vazne nevim..

18dni 18/6 a ted je to 24dni 12/12

Asi pred 3tydny jsem musel zabojovat proti Sviluskam uspesne..
A ted to jede bez problemu..Foto jen mobilem kdyz jsem kontroloval jestli tam neni nejaka havet..takze nic moc kvalita..

Old Post 15-07-2014 v 08:30 AM
oak je offline   Profil uživatele oak   Find more posts by oak   Foto galerie člena oak   Click here to Send oak a Private Message   Add oak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2

Podle listu vidět že jim chybí dusík ..zahnoj to víc ..koukni jak sem to podělal já..u tebe to žačíná vypadat stejně..doporučuju wuxal kde sou i mikroprvky
http://grower.cz/forum/showthread.p...568#post1064568

Old Post 15-07-2014 v 15:57 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oak
Stálý Člen

Karma uživatele oak - 97% PěstitelskáKarma uživatele oak - 97% PěstitelskáKarma uživatele oak - 97% PěstitelskáKarma uživatele oak - 97% PěstitelskáKarma uživatele oak - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 317  

Příspěvek č. 3


Mam 2druhy tech klonu 5jich je zelenejch jak hovado a 4 uz zacinaj zloutnout i stavba kyti je jina,myslite ze tim co zloutnou mam dat rustove hnojivo,kde je dusik??jedu hlinu a je to cca 25den 12/12...dekuji za odpoved..

Old Post 16-07-2014 v 08:40 AM
oak je offline   Profil uživatele oak   Find more posts by oak   Foto galerie člena oak   Click here to Send oak a Private Message   Add oak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 4

Jo dej tam i hnojivo na rust ale květové troch sníž na čas ať je nespálíš..koukni třeba tabulku biobizz tam se jede rustove hnojivo cele květové období u tabulky plagronu je to možná podobný..najdeš přes google jako plagron feeding schedule nebo feeding chart..celkově sou ale tabulky trochu přehnaný..někdy by to možná bylo akorát mne se ale zdá že postačí když jedeš něco míň jak říká tabulka..zatim a ať se daří

Old Post 16-07-2014 v 08:50 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oak
Stálý Člen

Karma uživatele oak - 97% PěstitelskáKarma uživatele oak - 97% PěstitelskáKarma uživatele oak - 97% PěstitelskáKarma uživatele oak - 97% PěstitelskáKarma uživatele oak - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 317  

Příspěvek č. 5

oka.,hneed vecer ho tam nacpu...a myslis ze se jeste zazelenaj??neni uz pozde??ale jinak dekuji

Old Post 16-07-2014 v 08:59 AM
oak je offline   Profil uživatele oak   Find more posts by oak   Foto galerie člena oak   Click here to Send oak a Private Message   Add oak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kiddnaped
Stálý Člen

Karma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 410 

Příspěvek č. 6

citace:
Původní příspěvek od oak
oka.,hneed vecer ho tam nacpu...a myslis ze se jeste zazelenaj??neni uz pozde??ale jinak dekuji


Pozdě rozhodně není spraví se ti to, jen stím rozdílem že listy které jsou již s 50% zasažené půjdou dřív pryč :-)

3x Orange Bud ( DP ) 400w
10xSharkShock,1xWappa,1xSuperSkunk 600w - 1,08 g/w
4x Shark Shock 2x Somnago 600w - 0,89 g/w
5th Round 600w, Ebb - Lemon Ice and Gauge Kush

Old Post 16-07-2014 v 10:12 AM
Kiddnaped je offline   Profil uživatele Kiddnaped   Find more posts by Kiddnaped   Foto galerie člena Kiddnaped   Click here to Send Kiddnaped a Private Message   Add Kiddnaped to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oak
Stálý Člen

Karma uživatele oak - 97% PěstitelskáKarma uživatele oak - 97% PěstitelskáKarma uživatele oak - 97% PěstitelskáKarma uživatele oak - 97% PěstitelskáKarma uživatele oak - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 317  

Příspěvek č. 7

Dostal jsem ted ok kamika hnojky
Advanced hydroponic holand,tak nejak asi ten nazev...A on mi rikal ze je tam mam davat kazdej den..to mi trosku prijde blbost..Tak si necham radeji porodit..kdyby nekdo vedel tak napiste dikk...a za druhe jak je mozny ze v nejakej klonech v palickach je sem tam malej kvitek :-( to bych se posral,nechapu..Ani samec ani hermous jeste jsem to nevidel..jestli to bude plny semen tak hodim provaz...

Old Post 18-07-2014 v 17:26 PM
oak je offline   Profil uživatele oak   Find more posts by oak   Foto galerie člena oak   Click here to Send oak a Private Message   Add oak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kiddnaped
Stálý Člen

Karma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 410 

Příspěvek č. 8

citace:
Původní příspěvek od oak
Dostal jsem ted ok kamika hnojky
Advanced hydroponic holand,tak nejak asi ten nazev...A on mi rikal ze je tam mam davat kazdej den..to mi trosku prijde blbost..Tak si necham radeji porodit..kdyby nekdo vedel tak napiste dikk...a za druhe jak je mozny ze v nejakej klonech v palickach je sem tam malej kvitek :-( to bych se posral,nechapu..Ani samec ani hermous jeste jsem to nevidel..jestli to bude plny semen tak hodim provaz...


AH / advanced hydroponics of Holland... jestli jedeš tohle ... tak stím opatrně jsou to agresivní soli.. pokud máš hlínu tak zaléváš jednou za 3-4 dny ? nebo tak něak ? dávej je tam s každým zalítí / popřípadě zalít s hnojkama a zaž budeš zalévat přístě tak dej jen upravenou vodu s enzymy :-) ale dle mě jeď jen 1/2 dávku podle tabulek jde o to jak často zaléváš víc se rozepiš kolikátý máš den teploty vlhkosti etc.. kolik ml / l hnojíš a jak často zaléváš :-)

3x Orange Bud ( DP ) 400w
10xSharkShock,1xWappa,1xSuperSkunk 600w - 1,08 g/w
4x Shark Shock 2x Somnago 600w - 0,89 g/w
5th Round 600w, Ebb - Lemon Ice and Gauge Kush

Old Post 19-07-2014 v 08:50 AM
Kiddnaped je offline   Profil uživatele Kiddnaped   Find more posts by Kiddnaped   Foto galerie člena Kiddnaped   Click here to Send Kiddnaped a Private Message   Add Kiddnaped to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oak
Stálý Člen

Karma uživatele oak - 97% PěstitelskáKarma uživatele oak - 97% PěstitelskáKarma uživatele oak - 97% PěstitelskáKarma uživatele oak - 97% PěstitelskáKarma uživatele oak - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 317  

Příspěvek č. 9

jo presne to jedu..je to 30 den 12/12
zalivku davam pred svetlem 3,5L i po svetle3,5L,kdyz neni takove vedro tak davam jen po svetle mam 6 L kvetinace,hlina od Plagronu
prave ze ted mam docela velkou teplotu,jak je venku vedro okolo 30 vlhkost 40..a polovicni davku jsem vycetl ze mam davat...
takze i kdyz budu zalevat 1* dene tak treba 3* tydne dam hnuj a 4* vodu+enzymy?joo a dik

Old Post 19-07-2014 v 10:05 AM
oak je offline   Profil uživatele oak   Find more posts by oak   Foto galerie člena oak   Click here to Send oak a Private Message   Add oak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oak
Stálý Člen

Karma uživatele oak - 97% PěstitelskáKarma uživatele oak - 97% PěstitelskáKarma uživatele oak - 97% PěstitelskáKarma uživatele oak - 97% PěstitelskáKarma uživatele oak - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 317  

Příspěvek č. 10

a jeste se chci zeptat,jestli nekdo nema rezy Power plantu a Double dutche??dekuji

Old Post 19-07-2014 v 10:44 AM
oak je offline   Profil uživatele oak   Find more posts by oak   Foto galerie člena oak   Click here to Send oak a Private Message   Add oak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oak
Stálý Člen

Karma uživatele oak - 97% PěstitelskáKarma uživatele oak - 97% PěstitelskáKarma uživatele oak - 97% PěstitelskáKarma uživatele oak - 97% PěstitelskáKarma uživatele oak - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 317  

Příspěvek č. 11





Tak tu mam 30 den 12/12 sisky pekny,nektery kyti jsou pekne zeleny po tom co jsem jim prihodil rust slozku..zitra musim dat nejaky podpery mooc se ohybaj..

Old Post 21-07-2014 v 21:13 PM
oak je offline   Profil uživatele oak   Find more posts by oak   Foto galerie člena oak   Click here to Send oak a Private Message   Add oak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oak
Stálý Člen

Karma uživatele oak - 97% PěstitelskáKarma uživatele oak - 97% PěstitelskáKarma uživatele oak - 97% PěstitelskáKarma uživatele oak - 97% PěstitelskáKarma uživatele oak - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 317  

Příspěvek č. 12

tvl jeste si tak nekdy vezmu klony od nymanda kterej na to sere,fakt jsem nasranej...5 tejden kvetu sisky pekny docela velky a tvrdy vonave...A kazda kytka ma v palkach kvety,zadne koule,ale kvitek ve tvaru bananu to proste nemuzu nikdy zvladnout otrhat.Je jich ta, fakt dost Snazim se,ale uz ted vim ze to bude marne...Jak dlouho se dela seminko??a proc se to do pici stalo??uz to bylo v klonu??nebo jsem to posral ja?Nikdy se mi to jeste nestalo,PH dobry ,teplota taky,tma dodrzena,takze to posral Roman urcite tim ze mi narezal klony s kytek co uz byly 10 dni preple na 12/12

Old Post 24-07-2014 v 09:40 AM
oak je offline   Profil uživatele oak   Find more posts by oak   Foto galerie člena oak   Click here to Send oak a Private Message   Add oak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TommyGun
Stálý Člen

Karma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 322  

Příspěvek č. 13

Klony jsou asi z feminizovaných matek proto ten nákvět si myslím... Pro příště dobrý klon od dobrého a zkušeného matkáře je základ...

Old Post 24-07-2014 v 13:50 PM
TommyGun je offline   Profil uživatele TommyGun   Find more posts by TommyGun   Foto galerie člena TommyGun   Click here to Send TommyGun a Private Message   Add TommyGun to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oak
Stálý Člen

Karma uživatele oak - 97% PěstitelskáKarma uživatele oak - 97% PěstitelskáKarma uživatele oak - 97% PěstitelskáKarma uživatele oak - 97% PěstitelskáKarma uživatele oak - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 317  

Příspěvek č. 14

to je furt nejaky ale.o5 nechapu,vzdy jsem mel za to ze kytka zraje cca 2 mesice ..poprve jsem se divil ze po 20 dnech uz to melo docela velke palicky..a podruhe se divim ted je to 40 na kvetu a vic jak 80-90% pestiku,jsou na kytkach oranzove,rezave...kdyz to tam necham dlouho muze ta kytka nejak prezrat??Nebo je mam ke konci tydne seknout??dik za radu..

Old Post 29-07-2014 v 10:36 AM
oak je offline   Profil uživatele oak   Find more posts by oak   Foto galerie člena oak   Click here to Send oak a Private Message   Add oak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oak
Stálý Člen

Karma uživatele oak - 97% PěstitelskáKarma uživatele oak - 97% PěstitelskáKarma uživatele oak - 97% PěstitelskáKarma uživatele oak - 97% PěstitelskáKarma uživatele oak - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 317  

Příspěvek č. 15




40d 12/12 uz to nehnojim leju jen cistou vodu pac brzo to pujde pod kudlu..musim sehnat kabel od fotaku,tyhle fotky jsou na hovno..

Old Post 29-07-2014 v 21:15 PM
oak je offline   Profil uživatele oak   Find more posts by oak   Foto galerie člena oak   Click here to Send oak a Private Message   Add oak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oak
Stálý Člen

Karma uživatele oak - 97% PěstitelskáKarma uživatele oak - 97% PěstitelskáKarma uživatele oak - 97% PěstitelskáKarma uživatele oak - 97% PěstitelskáKarma uživatele oak - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 317  

Příspěvek č. 16






Tak kabel nemam,musim furt tel.fotit...Nejspis posledni fotky pred zaseknutim...

Old Post 31-07-2014 v 16:49 PM
oak je offline   Profil uživatele oak   Find more posts by oak   Foto galerie člena oak   Click here to Send oak a Private Message   Add oak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:01 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
15-05-2015 - Kusharella 400w... - 7 odpovědí
31-03-2015 - Kusharella 400w - 0 odpovědí
10-02-2015 - SSH 600w - 0 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3019280 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív