Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Jak seriove zapojit zarivky, (to: HoMerS)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
TommyBoy
Bud Krusher

Karma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 656  

Nápad Jak seriove zapojit zarivky? Kdokoliv.... Příspěvek č. 1

Mohl bys poradit jak zapojit seriove 2 zarivky na 1 tlumivku...
Popripade by me zajimalo, jestli vadi kdyz na 40W tlumivce mam jen jednu 18W zarivku...
Diky Tom

K diskusi o spektrech zarivek, mrknete do galerie co sem nasel u Osramu
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=738

[Edited by TommyBoy on 30-05-2001 at 01:33 PM]

Skankin` on and on.... Tmmy

Old Post 25-05-2001 v 19:06 PM
TommyBoy je offline   Profil uživatele TommyBoy   Find more posts by TommyBoy   Foto galerie člena TommyBoy   Click here to Send TommyBoy a Private Message   Add TommyBoy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele TommyBoy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gl
Nový Člen

Karma uživatele gl - 16% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 6 

Nápad :) Příspěvek č. 2

No tak na toto jsem se byl nedávno ptát v naší TIPE, tam mi vždycky poradí )

Na 40W tlumivce můžeš mít 2x 18W trubice (měl jsem stejný dotaz), ale můsíš mít na každou 18W trubici 1 startér, tzn. 2 trubice 2 startéry, tlumivka stačí jedna. Schéma které mi dali je jednoduche na zapojení, ale nevím jestli si ho pamatuji přesně, raději si zajdi do nějakého elektra, tam ti určite ochotně poradí následuje schéma:



F ---- TL ----------------------------------------------------|
|
N ---- | |-----------| |--|
|========== | |==========|
trubice 18W trubice 18W
|========== | |==========|
| | | |
|-------- S ------| |------ S ---------|

F - fáze
N - nulák
TL - tlumivka
S - starér
Neručím že je to správně, raději počkej do pátku, a já to zkontroluji, jestli je to tak jak mi to nakreslil ten elektrikář.... ale myslím že jo, ty startéry byly uzavřené odvody....


A jestli můžeš mít na 40W tlumivce jednu zářivku tak to nevím, nejspíše ano, ale stejně jedna zářivka je málo, alespoň dvě ne ?!

BTW: dík o těch spektrech, zrovna se chystám koupit nějaké osramky na skřín na klony

Old Post 30-05-2001 v 17:14 PM
gl je offline   Profil uživatele gl   Find more posts by gl   Foto galerie člena gl   Click here to Send gl a Private Message   Add gl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
brel
Stálý Člen

Karma uživatele brel - 51% PěstitelskáKarma uživatele brel - 51% PěstitelskáKarma uživatele brel - 51% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 126 

Příspěvek č. 3

Ahoj,
na jednu tlumivku muzes zapojit dve zarivky do serie, napr. 2x18W na beznou tlumivku 40W, bude to fungovat, ale asi kratsi dobu. Pro "tandemove" zapojeni jsou specialni tlumivky, je to na nich napsany, je tam nakresleny i schema. Taky potrebujes 2 specialni startery. Pokud zapojis jednu zarivku 18W na tlumivku 40W, tak to zarivka dlouho nevydrzi a odejde, neni na to stavena.

[Edited by brel on 30-05-2001 at 09:31 PM]

Old Post 30-05-2001 v 20:27 PM
brel je offline   Profil uživatele brel   Find more posts by brel   Foto galerie člena brel   Click here to Send brel a Private Message   Add brel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
viridis
virtuální člen

Karma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 874 

Příspěvek č. 4

naleznes na

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=854

[Edited by viridis on 15-06-2001 at 12:47 PM]

Old Post 31-05-2001 v 07:01 AM
viridis je offline   Profil uživatele viridis   Find more posts by viridis   Foto galerie člena viridis   Click here to Send viridis a Private Message   Add viridis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TommyBoy
Bud Krusher

Karma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 656  

Dekuju vsem.... Příspěvek č. 5

Diky, vsichni u me mate karmu....

Skankin` on and on.... Tmmy

Old Post 31-05-2001 v 13:21 PM
TommyBoy je offline   Profil uživatele TommyBoy   Find more posts by TommyBoy   Foto galerie člena TommyBoy   Click here to Send TommyBoy a Private Message   Add TommyBoy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele TommyBoy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TommyBoy
Bud Krusher

Karma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 656  

Tak sem zapojil..... Příspěvek č. 6

Byla to pekna fuska nez sem to vychytal, a myslel sem ze uz to nenabehne.... Startery svitej, tak 2-4 minuty a pak to teprve rozsviti... Je to OK? nebo sem neco zkazil?

Skankin` on and on.... Tmmy

Old Post 01-06-2001 v 11:27 AM
TommyBoy je offline   Profil uživatele TommyBoy   Find more posts by TommyBoy   Foto galerie člena TommyBoy   Click here to Send TommyBoy a Private Message   Add TommyBoy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele TommyBoy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
viridis
virtuální člen

Karma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 874 

Palec nahoru Příspěvek č. 7

Dve minuty je sice trochu vice, nez bych cekal, ale kdyz se to rozsviti, tak uz je to v pohode a nezhasina to (doufam) - coz znaci, ze jest to O.K.
muze byt problem v hodnote starteru - ja blb jsem delal vanu vcera a prehmat jsem se - taky jsem se divil, ze se startuje dlouho - bodejt, kdyz zarivky jsou 18W a startery jsem tam dal 25W-80W. To chce starter 4(8)-25W, nebo tak nejak....

[Edited by viridis on 15-06-2001 at 12:51 PM]

elektrika čerpadélko z filmovky vysokotlake cerpadlo hydromat pojezd
modif. bubbler
(S)měj se dobře !

Old Post 01-06-2001 v 11:47 AM
viridis je offline   Profil uživatele viridis   Find more posts by viridis   Foto galerie člena viridis   Click here to Send viridis a Private Message   Add viridis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HoMerS
Nový Člen

Karma uživatele HoMerS - 44% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 10 

Palec dolů Příspěvek č. 8

nevimnevim,mi to nabíhá během pár vteřin.
Zkus si prozvonit nějakým měřákem,jestli nemáš někde nějaké zkratíky.Často bývá problém v paticích zářivek a startérů.

HoMerS

Old Post 10-06-2001 v 17:41 PM
HoMerS je offline   Profil uživatele HoMerS   Find more posts by HoMerS   Foto galerie člena HoMerS   Click here to Send HoMerS a Private Message   Add HoMerS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bessel
Nový Člen

Karma uživatele Bessel - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 22 

Příspěvek č. 9

Co když mám dvě zářivky 4Ow a chci je píchnout na jednu tlumivkua kondík?Díky za help ale potřebuju to vědět do pátku...můj mejl znáte, ale dannewotnyseznam.cz fakt díky

Old Post 15-03-2003 v 09:14 AM
Bessel je offline   Profil uživatele Bessel   Find more posts by Bessel   Foto galerie člena Bessel   Click here to Send Bessel a Private Message   Add Bessel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Er@ZeT
Nový Člen

Karma uživatele Er@ZeT - 9% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 10


Tady je maly navod jak kombinovat zarivky, startery a tlumivky.

Naposledy upravil Er@ZeT 15-03-2003 v 18:35 PM

Old Post 15-03-2003 v 18:23 PM
Er@ZeT je offline   Profil uživatele Er@ZeT   Find more posts by Er@ZeT   Foto galerie člena Er@ZeT   Click here to Send Er@ZeT a Private Message   Add Er@ZeT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bessel
Nový Člen

Karma uživatele Bessel - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 22 

Příspěvek č. 11

Díky Er@ZeT. karma...

Old Post 18-03-2003 v 16:15 PM
Bessel je offline   Profil uživatele Bessel   Find more posts by Bessel   Foto galerie člena Bessel   Click here to Send Bessel a Private Message   Add Bessel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:22 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3309660 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív