Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » domácí pěst co nejlewneji
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
orgas90
Stálý Člen

Karma uživatele orgas90 - 35% Pěstitelská

Registrován: Sep 2014
Příspěvků: 40  

Hlína domácí pěst co nejlewneji Příspěvek č. 1






zdar wšem co jsou posedlí naší zelenou rostlinkou


jsem tu novaček chtel bych prispet swym prwnim pestitelskym prisppewkem zde we foru. Indoor pestuji prwnim rokem , zatim se ucim na mensi wattazi ,posleze bych to chtel vypilovat na nejakou solidni uroven.Prvni pest probehl ze semen bohuzel nedopadl podle predstaw, "ucenej z nebe nezpad" ze dvou prerostlejch kytek bylo necelych 40 g ,nevonici ,nééé vlídne chutnající marihuany ,ale ke sveemu ucelu posacila... Tak jsem si rekl ze druhe kolo zainwesuji do klonů (mam znamyho takze nebyl problem ) ... prinesl mi 6 klonu 1 to neprezil:-( .....takze do me male skrinky pribylo 5 krasnych slecen ,bohuel rust a zacatek kwetu neni zddokumentovany, mam fotky skoro az ze sklizne.Takze w tomto ematu bych wam chtel ukazat co jsem wypestil......Kritiku prijimm jsem novacek v indoor growu


takze misto:

SPAJZ 60x 50
-ne ze by to bylo velky

swetlo + klima:
- 150 hps Osram (rust i kvet), pritah 1 x pcc vetrak, ofuk 3xpc vetrak, odtah nemam

OSAZENSTWO:

1x ED Rosental Super Bud
1x Chemdawg
3x Void


substrat+hnojení:
-obycejnej kupowanej substrat na orchideje
-3 slozkove hnojivo od General Hydroponic

Old Post 26-09-2014 v 22:49 PM
orgas90 je offline   Profil uživatele orgas90   Find more posts by orgas90   Foto galerie člena orgas90   Click here to Send orgas90 a Private Message   Add orgas90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petr616
Stálý Člen

Karma uživatele petr616 - 1% PěstitelskáKarma uživatele petr616 - 1% PěstitelskáKarma uživatele petr616 - 1% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 214 

Příspěvek č. 2

Zdar, mam podobnej rozmer boxu, ty budes mit asi vic mista na vysku, nevypada to spatne :-)

Old Post 27-09-2014 v 06:45 AM
petr616 je offline   Profil uživatele petr616   Find more posts by petr616   Foto galerie člena petr616   Click here to Send petr616 a Private Message   Add petr616 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
orgas90
Stálý Člen

Karma uživatele orgas90 - 35% Pěstitelská

Registrován: Sep 2014
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 3

Zdar, ja mam klasickej spajz v 1+1 takze na wysku skoro 2metry :-D ale prwni kolo se mi to tam malem neweslo ,pozde jsem prpnul na kwet :-D mozna wystracham nejaky fotky tak je dodam pro srandu .....

Old Post 27-09-2014 v 09:42 AM
orgas90 je offline   Profil uživatele orgas90   Find more posts by orgas90   Foto galerie člena orgas90   Click here to Send orgas90 a Private Message   Add orgas90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
orgas90
Stálý Člen

Karma uživatele orgas90 - 35% Pěstitelská

Registrován: Sep 2014
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 4

sakra nechapu proc je tam datum 2010 , to vypada jako bych zneuzil nejaky fota :-D neee na dukaz este vyfotim Eda Rosenthala ktery ma o dost delsi dobu kwetu nez ty ostatni, chudera je tam sama chtelo by to prirustky......

Old Post 29-09-2014 v 11:20 AM
orgas90 je offline   Profil uživatele orgas90   Find more posts by orgas90   Foto galerie člena orgas90   Click here to Send orgas90 a Private Message   Add orgas90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
orgas90
Stálý Člen

Karma uživatele orgas90 - 35% Pěstitelská

Registrován: Sep 2014
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 5

Toto tema jsem nazwal DoMACI PEST CO NEJLEWNEJI ale este jsem se nezminil na kolik me to celkowe wyslo ...

Takze mistnost zadnej special box , pouze panelackej spajz, ani zadna odrazowa folie nebo neco podobnyho = 0 kč

Svetlo lampa 150 w hps Osram + stninidlo + wsechno ostatni okolo... , dar od znameho , ktery presel na wetsi wattaž, timto mu jeste jednou dekuju :-D = 0 kč

půda kupowana , nelewnejsi substrat na orchideje nebo pelargonie nebop coo too.. cena za 40l = 89 kc

Hnojivo General Hydroponic ,3 slozka , kazda lahwicka 250 ml ,wymena s jinym znamym za neco malo susiny ....takze cenu nechame na 0 kč

Osazenstwo , ktere je jiz wyse uwedeno me stalo 100kč/ klon celkem 600 kč

Wentilace me taky newysla na nic , nasel jsem na pude 4 wetsi pc wetraky , asi z nejaky stary 486..... :-D

Takze suma sumarum nam to dela necelejch 7 stowaku ... coz si myslim ze je fajn na prozatim zklizenejch 72 gramiku ze 4 slecen este zbyva pockat na Edika nez se rozhodne dozrat...

Old Post 29-09-2014 v 11:52 AM
orgas90 je offline   Profil uživatele orgas90   Find more posts by orgas90   Foto galerie člena orgas90   Click here to Send orgas90 a Private Message   Add orgas90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
orgas90
Stálý Člen

Karma uživatele orgas90 - 35% Pěstitelská

Registrován: Sep 2014
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 6






slibene fotky ....

Old Post 04-11-2014 v 09:18 AM
orgas90 je offline   Profil uživatele orgas90   Find more posts by orgas90   Foto galerie člena orgas90   Click here to Send orgas90 a Private Message   Add orgas90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
orgas90
Stálý Člen

Karma uživatele orgas90 - 35% Pěstitelská

Registrován: Sep 2014
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 7

DAlsi 3 Ed Rosenthal Super Bud

Old Post 04-11-2014 v 09:46 AM
orgas90 je offline   Profil uživatele orgas90   Find more posts by orgas90   Foto galerie člena orgas90   Click here to Send orgas90 a Private Message   Add orgas90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Džejmsn
Stálý Člen

Karma uživatele Džejmsn - 35% PěstitelskáKarma uživatele Džejmsn - 35% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 114  

Příspěvek č. 8

No za 700. To je pohoda, ale měl bych pár tipů..
Určitě bych udělal odtah, i když ta 150w tolik netopí, ale výměna vzduchu je důležitá.. No a třeba odrzová fólie...(nebo Milar z autolékárničky ) ti trošku pomůže odrazit i tak malou vatáž.. Musíš z toho minima vytěžit max.

Old Post 04-11-2014 v 10:33 AM
Džejmsn je offline   Profil uživatele Džejmsn   Find more posts by Džejmsn   Foto galerie člena Džejmsn   Click here to Send Džejmsn a Private Message   Add Džejmsn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
orgas90
Stálý Člen

Karma uživatele orgas90 - 35% Pěstitelská

Registrován: Sep 2014
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 9

díkes urcite to zkusim , mel jsem tam nalepenej alobal , ale pripadalo mi ze je to na h...o , tak jsem ho sundal...

Old Post 04-11-2014 v 16:12 PM
orgas90 je offline   Profil uživatele orgas90   Find more posts by orgas90   Foto galerie člena orgas90   Click here to Send orgas90 a Private Message   Add orgas90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
orgas90
Stálý Člen

Karma uživatele orgas90 - 35% Pěstitelská

Registrován: Sep 2014
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 10

sakra proc mi najednou nejdou wlozit obrazky ?????

Old Post 04-11-2014 v 16:15 PM
orgas90 je offline   Profil uživatele orgas90   Find more posts by orgas90   Foto galerie člena orgas90   Click here to Send orgas90 a Private Message   Add orgas90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rotobull
Nový Člen

Karma uživatele rotobull - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 11

Protože všude píšeš W

Ve FAQ podle zdejsich clenu najdes
vsechno TAK SE RADSI NEPTEJ !
A chces li me vyFAQovat radsi pode mne nepis nebo ti ukousnu hlavu jako spravnej ROTOBULL !

Old Post 04-11-2014 v 17:02 PM
rotobull je offline   Profil uživatele rotobull   Find more posts by rotobull   Foto galerie člena rotobull   Click here to Send rotobull a Private Message   Add rotobull to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mitch Buchannon
Stálý Člen

Karma uživatele Mitch Buchannon - 28% PěstitelskáKarma uživatele Mitch Buchannon - 28% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 214  

Příspěvek č. 12

rotobull: asi tak pak se to nedá číst frajere piš normálně orgas


250W White Fire OG 12x

Legalizace.cz: "Kdo pěstuje, skutečně legalizuje!"

„VĚTŠÍ DROGOU NEŽ TRÁVA JE PĚSTOVÁNÍ TRÁVY“

Old Post 04-11-2014 v 21:36 PM
Mitch Buchannon je offline   Profil uživatele Mitch Buchannon   Find more posts by Mitch Buchannon   Foto galerie člena Mitch Buchannon   Click here to Send Mitch Buchannon a Private Message   Add Mitch Buchannon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
orgas90
Stálý Člen

Karma uživatele orgas90 - 35% Pěstitelská

Registrován: Sep 2014
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 13




3 Edove

Old Post 08-11-2014 v 14:38 PM
orgas90 je offline   Profil uživatele orgas90   Find more posts by orgas90   Foto galerie člena orgas90   Click here to Send orgas90 a Private Message   Add orgas90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
orgas90
Stálý Člen

Karma uživatele orgas90 - 35% Pěstitelská

Registrován: Sep 2014
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 14






Dopest outdoor 2014 , 1. dva klony co jsem si v zivote narezal :-D

-hubenejsi , vyssi je VOID
-Sirsi, mensi je CHEMDAWG

Old Post 08-11-2014 v 15:01 PM
orgas90 je offline   Profil uživatele orgas90   Find more posts by orgas90   Foto galerie člena orgas90   Click here to Send orgas90 a Private Message   Add orgas90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:46 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5774180 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív