Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Venkovní mix po Xté
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Parek777
Nový Člen

Karma uživatele Parek777 - 82% PěstitelskáKarma uživatele Parek777 - 82% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 17





Zdravím vás zahradníci

Po delší pauze dneska přihodím pár fotek a informací, ale nejdřív mám dotaz.. začali mi asi na dvou kytkách žloutnout listy... nvm jestli to je nedostatkem nějakých živin.. teď bylo celkem deštivý počasí tak sem je moc nehnojil... Kdyžtak díky za rady.. a tady přikládám fota jak to vypadá

Old Post 17-08-2014 v 15:29 PM
Parek777 je offline   Profil uživatele Parek777   Find more posts by Parek777   Foto galerie člena Parek777   Click here to Send Parek777 a Private Message   Add Parek777 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Parek777
Nový Člen

Karma uživatele Parek777 - 82% PěstitelskáKarma uživatele Parek777 - 82% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 18






Tady fota holek co vypadaj zdravě... Nejvyšší má zatím jenom 140cm po zastřihnutí se trochu zastavily ale zase se víc větví

Jinak mě napadlo jestli nežloutnou proto že už nejspíš začínaj kvíst.. ? No uvidim příští týden a začnu asi pomalu přihnojovat na květ


Tenhle týden bych rád sehnal hlínu a většinu ještě jednou přesadil.
Hlínu budu muset nakoupit protože užnevím kde jí kopat
Jakou hlínu... popřípadě jakej mix hlíny ze zahradnictví by jste mi doporučily ?

































Asi nejhezčí kytka... Pěknej keřík.. asi metr na metr +- .. NO příští rok už to nezanedbám a nakoupím nějaký femky ať mám jistotu










Poslední Foto pár let z5... Pozdní sklizeň řízků

Naposledy upravil Parek777 17-08-2014 v 17:00 PM

Old Post 17-08-2014 v 16:06 PM
Parek777 je offline   Profil uživatele Parek777   Find more posts by Parek777   Foto galerie člena Parek777   Click here to Send Parek777 a Private Message   Add Parek777 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Parek777
Nový Člen

Karma uživatele Parek777 - 82% PěstitelskáKarma uživatele Parek777 - 82% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 19



Čest groweři...

Po dlouuuhé době nějakej ten up..

Nejdříve mám na vás otázku .. Mám problén nejspíše s PADLÍ ... Nějaké rady?.. Na sklizeň je brzo a nevím si rady Zatím jen na pár paličkách a listech... ale co když se rozšíří..

Mám doma kuprikol nebo jak se to přesně jmenuje ale tuhle chemku se mi na to moc stříkat nechce... Kdyžtak dík za rady.. večer nahodím fota i ostatních holek...

Je to na tehle kytce... voní mrtě sladce a nevypadá nejhůř..

Old Post 01-10-2014 v 14:55 PM
Parek777 je offline   Profil uživatele Parek777   Find more posts by Parek777   Foto galerie člena Parek777   Click here to Send Parek777 a Private Message   Add Parek777 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
!ZAU!
Stálý Člen

Karma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 434  

Příspěvek č. 20

Cau mam dobrou zkusenost s pripravkem Discus.ochrana lhuta je tusim 14dni.Prodavaj ho bezne v Obi atd.

Kytarovej blazen

bubble hash od !ZAU!

400w Kushurella,S.A.G.E.-sklizeno PCR

trni od pana !ZAU!

Old Post 01-10-2014 v 15:21 PM
!ZAU! je offline   Profil uživatele !ZAU!   Find more posts by !ZAU!   Foto galerie člena !ZAU!   Click here to Send !ZAU! a Private Message   Add !ZAU! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
benjichaouat
Stálý Člen

Karma uživatele benjichaouat - 76% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 542  

Příspěvek č. 21

Presne, na padli nejlip discus, ale padli v tuhle dobu? Neni to spis plisen seda?

Zatmívačka a jiná překvapení
Sweet seeds in the open air
Jak jsem zase jednou vařil....
benjiho chilli radovánky

Old Post 01-10-2014 v 16:03 PM
benjichaouat je offline   Profil uživatele benjichaouat   Find more posts by benjichaouat   Foto galerie člena benjichaouat   Click here to Send benjichaouat a Private Message   Add benjichaouat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Parek777
Nový Člen

Karma uživatele Parek777 - 82% PěstitelskáKarma uživatele Parek777 - 82% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 22




Včera už sem se sem nedostal takže dnes dodám fotečky..
Plíseň poznám a letos už se taky oběvila... přikládám pár makro fotek...

Old Post 02-10-2014 v 11:52 AM
Parek777 je offline   Profil uživatele Parek777   Find more posts by Parek777   Foto galerie člena Parek777   Click here to Send Parek777 a Private Message   Add Parek777 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Parek777
Nový Člen

Karma uživatele Parek777 - 82% PěstitelskáKarma uživatele Parek777 - 82% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 23




Tady kytí ze semínka co jsem našel v Pipi od pyramid seeds z loňskýho pěstu...
No je znát že mi to oprcalo cosi.. Celkem řidké... Vůně taky skoro žádná a celkem dost semínek.. byla první co šla pod kudlu..

Old Post 02-10-2014 v 11:58 AM
Parek777 je offline   Profil uživatele Parek777   Find more posts by Parek777   Foto galerie člena Parek777   Click here to Send Parek777 a Private Message   Add Parek777 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Parek777
Nový Člen

Karma uživatele Parek777 - 82% PěstitelskáKarma uživatele Parek777 - 82% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 24




Tak a tuhletu kytku mi ukradli Večer sem kvuli plísni ustřihl celej vršek a ráno už zbyl jen stonek...

Old Post 02-10-2014 v 12:05 PM
Parek777 je offline   Profil uživatele Parek777   Find more posts by Parek777   Foto galerie člena Parek777   Click here to Send Parek777 a Private Message   Add Parek777 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Parek777
Nový Člen

Karma uživatele Parek777 - 82% PěstitelskáKarma uživatele Parek777 - 82% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 25






Tady mám už taky sklizenou Silver haze...
Moc nevyrostla, hned na začátku ji napadli mšice a hlavně sem ji pak už neměl kam přesadit...
Měl sem možnost už ochutnat a nejspíše to bude chuťovka
Ještě mi zbyly dvě semínka takže příští rok sou jasný...

























A tady je největší ... Uvidime co na ní bude snad ji nenapadne plíseň.. ještě má hodně před sebou.. měla největší "květináč"... Už ji nehnojím kdybych jí náhodou musel sklidít...

Old Post 02-10-2014 v 12:09 PM
Parek777 je offline   Profil uživatele Parek777   Find more posts by Parek777   Foto galerie člena Parek777   Click here to Send Parek777 a Private Message   Add Parek777 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Parek777
Nový Člen

Karma uživatele Parek777 - 82% PěstitelskáKarma uživatele Parek777 - 82% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 26

Čest komunito

Tak se po nějakem tom roce asi vrátím a nějakej ten report bych mohl tenhle rok nahodit Ted se nějak těch pár let nedařilo ale snad to napravím

Zatím mi klíčí jedno semeno od Paradise Seeds - Atomical Haze z časáku legalizace - Uvidím co z toho vyleze

Venku už je jedno Mataro Blue - Kannabia ( vylezlo jen jedno ze 3... )

Dále asi přibydou nějaký ty řezy když seženu a Mám objednaných 5 ks automatů DOUBLE DIESEL RYDER - Sagarmatha Seeds tak jsem zvědav co z toho vznikne

Old Post 12-04-2017 v 21:07 PM
Parek777 je offline   Profil uživatele Parek777   Find more posts by Parek777   Foto galerie člena Parek777   Click here to Send Parek777 a Private Message   Add Parek777 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:18 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
29-02-2008 - Venkovní kyti - 8 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3508490 seconds with 38 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív