Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » První pokus o pěst
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Maxeaux
armed greenfidel

Karma uživatele Maxeaux - 80% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 955  

Příspěvek č. 17

citace:
Původní příspěvek od AmateurGrow


btw. ostříhal jsem velké listy, které rostou přímo od stonku, na radu kámošů.


ajajaj, chyba. Velke listy je to najcennejsie co kytka pri kveteni ma. odstrihnes list = pripravis kytku o primarne zasoby energie = mensie sisky. ak kytka ten list uz nebude potrebovat, zbavi sa ho (zezlutne a spadne). rady od kamosov ber trocha s rezervou radsi hod sem otazku na grower, s ochotou ti poradia..

Old Post 01-07-2014 v 14:57 PM
Maxeaux je offline   Profil uživatele Maxeaux   Find more posts by Maxeaux   Foto galerie člena Maxeaux   Click here to Send Maxeaux a Private Message   Add Maxeaux to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Maxeaux! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fantasie
Stálý Člen

Karma uživatele Fantasie - 98% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 411  

Příspěvek č. 18

AmateurGrow: zdravim.. střihat listy je samozřejmě krávovina jak píše Maxeaux. A můžeš mi prosimtě prozradit proč ci ten extrakt vařil? Není náhodou cílem těchto výluhů a čajů tam namnožit bakterie a houby, které následně aplikuješ na kytky čímž jim dáš boost základních prvků, požereš ostatní patogeny a rozjedeš kořenový růst. Takhle když si to uvařil ti tam nic nezbylo.

Indica Sativa Alumni*

Jak nejlépe dát rostlinám přirozenou výživu – aneb kompost, terra preta, biodynamics
venek 06' - AK47, White Widow, Pot of Gold, G13
venek 07' - Shiva, Shaman, Top44, White Rhino, Lowryders
venek 08'09' - Sweet Tooth, Mazar, Chronic, Shiva, Lowryders
venek 10' - Extreme Indica, Pure AK, Bubble Gum, Widowrella, LowKiller
venek 11' - WhiteWidow, Orange Bud, BlueBerry, Skunk1, LowKiller
venek 12' - FrisianDew, SnowBud, Afghan Kush, GreenPoison, ThinkDifferent, WW ..
venek 13' - DINAFEM, T.H.Seeds, Sweet Seeds.
venek 14' - DINAFEM, OG Kush, Bubba Kush.
venek 15' - Critical 2, FrisianDew,CaliHashPlant, Bubba Kush 2, S.A.D.

Old Post 01-07-2014 v 17:03 PM
Fantasie je offline   Profil uživatele Fantasie   Find more posts by Fantasie   Foto galerie člena Fantasie   Click here to Send Fantasie a Private Message   Add Fantasie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AmateurGrow
Stálý Člen

Karma uživatele AmateurGrow - 68% Pěstitelská

Registrován: Jun 2014
Příspěvků: 42  

Re Příspěvek č. 19

To Maxeaus: Nj kámoši radí takhle.. jeden toho má ale hodně odpěstováno a říkal, že tím právě přichází o ene, že se musí o ně starat.. jako ona má listů tři prdele, střihl jsem fakt jen ty vyloženě na hlavním stonku, tj asi 8 velkých listů.. ale jasný chápu, prostě až ji propláchnu, tak nebude mít co žrát a bude brát z listů. x)

To Fantasie: No tak já si říkal, že tím hlavně dostanu max. z těch bylin. Navíc jsem četl, že se těch živých /jak říkáš/ patogenů (aerobních) chceme zbavit (např. probubláváním roztoku nějakou pumpou), tak jsem si řekl, že těch pár stupňů nahoru to tomu neuškodí.
Takže to, že to teď tak pěkně smrdí, znamená, že tam nejsou žádný živiny jo-no to si teda nemyslím..
Ale jako podobné věci dělám fakt poprvé, je dost možný, že jsem nadělal chyby... takže nevařit jo? Můžu toho udělat další 3 prd*le, ale já si nemyslím, že jsem to tím tak moc podělal. x)

btw. proč mi to teda nikdo nenapsal, když od té doby mám 400 shlédnutí?-jsem to říkal tak před 10ti dny, že to povařím, a nic .. x)

btw. když už něco takhle radíte, tak čekám třeba krátkou diskusi do PM, a ne že mi vytknete chyby a čau... Díky x)

Pěstu Zdar!

Naposledy upravil AmateurGrow 02-07-2014 v 01:31 AM

Old Post 01-07-2014 v 19:29 PM
AmateurGrow je offline   Profil uživatele AmateurGrow   Find more posts by AmateurGrow   Foto galerie člena AmateurGrow   Click here to Send AmateurGrow a Private Message   Add AmateurGrow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Deathsport
Stálý Člen

Karma uživatele Deathsport - 86% PěstitelskáKarma uživatele Deathsport - 86% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 20

Minulej rok jsem prostříhával i neprostříhával a na kytkách stejně nešel poznat rozdíl. Vertigo od Paradise seeds které jsem zbavil větších listů veselo kvetlo dál a vytvořilo si myslím větší centrální palici, byl to jeden takovej kokón , oproti tomu automazary jsem nezastříhával a bylo to šul nul.

In this concrete jungle we live, our survival is love that we give!

Old Post 02-07-2014 v 19:22 PM
Deathsport je offline   Profil uživatele Deathsport   Find more posts by Deathsport   Foto galerie člena Deathsport   Click here to Send Deathsport a Private Message   Add Deathsport to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AmateurGrow
Stálý Člen

Karma uživatele AmateurGrow - 68% Pěstitelská

Registrován: Jun 2014
Příspěvků: 42  

1. sklizeň za mnou! :)x) Příspěvek č. 21




Zdravím, po krátké odmlce jsem opět zpět. Dnes okolo 10h jsem sklidil svou první kytku!
Dorostla nakonec na 85cm! (seedbanka slibovala 50-100cm)
Sestříhal jsem ji na větve a nyní už visí na tmavé půdě, kde jsem se snažil udělat průvan.
Původně jsem ji chtěl seknout jen z půlky a zbytek nechat dozrát do silnějšího vzorku, ale začínající plísně mě donutily pokosit ji téměř celou. Tudíž je stále svými kořeny v zemi, nechal jsem pár větviček, které podle mého potřebují ještě nějaký čas.
Plíseň se vyskytla na cca 7mi paličkách, byl jsem z toho smutnej, ale co už Jsem teda ty napadené paličky ostříhal od toho hnusu a dal sušit na special místo od ostatních, ať vím a vidím, jestli se i po ostříhání znovu budou šířit.

Vůně Mohan Ram Auto od Sweet Seeds je vážně zvláštní, původně byla hodně citronová, nyní je taková květová, lehká, příjemná-nevím jak popsat.

Kolik z ní nakonec bude se uvidí až po usušení žejo, zatím tedy na půde v průvanu (možná nasadím větrák..),.. Každopádně to vypadá, že by mohlo vážně být přes 50g, snad 60g, ale uvidí se později.

Každopádně sklizeno s cca půlkou hnědých trichomů a půlkou mléčných. Smoke report příjde za pár dní.
---
Durban Poison i SnowBud rostou krásně.. jen se SnowBudem budou velké problémy, aby se vlezl do toho malého skleníku.. to bude ještě mnoho práce s důsledným ohýbáním.

btw. palice na fotce není topovka-dvě boční větve dorostly tloušťky jako stonek, na kterém byly, a skoro tak dlouhé.. tudíž takové palice byly na koncích obou z nich. (10cm+ dlouhé)

Pěstu Zdar!

Naposledy upravil AmateurGrow 14-07-2014 v 18:07 PM

Old Post 14-07-2014 v 16:20 PM
AmateurGrow je offline   Profil uživatele AmateurGrow   Find more posts by AmateurGrow   Foto galerie člena AmateurGrow   Click here to Send AmateurGrow a Private Message   Add AmateurGrow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Davidino
Stálý Člen

Karma uživatele Davidino - 92% PěstitelskáKarma uživatele Davidino - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 22

S tim kyblíkem nevím nevím kamaráde proč to vaříš? nemělo by to spíš třeba 3 týdny kvasit? - určitě lepší vysoká teplota ti zneškodní hodně látek... a bacha na ty skořápky mají v sobě hodně vápníku a 30 vajec je fakt ranec.... každopádně já bych to nechal kvasit a pak bych tim hnojil tak že třeba do 2L petky bych na dno dal třeba 2-3cm této kaše a zbytek dolil vodou....

Old Post 15-07-2014 v 17:11 PM
Davidino je offline   Profil uživatele Davidino   Find more posts by Davidino   Foto galerie člena Davidino   Click here to Send Davidino a Private Message   Add Davidino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AmateurGrow
Stálý Člen

Karma uživatele AmateurGrow - 68% Pěstitelská

Registrován: Jun 2014
Příspěvků: 42  

Příspěvek č. 23

citace:
Původní příspěvek od Davidino
S tim kyblíkem nevím nevím kamaráde proč to vaříš? nemělo by to spíš třeba 3 týdny kvasit? - určitě lepší vysoká teplota ti zneškodní hodně látek... a bacha na ty skořápky mají v sobě hodně vápníku a 30 vajec je fakt ranec.... každopádně já bych to nechal kvasit a pak bych tim hnojil tak že třeba do 2L petky bych na dno dal třeba 2-3cm této kaše a zbytek dolil vodou....


Dal jsem tam před pár dny další velikou kupu kopřiv a momentálně to tak kvasí, že to nonstop bublá .. už to nebudu vařit samo, ale tak ty prvky to snad nezničilo-živých mikroorg. tam je jistě stále dost..

Jinak hnojím tím jen tu mimo skleník a dávám tam toho tak nějak od oka-v té půdě se to ztratí. Ve skleníku stále hnojím Hnojítkem pro jistotu, ať něco nepohnojím.

..kdyžtak PM

Pěstu Zdar!

Naposledy upravil AmateurGrow 16-07-2014 v 17:35 PM

Old Post 15-07-2014 v 18:27 PM
AmateurGrow je offline   Profil uživatele AmateurGrow   Find more posts by AmateurGrow   Foto galerie člena AmateurGrow   Click here to Send AmateurGrow a Private Message   Add AmateurGrow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:40 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
15-07-2018 - První pěstování - 12 odpovědí
15-07-2017 - PrvnÍ Pokus Okno 2017 - 39 odpovědí
10-09-2008 - muj první. pokus - 11 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6120300 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív