Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Zákon a Právo » podpořte Mareše
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Maggie
Stálý Člen

Karma uživatele Maggie - 6% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 318 

podpořte Mareše Příspěvek č. 1

Ahoj, na tomhle linku http://www.tiscali.cz/news/news_cen...625.616167.html je možný hlasovat k otázce dekriminalizace marihuany. Tak co kapánek podpořit jednoho politika, kterej nemyslí prdelí, alébrž konečně hlavou?

Old Post 25-06-2003 v 07:52 AM
Maggie je offline   Profil uživatele Maggie   Find more posts by Maggie   Foto galerie člena Maggie   Click here to Send Maggie a Private Message   Add Maggie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hicks
Stálý Člen

Karma uživatele Hicks - 77% PěstitelskáKarma uživatele Hicks - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 207  

Příspěvek č. 2

Já se divím, že to Mareš ještě nevzdal. Jednat totiž o tomhle s takovejma idiotama, jako jsou naši poslanci a senátoři, to chce fakt velkou výdrž.


jinak 84 % ano, chce to aspoň na 95 % , takže hlasujte lidi.

Old Post 25-06-2003 v 09:31 AM
Hicks je offline   Profil uživatele Hicks   Find more posts by Hicks   Foto galerie člena Hicks   Click here to Send Hicks a Private Message   Add Hicks to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Walhalla2000
Grower Team

Karma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 856 

Příspěvek č. 3

jiste jiste... hlasujte a sirte slovo bozi... teda zpravu meresovu...

rozeslal jsem kam se dalo... minimane sto lidem. tak uvidime uvidime, jak se procenta budou hybat

doporucuju i vam rozesilat kam to jen pujde!

Old Post 25-06-2003 v 10:28 AM
Walhalla2000 je offline   Profil uživatele Walhalla2000   Find more posts by Walhalla2000   Foto galerie člena Walhalla2000   Click here to Send Walhalla2000 a Private Message   Add Walhalla2000 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
smallg
Nový Člen

Karma uživatele smallg - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2002
Příspěvků: 10 

No nevím nevím Příspěvek č. 4

Jo a vyděli jste někdo ten jeho návrh novely zákona..... je úplně na hovno. Píše se tam o množství džojntů ale jako že marihuana může mít třeba 2% thc a nebo 20% to už jako nikoho nezajímá. V týhle podobě to nemůže mít šanci na úspěch. Je to celý postavený na palici....

Každopádně pro legalizaci na sto procent jsem... Už aby to bylo. Ale chce to trochu normálnější a střízlivější přístup...

good luck

Old Post 25-06-2003 v 10:39 AM
smallg je offline   Profil uživatele smallg   Find more posts by smallg   Foto galerie člena smallg   Click here to Send smallg a Private Message   Add smallg to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
steve
Stálý Člen

Karma uživatele steve - 83% PěstitelskáKarma uživatele steve - 83% PěstitelskáKarma uživatele steve - 83% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 289 

Obecné .. Příspěvek č. 5

hm no tez si myslim ze se nemuze prosadit v takoveto smesici hlupaku kteri obydluji poslaneckou snemovnu


muj nazor je tak podporte a dejte aspon jeden hlas...

Old Post 25-06-2003 v 10:58 AM
steve je offline   Profil uživatele steve   Find more posts by steve   Foto galerie člena steve   Click here to Send steve a Private Message   Add steve to your buddy list     Navštiv homepage uživatele steve! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nacochatu
Nový Člen

Karma uživatele nacochatu - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 23 

Příspěvek č. 6

2smallg: kde si prosím tě čet ten návrh? hledal jsem ho na inetu ale marně. docela rád bych si ho přečet. dík

Old Post 25-06-2003 v 11:04 AM
nacochatu je offline   Profil uživatele nacochatu   Find more posts by nacochatu   Foto galerie člena nacochatu   Click here to Send nacochatu a Private Message   Add nacochatu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nacochatu
Nový Člen

Karma uživatele nacochatu - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 23 

Příspěvek č. 7

Tak jsem hledal znovu. Nenašel jsem sice kompletní znění toho návrhu, ale alespoň tiskovou zprávu Petra Mareše, která to vše shrnuje. Je to z www.petrmares.cz. Pokud byste někdo ten návrh měl, tak dejte vědět.

--- Tisková zpráva Petra Mareše z 5.6.2003 ---

Vzhledem k tomu, že se v posledních dnech v médiích objevilo několik zavádějících informací ohledně mého návrhu nekriminalizovat uživatele tzv. měkkých drog, a to zejména pokud jde o množství, které by mohl mít uživatel u sebe, shrnuji v několika bodech můj návrh.

V mém návrhu jde o změnu filozofie pohledu na drogovou problematiku a to ve třech základních směrech:

1) Rozlišit drogy podle nebezpečnosti, následků a zdravotních rizik do tří základních skupin.

2) Nekriminalizovat uživatele měkkých drog a jejich pěstitele pro vlastní potřebu.

3) Zpřísnit postihy pro dealery drog.

O konkrétním množství např. marihuany, které by mohl mít uživatel u sebe se v žádném materiálu doposud nehovořilo a ani já jsem ve všech svých mediálních vystoupeních nikdy žádné konkrétní množství nespecifikoval. Důvod je prostý. Toto množství totiž bude výsledkem seriozních diskusí s vládními i nevládními organizacemi, které se zabývají drogovou problematikou a na podkladě policejních statistik v této oblasti. Bez těchto odborných posudků by byl návrh neúplný. V médiích často opakované číslo 250 cigaret je nesprávné! Jakékoliv další spekulace o číslech, gramech a množství výrazným způsobem poškozují tento návrh a mohou vést k zámince celý návrh neschválit.
-------------------------------------------------------------

Old Post 25-06-2003 v 11:43 AM
nacochatu je offline   Profil uživatele nacochatu   Find more posts by nacochatu   Foto galerie člena nacochatu   Click here to Send nacochatu a Private Message   Add nacochatu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nacochatu
Nový Člen

Karma uživatele nacochatu - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 23 

Příspěvek č. 8

na tyhle krasne dlouhy adrese [http://zpravy.idnes.cz/osobnost.asp...has&r2=osobnost] prave probyha on-line rozhovor s Petrem Marešem

Old Post 25-06-2003 v 11:50 AM
nacochatu je offline   Profil uživatele nacochatu   Find more posts by nacochatu   Foto galerie člena nacochatu   Click here to Send nacochatu a Private Message   Add nacochatu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Walhalla2000
Grower Team

Karma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 856 

Příspěvek č. 9

super pocteni... i kdyz moc toho nenapovidal... ale nejvic se mi libilo toto... proste to potesi...

OTÁZKA: ( Fido ) Vážený pane Mareš! Ačkoliv v žádném případě nejsem feťák, držív Vám palce ve Vaší práci! Občas si travku s přáteli dáme a rozhodně nás to nevrhá do žádné závislosti. Zkusil jste někdy marihuanu Vy sám?? Děkuji a ještě jednou moc moc moc držím palce!!
ODPOVĚĎ: ( 25.06.2003 12:20 ) Děkuju. Zkusil a do závislosti neupadl.

on dokaze priznat...

Old Post 25-06-2003 v 12:13 PM
Walhalla2000 je offline   Profil uživatele Walhalla2000   Find more posts by Walhalla2000   Foto galerie člena Walhalla2000   Click here to Send Walhalla2000 a Private Message   Add Walhalla2000 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nacochatu
Nový Člen

Karma uživatele nacochatu - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 23 

Příspěvek č. 10

jj to mě taky potěšilo. snad konečně někdo kdo ví co dělá. škoda, že takových tam neni víc.

Old Post 25-06-2003 v 12:25 PM
nacochatu je offline   Profil uživatele nacochatu   Find more posts by nacochatu   Foto galerie člena nacochatu   Click here to Send nacochatu a Private Message   Add nacochatu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
greedy23
Stálý Člen

Karma uživatele greedy23 - 33% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 248 

Příspěvek č. 11

No ale uz je pozde...uz na tech strankach to hlasovanni neni

Old Post 25-06-2003 v 15:28 PM
greedy23 je offline   Profil uživatele greedy23   Find more posts by greedy23   Foto galerie člena greedy23   Click here to Send greedy23 a Private Message   Add greedy23 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dejva
Stálý Člen

Karma uživatele Dejva - 18% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 135 

Příspěvek č. 12

tak ja sem ho podporil ale nevidim to nak ruzove v cera psal do novin ze ten zakon projde asi tak 50:50 no ja bych to spis videl 20:80 no uvidime nechame se prekvapit

Old Post 26-06-2003 v 08:38 AM
Dejva je offline   Profil uživatele Dejva   Find more posts by Dejva   Foto galerie člena Dejva   Click here to Send Dejva a Private Message   Add Dejva to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psilos
Podporující Člen

Karma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 465 

Příspěvek č. 13

no, moc toho Mareše nechvalte, je to jen politik. Volební preference US jsou prakticky nulový . Už Vám to dochází? Je to jen politickej kalkul? Hodně huličů volí a naopak hodně voličů hulí. A hodně z obou skupin pěstuje. A to je trestný. Proč teda nevolit Mareše a US??? Je to jen další prašivej politik, kterej chce zvednout volbní preference svojí strany. A jde na to sakra dobře. A nám se to hodí. Ale je to ve skutečnosti náš člověk? A propo, náš "oblíbený" Mareš chce odškodnit sudeťáky..... ještě je furt tak dobrej? Není od nás taky jen kalkul podporovat politika za naši věc, když zbytek toho , co dělá je pro mnohé z nás nepřijatelný? Otevřete woči, lidi!!

"Čím víc jsem blbější, tím míň mi to vadí"
psilos
.....dneska mi už nevadí skoro nic, protože jsem blbej, jak daleko vidim...
a zrak mám výtečný....


Old Post 26-06-2003 v 09:05 AM
psilos je offline   Profil uživatele psilos   Find more posts by psilos   Foto galerie člena psilos   Click here to Send psilos a Private Message   Add psilos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele psilos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maggie
Stálý Člen

Karma uživatele Maggie - 6% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 318 

Příspěvek č. 14

Ježíš marjá! Já ho teda chválím, páč v tomhle případě dělá prospěšnou věc! Navíc si ho vážím, že dokáže (ano, v naší zaprdělý a zkostnatělý společnosti) přiznat, že vůbec kdy hulil a to i přesto, že tím o pěknejch pár hlasů přijde. A kdo jinej než politik (páč občanský sdružení v tohle teda zklamalo na celý čáře) by tohle proboha měl dělat?

Old Post 26-06-2003 v 09:42 AM
Maggie je offline   Profil uživatele Maggie   Find more posts by Maggie   Foto galerie člena Maggie   Click here to Send Maggie a Private Message   Add Maggie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psilos
Podporující Člen

Karma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 465 

Příspěvek č. 15

jo , je jeden z mála, to jo. A nás málo není. Chtěl jsem jen říct, že přece kvůli politikovi, kterej podporuje dekriminalizaci trávy si ještě víc neposerem vládu.... Řekl bych, že v tomto případě je tráva až druhotná. Nebo Vám je jedno , jestli je danej člověk komouš nebo fašista, hlavně že nám dovolí tu naší trávu?

Jo a Havel to přiznal taky, tuším že i Březina, Kocáb , hodně umělců a známých osobností, dokonce jsem pohulil před 3-mi roky i s Doudou... , takže Mareš zas tak jedinej není.
Jen jsem chtěl připomenout to starý rčení: Když ptáčka lapají, pěkně mu zpívají".

Největší + je to, že se o tom konečně mluví!!!

"Čím víc jsem blbější, tím míň mi to vadí"
psilos
.....dneska mi už nevadí skoro nic, protože jsem blbej, jak daleko vidim...
a zrak mám výtečný....


Naposledy upravil psilos 26-06-2003 v 12:00 PM

Old Post 26-06-2003 v 11:54 AM
psilos je offline   Profil uživatele psilos   Find more posts by psilos   Foto galerie člena psilos   Click here to Send psilos a Private Message   Add psilos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele psilos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maggie
Stálý Člen

Karma uživatele Maggie - 6% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 318 

Příspěvek č. 16

Hehe, ukaž mi politika, kterej to myslí s někým NEZIŠTNĚ dobře. Takovej neexistuje. Včera jsem sledovala v TV debatu s ním a jedním týpkem z DROP INu a stál víc si myslím, že to Mareš v tý svojí kebuli má dost srovnaný. A nejde o žádný dovolování - to si uvědom! Jde o to, abys za jointíka a kytku na zahradě nedostal tři roky. A že nás málo není - viděls účast na MMM? To bylo dost tristní, proto říkám, že kdo jinej než nějakej politik by tohle měl udělat....

Old Post 27-06-2003 v 07:09 AM
Maggie je offline   Profil uživatele Maggie   Find more posts by Maggie   Foto galerie člena Maggie   Click here to Send Maggie a Private Message   Add Maggie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:47 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9373750 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív