Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Přípravka pro nováčky » autoflower outdoor
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Highlada
Nový Člen

Karma uživatele Highlada - 9% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 18  

Pohodička autoflower outdoor Příspěvek č. 1

Čau přátelé,

jmenuju se hájlada, je mi 23 let a marihuana celkově, je třetím rokem mým vášnivým koníčkem a všechny fajn lidi tady, bych chtěl tímto pozdravit.

O pěstování čtu již delší dobu, ale nemám ve svém okolí moc lidí, se kterými bych mohl tohle téma rozebírat, tak doufám, že se mnou budete mít ze začátku trpělivost a najdu pár kolegů / kolegyň, co mě uvedou do tajů pěstitelství! )

Nemám absolutně žádný zkušenosti s pěstovánim čehokoliv, ale touha tam je, tak sem se rozhod, že to konečně vyzkoušim. Objednal jsem 5 ks femin AF blueberry od Fair seeds, které přijdou v úterý a myslím si, že je nejlepší čas, se do toho vrhnout. Rád bych pro to udělal maximum, ale byl výsledek co možná nejlepší, nejhezčí a nejchutnější.

BUDU FAKT VDĚČNEJ, JESTLI MI NĚKDO VĚNUJE PÁR MINUT A POKUSÍ SE MI PORADIT

Semínka nechám vyklíčit a dočetl jsem se, že je nejlepší, je nechat 12 hodin ponořené ve vodě, na tmavém místě a pokud nepuknou, tak je mám nechat v namočené vatičce? (jak dlouho musim dolevat vodu? Chodím do práce, tak abych to nepohrbil hned ze začátku). Nebo máte nějaký praktický typ, čemu se vyvarovat a jak postupovat? Rozhodl jsem se, že je budu pěstovat doma za oknem, kam svítí relativně dost sluníčko a na popud toho jsem se dočet, že je ideální vsadit rovnou vyklíčená semínka do cca. 6l nádoby, protože u samonakvétaček, se presazování díky rychlému rustu nevyplatí. Čím hlubší nádoba, tím lépe kvůli kořenům, že? Viděl jsem i rašelinové tablety, s nimi by to nešlo? A pokud ano, jak to vůbec funguje? Celá tabletka se se zalévá a později se vloží do kvetinače se zeminou? Vím, že jsou to asi hloupé otázky, ale jsem uplny amater a další věc co mě zajímá, čim mám kvetináč zasypat? Hnojení vůbec nerozumím, nevim čim, ani jak se to delá. Neprodává se nejaká univerzalni směs s pudou a hnojivem, které má ideální pH? A také by mě zajímalo, na co si mám při růstu dávat pozor, jak často a kdy zalévat. Ideální je nejspíše destilovaná voda a zalévat by se mel pouze kalíšek pod květináčem? A je ještě něco potřeba dělat se zeminou?

zní to asi trošku chaoticky, ale chtěl bych, aby ten první pokus vyšel a já zjistil, co a jak funguje. Pokud se najde někdo, kdo mi napíše nějaký stručný a věcný "návod", jak mám krok po kroku postupovat, má u mě třeba někdy v budoucnu pivo

pokud to nebude vadit, budu tohle téma prubezne aktualizovat a přidávat fotky.

Jestli si to někdo přečet až do konce, tak díky a budu se těšit na odpovědi.

zatím zdáár,

Highlada

Old Post 25-05-2014 v 22:23 PM
Highlada je offline   Profil uživatele Highlada   Find more posts by Highlada   Foto galerie člena Highlada   Click here to Send Highlada a Private Message   Add Highlada to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Alicce
Nový Člen

Karma uživatele Alicce - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 1  

Poradím :) Příspěvek č. 2

Ide aj o to kde to chceš pestovať Balkon? vonku či sklenník? za oknom? ale áno je fajn namočiť semienka na 12-24 hodín do vody ktorá by mala byť najmenej 24 hodín odstatá, aby nemala v sebe chlor. Najlepšie to dať na temné miesto bez prístupu, svetla, po vybratí, z vody, dať buď medzi 2 vatové tampony, ale tie niesu moc dobré, lebo sa do vaty zvyknú zaryť korienky. najlepšie je asi zobrať tanier, dať naň 1 servítku, bielu neparfémovanú, nefarbenú, na to položíš semienka, dáš druhú servítku na vrch, a poleješ. Nadbytočnú vodu z tanieru vyliať, Prekryť druhým tanierom, aby si zabránil nadbytočnému odparovaniu, a dať na tmavé miesto zo stálou teplotou. Polievať to podla potreby, ale zvyčajne netreba za 1-2 dni budeš mať klíčky dlhé už asi okolo 0,5 centimetra. Saď to rovno do nádob, (Klíčkom dolu, semniekom hore) netráp ich zbytočným presádzaním. Alebo do Jiffy ako si už spomínal. Jiffy sú super, Ja sama ich používam. Ak by si požil Jiffy, hneď ako vylezú z tablety klíčne lístky, tak to presaď do kvetináčov (celé aj z tabletov) Korienky si cez ne už nájdu cestu Na začiatok stačí.

Mám rada prírodu, kvalitný Chill, slnko, a jazdím na lyžiach, free style

Old Post 26-05-2014 v 10:57 AM
Alicce je offline   Profil uživatele Alicce   Find more posts by Alicce   Foto galerie člena Alicce   Click here to Send Alicce a Private Message   Add Alicce to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Highlada
Nový Člen

Karma uživatele Highlada - 9% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 3

Ahoj Alicce, díky za reakci to s těma talířema zní dobře, ale četl jsem ještě, ze je stačí nechat normáně ve sklenici s odstátou vodou a prý ve vode vyklíčí bez problemu taky, tak ještě nevim .. nerad bych, aby to vyschlo, když budu v práci a nechci ty semínka hned dokurvit. Jinak mám v plánu koupit 6l květináče s podtácky a nasypat do nich substrát pro kaktusy 70% a perlit 30%, není to špatně? Fakt bych byl rád, když se to poprvé povede a potom už mě trápí jenom zalévaní - jakou vodou, jak často a kam? Pouze do tácku, nebo primo do hlíny? .... a hnojení, v tom jsem uplně mimo, nevím co a jak. Je to potřebné? Nebude u autoflower stačit pouze substrat s aktivnim hnojivem? Děkuji

Old Post 26-05-2014 v 13:34 PM
Highlada je offline   Profil uživatele Highlada   Find more posts by Highlada   Foto galerie člena Highlada   Click here to Send Highlada a Private Message   Add Highlada to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PeeKay
Stálý Člen

Karma uživatele PeeKay - 68% PěstitelskáKarma uživatele PeeKay - 68% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 4

Každý má na klíčení to svoje. Já házím semínka do odstátého panáku s vodou a jakmile puknou, tak putují rovnou do země, mám s tím tak 95% úspěch. U AF ani nepřesazuju, rovnou sadit tam kde budou až do kosy.

Zemina - stačí i zahradnický substrát, perlitem nic nezkazíš, nezapomenout na drenáž.

Zalévání - Čím větší máš květník, tím déle trvá než-li proschne. Zalévat odstátou vodou. A pokud u vás nejsou kyselé deště, tak nejlépe dešťovkou Prostě to celé proleješ a počkáš, dokud květník neproschne a až tomu tak bude, tak zase proleješ.
O hnojení se zatím vůbec nestarej, na to máš ještě dost času. A pokud použiješ ten substrát s ativním humusem (a la krystalon), tak hnojit asi nebudeš muset vůbec.

Vlastně bych i řekl, že čím méně času na to máš, tím spíše se ti to povede.
Ať to roste!

-------------------------------------------
Nepěstovat pro radost, to je jako schovávat si sex do důchodu. Kategorická BLBOST...

Old Post 26-05-2014 v 14:36 PM
PeeKay je offline   Profil uživatele PeeKay   Find more posts by PeeKay   Foto galerie člena PeeKay   Click here to Send PeeKay a Private Message   Add PeeKay to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Highlada
Nový Člen

Karma uživatele Highlada - 9% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 5


zdar peekay, díky za post!

o tom klíčení pořád přemýšlím, protože kdyby nahodou pukly a já makal, tak mám strach, aby se třeba "neutopily", nebo jinak neznehodnotily :/

zeminu sem nakonec zvolil jak sem psal a k tomu ještě něco navíc. Akorát sem sehnal za rozumný prachy jenom 4,5l kvetinače, snad to bude stačit, nechtělo se mi dával kilo za nejaký noblesní a kdyby se nahodou chytlo všech 5 semen, tak by to bylo zbytecne drahý mam predstavu, že hodim tak 60 % toho substrátu na kaktusy, 20% toho zahradkarskyho s aktivnim hnojenim na 6 tejdnu a 20% perlitu a dno květináčů vysypu keramzitem kvůli tem plísnim kořenum, jak sem se dočet



zítra dorazi semena, hned to necham klíčit a pripravim kvetinače plus nechám odstát vodu alespoň do 4 pet flašek, at je zásoba, kdyby něco. nebo nedalo by se to kropit destilkou? a taky sem čet, že kytkam delá dobře, když je jednou denne postříkám obyčejnou minerálkou, s obsahem sodíku, muže to mít na něco vliv?

Jinak hnojení mi teda odpadá a s automatem uz bude jediná práce ho peclive zajelvat, ze jo? myslíš, že stačí průměrně jednou denně, teda pokud to nebude nejaký extra suchý?

Budu to pěstovat doma, uvnitř za oknem ... snad nebude toho sluníčka málo, chci abych mel z výsledku alespoň nejakou radost.

Jinak díky za trpělivost, cenim si toho!

Old Post 26-05-2014 v 18:16 PM
Highlada je offline   Profil uživatele Highlada   Find more posts by Highlada   Foto galerie člena Highlada   Click here to Send Highlada a Private Message   Add Highlada to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PeeKay
Stálý Člen

Karma uživatele PeeKay - 68% PěstitelskáKarma uživatele PeeKay - 68% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 6

Heh, pokud je v té vodě nenecháš týden, tak se neutopí
Fair seeds mají výbornou klíčivost, co mám vlastní zkušenost i co jsem zde četl, tak povětšinou 100%.
Tak ta voda stačí odstát přes noc, a malé kytičky jí moc nepotřebují. I pokud hodně šajní slunce, tak stačí jednou za dva, za tři dny, aby byl substrát vlhký, ale ne nacucaný. Ideál spíš rosit. Ty 4 petky budeš mít spíš pro svůj pitný režim
Pak když jsou starší, tak nechat proschnout květník a zalít. Což ti vyjde tak 1x - 2x týdně, možná i méně.
Aneb viz. FAQ

Já nevím jak ostatním, ale mě příjde 4,5l málo. 6-10 je takový ideál

-------------------------------------------
Nepěstovat pro radost, to je jako schovávat si sex do důchodu. Kategorická BLBOST...

Old Post 26-05-2014 v 18:45 PM
PeeKay je offline   Profil uživatele PeeKay   Find more posts by PeeKay   Foto galerie člena PeeKay   Click here to Send PeeKay a Private Message   Add PeeKay to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Highlada
Nový Člen

Karma uživatele Highlada - 9% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 7

oukej, oukej ... z tech kvetináčů mám taky docela strach, ale tyhle automaty jsou relativne zakrslý, ne? Čet sem, že do těch 50 cm a když to budu mít ještě navíc doma na parapete, tak by to snad mohlo stačit. Jinak dneska dorazili semínka, já se na to těšil jak malej, ale dyz vidim to počasí, tak sem je radši ještě nedal ani klíčit, když ted bude až do nedele pršet :/ nebo to kytkám nevadí a ze začátku si berou spíš živiny z půdy, než sluníčko?

Old Post 27-05-2014 v 20:28 PM
Highlada je offline   Profil uživatele Highlada   Find more posts by Highlada   Foto galerie člena Highlada   Click here to Send Highlada a Private Message   Add Highlada to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pavel210
Nový Člen

Karma uživatele pavel210 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2014
Příspěvků: 2  

hnojení Příspěvek č. 8

Začínám s pěstování a budu sadit ven samokvetací rostlinky. Budu to sadit do květináčů a zajímalo by mě jak by asi měli být velké. Použiji kupovaný substrát který bych chtěl smíchat a kvalitním domácím kompostek ale chtěl bych se zeptat v jakém poměru ho tam asi dát ?? Poté v květové fázi bych chtěl hnoit kuřincema, jak si přichystat tu směs s kuřinců a kolik toho asi dávat ?? Díky za rady

Old Post 01-06-2014 v 23:31 PM
pavel210 je offline   Profil uživatele pavel210   Find more posts by pavel210   Foto galerie člena pavel210   Click here to Send pavel210 a Private Message   Add pavel210 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 9

Hola Pavle, dobrý pro tebe bude aspoň probruslit sekci:

Autoflowering Odrůdy

..potom je tady docela užitečnej příspěvek od Medvěda...

Něco k tvejm dotazům: květníky alespoň 1,5l. Substrát bych uvařil např.: 70% (substrát) + 20% (kompost) + 10% (perlit - koupíš, neprohloupíš). Na květ bych ti klidně doporučil nějaký org. hnojivo, kterých je na výběr celá řada, namísto toho výluhu z kuřinců. Jestli začínáš, tak spíš tak. Pokud budeš hnojit podle kalendáře od výrobce hnojiva, tak nic nezkazíš, kdežto u těch kuřinců lehce přestřelíš

Old Post 02-06-2014 v 08:52 AM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ajax
Nový Člen

Karma uživatele ajax - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 10

Zdravím tě.
4,5l květníky jsou vpohodě, kytičky se alespon se tolik nevytáhnou.
Osobně si myslím, že za oknem toho moc nebude. Mnohel lepší by to bylo třeba na balkoně.
Zálivku bych dával první 2 týdny bez hnojek jen upravené PH. A na květ určitě něco pořid.
Jinak já nechávám odstát vodu ve velkém kyblíku kvůli většímu prostoru pro vyvětrání chloru a srovnání teploty.
Ze začátku toho neviliješ ke kytičkám moc, ale není špatná volba koupit kořenový stymulátor. Já osobně jsem je jedu do Jiffu a pak hnet do 11l květníku ale je to asi zbytečně moc.
Vždy zaleju až když je hlína suchá aby se mohli kořeny nadechnout. Krásně jim to prospívá, nemusíš se bát že by trpěli žízní. Po 14 dnech už mají dostatečný kořenoví systém se zásobami. do této doby bych substrát držel vlhký.
Budu sledovat, tak pěstu zdar

Old Post 02-06-2014 v 12:07 PM
ajax je offline   Profil uživatele ajax   Find more posts by ajax   Foto galerie člena ajax   Click here to Send ajax a Private Message   Add ajax to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MDMAX
Nový Člen

Karma uživatele MDMAX - 9% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 21 

Příspěvek č. 11

Zdar, hele za oknem to nebude úplně ono ale pokud to jinak nejde... Bude tam dost tma. Kytky budou dost řídký a vytáhlý. Od 4,5l květináče moc nečekej já osobně jedu automaty v 50 a klasiku ve 100 litrových ale to se za oknem samozřejmě nedá. Tak hodně zdaru. Jo a v uzavřených pet láhvích ti chlor nevyprchá....

Old Post 08-06-2014 v 08:31 AM
MDMAX je offline   Profil uživatele MDMAX   Find more posts by MDMAX   Foto galerie člena MDMAX   Click here to Send MDMAX a Private Message   Add MDMAX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shadee
Nový Člen

Karma uživatele Shadee - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2014
Příspěvků: 1 

Příspěvek č. 12

Zdravím Highlanda, semena jsi objednával na portálu fairseeds tečka cz?

Old Post 11-06-2014 v 18:30 PM
Shadee je offline   Profil uživatele Shadee   Find more posts by Shadee   Foto galerie člena Shadee   Click here to Send Shadee a Private Message   Add Shadee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Highlada
Nový Člen

Karma uživatele Highlada - 9% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 13

čau všichni, díky za nový komentáře a pardon, že sem nechodim moc často, je hodne práce ted mám od kluku na večer vajt rašn, tři plzničky a rozhod sem se zase něco napsat na forum takze hned na začatku se mi to začalo srát na semínka sem byl fakt moc hrr a začal je sázet skoro hned, co vykoukly kmínky, fakt blbost ... jedno mi uhnilo a vůbec nevylezlo a zbyly mi 4, tak sem si rek, že dám jeden kvetináč ke kámošovi na balkon, druhej prásknu nekam ven do přírody a dva si nechám na okně. Čekal sem, že nejlíp pojede to venku, pak balkon a nakonec moje okno .. takze druhá chyba, co sem udelal, za ted fakt stydim no jedno semínko mi nejak naklíčilo kořínkem nahoru a ja sí si poříd říkal, že to vypadá spíš jako dildo, než kytka ... no docvaklo mi to asi az po trech dnech a mezi tim mi kvetináč v přírodě napadnul asi zajic a ukous pulku lístečků. Od tý doby nešla vůbec ze země, tak sem ji nakonec včera odvez ke me a necham ji na parapete, protože ty kytky co jsou za oknem, jednou proste nejlíp, nechápu to ta na balkone je hezká, ale prijde mi malá ... podobnou mám doma taky, ale ta druhá je ze všech nejhezčí a nejhezčí ... je to divný, asi maj tady fakt dobrý podmínky no jinak me to fakt baví, možná s téma kytkama začnu i spát, protože sem k nim milejší než k ženskejm je to infantilni ale občas si s nima i chvilkama povidam, když je třeba zalejvam, fakt me bavi pozorovat, jak jsou kazdej den jiný a vetší ... se zvedavej, jak to dopadne a co hnojení, kdy se mám do toho tak pustit? Jinak přidam galerku, kdyby to nekoho zajímalo tady je příprava květináčů http://picoolio.net/image/GN7 - míchačka http://picoolio.net/image/GNa - připravený http://picoolio.net/image/GNX - tady vylezla http://picoolio.net/image/GbA a tady se nastartovala ta nejsilnejší, zpoza okna http://picoolio.net/image/GbN - ted pár fotek tý největší, ze který mám fakt radost http://picoolio.net/image/GNY // http://picoolio.net/image/GNt // http://picoolio.net/image/GNK // http://picoolio.net/image/Gb3 ... a tady je ta balkonovka http://picoolio.net/image/GNW ... jinak sem včera přivez z venku tu nakouslou, tak uvidim, jestli ji to tady pomuze, nebo taky pojde, nechce se ji ven .... a tohle je ta druhá kytku za oknem http://picoolio.net/image/GbI ... az zjistim, jak sem ty obrázky dávat lip, tak to budu delat jinak, ale ted uz sem docela nalomenej a usinam, tak zatím čau a dík, dopiju a jdu spát ... zdar -_-

Old Post 12-06-2014 v 20:09 PM
Highlada je offline   Profil uživatele Highlada   Find more posts by Highlada   Foto galerie člena Highlada   Click here to Send Highlada a Private Message   Add Highlada to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Highlada
Nový Člen

Karma uživatele Highlada - 9% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 14

shadee nee, kupoval sem to přes distributora, proč?

Old Post 12-06-2014 v 20:24 PM
Highlada je offline   Profil uživatele Highlada   Find more posts by Highlada   Foto galerie člena Highlada   Click here to Send Highlada a Private Message   Add Highlada to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Highlada
Nový Člen

Karma uživatele Highlada - 9% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 15

čau přátelé, tak ta největší vypadá teď takhle http://picoolio.net/image/Gk0 myslim si, že na to, že je za oknem, to není nejhorší, ne? Kdy bych měl tak začít s hnojenim? Díky

Old Post 15-06-2014 v 12:50 PM
Highlada je offline   Profil uživatele Highlada   Find more posts by Highlada   Foto galerie člena Highlada   Click here to Send Highlada a Private Message   Add Highlada to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ajax
Nový Člen

Karma uživatele ajax - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 16

Zdravím tě,
hnojit ještě vůbec nemusíš. Půda v které to máš by té kytce měla vystačit teoreticky asi na 3 týdny. Já hnojím podle vzrůstu a kořenového systému. Jediné co bych v této fázi udělal je že upravíš PH a můžeš přidat kořenový stimulátor

Old Post 16-06-2014 v 16:07 PM
ajax je offline   Profil uživatele ajax   Find more posts by ajax   Foto galerie člena ajax   Click here to Send ajax a Private Message   Add ajax to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:19 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
23-10-2015 - Trable v sadbe autoflower odrud outdoor - 15 odpovědí
17-04-2013 - Auto Blue Pyramid - Outdoor - 1 odpovědí
29-03-2013 - Aoutoflowering výnos - 3 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0133840 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív