Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Zákon a Právo » rada
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
panewfs
zahradník

Karma uživatele panewfs - 55% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 302  

rada Příspěvek č. 1

zdravím, byla u mě policie kvůli objednávce semínek marihuany z předešlých let??
Že si mě zavolají na výslech, respektive podání vysvětlení. Ptali se jestli užívám a jestli mám něco na půdě, aby nemuseli přijet na domovní prohlídku apd.. moc jsem ty otázky nechápal, když se má jednat o vice jak 5let zpět. Pravděpodobně jim jde o to usvědčit nějaký growshop, když dělaly ten velký zátah. Já ani nevím co jsem dělal před týdnem, natož před několika lety? Neřešil tady někdo něco podobného? Díky

Naposledy upravil panewfs 05-02-2021 v 01:43 AM

Old Post 04-02-2021 v 18:32 PM
panewfs je offline   Profil uživatele panewfs   Find more posts by panewfs   Foto galerie člena panewfs   Click here to Send panewfs a Private Message   Add panewfs to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
The OG
Stálý Člen

Karma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 267  

Příspěvek č. 2

Jo, nejsi povinen nikam chodit s nic vysvětlovat něco z roku 2014.
Nemůžou ti jen tak prohrabat barák, sám víš nejlíp co děláš, pak možná i jo, to já nevím.
Vypadá to jako zakryti skutečného záměru, nebo spíš troll oddělení.
Vypl bych vše a uklidil na nějako dobu, pro jistotu.
Vůbec se sněma nebav, moje rada.

Old Post 04-02-2021 v 22:16 PM
The OG je offline   Profil uživatele The OG   Find more posts by The OG   Foto galerie člena The OG   Click here to Send The OG a Private Message   Add The OG to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jálo
Stálý Člen

Karma uživatele Jálo - 92% PěstitelskáKarma uživatele Jálo - 92% PěstitelskáKarma uživatele Jálo - 92% PěstitelskáKarma uživatele Jálo - 92% PěstitelskáKarma uživatele Jálo - 92% PěstitelskáKarma uživatele Jálo - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 285  

Příspěvek č. 3

Taky bych řekl, že jde o něco jiného např. udání, nebo někdo někde moc kecal. Objednávka z growshopu bude jen hloupá záminka. Udělal bych to tak, jak píše The OG. Na nějakou 5 let starou objednávku (a ani jinou) tě nemůžou dostat. Není přece zločin objednat si semínka. A výslech je teda docela přes čáru, pokud je to všechno jen takto. Zkrátka na základě objednávky semínek přeci nemůžeš jít na výslech, kde to pak žijeme? Dej vědět, jak to probíhá, nebo to ještě upřesni, zajímá mě to.

Old Post 05-02-2021 v 10:05 AM
Jálo je offline   Profil uživatele Jálo   Find more posts by Jálo   Foto galerie člena Jálo   Click here to Send Jálo a Private Message   Add Jálo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moltres
Stálý Člen

Karma uživatele Moltres - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 510  

Příspěvek č. 4

Ahoj, je to divné, zátahy byly na podzim 2013. Jsou tři možnosti:

1. Chtějí opravdu usvědčit nějaký gshop z šíření toxikomanie (ale semínka se prodávat normálně můžou, to bys jim tam musel vykvákat, že jsi z toho sklidil hafo buření). Myslím ale, že by to mělo být už vše uzavřené. Je to 6 roků.

2. Nebo je tu další možnost, že Tě někdo teď napráskal a oni se podívali do záznamů, které získali při těch zátazích, jestli se na Tvou adresu v minulosti neposílaly objednávky z gshopu. Tím zjistili, že něco s hulením musíš mít společného a chtějí Tě vyslechnout.

3. Souvisí to s někým nebo něčím jiným

Za mě bys měl doma teď všechno pozastavit, odvézt z domu a rozmyslet se, jestli na ten výslech půjdeš. Pokud sis objednával takhle jenom semena, tak bych na ten výslech šel alespoň ze zvědavosti, o co vlastně jde. Ale musíš si dopředu rozmyslet, co jim budeš odpovídat. V žádnem případě nesmíš říct, že jsi něco sklízel. Ideálně říct, že jsi to ani nezasadil, nebo nevyklíčilo atd.

Pokud sis objednával takhle i další vybavení, tak je to složitější. Tam už budeš muset vysvětlovat, k čemu sis to objednával a už se z toho složitě vymotává. V tomhle případě bych si tu docházku tam rozmýšlel a pečlivě se připravil, pokud bych se nakonec rozhodl tam jít. Jestli tam nepůjdeš, budeš pořád žít s pocitem, že k Tobě mohou kdykoli přijít znovu a už to nemusí skončit jen u dveří.

Kolega byl takhle taky předvolaný k podání vysvětlení na toxitým. Ležel v žaludku sousedům a ti ho asi napráskali. Dodnes se neví, co byl vlastně ten podnět k podání vysvětlení... Všechno doma uklidil a odvezl. Přijel na toxitým, tam byli dva mladí fízli 20-25 a nad jejich židlema na zdi měli přeškrtnutý ganjalist (hodně mimo btw). Chovali se k němu hrozně. Zkoušeli na něj, že v době, kdy byl na výslechu, jsou u něj před domem s berandidlem další fízli, a že jim nedělá problém teď vyrazit dveře a celé to tam prohledat, že povolení mají atd. Ať se jim přizná k pěstování. On ale trval na tom, že doma nic není a taky nebylo a oni na něj v podstatě nic neměli. Zkoušeli i výpisy elektřiny, ale z toho se dá taky vykroutit. Topíš přímotopem, v garáži je dílna se strojema a tak..

Každopádně buď v klidu, ganja není perník a oni jsou perníkem doslova zahlcení. Tenhle Tvůj případ nesmí jen tak smést ze stolu, protože je tam asi to udání (můj názor). Proto chcou Tvé podání vysvětlení.

Věřím, že jsi z té chytřejší části growerů. Takže sis neobjednával nic domů poštou. Navíc po těch zátazích, to je přímo sebevražda

Přeji hodně zdaru a bude fajn, když tady napíšeš, jak to celé vlastně dopadlo a co za tím bylo. Hoj.

Huliči a posilování

Grow 06 Passion 1 x Swiss crypto hashberry 2008 v obrazech

Old Post 05-02-2021 v 12:43 PM
Moltres je offline   Profil uživatele Moltres   Find more posts by Moltres   Foto galerie člena Moltres   Click here to Send Moltres a Private Message   Add Moltres to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
The OG
Stálý Člen

Karma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 267  

Příspěvek č. 5

V žádném případě nemusí jít podávat žádné vysvětlení u věci staré 6 let, ani z titulu že bylo někdy na jeho jméno něco z někama objednáno k němu na adresu.

On nikdy nic neobjednával a nikdy nic nepřevzal nic nedošlo nikdy, nikdy na jeho jméno nic nebylo a jestli někdy v minulosti někdo objednal něco na něho, o tom nic neví to se nestalo, to ať vyřeší Četník ze Saint Tropez a čágo.

Pokud tam půjde nebo ne, je čistě na něm samotném.

Tady není nic moc co řešit, shodnem se na jednom hodit zpátečku, když se motaj okolo švestky, ono je lepší vyčkávat co se bude v nejbližších týdnech dít,
nejspíš nic.

Nejhorší co můžeš udělat je ovšem podcenit nepřítele,
nikdo není tak hloupej jak vypadá.

Jinak je samozřejmě snad jasný jak píše Moltres, že tě tam budou mladý prosťáčci a starý jelita tlačit do výpovědi i mimo to proč tam jsi, třeba jestli jsi někdy okusil hulení, a ty řekneš jó tak kápnu božskou tehdá na střední jsem si potáhl jednou jedinkrát a nikdy víc, a máš to tam napsaný v tomto stylu - uživatel marihuany.

btw co más napsaný na tom předvolání, je tam něco ve smyslu, když se nedostavíš uloží ti pořádkovou pokutu nebo co tam je ?

Naposledy upravil The OG 05-02-2021 v 15:49 PM

Old Post 05-02-2021 v 15:22 PM
The OG je offline   Profil uživatele The OG   Find more posts by The OG   Foto galerie člena The OG   Click here to Send The OG a Private Message   Add The OG to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
El Dudelíno
Sportovní Rybář

Karma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 301  

Příspěvek č. 6

Zdar.
Po takové době, to je nějaký divný hele.

Kámoš kdysi objednával vybavení u jednoho z GS co to tehdá odnesl dost. Mu přišlo po roce nějak předvolání aby podal vysvětlení, tam na něho bafli fakturu. Stan, NFT vana, světlo, hnoje, prostě skoro všechno
Že proč to kupoval a co s tím dělal. Týpek - Bo chilli pyčo.
Konec
On má teda koule jak buvol ostravský, takže dojel točku, cca 14 dní, sklidil, pytel s dobrotama mi tehda přinesl na barák a tak mi o tom říkal hned.
Doma vyčistil zbytky od zelí, nechal postavený všechno jak bylo, do stanu na kyblík hodil pár balení semínek chilli a jebal.
Mrdky za měsíc od výslechu si přišli zkontrolovat s papírem v ruce jak mu to chilli krásně jde.
Udělali pár fotek prázdného stanu a táhli dovepiče. Ani se nezdržovali s nějakou analýzou čehosik.
Tím to skončilo.
Co pamatuju tam tam otočil pořádné kolo s paprikama a do půl roku valil nanovo
Dva roky co tam ještě bydlel, to pravidelně točil a myslím, že teď co žije v Itálii valí tam furt

... důležité je mít všechno krapet v píči, žádné očekávání - žádné zklamání

Old Post 06-02-2021 v 11:37 AM
El Dudelíno je offline   Profil uživatele El Dudelíno   Find more posts by El Dudelíno   Foto galerie člena El Dudelíno   Click here to Send El Dudelíno a Private Message   Add El Dudelíno to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Markyz
Stálý Člen

Karma uživatele Markyz - 21% PěstitelskáKarma uživatele Markyz - 21% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 7

Pokud tě vyzvali k podání vysvětlení, dostavit se musíš, ať už si o tom myslíš cokoliv, jinak mají právo si pro tebe dojet. Nechápu proč ti tady někdo píše že nikam nemusíš, to je nebezpečná píčovina. Ideální postup v takovém případě je dostavit se v určený čas, vyslechnout si poučení o tom, že můžeš odepřít výpověď ve smyslu §100 trestního řádu a následně toto svoje ústavní právo využít. Na žádné další otázky neodpovídat a trvat na svém. Možná budou zkoušet nějaké svoje psychologické hry, toho si vůbec nevšímej a trvej na svém. Pokud cítíš že máš nějaký větší problém, vem si právníka, máš n to právo.
Pokud se nejedná o tvoje protiprávní jednání, máš nárok na úhradu nutných nákladů, např. jízdenku, ušlou mzdu, apod..Tak se o ně rovnou přihlaš.
Všechny podrobnosti si můžeš přečíst v trestním zákonu 141/1961, zadarmo k nahlédnutí třeba na zakonyprolidi.cz.

Old Post 06-02-2021 v 13:16 PM
Markyz je offline   Profil uživatele Markyz   Find more posts by Markyz   Foto galerie člena Markyz   Click here to Send Markyz a Private Message   Add Markyz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
The OG
Stálý Člen

Karma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 267  

Příspěvek č. 8

Není to pravda, je nemocnej nemůže se dostavit ve stanovený datum ani čas.
Takových překážek si najdeš deset.
Až je přestane bavit posílat nebo jeho je vysírat, tak se tam otočí ve dveřích, třeba.
5-10 minut záležitost, asi nejlepší řešení, jak to tady čtu.

Není to žádna kriminálka, píčovina je tam chodit na dýl jak na 5min a vůbec se tím zaobírat.
Žádna eskorta si pro něho nedojede, to myslíš vážně ?
Tohle bys mohl rozepsat, jestli s tím máš nákou zkušenost ?
Pokud chápu, tak mu to řekli dvě jelita ve dveřích dokonce ústně ?
To snad ne

Simor, asi dobrej oddíl jak tak koukám, dobrý

"Jestliže se osoba, která byla řádně vyzvána k podání vysvětlení, bez dostatečné omluvy nedostaví, může být předvedena. Na to a na jiné následky nedostavení (§ 66) musí být taková osoba upozorněna."

v pořádku, řádně je vyrozumí o nemožnosti se dostavit, jak jsem již psal
nebo půjde na exkurzi, taky dobrá věc, když se vezme do správných rukou
mluvit s nima o něčem co se nestalo, je píčovina už z principu




Pokud tam má/měl varnu nebo je předpoklad, že byl spáchán trestný čin, tak takovým lidem já zde neradím, takže v tomto případě ho považuji za spořádaného člověka, který si s takovým předvoláním může vytřít řádně prdel.


Naposledy upravil The OG 06-02-2021 v 18:39 PM

Old Post 06-02-2021 v 18:02 PM
The OG je offline   Profil uživatele The OG   Find more posts by The OG   Foto galerie člena The OG   Click here to Send The OG a Private Message   Add The OG to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Markyz
Stálý Člen

Karma uživatele Markyz - 21% PěstitelskáKarma uživatele Markyz - 21% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 9

Zákon o polucii, 273/2008, §61, odst. 5, říká toto:
(5) Nevyhoví-li osoba bez dostatečné omluvy nebo bez závažných důvodů výzvě, může být předvedena. Úřední záznam o podání vysvětlení je policista povinen sepsat bez zbytečného odkladu po jejím předvedení; po sepsání tohoto záznamu policista osobu propustí.

Praktickou zkušenost s tím nemám, nejsem tak blbej abych se na úřední výzvu nedostavil. Je pravda že o tom víme hovno, pořádně nenapsal, jestli ho vyzvali "úředně", jak to píše mi příjde, že ho spíš přijeli varovat ale nevím, informací je málo.

Jinak se omlouvám za mystifikaci, trestní zákon z roku 1961 byl nahrazen a nový č. 40/2009 platí od roku 2010. Možnost odepření vysvětlení je zakotvena rovněž v zákoně o policii, §61, odst. 3. Nejsem právík a už jsem to tak 15 let nepotřeboval, tak mi to snad prominete. To jenom ukazuje, jak je vošajstlich hledat pomoc někde na internetu. Odpovědnost za svoje jednání ponese stejně nakonec panewfs, důrazně doporučuju samostudium zákonů když už se takové zásadní věci neučí ve škole, a v případě potřeby se poradit s někým, kdo tomu ale opravdu rozumí.

Old Post 06-02-2021 v 21:04 PM
Markyz je offline   Profil uživatele Markyz   Find more posts by Markyz   Foto galerie člena Markyz   Click here to Send Markyz a Private Message   Add Markyz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
The OG
Stálý Člen

Karma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 267  

Příspěvek č. 10

citace:
Původní příspěvek od Markyz
Nejsem právník a už jsem to tak 15 let nepotřeboval, tak mi to snad prominete. To jenom ukazuje, jak je vošajstlich hledat pomoc někde na internetu. Odpovědnost za svoje jednání ponese stejně nakonec panewfs, důrazně doporučuju samostudium zákonů když už se takové zásadní věci neučí ve škole, a v případě potřeby se poradit s někým, kdo tomu ale opravdu rozumí.



naprostý souhlas pane
má žena právník shodou náhod(to by byl kartáč) opravdu je, ale nedělá trestní právo, trochu ironie
tím chci říct, že nějaké praktiky jsem pochytil, ale i jinde
pan dotyčný se musí zařídit samozřejmě sám a to je zcela v pořádku
jen chci poukazat, že je potřeba se chytře podotýkám chytře a aktivně bránit
v opačném případě je to cesta doprdele
minimálně té morální

Old Post 06-02-2021 v 21:35 PM
The OG je offline   Profil uživatele The OG   Find more posts by The OG   Foto galerie člena The OG   Click here to Send The OG a Private Message   Add The OG to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Markyz
Stálý Člen

Karma uživatele Markyz - 21% PěstitelskáKarma uživatele Markyz - 21% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 11

S tím se nedá nesouhlasit, bránit se je opravdu třeba, chytře, aktivně a hlavně včas. Z mého pohledu je ideální to odepření výpovědi, nedostavit se na oficiální výzvu je půl kroku do prdele. Mě by třeba jako zaměstnance sralo, kdyby si pro mě přijeli třeba do práce a teď by mě to jako zaměstnavatele sralo taky, že je můj zaměstnanec tak blbej a nechá se vyzvednout fízlama v pracovní době kvůli takové chujovině, že se někam na zákonou výzvu nedostavil. Víc už k tématu asi nemám....

Old Post 06-02-2021 v 21:45 PM
Markyz je offline   Profil uživatele Markyz   Find more posts by Markyz   Foto galerie člena Markyz   Click here to Send Markyz a Private Message   Add Markyz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
The OG
Stálý Člen

Karma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 267  

Příspěvek č. 12

v pořádku
jde vidět, že smýšlíte smysluplně, to je sympatické
pokud to berete takhle, tak ano, dostavit se je zcela v pořádku
tak jo, za mě taky ende
k+

Old Post 06-02-2021 v 22:03 PM
The OG je offline   Profil uživatele The OG   Find more posts by The OG   Foto galerie člena The OG   Click here to Send The OG a Private Message   Add The OG to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Markyz
Stálý Člen

Karma uživatele Markyz - 21% PěstitelskáKarma uživatele Markyz - 21% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 13

První karma při 15 letém výročí registrace, díky, asi budu rekordmanem.

Old Post 06-02-2021 v 22:21 PM
Markyz je offline   Profil uživatele Markyz   Find more posts by Markyz   Foto galerie člena Markyz   Click here to Send Markyz a Private Message   Add Markyz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Markyz
Stálý Člen

Karma uživatele Markyz - 21% PěstitelskáKarma uživatele Markyz - 21% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 14

Možná by zahradník-panewfs mohl napsat, jak to dopadlo?

Old Post 10-03-2021 v 21:49 PM
Markyz je offline   Profil uživatele Markyz   Find more posts by Markyz   Foto galerie člena Markyz   Click here to Send Markyz a Private Message   Add Markyz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
The OG
Stálý Člen

Karma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 267  

Příspěvek č. 15

pokud by se nedostavil k podání vysvětlení k příslušnému orgánu a neomluvil se ze závazných důvodu, proč tak nemohl učinit, tak se to následně dostane do správního řízení kde jde ovšem podat opravny prostředek, tuším ze tím je v prestupkovem řízení ODVOLANI nebo ODPOR teď nevím, v opačném případě zákon stanovy příkaz až do výše ???,- ve smyslu, že dotčená osoba svým jednáním – nedostavením se na předvolání ztěžuje prestupkové řízení

taky by mě to zajímalo, jak to vyřešil..

Naposledy upravil The OG 11-03-2021 v 06:38 AM

Old Post 11-03-2021 v 06:26 AM
The OG je offline   Profil uživatele The OG   Find more posts by The OG   Foto galerie člena The OG   Click here to Send The OG a Private Message   Add The OG to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
novaczek
Stálý Člen

Karma uživatele novaczek - 38% PěstitelskáKarma uživatele novaczek - 38% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 68 

Příspěvek č. 16

Jak to dopadlo?

Old Post 01-05-2021 v 16:15 PM
novaczek je offline   Profil uživatele novaczek   Find more posts by novaczek   Foto galerie člena novaczek   Click here to Send novaczek a Private Message   Add novaczek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:42 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5591370 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív