Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Help
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
MDMAX
Nový Člen

Karma uživatele MDMAX - 9% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 21 

Help Příspěvek č. 1



Zdar, hele mám problém s kytkama. Kroutí se jim listy směrem dolu. Od středu listu. Ne celkového listu ale jednotlivých lístků. Je jim cca měsíc, před 10 dny jsem je přesadil do větších květináčů s novým substrátem. Po asi 5 dnech se začaly kroutit vrchní listy u první kytky. Po 9ti dnech růstu (vyrostly cca o 15 cm) se jich kroutí už 5. Může to být ph? Nebo voda z kohoutku? Další věc, jak je teď venku zima tak jsou doma na okně kde se poslední 3-4 dny topí. Že by moc velký vedro? Dřív jsem je dával přes den ven na noc domu a fungovalo to (ikdyž jsem je asi mírně šokoval). Jinak vypadají zdravě až na ty pokroucený listy.

Old Post 18-05-2014 v 08:28 AM
MDMAX je offline   Profil uživatele MDMAX   Find more posts by MDMAX   Foto galerie člena MDMAX   Click here to Send MDMAX a Private Message   Add MDMAX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MDMAX
Nový Člen

Karma uživatele MDMAX - 9% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 21 

Příspěvek č. 2



Ještě dvě fotky...

Old Post 18-05-2014 v 08:34 AM
MDMAX je offline   Profil uživatele MDMAX   Find more posts by MDMAX   Foto galerie člena MDMAX   Click here to Send MDMAX a Private Message   Add MDMAX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Martin666
Stálý Člen

Karma uživatele Martin666 - 100% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 436  

Příspěvek č. 3

Zdar pěstiteli nenapsal jsi jestli jde o automat či regulár, ale i tak ti trochu ulevím, také se mi to občas stává, asi půjde o malou vlhkost a prudké světlo v kombinaci s nedostatečně vyvinutými kořeny, kytka se něčemu brání, nezapomeň že je pěkně chytrá / semeno bohů / hlavně to neřeš tím, že dáš holky pod vodu, pokračuj rozumně, optimálně vody s hnojivem.

Old Post 19-05-2014 v 16:43 PM
Martin666 je offline   Profil uživatele Martin666   Find more posts by Martin666   Foto galerie člena Martin666   Click here to Send Martin666 a Private Message   Add Martin666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MDMAX
Nový Člen

Karma uživatele MDMAX - 9% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 21 

Příspěvek č. 4

Zdar, hele dík. Já to na konec nijak neřešil. Asi máš pravdu pravdu s tou vlhkostí + velký teplo, světlem to nebude. Udělalo se teplo tak jsem je vykop ven a oni si s tim nějak poraděj. No uvidíme zda se jedná jenom o jedno patro nebo je tem problém hlubší...

Old Post 20-05-2014 v 08:32 AM
MDMAX je offline   Profil uživatele MDMAX   Find more posts by MDMAX   Foto galerie člena MDMAX   Click here to Send MDMAX a Private Message   Add MDMAX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jaguar
Stálý Člen

Karma uživatele Jaguar - 96% PěstitelskáKarma uživatele Jaguar - 96% PěstitelskáKarma uživatele Jaguar - 96% PěstitelskáKarma uživatele Jaguar - 96% PěstitelskáKarma uživatele Jaguar - 96% PěstitelskáKarma uživatele Jaguar - 96% PěstitelskáKarma uživatele Jaguar - 96% PěstitelskáKarma uživatele Jaguar - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 231  

Příspěvek č. 5

ahoj, je to určitě práce toho puštěnýho topení, to nemaj rádi.. no stress

Automatická závlaha konečně profesionálně a srozumitelně

Nedej zaniknout přísloví "zlatý český ručičky", vstaň z tý židle a přenes ten nápad z hlavy do fyzický podoby! Máš na to!

" Žijeme ve zvláštních časech, kdy mladí i staří jsou vzděláváni ve lži a ten, který se odváží říkat pravdu, je nazýván šílencem či bláznem " Platon 427 B.C.

" Pravdu můžete zpomalit, nikoliv zničit "

Old Post 27-05-2014 v 23:27 PM
Jaguar je offline   Profil uživatele Jaguar   Find more posts by Jaguar   Foto galerie člena Jaguar   Click here to Send Jaguar a Private Message   Add Jaguar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:45 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1394630 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív