Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » First grow - Auto Northern Lights
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
HustoKrutas
Stálý Člen

Karma uživatele HustoKrutas - 90% PěstitelskáKarma uživatele HustoKrutas - 90% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 27  

Hlína First grow - Auto Northern Lights Příspěvek č. 1

Zdravím místní komunitu, rozhodl jsem se přispět se svým úplně prvním pokusem. Po nějaké době rekreačního užívání Mary Jane jsem si řekl, že by bylo fajn si taky něco vypěstovat. Objednal jsem tedy semena a v mezičase seděl u zdejších návodů, tipů a triků.

Semena: Feminizovaná samokvetoucí Northern Lights od growshopu
Pěstební nádoby: 20l stavební kbelíky z OBI natřené bílou latexovovou barvou
Pěstební substrát: obyč. na pelargonie, předhnojený + keramzit + perlit
Hnojivo: Biobizz Fishmix, Bloom, TopMax

Nejdříve jsem nechal na vatě naklíčit dvě semena, nasledně jsem sázel, ale po zhruba týdnu na to přišly moje dvě kočky a bylo po srandě. Takže jsem za oknem květináče zabezpečil proti nepříteli a jel jsem nanovo. 25. 4. vylezly na svět, první tři týdny byly za oknem a pak už šly ven. Kromě výše zmíněných hnojiv jsem jim nic jiného nedával, ani jsem kytky nestříhal ani neohýbal, to si nechám na příští pokusy. Foceno je to mobilem, ale myslím že v dostatečné kvalitě. Bohužel se mi telefon na 14 dní odporoučel do servisu i s částí fotek

1. foto - kbelíky se substrátem
2. foto - průběh klíčení
3. foto - pár dní po vylezení
4. foto - 1. 5. - 6. den
5. foto - dva predátoři

Old Post 18-06-2014 v 23:37 PM
HustoKrutas je offline   Profil uživatele HustoKrutas   Find more posts by HustoKrutas   Foto galerie člena HustoKrutas   Click here to Send HustoKrutas a Private Message   Add HustoKrutas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:10 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
18-06-2014 - First grow - Auto Northern Lights - 0 odpovědí
22-09-2005 - Northern Lights - 27 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0368750 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív