Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » Top Sativa ???
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
ivanhow
Nový Člen

Karma uživatele ivanhow - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 9  

Top Sativa ??? Příspěvek č. 1

Cuz Groweri , Chcel by som sa opytať, Mame už dosť vysoky dátum a ja by som chcel dobehnuť zameškane,,, Chcem sa opytať o radu a nazory na odrodu nejakej veľmi rychlej Sativy resp mix S/I , Hlavne aby to neboli nejake zakrpatene retardy preto by som račej Sativu čo rychlo rastie a aj konečne učinky sucheho su veľmi dobra trieda nie nejake 10% THC levely ,,,, nasiel som si Mexican Sativa ze dobra odroda ale nepoznam ju ,,, dakujem ,,,

out 2010 NO NAME

Old Post 13-05-2014 v 14:12 PM
ivanhow je offline   Profil uživatele ivanhow   Find more posts by ivanhow   Foto galerie člena ivanhow   Click here to Send ivanhow a Private Message   Add ivanhow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ivanhow
Nový Člen

Karma uživatele ivanhow - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 9  

Dotaz Příspěvek č. 2

??????

out 2010 NO NAME

Old Post 13-05-2014 v 14:22 PM
ivanhow je offline   Profil uživatele ivanhow   Find more posts by ivanhow   Foto galerie člena ivanhow   Click here to Send ivanhow a Private Message   Add ivanhow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Majky-man
Stálý Člen

Karma uživatele Majky-man - 86% PěstitelskáKarma uživatele Majky-man - 86% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 146  

Příspěvek č. 3

no hele jednu radu ti dám sativu nepěstuj u nás venku strašně dlouho kvetou loni sem jel shamana a durban poison a nic moc nedokvetlo to květy řídké a ještě mi to zmrzlo než to dozrálo takže se to nevyplatí možná tak nějakou auto sativu (ruderalis x sativa) ale semena jsou docela drahá

Old Post 13-05-2014 v 15:15 PM
Majky-man je offline   Profil uživatele Majky-man   Find more posts by Majky-man   Foto galerie člena Majky-man   Click here to Send Majky-man a Private Message   Add Majky-man to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ivanhow
Nový Člen

Karma uživatele ivanhow - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 4

aha diki tak nejakeho hybryda pol na pol ? nemusi to byt cisty sativa hlavne potrebujem nieco s dobrym kmenom a rychlym rastom ,,,,

out 2010 NO NAME

Old Post 13-05-2014 v 15:47 PM
ivanhow je offline   Profil uživatele ivanhow   Find more posts by ivanhow   Foto galerie člena ivanhow   Click here to Send ivanhow a Private Message   Add ivanhow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
2echy
Stálý Člen

Karma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 150  

Příspěvek č. 5

Zdar!Ja jsem zas s šamánkem spokojenej.Jedu ho uz asi 5.rok a pohoda.Je zas fakt,že poslední paklík jsem kupoval cca 4roky nazpět,to si lidi ještě na DP nestěžovali..Jináč nenáročnej,docela výnosnej a funkční..
Toť muj názor a tip..Možná ještě neco od Hybrids From Hell,s těma jsem taky zatim spokojenej,letos testuju Hash Plant 2..ať se daří..!

Old Post 13-05-2014 v 15:51 PM
2echy je offline   Profil uživatele 2echy   Find more posts by 2echy   Foto galerie člena 2echy   Click here to Send 2echy a Private Message   Add 2echy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Natty Dread
Nový Člen

Karma uživatele Natty Dread - 9% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 6

Tak nevím kde si toho šamana jel, ale já jsem s ním taky velmi spokojen. Dozrává docela brzo, výnos taky dobrý, pálky tvoří velké, akorát se moc nevětví. Jel jsem ho 2 roky zpět, udělal semínka ze kterých byla snad ještě lepší kytka..Na out určitě doporučuju. Toť má zkušenost

Old Post 13-05-2014 v 18:08 PM
Natty Dread je offline   Profil uživatele Natty Dread   Find more posts by Natty Dread   Foto galerie člena Natty Dread   Click here to Send Natty Dread a Private Message   Add Natty Dread to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Majky-man
Stálý Člen

Karma uživatele Majky-man - 86% PěstitelskáKarma uživatele Majky-man - 86% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 146  

Příspěvek č. 7

Hele nečekaně venku sem ho jel a když malinko zapátráš v out galerce tak tam je vlákno a můžeš se na to podívat.

Old Post 13-05-2014 v 18:53 PM
Majky-man je offline   Profil uživatele Majky-man   Find more posts by Majky-man   Foto galerie člena Majky-man   Click here to Send Majky-man a Private Message   Add Majky-man to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Natty Dread
Nový Člen

Karma uživatele Natty Dread - 9% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 8

Tak jasně že venku, ale záleží v jakých podmínkách.. nebo ti třeba poslali nějaké slabší semena no. Já ho měl na dost slunném místě ve 100% kompostu, což jsou docela dobré podmínky

Old Post 13-05-2014 v 19:50 PM
Natty Dread je offline   Profil uživatele Natty Dread   Find more posts by Natty Dread   Foto galerie člena Natty Dread   Click here to Send Natty Dread a Private Message   Add Natty Dread to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
auroraindika
Stálý Člen

Karma uživatele auroraindika - 0% PěstitelskáKarma uživatele auroraindika - 0% PěstitelskáKarma uživatele auroraindika - 0% PěstitelskáKarma uživatele auroraindika - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 136  

Příspěvek č. 9

šaman mi dojel vždycky..durban taky dobrej ale záleží na fenotipu...a muj kamarád jede už léta od senzi seeds model guerrilla gusto....a to je taky super model a dozrává max první týden říjen...tak hodně zdaru....hihi

Old Post 13-05-2014 v 21:40 PM
auroraindika je offline   Profil uživatele auroraindika   Find more posts by auroraindika   Foto galerie člena auroraindika   Click here to Send auroraindika a Private Message   Add auroraindika to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:23 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1437680 seconds with 22 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív