Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » 2k14 chataření 2. ročník- Dutch passion- HH, DP, FD, Ministry of Cannabis- NL
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
lazynho
Nový Člen

Karma uživatele lazynho - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 2  

2k14 chataření 2. ročník- Dutch passion- HH, DP, FD, Ministry of Cannabis- NL Příspěvek č. 1




Loňská úroda se celkem vyvedla a tak bylo nadmíru jasné, že na loňský zkušební grow naváži a pokusím se moji snahu pozvednout zase o level výš. Loňský thread zde nenajdete a tak se s ním alespoň ve zkratce pochlubím niže. Teď už ale k tomu, proč tu všichni jsme, letos jsem se rozhodl že zkusím ověřené modely vhodné do našich luhů a hájů a zakoupil jsem společně s kamarády
Colour Mix 2 (outdoor) od Dutch passion- konkrétně tedy: Hollands Hope, Durban Poison, Frisian Dew (ze zbarvení semínek mám pocit, že jsem barvoslepej)
Ministry of Cannabis: Northern lights
Pěstební substrát jsem zvolil opět vyzkoušený:All mix od Plagronu 100l
Hnojivo zatím zakoupene:Biobizz bloom

Naposledy upravil lazynho 04-05-2014 v 20:20 PM

Old Post 02-05-2014 v 18:25 PM
lazynho je offline   Profil uživatele lazynho   Find more posts by lazynho   Foto galerie člena lazynho   Click here to Send lazynho a Private Message   Add lazynho to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Natty Dread
Nový Člen

Karma uživatele Natty Dread - 9% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 2

Zdar, taky jsem letos koupil Colour Mix 2 a byli jsme s brachou nasraní, že jsou v balení jiné semínka ( třeba ten FD vypadá jak WW), ale koukám, že to máš stejné, což mě uklidnilo. Tak snad to budou ty modely, které to mají být. Každopádně by si to DP měli nějak lépe vychytat. Jsem rád, že jsi se tu o tom zmínil.. Budu sledovat

Old Post 02-05-2014 v 20:29 PM
Natty Dread je offline   Profil uživatele Natty Dread   Find more posts by Natty Dread   Foto galerie člena Natty Dread   Click here to Send Natty Dread a Private Message   Add Natty Dread to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
belladonna
Stálý Člen

Karma uživatele belladonna - 95% PěstitelskáKarma uživatele belladonna - 95% PěstitelskáKarma uživatele belladonna - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 117  

Příspěvek č. 3

dutch passion se pomalu,ale jistě stalo z nej. banky tou nejhorší

Old Post 03-05-2014 v 13:56 PM
belladonna je offline   Profil uživatele belladonna   Find more posts by belladonna   Foto galerie člena belladonna   Click here to Send belladonna a Private Message   Add belladonna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lazynho
Nový Člen

Karma uživatele lazynho - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 4





Taky doufám, že to jsou modely jaký jsem chtěl, od takovéto firmy jsem čekal, že bude vše v porádku. Přeci jen to není nejlevnější a to že to posílaj v papírovym pytliku mě taky nenadchlo :O

Vloni jsem sázel 3 miminka, bohužel kytky i kvůli nepřízni počasí začali plesnivět, takže jsem byl nucen sklízet o něco dříve, než bych chtěl. Letošní modelky by měli dozrávat dříve, proto doufám, že za pár měsíců budu slavit úspěch. Pro budoucí porovnání přikládám finální podobu před loňskou sklizní :
1.foto- Dinafem seeds - Power kush (zde jsem byl nejspokojenější, kytí zřejmě kvůli lepším podmínkám přerostla sestřičky o parník)

2. foto- Dinafem seeds- Moby dick

3. foto- Dinafem seeds- California hashplant

4. foto- malá ochutnávčička z výsledné sušínky

Naposledy upravil lazynho 04-05-2014 v 15:44 PM

Old Post 03-05-2014 v 14:46 PM
lazynho je offline   Profil uživatele lazynho   Find more posts by lazynho   Foto galerie člena lazynho   Click here to Send lazynho a Private Message   Add lazynho to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MickyRocks
Stálý Člen

Karma uživatele MickyRocks - 90% PěstitelskáKarma uživatele MickyRocks - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 5

Zdárek.

Měl sem podobnej problém s obarvením semínek a psal sem na jejich podporu.

Bylo mi řečeno, že v colour mixem obarví 2 druhy semen a třetí druh nechají neobarvenej...

Takže klídek

Old Post 03-05-2014 v 20:35 PM
MickyRocks je offline   Profil uživatele MickyRocks   Find more posts by MickyRocks   Foto galerie člena MickyRocks   Click here to Send MickyRocks a Private Message   Add MickyRocks to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lazynho
Nový Člen

Karma uživatele lazynho - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 6




Tak to rád slyšim každopádně je to dost matoucí a nejsem si jistej jestli je to uplně vhodně vyřešený

Semínka jsem dával vyklíčit do vatičky, někdy v půlce dubna. Teď už jsou nějaký ten den v jogurtokvětináčích a každým dnem nabývají na kráse. Hlína je předhnojená na 8 týdnů+ zalévám vodou z akvárka, ať z toho života taky něco maj

PS: porádí někdo prosim jak otočim fotky o 90 stupnu?

Old Post 04-05-2014 v 21:45 PM
lazynho je offline   Profil uživatele lazynho   Find more posts by lazynho   Foto galerie člena lazynho   Click here to Send lazynho a Private Message   Add lazynho to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hardy
Stálý Člen

Karma uživatele Hardy - 43% PěstitelskáKarma uživatele Hardy - 43% PěstitelskáKarma uživatele Hardy - 43% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 116  

Příspěvek č. 7

zdravim lazy, budu sledovat. ať je to minimálně stejný, jak minulej rok.
Bonecracker

Old Post 05-05-2014 v 18:04 PM
Hardy je offline   Profil uživatele Hardy   Find more posts by Hardy   Foto galerie člena Hardy   Click here to Send Hardy a Private Message   Add Hardy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Natty Dread
Nový Člen

Karma uživatele Natty Dread - 9% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 8

citace:
Původní příspěvek od MickyRocks
Zdárek.

Měl sem podobnej problém s obarvením semínek a psal sem na jejich podporu.

Bylo mi řečeno, že v colour mixem obarví 2 druhy semen a třetí druh nechají neobarvenej...

Takže klídek


No jo, ale když má FD světle fialovou a DP o něco tmavější a pošlou ti modré semena, tak poznej co je co..

Old Post 06-05-2014 v 10:20 AM
Natty Dread je offline   Profil uživatele Natty Dread   Find more posts by Natty Dread   Foto galerie člena Natty Dread   Click here to Send Natty Dread a Private Message   Add Natty Dread to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:04 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8516730 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív