Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Growing bio joy 2014
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Obecné Growing bio joy 2014 Příspěvek č. 1





Zdravím kolegy outdooráře
Letošní sezóna je za dveřmi a tak pomale ale jistě začnem dokumentovat letošní project.

Začnu fotkama z křovin kde se snažím vymazlit si místo tak jak má být.

Napřed sem ho musel vysekat což sem si myslel ,že bude nejnáročnější část. To sem se ale zpletl.
Po vysekání se mi dostalo místa na 15 kytiček.
Dám jich tam ale jen 12 a příští rok kdyby šlo vše podle plánu ,tak bych jich tam šlo víc ,nebudem ale předbíhat!
Vykopal sem tedy 12dír. 30cm hluboké a 40cm široké.
Chtěl sem tam donést novou hlínu ale to se ukázalo jako docela složitej problém a čas mě pomale začínal tlačit.
Tak sem se rozhodl , že hlína je dobře vzdušná jen má kyselé ph a to 4. Tak že další kroky směřovaly přidáním do hlíny dolomit a perlit.
Ph se mi zvedlo ale ještě to není ono dal sem tam málo dolomitu. Nechtěl sem to přepálit. A až porovnám zítřejší ph testy všech dir , tak podle toho dosypu dolomit a test zopakuji. Jak bude ph v pořádku díry zakryji zahradnickou folii aby se mě krásně držela vlhkost.

Edit: genetiku a hnojky dodám až bude vše připraveno!
Do 1května by to mělo klapnout.
Dodávám pár fotek z upravy.
Abych nezapoměl díry sem od okolní hlíny odizoloval igelitem aby se mě kyselost nevracela do upravené hlíny.
Toď zatím ktomu by mělo být vše
Ať roste terorista

Old Post 21-04-2014 v 13:54 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2


Ještě ukázka testu ph.
Používám zatím ph akvaristický test.
Než seženu levnej ph metr protože jsem už stěch investic na mizině.
Vodu upravím sodou tak nějak aby odpovídala na barevné stupnici 7.
Hlínu dám do kelímku a zaliju upravenou vodou.
Promýchám a nechám ustát ,potom ji stříkačkou odsaju do testovací nadobky a změřím.
Je to na prd podle nějáký stupnice ale aspoň se tak nějak přiblížím.
Kdo by měl ph metr tak neváhejte se ozvat pm.

Old Post 21-04-2014 v 14:56 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 3


Menší aktualizace
Dneska sem namíchal 6 z 12 dir perlitem.
Ph se mě vyhouplo na 7. Myslíte ,že mě ho déšť srazí na těch 6,5?nebo plargon?
Jinak perlit sem dával promýchal tak z 12l zeminy 3l perlitu. Sem si říkal , že to je blbost dávat ho až do dna díry.ještě to zakriju zahradnickou textilii. Nemám sní skušenosti. Myslíte ,že ji můžu dát na 2x?

Old Post 24-04-2014 v 14:52 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 4

Těch 7 se mi zdá OK... ber to tak, že to bude ovlivňovat i ta okolní zemina, která je kyselejší, takže to pomalu poleze dolu.

Jinak pěkný místo, držím palce

je to generační válka, ale my ji vyhrajem... | hands can destroy - the same can help! | every single piece of stuff is good, unless you can't utilize it | ukbassradio.co.uk

Old Post 24-04-2014 v 15:43 PM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 5

To koles
Okolní zemina to ovlivňovat nebude.
Jak píšu víše tak jsem vykopal díry odizoloval igelitem.

Old Post 24-04-2014 v 16:04 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:50 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3157620 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív