Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Přípravka pro nováčky » Jak velký květináč pro outdoor?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
MDMAX
Nový Člen

Karma uživatele MDMAX - 9% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 21 

Jak velký květináč pro outdoor? Příspěvek č. 1

Chci se zeptat jak velký květináč používáte pro outdoor? Je mi jasný že čím větší tím lepší ale na druhou stranu musim koukat množství substrátu protože stojí nesmysl.... Jak velké používáte vy?

Chci vyzkoušet Air-pot. Mám doma 1 L airpoty pro začátek o dále přemýšlim o 30 L. Má je někdo odzkoušené?

Old Post 18-04-2014 v 08:50 AM
MDMAX je offline   Profil uživatele MDMAX   Find more posts by MDMAX   Foto galerie člena MDMAX   Click here to Send MDMAX a Private Message   Add MDMAX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
OUTLAW
Nový Člen

Karma uživatele OUTLAW - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 2

airpoty vraj velmi rychlo vysychaju tiez som to snimi chcel skusit ale nechal som si poradit od skusenejsich growerov a idem v klasických kvetinacoch
su vraj na pestovanie s automatickym zavlazovanim idealne, ak chces skus to snimi ale aby si ztoho daco mal tak sa asi dobre nabehas z krhlou, tot moj nazor

Old Post 18-04-2014 v 09:26 AM
OUTLAW je offline   Profil uživatele OUTLAW   Find more posts by OUTLAW   Foto galerie člena OUTLAW   Click here to Send OUTLAW a Private Message   Add OUTLAW to your buddy list     Navštiv homepage uživatele OUTLAW! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MDMAX
Nový Člen

Karma uživatele MDMAX - 9% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 21 

Příspěvek č. 3

TO máš asi pravdu a i s tim tak nějak počítám.

Old Post 18-04-2014 v 17:55 PM
MDMAX je offline   Profil uživatele MDMAX   Find more posts by MDMAX   Foto galerie člena MDMAX   Click here to Send MDMAX a Private Message   Add MDMAX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
OUTLAW
Nový Člen

Karma uživatele OUTLAW - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 4

ak do toho ideš, budem sledovať ako sa darí, prajem aby ti to vyšlo keď to bude asi hard grow obtiažnosť

Old Post 20-04-2014 v 10:00 AM
OUTLAW je offline   Profil uživatele OUTLAW   Find more posts by OUTLAW   Foto galerie člena OUTLAW   Click here to Send OUTLAW a Private Message   Add OUTLAW to your buddy list     Navštiv homepage uživatele OUTLAW! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koogi1
Stálý Člen

Karma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 750  

Příspěvek č. 5

Zalezi na tom jak plaujes mit velke kytky,cim vetsi kvetinac tim je vetsi pravdepodobnost vtahlejsi vetsi a tim i vynosnejsi rostliny,ale spotreba hnojiva a dobre zemiy je extremni:-) takze i investice bude vetsi,ale za to vysledek by mel stat za to.

Rozvážný člověk využívá osobních zkušeností,
moudrý člověk zkušeností druhých.


Old Post 26-05-2014 v 17:31 PM
koogi1 je offline   Profil uživatele koogi1   Find more posts by koogi1   Foto galerie člena koogi1   Click here to Send koogi1 a Private Message   Add koogi1 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele koogi1! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Keen
Stálý Člen

Karma uživatele Keen - 97% PěstitelskáKarma uživatele Keen - 97% PěstitelskáKarma uživatele Keen - 97% PěstitelskáKarma uživatele Keen - 97% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 6

Akorát o víkendu jsem vyhazoval pár kytek na chalupě do 40l kýblů na maltu. Jen jsem do nich zespoda vyvrtal dostatek děr na odtok, dno jsem pokryl tkaninou, ať nevylejzaj kořeny a neleze mi nic dovnitř, zaházel vrstvou kamenů, směs substrátu s perlitem a hotovo. Jeden ten kýbl byl za cca 135 kč v Hornbachu. Nebo v Ikee prodávaj plastový 45l neprůhledný skladovací umělohmotný krabice za 100 ks, ale nejsou tak vysoký

Old Post 03-06-2014 v 15:35 PM
Keen je offline   Profil uživatele Keen   Find more posts by Keen   Foto galerie člena Keen   Click here to Send Keen a Private Message   Add Keen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
anthraxik
Nový Člen

Karma uživatele anthraxik - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 7

Já se dostal k plastovým sudům za hubičku, tak jsem je v půlce seříznul a pěstuju v tom.

Old Post 04-06-2014 v 15:51 PM
anthraxik je offline   Profil uživatele anthraxik   Find more posts by anthraxik   Foto galerie člena anthraxik   Click here to Send anthraxik a Private Message   Add anthraxik to your buddy list     Navštiv homepage uživatele anthraxik! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:21 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
12-05-2014 - pěstování v květináči outdoor - 21 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4215250 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív