Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Auto Brooklyn Sunrise 2020 By Rouss
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Rouss
Nový Člen

Karma uživatele Rouss - 54% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 19  

Obecné Auto Brooklyn Sunrise 2020 By Rouss Příspěvek č. 1

Zdravím hledal jsem na netu něco o ohýbání a narazil po dlouhé době opět na grower.cz tak jsem se rozhodl že se podělím o můj letošní balkon
Květníky jsou 2x cca 10-15 L kyble a jeden větší květnináč cca 10 L
Dvě rostlinky jsem se rozhodl ohýbat ,je o takovej pokus tak snad to vyjde
Peace

Osazenstvo: 3x Dutch Passion Auto Brooklyn Sunrise
Hlína : Plagron Growmix s perlitem
Hnojivo : Plagron Alga Grow / Plagron Alga Bloom taková klasika

Old Post 09-06-2020 v 13:55 PM
Rouss je offline   Profil uživatele Rouss   Find more posts by Rouss   Foto galerie člena Rouss   Click here to Send Rouss a Private Message   Add Rouss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sakumprdum
Stálý Člen

Karma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 1489 

Příspěvek č. 2

Ahoj po temhle modelu jsem pokukoval ale nakonec jsem šel do automazaratak budu sledovat jak ti to pofrčí jinak jestli maš jen 3kusi dej 25l na kytku aj vic klido at to stoji zato

komu se neleni tomu se zeleni

Old Post 09-06-2020 v 16:18 PM
sakumprdum je offline   Profil uživatele sakumprdum   Find more posts by sakumprdum   Foto galerie člena sakumprdum   Click here to Send sakumprdum a Private Message   Add sakumprdum to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rouss
Nový Člen

Karma uživatele Rouss - 54% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 3

Bohužel nemůžu dát větší skrz místo a celkovou velikost a smrad takže jen takovy měnší balkonovka jinak kytí už maj něco přes měsíc a jedou dobře postupně přidám foto jinak bych chtěl podotknout že kytí mají přímý slunce jen od východu do cca 11:30 a pak už jen stín celý den je to krz polohu balkonu tak uvidíme co z toho bude

Old Post 09-06-2020 v 19:01 PM
Rouss je offline   Profil uživatele Rouss   Find more posts by Rouss   Foto galerie člena Rouss   Click here to Send Rouss a Private Message   Add Rouss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 4

cau,tohle bude aktualni fotoserial?

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------
ten zlej..

Potřebuješ něco upravit ???-napiš mi PM.Serža

Old Post 09-06-2020 v 19:05 PM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rouss
Nový Člen

Karma uživatele Rouss - 54% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 5

Ano budu se snažit bohužel sem začal někdy v pulce dubna a neměl sem v plánu to nikam davat tak nemam fotky jak byli malý ale od zítra začnu fotit aktual jinak dvě se snažím ohýbat aby narostly všechny větve stejnoměrně takže takovej experiment stay tunned peace

Old Post 09-06-2020 v 19:20 PM
Rouss je offline   Profil uživatele Rouss   Find more posts by Rouss   Foto galerie člena Rouss   Click here to Send Rouss a Private Message   Add Rouss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 6

ok,presunuto,tam kam to patri.....
GL.
A/S

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------
ten zlej..

Potřebuješ něco upravit ???-napiš mi PM.Serža

Old Post 09-06-2020 v 20:35 PM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rouss
Nový Člen

Karma uživatele Rouss - 54% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 19  

1/3 Příspěvek č. 7




Tak tohle je první z nich vylezla někdy v půlce dubna tuhle nechám růst volně bez ohýbaní a zástřihu
Jinak výška je 50 cm
Dnes jsem dal poslední dávku Plagron Alga Grow od přístí hnojky už dávám Bloom na květ Podotýkám kytka nemá přímé slunce déle než 6h

Naposledy upravil Rouss 11-06-2020 v 16:51 PM

Old Post 11-06-2020 v 06:05 AM
Rouss je offline   Profil uživatele Rouss   Find more posts by Rouss   Foto galerie člena Rouss   Click here to Send Rouss a Private Message   Add Rouss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rouss
Nový Člen

Karma uživatele Rouss - 54% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 8

Fakt sem se snažil tady něco postovat i mě to zas nadchlo ale skončí to vždycky dřív než se to rozjede protože tohle forum je katastrofa pravěk ! aby mi šestkrát nešli nahrat fotky a furt dokola a bla bla tak to radší zdar PEACE

Old Post 01-07-2020 v 06:14 AM
Rouss je offline   Profil uživatele Rouss   Find more posts by Rouss   Foto galerie člena Rouss   Click here to Send Rouss a Private Message   Add Rouss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stan43
Stálý Člen

Karma uživatele Stan43 - 57% PěstitelskáKarma uživatele Stan43 - 57% Pěstitelská

Registrován: May 2019
Příspěvků: 182  

Příspěvek č. 9

s fotkami skus davat po jednej.. vsimol som si, ze na iPhone nejde dat viac foto..

If you can smoke weed and think smart, you have big chance to be successfull.

Old Post 01-07-2020 v 08:12 AM
Stan43 je offline   Profil uživatele Stan43   Find more posts by Stan43   Foto galerie člena Stan43   Click here to Send Stan43 a Private Message   Add Stan43 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:55 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6115360 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív