Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Vlhký a studený sklep - řešení?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5
Autor
Téma 
yabasta
Stálý Člen

Karma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 416 

Příspěvek č. 49

Tak me se podarila taplota v boxu zvysit topnym kabelem a v noci tam mam neco kolem 20°c,ale mam problem s vlhkosti pres den 50-60% a v noci 70-80%.kdyz mi pojedou ofuky naplno a nonstop myslite ze muze byt problem s plisni?



Old Post 25-05-2014 v 13:24 PM
yabasta je offline   Profil uživatele yabasta   Find more posts by yabasta   Foto galerie člena yabasta   Click here to Send yabasta a Private Message   Add yabasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LuckyBoy
Stálý Člen

Karma uživatele LuckyBoy - 85% PěstitelskáKarma uživatele LuckyBoy - 85% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 162  

Příspěvek č. 50

mnoo nevim teda, ta noční je dosti vysoká...kdybys měl přímotop, tak ten by ti i srazil tu vlhkost-vysušuje vzduch...ale pokud to trochu "předimenzuješ" s cirkulací vzduchu a ofukama, tak bys to mohl dojet do zdárného konce

Legalize It!

Old Post 26-05-2014 v 06:49 AM
LuckyBoy je offline   Profil uživatele LuckyBoy   Find more posts by LuckyBoy   Foto galerie člena LuckyBoy   Click here to Send LuckyBoy a Private Message   Add LuckyBoy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
C21H30O2
Stálý Člen

Karma uživatele C21H30O2 - 83% PěstitelskáKarma uživatele C21H30O2 - 83% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 346  

Příspěvek č. 51

citace:
Původní příspěvek od yabasta
Tak me se podarila taplota v boxu zvysit topnym kabelem a v noci tam mam neco kolem 20°c,ale mam problem s vlhkosti pres den 50-60% a v noci 70-80%.kdyz mi pojedou ofuky naplno a nonstop myslite ze muze byt problem s plisni?


mozes poslat fotky, kam a ako si ulozil tie topne draty?

kolko w ti to zerie, kolko ta to stalo?

na vlhkost odporucam kupit vykonejsiu odvlhcovacku. mne pride v stredu. bez nej nemam sancu dopestovat bez problemov.

inak skapala mi jedna rastlinka a neviem preco. kamarat mi hovori, ze to je pre to, ze som mal moc silno pustene vetraky. vsetky rastliny co boli na kraji su mensie a menej vyvinute. na druhej strane su vyrazne vacsie (tam neboli vetraky).

Old Post 26-05-2014 v 10:02 AM
C21H30O2 je offline   Profil uživatele C21H30O2   Find more posts by C21H30O2   Foto galerie člena C21H30O2   Click here to Send C21H30O2 a Private Message   Add C21H30O2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yabasta
Stálý Člen

Karma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 416 

Příspěvek č. 52

Mam to pridelane na tyckach stanu plastovyma stahovakama.dal jsem to do vysky tesne nad zip at mi to nevadi s manipulaci kvetinacu.meusim te ale upozornit ze mam prostor 60x60 nevim jak velkou paradu jedes ty.koupil jsem 50w a zvedlo mi to teplotu o 4°c coz jsem potreboval,stal me neco pres 300kc.meli i silnejsi.



Old Post 27-05-2014 v 09:23 AM
yabasta je offline   Profil uživatele yabasta   Find more posts by yabasta   Foto galerie člena yabasta   Click here to Send yabasta a Private Message   Add yabasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
C21H30O2
Stálý Člen

Karma uživatele C21H30O2 - 83% PěstitelskáKarma uživatele C21H30O2 - 83% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 346  

Příspěvek č. 53

mam to v miestnosti pod zemou, 5,5 x 4,5 x 2,2m, takze tam mi asi toto nepomoze.

Old Post 27-05-2014 v 11:09 AM
C21H30O2 je offline   Profil uživatele C21H30O2   Find more posts by C21H30O2   Foto galerie člena C21H30O2   Click here to Send C21H30O2 a Private Message   Add C21H30O2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sailinder
Stálý Člen

Karma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 503  

Příspěvek č. 54

citace:
Původní příspěvek od C21H30O2
aku spotrebu maju tie olejove radiatory a aky priestor vedia vukurit?

ako som uz pisal inde, zajtra mi konci 4 tyzden kvetu a na rastlinkach nie je ani jedna palica. su tam 4 rozne modely (ak47 a hashberry od kozzyho a od matkara z ostravy tam mam K2 a G13*hashplant) od dvoch roznych matkarov, takze genetikou to asi nebude.

teploty cez den 20-21 a v noci 16-17 (ked som vypinal kurenie, tak bolo okolo 14)



skus dat na privod cerstveho vzduchu nieco taketo http://www.elektrodesign.sk/web/sk/...tricky-ohrievac a byl by v tem cert aby si nezvysil teplotu,schvalne sem ti sem dal ten najslabsi v tejto kategorii,je este jeden slabsi 0,3kw ale je o 100€ drahsi http://www.kureniezen.sk/kurenie/es...tricky-0-3kW-DN chlape nerykaj mi,ze ked si isel do sklepneho projektu,tak si myslel ze ti to tam pujde samo,a nebudes muset do teho investovat ani cent...

Old Post 27-05-2014 v 18:32 PM
sailinder je offline   Profil uživatele sailinder   Find more posts by sailinder   Foto galerie člena sailinder   Click here to Send sailinder a Private Message   Add sailinder to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
C21H30O2
Stálý Člen

Karma uživatele C21H30O2 - 83% PěstitelskáKarma uživatele C21H30O2 - 83% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 346  

Příspěvek č. 55

jasne ze som to cakal. uz som odpalil dva vyhrievace, dufam ze k nim najdem blocky

skor chcem urobit zateplenie obvodovych stien, ktore ochladzuju pivnicu. neviem tiez, ci ma zmysel davat henten ventilator, pretoze nasavanie mam asi o 15m dalej od miestnosti, kde svietim. myslim, ze zbytocne je vyhrievat dalsie dve velke miestnosti (kedze vzduch musi prejst najskor cez ne).

Inak mate skusenosti s vyrobou vlastneho drip systemu? mam aj prerazacie klieste, avsak ked vyrazim otvor, tak je velky problem don zatlacit kapilarovu spojku:
http://growland.sk/sk/detail/spojka...hadica--adaptor

ked moc tlacim, tak casom sa spojka poskodi. podarilo sa mi osadit az jednu spojku, potom som mal v pecku prsty.

nechapem, preco tie spojky nemaju zavity podobne, ako to maju spojky vo wilmach. tam to clovek len zasroboval bol pokoj.

Naposledy upravil C21H30O2 27-05-2014 v 22:55 PM

Old Post 27-05-2014 v 22:23 PM
C21H30O2 je offline   Profil uživatele C21H30O2   Find more posts by C21H30O2   Foto galerie člena C21H30O2   Click here to Send C21H30O2 a Private Message   Add C21H30O2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Astronautr
Stálý Člen

Karma uživatele Astronautr - 89% PěstitelskáKarma uživatele Astronautr - 89% PěstitelskáKarma uživatele Astronautr - 89% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 303 

Příspěvek č. 56

vyhrat by jsi mel hlavne tu z ktery beres vzduch nebo v ni udelat mensi mistnustku a tu vyhrivat a brat z ni teplej vzduch a rourou ho hnat do stanu....
ale nejlepsi bys mel oblozit tu mistnost v ktere to mas tak 5-10 cm polysterenem vcetne stropu a napodlahu klidne o dva cm vic nez vsude jinde pac odtam tud jde nejvetsi zima a pak ber vzduch rovnou tam odcud a uvidis ze kdyz rozumne uspusobis ventilaci tak ti to lampy vyhrejou alespon na tech 26C a v noci ti tam nejaky teplo do rana vydrzi kdyz uplne snizis ventilacku a nevytahnes to hned kominem nebo cim.... mam taky pest ve sklepe vim o cem mluvim da se tam ject s trochou topeni na noc i v zime a to je vsude okolo v tom sklepe 1-4C kdybys chtel muzu ti dat vetsi info jak to mam.... treba PM

Old Post 27-05-2014 v 22:56 PM
Astronautr je offline   Profil uživatele Astronautr   Find more posts by Astronautr   Foto galerie člena Astronautr   Click here to Send Astronautr a Private Message   Add Astronautr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sailinder
Stálý Člen

Karma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 503  

Příspěvek č. 57

citace:
Původní příspěvek od C21H30O2
jasne ze som to cakal. uz som odpalil dva vyhrievace, dufam ze k nim najdem blocky

skor chcem urobit zateplenie obvodovych stien, ktore ochladzuju pivnicu. neviem tiez, ci ma zmysel davat henten ventilator, pretoze nasavanie mam asi o 15m dalej od miestnosti, kde svietim. myslim, ze zbytocne je vyhrievat dalsie dve velke miestnosti (kedze vzduch musi prejst najskor cez ne).

Inak mate skusenosti s vyrobou vlastneho drip systemu? mam aj prerazacie klieste, avsak ked vyrazim otvor, tak je velky problem don zatlacit kapilarovu spojku:
http://growland.sk/sk/detail/spojka...hadica--adaptor

ked moc tlacim, tak casom sa spojka poskodi. podarilo sa mi osadit az jednu spojku, potom som mal v pecku prsty.

nechapem, preco tie spojky nemaju zavity podobne, ako to maju spojky vo wilmach. tam to clovek len zasroboval bol pokoj.



s tym ohrivacem co sem ti ukazal ohrejes vzduch kde chces,a je jedno jaku hadicu mas natiahnutu a jak daleko,tieto ohrievace sa davaju za ventilator,takze natiahnes 15m sonoflex na koniec(teda v miestosti kde pestujes) das potrubny ventilator,das este kus cca 50cm flexi hadice neizolovanej a tam napojis ten ohrievac,nesmies ten ohrievac namotovat pred ventilator,aby ti teply vzduch neroztopil ventas,ten ohrievac napojis na termostat a je to...

a urcite treba steny zaizolovat...

Old Post 28-05-2014 v 06:01 AM
sailinder je offline   Profil uživatele sailinder   Find more posts by sailinder   Foto galerie člena sailinder   Click here to Send sailinder a Private Message   Add sailinder to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
C21H30O2
Stálý Člen

Karma uživatele C21H30O2 - 83% PěstitelskáKarma uživatele C21H30O2 - 83% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 346  

Příspěvek č. 58

dnes mi prisla odvlhcovacka. za hodinu mi odfiltrovala cca liter vody zo vzduchu. co je este lepsie, jej cinost zvysuje teplotu v miestnosti o 1-4 stupne. urcena je do 125m3, moja miestnost ma cca 55m3, tak dufam ze mi prida aspon o 2 stupne.

Old Post 28-05-2014 v 21:17 PM
C21H30O2 je offline   Profil uživatele C21H30O2   Find more posts by C21H30O2   Foto galerie člena C21H30O2   Click here to Send C21H30O2 a Private Message   Add C21H30O2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TYGA
Nový Člen

Karma uživatele TYGA - 75% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 6 

Příspěvek č. 59

Jakou máte zkusenost s tima odvlhcovackama?taky mam sklep,cca 40m3, koupil jsem docela vykonnou (20l za 24h), ale stejne nemuzu vlhkost dostat pod 55% kdyz jede naplno nonstop:/ odtah mam 1500m3 a pritah jede asi 350m3.. Pomuze snizit vlhkost kdyz pridam na pritahu??

Old Post 10-06-2014 v 13:25 PM
TYGA je offline   Profil uživatele TYGA   Find more posts by TYGA   Foto galerie člena TYGA   Click here to Send TYGA a Private Message   Add TYGA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
C21H30O2
Stálý Člen

Karma uživatele C21H30O2 - 83% PěstitelskáKarma uživatele C21H30O2 - 83% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 346  

Příspěvek č. 60

ide mi nonstop a vlhkomer mi stale ukazuje okolo 80%. myslim, ze to je chybnym vlhkomerom, lebo nemam problem s plesnou a otocne kolecko mi vypne odvhlcovanie ani nie v polke nastavitelnej skaly.

Old Post 11-06-2014 v 00:18 AM
C21H30O2 je offline   Profil uživatele C21H30O2   Find more posts by C21H30O2   Foto galerie člena C21H30O2   Click here to Send C21H30O2 a Private Message   Add C21H30O2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
luckyBOB
Stálý Člen

Karma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 813  

Příspěvek č. 61

...elektropunxx

!!rikam ti nedavej do toho speka ten tabak!!

Naposledy upravil luckyBOB 23-06-2014 v 23:42 PM

Old Post 18-06-2014 v 23:33 PM
luckyBOB je offline   Profil uživatele luckyBOB   Find more posts by luckyBOB   Foto galerie člena luckyBOB   Click here to Send luckyBOB a Private Message   Add luckyBOB to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jurgiano
Stálý Člen

Karma uživatele Jurgiano - 42% PěstitelskáKarma uživatele Jurgiano - 42% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 62

body...

Naposledy upravil Jurgiano 22-06-2014 v 22:18 PM

Old Post 22-06-2014 v 21:52 PM
Jurgiano je offline   Profil uživatele Jurgiano   Find more posts by Jurgiano   Foto galerie člena Jurgiano   Click here to Send Jurgiano a Private Message   Add Jurgiano to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Jurgiano! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Astronautr
Stálý Člen

Karma uživatele Astronautr - 89% PěstitelskáKarma uživatele Astronautr - 89% PěstitelskáKarma uživatele Astronautr - 89% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 303 

Příspěvek č. 63

citace:
Původní příspěvek od TYGA
Jakou máte zkusenost s tima odvlhcovackama?taky mam sklep,cca 40m3, koupil jsem docela vykonnou (20l za 24h), ale stejne nemuzu vlhkost dostat pod 55% kdyz jede naplno nonstop:/ odtah mam 1500m3 a pritah jede asi 350m3.. Pomuze snizit vlhkost kdyz pridam na pritahu??

55% je v pohode

Old Post 22-06-2014 v 23:10 PM
Astronautr je offline   Profil uživatele Astronautr   Find more posts by Astronautr   Foto galerie člena Astronautr   Click here to Send Astronautr a Private Message   Add Astronautr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
C21H30O2
Stálý Člen

Karma uživatele C21H30O2 - 83% PěstitelskáKarma uživatele C21H30O2 - 83% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 346  

Příspěvek č. 64

ja prave rozmyslam, ci druhy vetrak co mam pouzijem na nasavanie vzduchu, alebo ci ho pouzit na odsavanie... vlhkost mam kurevsky velku.

par dni dozadu som nasiel vetracie otvory, ktore boli takmer uzavrete. otvoril som ich na plno. este je tam jedna rura, v ktorej je prievan, ale neviem kam vedie.

problem s nasavanim je ten, ze otvory sa nachadzaju asi 10-15m od miestnosti, kde mam rastliny. vzduch sa sice podtlakom dostane az k rastlinam, ale neviem ci by nebolo lepsie posilnit odtah a tym by viac tahalo vdaka vzniknutemu podtlaku.

inak co si myslite o tom, ze by som filtre nechal v spodnej casti? totiz mam problem s chladom, hlavne v zime. rovnako odvlhcovacka tusim vypustala teply vzduch a ten asi rovno odsala ventilacia. sice som dostal z ovzdusia cca 150+l vody, ale stale mam 75% vlhkost...

Old Post 23-06-2014 v 12:23 PM
C21H30O2 je offline   Profil uživatele C21H30O2   Find more posts by C21H30O2   Foto galerie člena C21H30O2   Click here to Send C21H30O2 a Private Message   Add C21H30O2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:43 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2615770 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív