Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Elektronika a Technika » Zkušenosti s vybojkami NBB BOHEMIA
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
sadař22
Stálý Člen

Karma uživatele sadař22 - 91% PěstitelskáKarma uživatele sadař22 - 91% PěstitelskáKarma uživatele sadař22 - 91% PěstitelskáKarma uživatele sadař22 - 91% PěstitelskáKarma uživatele sadař22 - 91% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 296  

Zkušenosti s vybojkami NBB BOHEMIA Příspěvek č. 1


Zdarvím chtěl bych se zeptat na vybojky od českého vyrobce NBB Bohemia máte stímto vyrobcem nějakou zkušenost?? Nedávno jsem se totiž rozhodl ji zakoupit vzhledem k super ceně 450kč celá nabídka vybojek viz link

: http://www.elima.cz/obchod/svetelne...-c-826_665.html

Zmíněná HPS viz link
:http://www.elima.cz/obchod/son-t-179845-p-21249.html

Mno zarážejicí jsou pro mě parametry které uvádějí na stránkách E-shopu a parametry uvedené na obalu vybojky viz foto nevím čemu mám věřit jako věřím že se pod touhle lampou snad neco vyvede ..???

Street Smoker

Naposledy upravil sadař22 02-03-2014 v 22:36 PM

Old Post 02-03-2014 v 22:21 PM
sadař22 je offline   Profil uživatele sadař22   Find more posts by sadař22   Foto galerie člena sadař22   Click here to Send sadař22 a Private Message   Add sadař22 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
shefin
Stálý Člen

Karma uživatele shefin - 96% PěstitelskáKarma uživatele shefin - 96% PěstitelskáKarma uživatele shefin - 96% PěstitelskáKarma uživatele shefin - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 228  

Příspěvek č. 2

Cena je normální.Já bych jí nebral z důvodu malého světelného toku.Radši si připlatit 250 a koupit třeba plantastar ad. Rozdíl 8500lm je dost i skrz odběru proudu.

Old Post 03-03-2014 v 11:50 AM
shefin je offline   Profil uživatele shefin   Find more posts by shefin   Foto galerie člena shefin   Click here to Send shefin a Private Message   Add shefin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sadař22
Stálý Člen

Karma uživatele sadař22 - 91% PěstitelskáKarma uživatele sadař22 - 91% PěstitelskáKarma uživatele sadař22 - 91% PěstitelskáKarma uživatele sadař22 - 91% PěstitelskáKarma uživatele sadař22 - 91% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 296  

Příspěvek č. 3

Dik za radu nechám si jí alespoň jako nouzovku pro případ co kdyby.... Mno a obratem sem objednal tohle

: http://www.e-grow.cz/products/gib-f...me-output-400w/

Měl sem na tuhle vybojku delší dobu zaostříno.

Street Smoker

Old Post 03-03-2014 v 13:25 PM
sadař22 je offline   Profil uživatele sadař22   Find more posts by sadař22   Foto galerie člena sadař22   Click here to Send sadař22 a Private Message   Add sadař22 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pepe666
Stálý Člen

Karma uživatele Pepe666 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pepe666 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pepe666 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pepe666 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pepe666 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pepe666 - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 200  

Příspěvek č. 4

Zdar
já mám jednu na růst a jsem velmi spokojen, 250W/5500K.
Když jsem ji tenkrát sháněl, byla snad jediná s tímto spektrem.

Některé levné výbojky, mají chudší konstrukci hořáku a při provozu díky vibraci ,,zvoní".
Stalo se mi to např. u Osramu, levnější edice. Nejspokojenější jsem byl vždy u Philipsu -SON-T Pia pro nebo u Sylvanie.

,,Občas mám chuť se na všechno vysrat....ale pak si vzpomenu že na všechno seru"

LST Grow 250W
Elektronický brk
AutoGrow 250W
LST COCO GROW 250W+250W - ohýbání namísto stříhání
Waveflector na dvě výbojky

Old Post 15-05-2014 v 10:37 AM
Pepe666 je offline   Profil uživatele Pepe666   Find more posts by Pepe666   Foto galerie člena Pepe666   Click here to Send Pepe666 a Private Message   Add Pepe666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:54 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4009700 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív