Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Zákon a Právo » objednávka více semen problém s growshopy?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 33

Joska,

na tvém místě bych odmítl vypovídat. Pokud bych si byl jistý, že se do výpovědi nezamotám, řekl bych že jsem měl v plánu sadit někde venku do 5 kytek, ale nakonec jsem si to, po zásahu na GS rozmyslel a semínka jsem vyhodil. Jako druhá varianta mě naplo říct jim, že jsem si objednávku nevyzvedl nebo vyzvedl a vrátil, protože chci být nadále "slušným" občanem. Buhužel jsi nejsem jistý, zda se dá dokazát, že jsem semínka vyzvedl a nevrátil. Takto bych postupoval já pokud bych se rozhodl vypovídat. Nejlepší varianta se mi zdá nevypovídat. Tobě o prdel nejde, GS bohužel ano. Pevné nervy, ať už se rozhodneš jakkoliv.

Měj se jak chceš Kostička

Old Post 16-04-2014 v 15:36 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
weeder
Stálý Člen

Karma uživatele weeder - 20% PěstitelskáKarma uživatele weeder - 20% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 34

Možnost nevypovídat je sice skvělá, ale defakto tím říkáš, že něco tajíš.
Já jsem prostě furt pro ty sběratelský účely. Perfektní by bylo, ty semínka ještě mít a přinést jim je ukázat.

Jinak je mi divný, jak můžou po Joskovi něco chtít za nákup na semena-marihuany.cz, když ten shop funguje a vypnutej po zásahu na growshopy myslím nebyl.
Seedshopy policie neřešila, takže by z něj neměli mít info o zákaznících.
Mi to přijde jako udání.

Meloun je jako kamarád. Když ho rozřízneš, taky je uvnitř červenej.
Život je jako bonboniéra -> nemám rád bonboniéry.

Old Post 16-04-2014 v 16:53 PM
weeder je offline   Profil uživatele weeder   Find more posts by weeder   Foto galerie člena weeder   Click here to Send weeder a Private Message   Add weeder to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 35

weeder,

sběratelské účely mi nepřijdou moc důvěryhodné, vzhledem k tomu, že tím bude argumentovat, předpokládám že mladý člověk. Tímto argumentem již ospravedlňují prodej semen growshopy a je jen otázkou času jak dlouho jim to stát bude tolerovat (snad co nejdéle).

Stejně jako to bylo v případu prodejců tzv. "smart drugs", kterým tuto argumentaci stát neuvěřil a prodej zákázal. Přijde mi to stejné, jako kdyby u mě cajti našli několik modelů a já jim tvrdil, že já nic, já sběratel=).

Jak píšeš: "Možnost nevypovídat je sice skvělá, ale defakto tím říkáš, že něco tajíš." S tím můžu jen souhlasit.

Old Post 16-04-2014 v 18:53 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
weeder
Stálý Člen

Karma uživatele weeder - 20% PěstitelskáKarma uživatele weeder - 20% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 36

Jenže mít u sebe několik modelů není legální. Mít semínka jo.
Argument je to perfektní, protože nic jinýho legálního se s nima dělat nedá.
Leda je sežrat, ale to by se dost prodražilo

Meloun je jako kamarád. Když ho rozřízneš, taky je uvnitř červenej.
Život je jako bonboniéra -> nemám rád bonboniéry.

Naposledy upravil weeder 16-04-2014 v 19:45 PM

Old Post 16-04-2014 v 19:24 PM
weeder je offline   Profil uživatele weeder   Find more posts by weeder   Foto galerie člena weeder   Click here to Send weeder a Private Message   Add weeder to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 37

weeder,

pokud se ti zdá jako dobrý nápad tvrdit fízlům, že jsi zběratel semínek a rovnou jim ukázat svou sbírku, tak hodně stěstí.

Old Post 16-04-2014 v 19:41 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
weeder
Stálý Člen

Karma uživatele weeder - 20% PěstitelskáKarma uživatele weeder - 20% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 38

Neměl by s tím být problém.

Meloun je jako kamarád. Když ho rozřízneš, taky je uvnitř červenej.
Život je jako bonboniéra -> nemám rád bonboniéry.

Old Post 16-04-2014 v 19:47 PM
weeder je offline   Profil uživatele weeder   Find more posts by weeder   Foto galerie člena weeder   Click here to Send weeder a Private Message   Add weeder to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 39

weeder,

ty bys uvěřil někomu kdo by ti tvrdil, že je sběratel semen marihuany? Na tohle se snaží vymluvit spousta stíhaných majitelů growshopů a zatím jim to nějak nevychází. Fízli nejsou blbí i když jsou to svině. Já bych měl strach jim to tvrdit. Fakt bych jim raději řekl něco z toho co jsem již uváděl v předešlých příspěvcích nebo něco nového co bych se dozvěděl z tohoto tématu. Neber ve zlém co tu píšu a měj se.

Old Post 16-04-2014 v 20:01 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tomsio
Stálý Člen

Karma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 381 

Příspěvek č. 40

Kostička:

Ty nechápěš že je jim úplně totálně jasný k čemu co tam kdo kupoval.. když jim řekneš pro sběratelský účely tak jim odpovíš legální formou a s tim si můžou už pak vylízat prde*l.. jinak je to údaj kterej většina growshopu uvádí(uváděla) u semen.. když nebudeš vypovídat je jasný že něco tajíš a budou tě popotahovat dál nebo se tě budou snažit zamotat do výpovědi..

200W CFL - RED Homemade Box
Chilli balkón 2013
AF mix Balkón 2013
Forest grow 013

Old Post 16-04-2014 v 20:11 PM
Tomsio je offline   Profil uživatele Tomsio   Find more posts by Tomsio   Foto galerie člena Tomsio   Click here to Send Tomsio a Private Message   Add Tomsio to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 41

Tomsio, promiň já myslel, že jde o to, neupozornit na sebe, že pěstuju. To jim rovnou můžu říct, že si z toho dělám korálky.

Old Post 16-04-2014 v 20:16 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tomsio
Stálý Člen

Karma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 381 

Příspěvek č. 42

Ty to pořád nechápeš.. ať řekneš co chceš.. stejně jim je jasný že pěstuješ!!! ale když jim řekneš pro sběratelský účely jak už tady zaznělo.. tak ti udělají ho*no když si řekl jedinou legální věc kterou s těma semenama můžeš dělat.. a přesně pro tenhle účel se díky zákonům prodávají.. když řekneš nevypovídat vzbudíš u nich ještě víc tu jejich "důležitost" se o to zajímat a přijít co zapíráš a co nechceš říct.. chápeš jak je to myšleno?

200W CFL - RED Homemade Box
Chilli balkón 2013
AF mix Balkón 2013
Forest grow 013

Old Post 16-04-2014 v 20:45 PM
Tomsio je offline   Profil uživatele Tomsio   Find more posts by Tomsio   Foto galerie člena Tomsio   Click here to Send Tomsio a Private Message   Add Tomsio to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 43

Tomsio,

máš pravdu asi bude nejlepší použít tvrzení, že se jednalo o nákup semen pro sběratelské účely. Mě jen vrtalo hlavou co jim řict, aby si skutečně nemysleli, že pěstuju. Něco ve stylu, chtěl jsem sadit venku, po razii na GS jsem dostal strach a semínka vyhodil. Případně semínka jsem nevyzvedl nebo vyzvedl a vrátil, z důvodu, že jsem dostal strach, že se na to přijde.

Old Post 16-04-2014 v 21:10 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tomsio
Stálý Člen

Karma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 381 

Příspěvek č. 44

Nevim jak s tim vrácením, ale napadlo mě že gshop mě řekl že jsou to semena technického konopí a vyzvednutí na poště.. jsem si po hledání na internetu zjistil že to technické konopí neni a semena si vyhodil.. Jinak jiný tvrzení že jsem si je kupoval na sberatelský účely mě nenapadá.. cokoliv tam řekneš je jasný že sis to kupoval aby sis vypěstoval kytku..

200W CFL - RED Homemade Box
Chilli balkón 2013
AF mix Balkón 2013
Forest grow 013

Old Post 16-04-2014 v 21:35 PM
Tomsio je offline   Profil uživatele Tomsio   Find more posts by Tomsio   Foto galerie člena Tomsio   Click here to Send Tomsio a Private Message   Add Tomsio to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 45

To vyhození není vůbec špatný argument. Zájímalo by mě, zda se dá dokázat opak, když budu tvrdit, že jsem si semena nevyzvedl nebo vrátil. Odpovím si částečně sám, to že jsem si je vyzvedl se dokázat dá, (i když by to bylo složité). Tím, že se člověk na poště při vyzvedávání balíku prokazuje OP a podepisuje se, při přebírání balíku od kurýra se podepisuje také, ale balík kurýr většinou vydá, každému kdo je doma a zaplatí za něj dobírku i když nemusí tušit jaký je obsah, který přebírá=). Co se týče tvrzení, že jsem zboží vrátil, nevím jestli je dokazatelný opak?

Old Post 16-04-2014 v 21:57 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
weeder
Stálý Člen

Karma uživatele weeder - 20% PěstitelskáKarma uživatele weeder - 20% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 46

Vyhození by taky šlo.
Taky by šlo říct, že jsi se až po nákupu dozvěděl, že pěstování není legální a semena jsi někomu daroval. Spousta lidí si myslí, že 5 rostlin je legálních, takže je to uvěřitělný.

Jak jsi Tomsio správně zmínil, je jim jasný, že pěstuješ. Jde jen o to, co napíšou do protokolu, že jsi jim řekl.
Když řeknete cokoliv jinýho, než že pěstujete, pošlou vás domů.
Beztak je zajímá hlavně to, jestli vám prodejce nedával rady k pěstování, nebo vás neujišťoval o tom, co a kolik toho vypěstujete.
Semena jako taková jsou policii ukradená, protože je zákon nezakazuje.

Meloun je jako kamarád. Když ho rozřízneš, taky je uvnitř červenej.
Život je jako bonboniéra -> nemám rád bonboniéry.

Old Post 16-04-2014 v 22:54 PM
weeder je offline   Profil uživatele weeder   Find more posts by weeder   Foto galerie člena weeder   Click here to Send weeder a Private Message   Add weeder to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Joska
Nový Člen

Karma uživatele Joska - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 47

Díky za rady. Ale je to komplikovanější. V podstatě de o to , že sem tu dobírku ani nepřevzal. Volali mi z toho Brna že to tam maj na služebně rozdělaný ( což prostě nedokážu pochopit jak se mohlo přihodit) a ať si připravim e-mailovou komunikaci s tim GS a počítám s předvoláním

Old Post 16-04-2014 v 23:04 PM
Joska je offline   Profil uživatele Joska   Find more posts by Joska   Foto galerie člena Joska   Click here to Send Joska a Private Message   Add Joska to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tomsio
Stálý Člen

Karma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 381 

Příspěvek č. 48

Nevim co tě mají co tahat do Brna.. mají tě vyslechnout ve tvém městě.. myslim že si se zmínil že si ze středočeskýho kraje.. jinak semena si vyhodil.. rady nedávali.. emal s komunikací si smazal.. nebo máš úplně jiný emal.. jakou dobírku si nepřevzal? jako se semenama? pokud ano tak co tady řešíš? řekneš že si nic nepřevzal a nazdááár.. mohl si to říct i po telefonu a říct že se nemáš jak dostat do Brna..

200W CFL - RED Homemade Box
Chilli balkón 2013
AF mix Balkón 2013
Forest grow 013

Old Post 16-04-2014 v 23:11 PM
Tomsio je offline   Profil uživatele Tomsio   Find more posts by Tomsio   Foto galerie člena Tomsio   Click here to Send Tomsio a Private Message   Add Tomsio to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:14 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3108270 seconds with 22 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív