Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » svilušky,třásněnky a smutnice
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Ferda Mravenčák
Stálý Člen

Karma uživatele Ferda Mravenčák - 67% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 12  

nutná rada prosím o POMOC nutné !!!!! Příspěvek č. 1

zdravím

potřeboval bych poradit v boxu se mi naskytl problém a to ten,že tam mám nejspíše silnou trojku škůdců a to svilušky,třásněnky a smutnice :/

objednal jsem vermitec ale JEŠTĚ NEDORAZIL... jelikož bylo nutné zasáhnout ihned a žádný přípravek bohužel nebyl PO RUCE... použil jsem vývar z tabáku jako postřik a nejvíce poškozené listy jsem ihned odstranil...vermitec samozřejmě jak dorazí ihned použiju a to v dávkování 1ml/1l a budu aplikovat po 5dnech tím bych měl vyřešit problém jak s třásněnkamI tak sviluškamI...

se smutnicemI je to horší dal jsem tam lepkové desky,plátky brambor zakoupil jsem přípravek BIOBIT XL ale je určený na postřik někdo to lije do substrátu ale já bohužel nevím jak prosím poraďte mi jak to nadávkovat a jestli je možné kombinovat s hnojkou nebo pouze vodu a biobit XL děkuji za pomoc !!!

Mr.Ferda

Old Post 10-04-2014 v 21:29 PM
Ferda Mravenčák je offline   Profil uživatele Ferda Mravenčák   Find more posts by Ferda Mravenčák   Foto galerie člena Ferda Mravenčák   Click here to Send Ferda Mravenčák a Private Message   Add Ferda Mravenčák to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RENE.2
Stálý Člen

Karma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 253  

Příspěvek č. 2

Na smutnice doporučuji tohle http://www.biocont.cz/cz/eshop/stei...feltiae_i10.htm návod jak to použít najdeš na jejich stránkách funguje to na 100 procent .

Old Post 11-04-2014 v 17:21 PM
RENE.2 je offline   Profil uživatele RENE.2   Find more posts by RENE.2   Foto galerie člena RENE.2   Click here to Send RENE.2 a Private Message   Add RENE.2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yabasta
Stálý Člen

Karma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 416 

Příspěvek č. 3

me zabralo toto http://www.growshop.cz/katalog/deta.../gnat-off-250ml
jen jsem to sehnal uplne za jinou cenu



Old Post 11-04-2014 v 18:55 PM
yabasta je offline   Profil uživatele yabasta   Find more posts by yabasta   Foto galerie člena yabasta   Click here to Send yabasta a Private Message   Add yabasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ferda Mravenčák
Stálý Člen

Karma uživatele Ferda Mravenčák - 67% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 4

yabasta no právě biobit xl ma uplně to stejny a za jiny prachy jen nevím jak to tam nalít právě kolik atd když si tam lil ten gnat off lil si jen to nebo šlo kombinovat i s hnojkou ?? diky za info

Mr.Ferda

Old Post 11-04-2014 v 19:02 PM
Ferda Mravenčák je offline   Profil uživatele Ferda Mravenčák   Find more posts by Ferda Mravenčák   Foto galerie člena Ferda Mravenčák   Click here to Send Ferda Mravenčák a Private Message   Add Ferda Mravenčák to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yabasta
Stálý Člen

Karma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 416 

Příspěvek č. 5

hele nemam ho ted doma,ale myslim ze to bylo 2ml/L opakovat asi tri dny.ty tri dny jsem nehnojil. jo jel jsem v kokosu



Old Post 11-04-2014 v 19:06 PM
yabasta je offline   Profil uživatele yabasta   Find more posts by yabasta   Foto galerie člena yabasta   Click here to Send yabasta a Private Message   Add yabasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ferda Mravenčák
Stálý Člen

Karma uživatele Ferda Mravenčák - 67% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 6

ok jak to proschne tak to tam prdnu diky moc za info

Mr.Ferda

Old Post 11-04-2014 v 19:08 PM
Ferda Mravenčák je offline   Profil uživatele Ferda Mravenčák   Find more posts by Ferda Mravenčák   Foto galerie člena Ferda Mravenčák   Click here to Send Ferda Mravenčák a Private Message   Add Ferda Mravenčák to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RENE.2
Stálý Člen

Karma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 253  

Příspěvek č. 7

Tady je návod jak ten biobit xl použít ale jak na to koukám tak na smutnice to přímo není http://www.biocont.cz/cz/eshop/biobit-xl_i7.htm

Old Post 12-04-2014 v 13:35 PM
RENE.2 je offline   Profil uživatele RENE.2   Find more posts by RENE.2   Foto galerie člena RENE.2   Click here to Send RENE.2 a Private Message   Add RENE.2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:10 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3336690 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív