Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Zákon a Právo » Policie - podání vysvětlení
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Miguell
Stálý Člen

Karma uživatele Miguell - 74% PěstitelskáKarma uživatele Miguell - 74% Pěstitelská

Registrován: Oct 2018
Příspěvků: 65  

Policie - podání vysvětlení Příspěvek č. 1

Ahoj kluci, potřebuju poradit, došel mi dopis od policie abych přijel podat vysvětlení, že zabavili nějakou obálku s drogama na moje jméno.
Co tam mám říct? Stačí že o tom nic nevím ? Můžu z toho něco mít?
Nemáte s tím někdo prosím zkušenosti nebo víte jak to chodí?
Děkuji.

Old Post 09-01-2020 v 21:42 PM
Miguell je offline   Profil uživatele Miguell   Find more posts by Miguell   Foto galerie člena Miguell   Click here to Send Miguell a Private Message   Add Miguell to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 2

nic newis,nic nerikas je zaklad....
GL

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------
ten zlej..

Potřebuješ něco upravit ???-napiš mi PM.Serža

Old Post 09-01-2020 v 21:57 PM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 3

Ke mě v tomto případě přišli celníci. Měl jsem prej dostat nějakou obálku ze Španělska s weedem. Jinak policie vás většinou zve když už je to něco "tvrdšího". Třeba LSD či kokain atd. Tak že je to už horší.

Z největší pravděpodobností se tě budou ptát na to jestli o tom víš či jak někdo mohl dostat tvojí adresu. Můžeš si něco vymyslet. Že si se třeba registroval na nějakých zahraničních stránkách nebo něco podobného. Nebo existují takové hry s pohledy. Kde rozesíláš po celém světě pohledy. A vrátí se ti pohledy ze vše koutů světa. A vždy někdo na světě dostane tvoji adresu za odeslaný pohled. Taky docela dobrá výmluva. A nebo nemusíš říkat vůbec nic.

Hlavně nikdy nesmíš říkat že o tom víš. Tam už by tě mohli obvinit i z pašování atd. Nic přejemného. Tak že rozhodně nic neříkat. Nejspíš si před tebe sedne znuděný policajt. Který se bude chtít tvářit drsně a stejně mu to nepomůže. A samozřejmě ze zákona "Právo odepřít výpověď, § 100". A taky vlastně nesmíš nic říkat o sobě ani o rodině. Kdyby si měl tou výpovědí nějak sebe poškodit nebo říct něco co by ti mohlo udělat ujmu. Tak že i podle zákona vlastně na sebe nesmíš nic prásknout. Tak že asi tak. Jestli se tímto budeš řídit nic se nestane.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 10-01-2020 v 13:04 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Miguell
Stálý Člen

Karma uživatele Miguell - 74% PěstitelskáKarma uživatele Miguell - 74% Pěstitelská

Registrován: Oct 2018
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 4

Jste borci! Děkuji vážně moc jste mi pomohly, věřím že vše bude v ok.

Old Post 10-01-2020 v 14:49 PM
Miguell je offline   Profil uživatele Miguell   Find more posts by Miguell   Foto galerie člena Miguell   Click here to Send Miguell a Private Message   Add Miguell to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maxeaux
armed greenfidel

Karma uživatele Maxeaux - 80% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 955  

Příspěvek č. 5

Jj, proste nic nevis a hotovo. Vobec to neres. Pri objednavkach z darknetu sa moze zadat random adresa, napr. keby si chcel dakomu zle, objednas proste na jeho adresu 5g heroinu

Old Post 10-01-2020 v 15:00 PM
Maxeaux je offline   Profil uživatele Maxeaux   Find more posts by Maxeaux   Foto galerie člena Maxeaux   Click here to Send Maxeaux a Private Message   Add Maxeaux to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Maxeaux! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Linkot
Stálý Člen

Karma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2018
Příspěvků: 231  

Příspěvek č. 6

Otazka zda jdes na celnici nebo primo na kriminalku ..

Jestli na celniky tak muzes bejt uplne v klidu, reknes ze kravina, sis neobjednaval, nesjes fetak, si slusnej clovek co sportuje apod. pracujes atd ..


Jestli na kriminalku, budou tam s nejvetsi pravdepodobnosti dva fizlove jeden bude naproti tobe druhej nekde bokem .. ze zacatku te budou chtit vystrasit aby zjistili jak jednas pod stresem, co jim rekne tvoje neverbalni komunikace .. snaz se sedet v klidu , nedelej krize napr. nedavej ruce pres sebe , nekriz nohy , nejhorsi ze kdyz se na to soustredis samo te to muze desit a poznaji to .. chce to tam jit s presvedcenim ze si nic neudelal .. jednoduse receno i kdyz treba vis ze si to udelal musis verit svoji lzi a mluvit pravdu .. kdyz se naucis prepnout na to ze jdes rict pravdu a reknes jim jen co vis .. a to je to ze nejses smazka , studujes Ü makas apodobne .. v zivote by te nenapadlo si neco takhle objednat , ze nejses tupej ze je jasny ze maj na to technologie a nejses proste hloupej clovek a je ti to cele směšné ... ale bud uplne vklidu i kdyby tvoje neverbalni komunikace rikala ze kecas , nic nemaj ... a jestli jde i o par desitek g nejakyho prasku nebo skera zkoumat to nebudou, jen uz to neobjednavej a drz se od toho dal.. ze zahranici je to pruser , jelikoz je to pasovani pres hranice .. jestli jeste neco chytnou na tvoje jmeno je vetsi pravdepodobnost ze te budou sledovat ..
btc transakce se dohledat daji, ale jen nektere a je to dost obtizne a to delat nebudou ..

Budou hrat hodnej a zlej fizl .. a proste se te ptat .. nekdy ti to bude pripadat ze na tebe toho maj hodne a budou ti rikat ze proste vedi apodobne, a ze kdyz jim to usnadnis nejak se to vyresi ... KECI KECI HOVNO MAJ JSOU V PICI UZ TO PROSETROVALI NIC NENASLI A PROSTE TO ZKOUSEJ JESTLI TE ZMACNOU TY SE POSERES A PRASKNES SAM SEBE NIC VIC NIC MIN .. bud v klidu nic nemaj a bude to dobry

Hodne stesti a pevny nervy


1. IN Green poison F1, Happy Auto Blueberry

2. IN OG Kush|NFT|2x470w VERO 29

Outdoor 2018

Outdoor 2019
Outdoor 2020 v partizánském stylu

Mast podle Linkota

Old Post 11-01-2020 v 08:59 AM
Linkot je offline   Profil uživatele Linkot   Find more posts by Linkot   Foto galerie člena Linkot   Click here to Send Linkot a Private Message   Add Linkot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BlueMammoth
Stálý Člen

Karma uživatele BlueMammoth - 86% PěstitelskáKarma uživatele BlueMammoth - 86% PěstitelskáKarma uživatele BlueMammoth - 86% PěstitelskáKarma uživatele BlueMammoth - 86% PěstitelskáKarma uživatele BlueMammoth - 86% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 39  

Příspěvek č. 7

Případ kámoše…. Pablo Escobara

Myslím že když řekneš pravdu, že sis to objednal pro vlastní potřebu tak uděláš nejlépe... Oni nejsou hloupý, kdo by zaplatil do předu a poslal to někomu jinému... Mě v Holandsku zabavili 3x celkem 3,5g kokainu zasilky. U kriminálky sem řekl že to mám pro svoji potřebu... Že nechci otravovat lidi, shánět někde na ulici a kupovat nekvalitní drahý produkty... Jsem rekreační uživatel o víkendu a občas chodím na party...
Nešlo to ani k soudu, jsou to malé věci... 12mesícu odloženo... tak jen ty ty ty!!! Ani žádná pokuta...

Proč jste objednával další??? Myslel jsem že mě okradli, tak sem objednal od jiného dodavatele xD
Lepší konfort z pohodlí domova xD navíc levnější a větší nabídka xD
Záleží jak si to obhájíš a co jim řekneš... všechno ide XD

Záleží kolik si objednáš... větší množství už asi bude problém xD

Naposledy upravil BlueMammoth 11-01-2020 v 18:41 PM

Old Post 11-01-2020 v 18:17 PM
BlueMammoth je offline   Profil uživatele BlueMammoth   Find more posts by BlueMammoth   Foto galerie člena BlueMammoth   Click here to Send BlueMammoth a Private Message   Add BlueMammoth to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Johnny Blaze
Stálý Člen

Karma uživatele Johnny Blaze - 79% PěstitelskáKarma uživatele Johnny Blaze - 79% PěstitelskáKarma uživatele Johnny Blaze - 79% PěstitelskáKarma uživatele Johnny Blaze - 79% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 343  

Příspěvek č. 8

Ci su hlupi alebo nie, je uplne irelevantne. Ty mas pravo nevypovedat, a najlepsie urobis ked ho vyuzijes. Vtedy nemozu proti tebe otocit nic co si povedal a sfabulovat to tak ako sa im hodi.
Nieje dolezite co si kto mysli ze si spravil, alebo chcel spravit, ale co vedia preukazat na sude.

Old Post 11-01-2020 v 20:47 PM
Johnny Blaze je offline   Profil uživatele Johnny Blaze   Find more posts by Johnny Blaze   Foto galerie člena Johnny Blaze   Click here to Send Johnny Blaze a Private Message   Add Johnny Blaze to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Miguell
Stálý Člen

Karma uživatele Miguell - 74% PěstitelskáKarma uživatele Miguell - 74% Pěstitelská

Registrován: Oct 2018
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 9

vypadá to že jen na celnici, souhlasím s váma prostě o ničem nevím a tečka. Jste všichni moc hodní děkuji vám.

Old Post 12-01-2020 v 18:57 PM
Miguell je offline   Profil uživatele Miguell   Find more posts by Miguell   Foto galerie člena Miguell   Click here to Send Miguell a Private Message   Add Miguell to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marcusant
Stálý Člen

Karma uživatele marcusant - 83% PěstitelskáKarma uživatele marcusant - 83% Pěstitelská

Registrován: May 2017
Příspěvků: 101  

Příspěvek č. 10

Jestli jsi dobrý herec, dělej tukana, nic nevíš, nic jsi nečekal, nic jsi nikdy nikde neobjednával. Jestli nejsi dobrý herec, odmítni vypovídat, na to máš právo. Ale hlavně jim NIKDY neříkej pravdu. Jestli jim to vyklopíš, jak ti radí mamut, počítej spíš s průserem, než se shovívavostí. A jestli to na sebe dobře upleteš, klidně můžeš skončit u soudu.

Modlitba bastlíře:
"Svatý Scurvile, patrone náš nemohoucí, dej, ať to nepraskne."

Reportáž z výpravy hvězdoletu „Viva la evolución“

Old Post 12-01-2020 v 19:53 PM
marcusant je offline   Profil uživatele marcusant   Find more posts by marcusant   Foto galerie člena marcusant   Click here to Send marcusant a Private Message   Add marcusant to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CockeyRejects
Nový Člen

Karma uživatele CockeyRejects - 87% PěstitelskáKarma uživatele CockeyRejects - 87% PěstitelskáKarma uživatele CockeyRejects - 87% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 25 

Příspěvek č. 11

Miguel: jak to dopadlo?

Old Post 29-01-2020 v 15:26 PM
CockeyRejects je offline   Profil uživatele CockeyRejects   Find more posts by CockeyRejects   Foto galerie člena CockeyRejects   Click here to Send CockeyRejects a Private Message   Add CockeyRejects to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Miguell
Stálý Člen

Karma uživatele Miguell - 74% PěstitelskáKarma uživatele Miguell - 74% Pěstitelská

Registrován: Oct 2018
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 12

Ahoj byl jsem tam dneska a myslím že vše v pohodě.
Klasicky na mě zkoušeli hodnej a zlej, no ze začátku oba hodní, chlap a ženská potom se to změnilo a ženská byla ta zlá.
První otázka byla jestli mám nějaké zkušenosti s dark webem tak říkám ne.
Další jestli vím co to je říkám že ne.
Potom klasické otázky kde bydlím, jak dlouho, kdo vše s nama bydlí.
Potom jestli užívám drogy, jestil sem je někdy zkoušel, prodával, kupoval cokoliv.
Jestli si myslím že to na mě někdo mohl objednat. Říkám možný to je, a víte kdo? říkám nevím.
Potom jestli mi něco říká nick uživatele ..... říkám ne.
Prostě na vše ne

Pak to šel vytisknout a začli do mě valit že oficiální část skončila a teď mezi náma jen řekni nám udělal si to že? Tak sem si zase jel že ne a začala po mě hulákat že stejně všechno ví že nemám říkat ne ať se jí přiznám atd. tak sem si jel prostě svoje furt ne a ona začla vytahovat nějaký zasilky co udajně zabavili přitom všechno vymyšlené. Na začátku to byly 2 pak 3 a dohromady nějakých 10g MDMA a 2-3g kokainu ale všechno kec a říká mi že pane to je tak 8-12 let. Říkám prostě jo ale já o tom nic nevím tak mě přemlouvali ještě asi 3x ať jim to řeknu že už se to nikde neuvádí a pak mě poslali dom když nic nezjistili. Takže asi tak

Old Post 31-01-2020 v 14:53 PM
Miguell je offline   Profil uživatele Miguell   Find more posts by Miguell   Foto galerie člena Miguell   Click here to Send Miguell a Private Message   Add Miguell to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Příspěvek č. 13

citace:
Původní příspěvek od Miguell
ona začla vytahovat nějaký zasilky co udajně zabavili přitom všechno vymyšlené. Na začátku to byly 2 pak 3 a dohromady nějakých 10g MDMA a 2-3g kokainu ale všechno kec a říká mi že pane to je tak 8-12 let.

Tak takhle jsem se dlouho nepobavil .. diky!

Skoda ze pro vlastni potrebu je nelegalni pouze vetsi nez male mnozstvi..

"oficialni cast skoncila" LOOL..

nejak prestavam chapat proc policie takhle plytva cas..? kvuli takovym prkotinam? nebo za tim vidi nejaky vetsi pripad? i kdyby to byly tyhle mnozstvi o kterych mluvis, tak to zrejme stejne bude jen prestupek..

btw. nezapomneli te poucit o paragrafu 100 trestniho radu?

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 31-01-2020 v 18:35 PM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Miguell
Stálý Člen

Karma uživatele Miguell - 74% PěstitelskáKarma uživatele Miguell - 74% Pěstitelská

Registrován: Oct 2018
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 14

Ne ne nezapomněli ale jinak trapní no prej mezi náma mezi náma nechápu proč by je to mělo zajímat, hlavně že když vytiskl ten papír tak tam bylo napsané že je celý rozhovor hlasově nahráván ale tak jsem rád že to dopadlo tak jak to dopadlo, takže ještě jednou děkuji všem za rady, třeba tohle téma jednou někomu taky pomůže.

Old Post 02-02-2020 v 18:37 PM
Miguell je offline   Profil uživatele Miguell   Find more posts by Miguell   Foto galerie člena Miguell   Click here to Send Miguell a Private Message   Add Miguell to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BlueMammoth
Stálý Člen

Karma uživatele BlueMammoth - 86% PěstitelskáKarma uživatele BlueMammoth - 86% PěstitelskáKarma uživatele BlueMammoth - 86% PěstitelskáKarma uživatele BlueMammoth - 86% PěstitelskáKarma uživatele BlueMammoth - 86% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 39  

Příspěvek č. 15

[/B][/QUOTE]

Old Post 06-05-2020 v 14:34 PM
BlueMammoth je offline   Profil uživatele BlueMammoth   Find more posts by BlueMammoth   Foto galerie člena BlueMammoth   Click here to Send BlueMammoth a Private Message   Add BlueMammoth to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
novaczek
Stálý Člen

Karma uživatele novaczek - 38% PěstitelskáKarma uživatele novaczek - 38% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 68 

Příspěvek č. 16

Jak to dopadlo?

Old Post 01-05-2021 v 19:30 PM
novaczek je offline   Profil uživatele novaczek   Find more posts by novaczek   Foto galerie člena novaczek   Click here to Send novaczek a Private Message   Add novaczek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:54 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
04-01-2020 - Policejní vrtulníky - 35 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9800610 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív