Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Zákon a Právo » Bežpečnost thread
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Hanzi157
Nový Člen

Karma uživatele Hanzi157 - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2021
Příspěvků: 9 

Bežpečnost thread Příspěvek č. 1

Ahoj nebojíte se zakladat thread a šířit tady své výpěstky?

Old Post 01-10-2021 v 18:20 PM
Hanzi157 je offline   Profil uživatele Hanzi157   Find more posts by Hanzi157   Foto galerie člena Hanzi157   Click here to Send Hanzi157 a Private Message   Add Hanzi157 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lemonade
Stálý Člen

Karma uživatele Lemonade - 60% Pěstitelská

Registrován: Mar 2019
Příspěvků: 103 

Příspěvek č. 2

Ne. To jak se k tomu režim staví je problém a vizitka režimu ne moje.
Bál bych se bejt soudce co mě pošle za kytky do tepláků. To je trestuhodné.

Old Post 02-10-2021 v 07:21 AM
Lemonade je offline   Profil uživatele Lemonade   Find more posts by Lemonade   Foto galerie člena Lemonade   Click here to Send Lemonade a Private Message   Add Lemonade to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Metadres
Stálý Člen

Karma uživatele Metadres - 73% PěstitelskáKarma uživatele Metadres - 73% Pěstitelská

Registrován: Dec 2020
Příspěvků: 332 

Příspěvek č. 3

Záleží jaká podnikneš opatření , určitě bych si nezakládal účet na groweru na svůj normální email a tel. číslo , pokud fotíš na mobil tak bohužel fotka obsahuje i informace o čase a poloze kde byla vytvořena takže i tyhle data musíš nějakým způsobem odstranit , to jde udělat jednoduše tím že z orig. fotky uděláš screen obrazovky, a taky v neposlední řadě bych používal připojení přes VPN , myslím že že pokud použiješ tohle všechno můžeš být v klidu i kdyby někdo prolomil grower...
Ale třeba se pletu protože já i přes tohle všechno sem radši nic nepřidávám
Ale třeba ti dají lepší informace profíci co to mají pošéfený a mají tu spoustu bezvadnejch threadů, ze kterých tu mužem všichni čerpat spousty informací a díky kterým je grower tak skvělý 😁

Old Post 02-10-2021 v 10:37 AM
Metadres je offline   Profil uživatele Metadres   Find more posts by Metadres   Foto galerie člena Metadres   Click here to Send Metadres a Private Message   Add Metadres to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Metadres! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 4

Na G bohužel majitelé už krapet serou podle mého. Jako bát se asi zcela nemusíš. Musel by se přímo někdo dostat k serveru. A číst to rovnou z něho. Ale i tak nevím co by zmohli.
Ale jen taková suvka. Jestli někdo nevymění ty certifikáty. Tak do určitého datumu se na G nedostane nikdo. A fórum zanikne. A protože se skoro za půl roku nic nezměnilo. Tak nevím jak to bude pokračovat.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 02-10-2021 v 13:09 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanzi157
Nový Člen

Karma uživatele Hanzi157 - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2021
Příspěvků: 9 

Příspěvek č. 5

A nejaky doporučení na VPN nemáš? Já nic špatného nedělám ale zajímalo by mě to.

Old Post 19-10-2021 v 13:29 PM
Hanzi157 je offline   Profil uživatele Hanzi157   Find more posts by Hanzi157   Foto galerie člena Hanzi157   Click here to Send Hanzi157 a Private Message   Add Hanzi157 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Metadres
Stálý Člen

Karma uživatele Metadres - 73% PěstitelskáKarma uživatele Metadres - 73% Pěstitelská

Registrován: Dec 2020
Příspěvků: 332 

Příspěvek č. 6

Hele VPN používá spousta lidí i v normálním životě i když nepáchají cokoliv špatného , díky VPN získáš přístup k obsahu který je v ČR blokovaný , v Číně si bez toho nezapneš ani YouTube nebo Facebook ,.. asi nejpouživanější VPN jsou NordVPN a nebo surfshark , ale je jich spousta a cenově se moc neliší , někde máš první měsíc zdarma , jinde tři ... Každopádně bych určitě nevěřil společnosti co ti nabízí VPN zcela zdarma

Old Post 19-10-2021 v 14:31 PM
Metadres je offline   Profil uživatele Metadres   Find more posts by Metadres   Foto galerie člena Metadres   Click here to Send Metadres a Private Message   Add Metadres to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Metadres! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 7

Já používám NordVPN. Už asi 4 rok.
U CZ serveru jsem si všiml že to někdy habruje. Mám tedy rychlí net 300/300. A u některých mi to jelo na půl i s docela velkým pingem. Tak jsem to přehazoval tak dlouho dokud jsem nenašel ten nepřetížený. Jinak mi to i ve hrách dělalo docela velký ping atd. I když mám optiku atd. Ale nemůžu si stěžovat za celé 4roky.
U mě třeba nikdo neví ani kdo ho vlastní. Placeno přes BTC. Tak že tam nikde není vůbec nic o mě. Kdybych jí měl už dávno mohl jsem se vyhnout i trestnímu stíhání. Ale to je na delší povídaní. Prostě moje IP už nikde nebude.
Ještě detail. Sem si předplatil na 3 roky. A výhodnější bylo to neprodlužovat a rovnou založit new protože to bylo levnější. Tak že bych si tam nepořizoval ty další služby od nich. Ale je to na každém. Služba je to super. Už jsem do toho zatáhnul mnoho dalších lidí.

U VPN zadara. Tam mají většinou podmínku že prodávají tvoje informace. Jakoby na co se koukáš atd. Těm bych se vyhnul obloukem.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 19-10-2021 v 15:52 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Metadres
Stálý Člen

Karma uživatele Metadres - 73% PěstitelskáKarma uživatele Metadres - 73% Pěstitelská

Registrován: Dec 2020
Příspěvků: 332 

Příspěvek č. 8

Trochu by mě zajímalo jak třeba řešili bezpečnost ostatní z toho starýho tvrdýho jádra groweru co už to nejsou ,.. 😅

Old Post 19-10-2021 v 16:03 PM
Metadres je offline   Profil uživatele Metadres   Find more posts by Metadres   Foto galerie člena Metadres   Click here to Send Metadres a Private Message   Add Metadres to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Metadres! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Markyz
Stálý Člen

Karma uživatele Markyz - 21% PěstitelskáKarma uživatele Markyz - 21% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 9

citace:
Původní příspěvek od Metadres
Trochu by mě zajímalo jak třeba řešili bezpečnost ostatní z toho starýho tvrdýho jádra groweru co už to nejsou ,.. 😅


Proto už tady nejsou, všichni bručí.

Old Post 19-10-2021 v 16:28 PM
Markyz je offline   Profil uživatele Markyz   Find more posts by Markyz   Foto galerie člena Markyz   Click here to Send Markyz a Private Message   Add Markyz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 10

Já to nikdy moc neřešil. A kvůli weedu nikdo nedošel ani za 15let mého konání.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 19-10-2021 v 19:33 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Metadres
Stálý Člen

Karma uživatele Metadres - 73% PěstitelskáKarma uživatele Metadres - 73% Pěstitelská

Registrován: Dec 2020
Příspěvků: 332 

Příspěvek č. 11

Mr.Men myslíš skrz tvoji činnost na groweru a nebo i všude jinde ?

Old Post 19-10-2021 v 19:59 PM
Metadres je offline   Profil uživatele Metadres   Find more posts by Metadres   Foto galerie člena Metadres   Click here to Send Metadres a Private Message   Add Metadres to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Metadres! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 12

Obojí. Dá se říct že to že mám rád konopí o mě vědí snad všichni kolem. Ale bohužel jsem měl domovní prohlídku k mému údivu k naprosté jiné věci. A bohužel jsem si zrovna blbec donesl zásobu. Od kriminalistů jsem se dozvěděl že moje jméno nikde nemají. A nikdy jsem nebyl spojovaný s žádným konopím. Tak že kdyby přišli na domovní prohlídku o pár dní dřív. Neví to nikdo dodnes.
Jako už jsem to někde psal. Ale policie většinou jezdí na konopí když to někdo práskne (čouhá to za plotem) Nebo to někdo frčí ve velkém na prodej i s nějakou krystalickou látkou. Jinak je to skoro nezajímá. Co mi říkali většinou je to ztráta času. A dost je to sere. Ale moc toho nezmůžou. Musí jezdit na udání atd.

No takhle. Pokud si kdokoliv cokoliv pěstuje ve skříni nikoho tím neotravuje. Tak šance že na někoho takového přijde policie je nulová.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 19-10-2021 v 22:42 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Markyz
Stálý Člen

Karma uživatele Markyz - 21% PěstitelskáKarma uživatele Markyz - 21% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 13

Mr.MEN: Přesně tak. Dokud tady nezaložíš thread:" Pěstuju 20 kg skunku for sale", nikdo tě řešit nebude. Policajty to nezajímá.

Old Post 19-10-2021 v 22:50 PM
Markyz je offline   Profil uživatele Markyz   Find more posts by Markyz   Foto galerie člena Markyz   Click here to Send Markyz a Private Message   Add Markyz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Slunce83
Stálý Člen

Karma uživatele Slunce83 - 22% Pěstitelská

Registrován: Feb 2020
Příspěvků: 49  

Příspěvek č. 14

citace:
Původní příspěvek od Mr.MEN
Ale moc toho nezmůžou. Musí jezdit na udání atd.


Tim chces rict, ze kdyz te nekdo uda, tak za kazdou cenu k tobe prijdou s prohlidkou?
Co kdyz to udela nejaky tvuj nepritel nebo ten kdo ti neco zavidi? (zavist je nejhnusnejsi zkurveny pocit a je to hodne negativni niciva energie predevsim pro toho kdo zavidi !!! ale zavistivcu je bohuzel na svete dost).
Teda co kdyz to nastane?
To te muze udat v podstate kdokoli, i kdyz doma nic nemas tak ti prijdou vyrazit dvere?

Old Post 23-01-2022 v 08:58 AM
Slunce83 je offline   Profil uživatele Slunce83   Find more posts by Slunce83   Foto galerie člena Slunce83   Click here to Send Slunce83 a Private Message   Add Slunce83 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lemonade
Stálý Člen

Karma uživatele Lemonade - 60% Pěstitelská

Registrován: Mar 2019
Příspěvků: 103 

Příspěvek č. 15

Záleží co v tom udání bude. Když je sousedka blbka a nahlásí neurčitý podezření, tak si tě třeba jen proklepnou majetkově atd. a nezájem. Když to bude něco konkrétního jako že je vidí na zahradě tak nevím.
Osobní zkušenost doma na udání sousedky nic. Na zahradě viděli jednu kytku, mě s brkem v hubě a odjeli. Jenže mě nemaj prostě ani v čem vytěžit, jiná situace bude když se budou zajímat o někoho v tvým okolí atd.

„Konvenční armáda prohraje, pokud nevyhraje. Guerrilla vyhraje, pokud neprohraje.“

Old Post 23-01-2022 v 10:11 AM
Lemonade je offline   Profil uživatele Lemonade   Find more posts by Lemonade   Foto galerie člena Lemonade   Click here to Send Lemonade a Private Message   Add Lemonade to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 16

citace:
Původní příspěvek od Slunce83

To te muze udat v podstate kdokoli, i kdyz doma nic nemas tak ti prijdou vyrazit dvere?

No možná máš mírně zkreslené představy o domovní prohlídce. Ke mě došlo v 9 ráno 8 lidí. A normálně zazvonily. Ne tedy kvůli "drogám". Ale kvůli něčemu jinému. Já jsem jim dokonce nejprve otevřel okno. Tam na mě komisař. Dobrý den, pan XY. Já ano. A on na mě kriminální policie vy nejspíš víte proč jsem přišli. No a popravdě jsem vůbec nevěděl. No jedině co mě napadlo bylo to konopí co se mi válelo ve sklenicích po podlaze. No mohl uvést z jakého oddělení přišli Protože konopí řeší obecní kriminálka. Ne obchodní kriminálka.
Tak že podle mého kdyby někdo nahlásil že někdo někde pěstí in. Podle mě tě prolustruju. Možná se zeptají na odběr el. Protože když se na tebe zeptá policie kdekoliv všichni hnedka rádi všechno vyklopí od učtu po výpis fotku z bankomatu prostě cokoliv. A když jim něco ťukne. Tak bych řekl že normálně dorazí. Se jen podívat. Taky je otázka jestli by nepřišli to jen omrknout. Tam můžeš odmítnout aby vstoupily, ale můžeš je i normálně pozvat. Ale když odmítneš možná mají v rukou už něco co by jim soudce povolil. To je ale otázka no.
Já jsem spíš myslel na to když má někdo na zahradě X rostlina soused je napráší. Než rovnou že pěstíš IN. Když není člověk blbé a neříká to všem na potkání tak to ví maximálně majitel pěstírny. A tam to riziko jakékoliv návštěvy dost klesá.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 23-01-2022 v 12:19 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:16 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
21-05-2021 - Bezpečnost Pm - 14 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9100900 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív