Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » 1.OutGroW 2013
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Thorsten
Nový Člen

Karma uživatele Thorsten - 69% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 28  

Obecné 1.OutGroW 2013 Příspěvek č. 1

Pěstu zdar Growers!
Tož sem sa rozhodl též začít pěstovat. :-) Mám už "okopaných" pár políček-kopřivy(asi 4 pole), kukuřica a jeden strom. Zatím mám koupeno Auto Northern lighgts(fair seeds) a nějakých pár noname :-). Ještě mám v plánu pořídit něco do cornu---> to sa rozhoduju mezi mixem od Buddha seeds a nebo bych zainvestoval do AutoBlueberry, popř. AutoMazar(zda-li máte někdo kladné zkušenosti s některým s těchto modelů, napište prosím :-)).

Old Post 08-05-2013 v 10:19 AM
Thorsten je offline   Profil uživatele Thorsten   Find more posts by Thorsten   Foto galerie člena Thorsten   Click here to Send Thorsten a Private Message   Add Thorsten to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Thorsten
Nový Člen

Karma uživatele Thorsten - 69% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 2



1.Northern light :-)
2.docela zajímavě puklé semínko(nalevo) myslel sem si, že už ani nevyklíčí.

Old Post 08-05-2013 v 10:29 AM
Thorsten je offline   Profil uživatele Thorsten   Find more posts by Thorsten   Foto galerie člena Thorsten   Click here to Send Thorsten a Private Message   Add Thorsten to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Aladin
Stálý Člen

Karma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 468  

Příspěvek č. 3

Zdravím,tak AF Mazar schvaluji,dobrá volba. Jsou to výnosově jedny z nej automatů a co se týká síly a aromatu a všeho okolo toho,není na co si stěžovat. U té AF Blueberry už takového názoru nejsem,malé rostlinky a ne vždy to vypadá jak má. Zkrátka AF Mazar je můj favorit ,ale ty AF Northern lights jsem jel taky a byl jsem také velmi spokojen.
Tak ať se daří!

Old Post 08-05-2013 v 10:47 AM
Aladin je offline   Profil uživatele Aladin   Find more posts by Aladin   Foto galerie člena Aladin   Click here to Send Aladin a Private Message   Add Aladin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Thorsten
Nový Člen

Karma uživatele Thorsten - 69% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 4

Aladine, mockrát ti děkuju za dobrou radu! ;-) Ty peníze do toho Mazara rád dám :-)

Old Post 08-05-2013 v 10:49 AM
Thorsten je offline   Profil uživatele Thorsten   Find more posts by Thorsten   Foto galerie člena Thorsten   Click here to Send Thorsten a Private Message   Add Thorsten to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Aladin
Stálý Člen

Karma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 468  

Příspěvek č. 5

Nemáš vůbec za co děkovat :-D Tady,kdyby ses chtěl podívat,jsou to Mazaři z minulého roku,sice mi to něco opylilo,ale i tak to byly dobroty,zvláště ten jeden,na který se ten pyl nedostal. Jsou tam někde i ty AF North. Lig.
http://grower.cz/forum/showthread.p...16&pagenumber=4

Old Post 08-05-2013 v 10:54 AM
Aladin je offline   Profil uživatele Aladin   Find more posts by Aladin   Foto galerie člena Aladin   Click here to Send Aladin a Private Message   Add Aladin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Thorsten
Nový Člen

Karma uživatele Thorsten - 69% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 6

Luxusní fotoreport :-) Akorát mě trochu mrzí, že DP má také trochu přemrštěné ceny, ikdyž pokud sa mně to povede stejně jak tobě, tož těch 1500 litovat nebudu ani vteřinku :-)

Old Post 08-05-2013 v 11:09 AM
Thorsten je offline   Profil uživatele Thorsten   Find more posts by Thorsten   Foto galerie člena Thorsten   Click here to Send Thorsten a Private Message   Add Thorsten to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Thorsten
Nový Člen

Karma uživatele Thorsten - 69% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 7


Tož kytičky rostou jak divé :-) Dnes sem sa byl také po delší době podívat na jednu AF Northern light co mám na borovici. Krásně mě překvapila, jak vyrostla.

Old Post 12-05-2013 v 19:40 PM
Thorsten je offline   Profil uživatele Thorsten   Find more posts by Thorsten   Foto galerie člena Thorsten   Click here to Send Thorsten a Private Message   Add Thorsten to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 8

Zdar, ten bílej květník musí bejt jak pěst na oko ne aspoň ho zabal do nějaké maskovačky. Slečně bych dosypal zeminu akorát po okraj. Jak máš pořešenou závlahu, nebo budeš lézt ke každému zalití?

Old Post 12-05-2013 v 19:53 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Thorsten
Nový Člen

Karma uživatele Thorsten - 69% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 9

Z fotky to není až tam patrné, ale ta borovice je pod tím krásně zakošaťělá, takže zespod není téměř nic vidět.
S tou zeminou je to záměr předejít případnému zlomení bo jinému poškození rostliny(silný vítr, prudký déšť, ulomená větev apod.).
No a závlahu bohužel pořešenou nemám. Ostatně aspoň si pořádně zaposiluju :-D

Old Post 15-05-2013 v 08:50 AM
Thorsten je offline   Profil uživatele Thorsten   Find more posts by Thorsten   Foto galerie člena Thorsten   Click here to Send Thorsten a Private Message   Add Thorsten to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Thorsten
Nový Člen

Karma uživatele Thorsten - 69% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 10


Pěstu zdar, tož včera sem sa byl opět podívat na stromě, jak sa daří auto NL a taky ji zalít. Docela sem sa ale zhrozil, když sem uviděl ty zeschlé okraje lístků. Nevěděl by někdo prosím, čím to može být způsobeno?

Old Post 16-05-2013 v 17:17 PM
Thorsten je offline   Profil uživatele Thorsten   Find more posts by Thorsten   Foto galerie člena Thorsten   Click here to Send Thorsten a Private Message   Add Thorsten to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zelenakonev
Stálý Člen

Karma uživatele zelenakonev - 93% PěstitelskáKarma uživatele zelenakonev - 93% PěstitelskáKarma uživatele zelenakonev - 93% PěstitelskáKarma uživatele zelenakonev - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 39  

Příspěvek č. 11

prehnojeni???

OUTDOOR 2013
OUTDOOR 2012

Old Post 16-05-2013 v 21:06 PM
zelenakonev je offline   Profil uživatele zelenakonev   Find more posts by zelenakonev   Foto galerie člena zelenakonev   Click here to Send zelenakonev a Private Message   Add zelenakonev to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Thorsten
Nový Člen

Karma uživatele Thorsten - 69% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 12

To doufám ne, poněvadž sem v nedělu dával první dávku ALGA GROW (na obalu psali 4ml/1l) a návod jsem dodržel...snad to holka nějak přežije... :-)

Old Post 16-05-2013 v 22:01 PM
Thorsten je offline   Profil uživatele Thorsten   Find more posts by Thorsten   Foto galerie člena Thorsten   Click here to Send Thorsten a Private Message   Add Thorsten to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Highskór
Stálý Člen

Karma uživatele Highskór - 43% PěstitelskáKarma uživatele Highskór - 43% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 99  

Příspěvek č. 13

To jses asi trochu překouk i když je Alga - a - mic hodně slabý tak 4 mililitry na litr k takhle malým kytkám mi nesedí, i podle tabulky to je na 3. týdnu mililitr... takže teď bych chvíli nehnojil aby se vzpamatovala

Old Post 17-05-2013 v 08:09 AM
Highskór je offline   Profil uživatele Highskór   Find more posts by Highskór   Foto galerie člena Highskór   Click here to Send Highskór a Private Message   Add Highskór to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Thorsten
Nový Člen

Karma uživatele Thorsten - 69% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 14


Tož pěstu zdar,
i přes přetrvávající boreliózu jsem byl na stromě zkontrolovat AFNL a vypadá to, že to přežila docela v klidu.
Dal jsem taky dávku ALGA GROW(1ml/L).
Ostatní holky už jsou přesazeny na poli a ještě poslední zbytek mi právě klíčí :-)
P.S. Omluvte prosím špatnou kvalitu fotky, ale foceno v 9 večer.

Old Post 21-05-2013 v 21:59 PM
Thorsten je offline   Profil uživatele Thorsten   Find more posts by Thorsten   Foto galerie člena Thorsten   Click here to Send Thorsten a Private Message   Add Thorsten to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Thorsten
Nový Člen

Karma uživatele Thorsten - 69% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 15



Hi growers tož počasí nám teď zrovna moc nepřeje a bohužel sa to odráží i na růstu. Ani času moc není, tak dávám další foto z borovice až po týdnu :-/.
Hnojil jsem opět ALGA GROW 2ml/l vody. Oběvil jsem taky na květince první preflowers (po cca. 28 dnech růstu :-)).
Pěstu zdar!

Old Post 28-05-2013 v 13:40 PM
Thorsten je offline   Profil uživatele Thorsten   Find more posts by Thorsten   Foto galerie člena Thorsten   Click here to Send Thorsten a Private Message   Add Thorsten to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Thorsten
Nový Člen

Karma uživatele Thorsten - 69% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 16


Zdar groweři!
Tož smůla sa mi lepí na paty...úplně sem sa včera zhrozil na políčku v kopřivách---> asi to vypadá na svilušky :-/ (foto určitě dodám).
Samozžejmě mosim přidat fotogenickou AUto NL. Bohužel i u ní něco není v pořádku (za případnou radu předem děkuju!) Každopádně dostala opět dávku ALGA GROW 3ml/l. Má za sebou 38 dní růstu a okolo 10-ti dnů květu, ale to počasí nepřálo :-(
Pěstu zdar!

Old Post 08-06-2013 v 06:55 AM
Thorsten je offline   Profil uživatele Thorsten   Find more posts by Thorsten   Foto galerie člena Thorsten   Click here to Send Thorsten a Private Message   Add Thorsten to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:14 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
28-06-2021 - Outdoor 2019 - 125 odpovědí
06-08-2018 - Out 2018 - 6 odpovědí
09-05-2018 - Outdoor 2018 - 2 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2773020 seconds with 36 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív