Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Síň Slávy » GROWBOOK od TheGrowBoss.com
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5 6
Autor
Téma 
headcoach
Stálý Člen

Karma uživatele headcoach - 88% PěstitelskáKarma uživatele headcoach - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 65

Preklad pojede. Mam nabidku na vypomoc, kterou rad vyuziju, protoze se u mne doma hodne zmenila situace a ja ted nestiham pomalu ani zalit kytky Myslim, ze do tydne by mohli zacit naskakovat dalsi kapitolky. Dekuju za pochopeni a zajem.

Btw. nesnazte se ze mne udelat soucast nejake podvodne skupiny prodejcu LED. Ja nic nikomu rozhodne nenutim. Muj osobni nazor je proste ten, ze nejnovejsi LED technologie je proste to nejlepsi, pod cim se da dnes pestovat. Uz jsem to tady nekolikrat vzpominal. Po vice nez 12 letech v USA jsem tak nejak odvykl tomu, jak se k sobe lide tady na foru casto chovaji. Vysmech, urazky, osocovani, vykonstruovana obvineni, to jeste nikdy nikomu v nicem nepomohlo. A vzajemna pomoc, rada, podpora a vymena zkusenosti by tady melo byt snad uplne automaticke. A navic v pratelskem a celkove pozitivnim duchu! Vzdyt se tu snad bavime o pestovani ne? Tak slunce v dusi, dobry huleni a vzdy dobra nalada, tolerance a ochota pomoci a poradit

Old Post 12-09-2014 v 06:18 AM
headcoach je offline   Profil uživatele headcoach   Find more posts by headcoach   Foto galerie člena headcoach   Click here to Send headcoach a Private Message   Add headcoach to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Džejmsn
Stálý Člen

Karma uživatele Džejmsn - 35% PěstitelskáKarma uživatele Džejmsn - 35% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 114  

Příspěvek č. 66

Na ledky seru,mam ufo od mazara 50w a vim co je to za shit,mozna na rust rizku,ale stejne je to predrazena lucerna do bordelu ..Ale casem to urcite vychytaji... headcoach nenech se odradit.. tak at to de pic.

Old Post 12-09-2014 v 07:35 AM
Džejmsn je offline   Profil uživatele Džejmsn   Find more posts by Džejmsn   Foto galerie člena Džejmsn   Click here to Send Džejmsn a Private Message   Add Džejmsn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 67

citace:
[i]Btw. nesnazte se ze mne udelat soucast nejake podvodne skupiny prodejcu LED. Ja nic nikomu rozhodne nenutim. Muj osobni nazor je proste ten, ze nejnovejsi LED technologie je proste to nejlepsi, pod cim se da dnes pestovat. Uz jsem to tady nekolikrat vzpominal. Po vice nez 12 letech v USA jsem tak nejak odvykl tomu, jak se k sobe lide tady na foru casto chovaji. Vysmech, urazky, osocovani, vykonstruovana obvineni, to jeste nikdy nikomu v nicem nepomohlo. A vzajemna pomoc, rada, podpora a vymena zkusenosti by tady melo byt snad uplne automaticke. A navic v pratelskem a celkove pozitivnim duchu! Vzdyt se tu snad bavime o pestovani ne? Tak slunce v dusi, dobry huleni a vzdy dobra nalada, tolerance a ochota pomoci a poradit [/B]

Ok, neber to ve zlém, já osobně také nesnáším to o čem píšeš, ale tady před několika lety začali prodávat LED blikátka s tím, že 90W LED UFO je náhrada za 600W HPS, což samo není pravda a byl to podvod na lidech. Ted už uváději že 120W blikátko nahradí 400W HPS a to stále není pravda a recenze od lidí z praxe ukazuje někde na +- rovnováhu, že pod 300W LED jsou rádi za 300g výsledku. Nikdo ledkám nebrání, ale je třeba oddělit reklamní lži od skutečnosti a od toho to máme forum. Takže ledky ano, ale lidi by se neměli nechat oblbnout od nepoctivých prodejců, kteří si zde chtějí dělat reklamu zdarma.
Zatím se tady o ledkách napsalo spousty textu, ale dosud tu nemáme jediný pěst, který by jasně dokázal to, co deklarují prodejci.
Samozřejmě v USA jsou Led světla levnější a zase jiná situace bude někde v horkých oblastech, někde v Kalifornii to bude kvůli klimatu jistě oblíbené, hlavně kvůli chlazení.
Za pravdivý a objektivní pěst pod ledkami budeme rádi, pokud takový máš :-)

Grow Max 150W

Old Post 12-09-2014 v 10:25 AM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bruno.kudrna
Stálý Člen

Karma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 561  

Příspěvek č. 68

Zdravím
Co překlad bude ještě něco??Nebo na to po tady tom dohadování o led panelech s...š??
Zdárek

po trávě se nechodí po trávě se směje
Základní pohyb všeho stvoření je prostý:tam a zpátky

Old Post 25-11-2014 v 07:07 AM
bruno.kudrna je offline   Profil uživatele bruno.kudrna   Find more posts by bruno.kudrna   Foto galerie člena bruno.kudrna   Click here to Send bruno.kudrna a Private Message   Add bruno.kudrna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petr616
Stálý Člen

Karma uživatele petr616 - 1% PěstitelskáKarma uživatele petr616 - 1% PěstitelskáKarma uživatele petr616 - 1% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 214 

Příspěvek č. 69

Bylo by fajn, kdyby bylo pokracovani ;-)

Old Post 25-11-2014 v 17:07 PM
petr616 je offline   Profil uživatele petr616   Find more posts by petr616   Foto galerie člena petr616   Click here to Send petr616 a Private Message   Add petr616 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
headcoach
Stálý Člen

Karma uživatele headcoach - 88% PěstitelskáKarma uživatele headcoach - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 70

Kua hosi, tak ja fakt nevim. Trosku mne mrzela ta az prilis ostra diskuse o tech LED svetlech, ale to snad uz nebude ten nejvetsi problem. Vec se ma tak, ze jsem fakt silene busy!!!! Mne to vazne mrzi, kdyz vidim, ze by to urcite melo vyznam, tak se do toho s pomoci bozi a s pomoci "gaunera" asi zase pustim. Ceka mne ted sice velka sklizen a vsichni vite, co to obnasi, ale i tak, proste se budu muset kousnout a pokracovat Slibuju! Uz brzo bude dalsi pokracovani.

Old Post 26-11-2014 v 02:42 AM
headcoach je offline   Profil uživatele headcoach   Find more posts by headcoach   Foto galerie člena headcoach   Click here to Send headcoach a Private Message   Add headcoach to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bruno.kudrna
Stálý Člen

Karma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 561  

Příspěvek č. 71

Zdravím
Na diskusi o LED se vyprdni,ta na konec patří jinam.....Tady si to založil kvůli
překladu té knížky ne....Tak šup šup už se nemůžu dočkat...Díky
Zdárek

po trávě se nechodí po trávě se směje
Základní pohyb všeho stvoření je prostý:tam a zpátky

Old Post 26-11-2014 v 07:26 AM
bruno.kudrna je offline   Profil uživatele bruno.kudrna   Find more posts by bruno.kudrna   Foto galerie člena bruno.kudrna   Click here to Send bruno.kudrna a Private Message   Add bruno.kudrna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alojz61
Stálý Člen

Karma uživatele alojz61 - 16% PěstitelskáKarma uživatele alojz61 - 16% Pěstitelská

Registrován: Sep 2014
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 72

Čtení je to zajímavý. Hlavně mě zaujaly skoro opačné názory na pěstování co se týká množství hnojiv, světla a vlastně všeho ostatního. Většinou každý doporučuje co největší množství.
Před rokem jsem začal pokusy s pěstováním doma ve stylu, aby to moc (radši skoro nic) nestálo. Box byl jen z kartonu polepeného alobalem, stínidlo z televizní antény, taky polepený alobalem. Svítil jsem v něm dvouma 23W obyčejnýma úsporkama z Obi. Žádbý odtah ani ofuk, jen mezery mezi kartonem. Pochopitelně to nebyl žádný extra výnos, ale rostlo to i kvetlo. Letos jsem pořídil box, osvětlení i ventilaci. Tak jsem zvědav na ty výnosy. Podle všech zaběhlých pravidel by měl být výnos nejmíň o 1000% vyšší. :-)

Old Post 27-11-2014 v 06:55 AM
alojz61 je offline   Profil uživatele alojz61   Find more posts by alojz61   Foto galerie člena alojz61   Click here to Send alojz61 a Private Message   Add alojz61 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
needbot
Nový Člen

Karma uživatele needbot - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 73

tady uz je to asi navzdy mrtve co?

Old Post 16-02-2015 v 11:41 AM
needbot je offline   Profil uživatele needbot   Find more posts by needbot   Foto galerie člena needbot   Click here to Send needbot a Private Message   Add needbot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Příspěvek č. 74

Treba je tu nekdo jiny kdo Growbook ma a muze pokracovat v prekladu...?

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 16-02-2015 v 12:49 PM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nadbuh
Stálý Člen

Karma uživatele Nadbuh - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2016
Příspěvků: 93  

Příspěvek č. 75

Celkem rychlý konec...bohužel 😔

Old Post 30-10-2016 v 15:37 PM
Nadbuh je offline   Profil uživatele Nadbuh   Find more posts by Nadbuh   Foto galerie člena Nadbuh   Click here to Send Nadbuh a Private Message   Add Nadbuh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pajkapajka
Stálý Člen

Karma uživatele pajkapajka - 100% PěstitelskáKarma uživatele pajkapajka - 100% PěstitelskáKarma uživatele pajkapajka - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 130 

Příspěvek č. 76

Měl by někdo zájem si ho společně objednat? 25 dolarů doprava plus 20 dolarů kniha

Old Post 04-12-2016 v 11:06 AM
pajkapajka je offline   Profil uživatele pajkapajka   Find more posts by pajkapajka   Foto galerie člena pajkapajka     Add pajkapajka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
atletico
Stálý Člen

Karma uživatele atletico - 4% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 77

To je tak ked pride mamlas BART a poserie vsetko co tu niekto vytvori..kolko hodin prace to dalo chalaniskovi aby s niecim prisiel,ale obmedzena duta hlava ktoru mater nevychovala to sku.ví za par minut..seriem na to..

Old Post 09-11-2018 v 12:38 PM
atletico je offline   Profil uživatele atletico   Find more posts by atletico   Foto galerie člena atletico   Click here to Send atletico a Private Message   Add atletico to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 78

kdo má zájem pdf/epub

https://alpmedia.press/med-55203/1613648529

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 09-11-2018 v 13:30 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Archi
Stálý Člen

Karma uživatele Archi - 42% PěstitelskáKarma uživatele Archi - 42% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 124  

Příspěvek č. 79

Odkaz nefunguje

Váš Archi

Old Post 11-11-2018 v 16:56 PM
Archi je offline   Profil uživatele Archi   Find more posts by Archi   Foto galerie člena Archi   Click here to Send Archi a Private Message   Add Archi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 80

sorry chybička https://amamedia.press/med-45365/1613648529

jen upozornim, lepší registrovat přes paypal a hlavně si ohlídejte zrušení zkušební verze a pro jistotu hned zrušte i platby v paypalu samotnym... trochu obstrukce, sou vychcaný tak musíte bejt taky, ale co by ne pro knížku zadarmo

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Naposledy upravil crazyben 11-11-2018 v 19:00 PM

Old Post 11-11-2018 v 18:18 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:45 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5 6  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5029710 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív