Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Přípravka pro nováčky » Děložní lístky nechcou vyrůst RADY SEM !!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Kenway
Stálý Člen

Karma uživatele Kenway - 3% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 75 

Upozornění Děložní lístky nechcou vyrůst RADY SEM !! Příspěvek č. 1

Zdravím vás , mám takový problém , minulý týden v pondělí jsem dal naklíčit , semínka pukly během 2 dní , teď jsem už v hlíně , dokonce první nejrychlejí je venku , ale nastal problém se kterým si nevím rady , děložní lístky zůstaly být takové bíle až žluté ale stonek se krásně zelená . foto zašlu během dneška ale každopádně nevíte někdo čím by to mohlo být ?

Old Post 15-03-2014 v 10:23 AM
Kenway je offline   Profil uživatele Kenway   Find more posts by Kenway   Foto galerie člena Kenway   Click here to Send Kenway a Private Message   Add Kenway to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 2

Zdar, bílé až žluté zabarvení děložních lístků zní hrozivě Jestli ti nezahnívají pod skořepinou semínka, hm? Pošli foto a pak se uvidí, zatím ti to házím do přípravky. Měj se...

Old Post 15-03-2014 v 11:32 AM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kenway
Stálý Člen

Karma uživatele Kenway - 3% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 75 

Příspěvek č. 3

Tak bohužel fota dnes nebudou , se skořápky vylezla normálně krásně bílá.Už při klíčení se strašně rychle chtěla dostat ven Bohužel při kontrole jsem zjistil že ty děložní lístky byly úplně suché. Nevím jak se to mohlo stát ještě mám pár seeds tak dám další a uvidíme no , každopádně nemáte někdo nějaké to sémě navíc ? Nebo nechtěný řez spokojím se s čímkoliv ))

Old Post 15-03-2014 v 12:19 PM
Kenway je offline   Profil uživatele Kenway   Find more posts by Kenway   Foto galerie člena Kenway   Click here to Send Kenway a Private Message   Add Kenway to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:08 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5305230 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív