Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Velké kytky,a pořád nic.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
xmen2
Nový Člen

Karma uživatele xmen2 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 3 

Obecné Velké kytky,a pořád nic. Příspěvek č. 1

Cuzte, mam asi metrove kytky, a porad ani jedna palda???? Co s tim??? JE to normální??

Old Post 18-06-2003 v 13:46 PM
xmen2 je offline   Profil uživatele xmen2   Find more posts by xmen2   Foto galerie člena xmen2   Click here to Send xmen2 a Private Message   Add xmen2 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele xmen2! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sharper
Nový Člen

Karma uživatele sharper - 23% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 24 

Příspěvek č. 2

Nebylo by ani m oc normalni,kdyby ti v pulec cervna rostly na kitkach samy palice..Leda bys to sazel uz v zime.Kvist by ti to melo tak za mesic.Mozna driv,nebo dyl,podle toho,kdys to sazel.A v tyhle dobe sou i kiti ,ktery maj metr padesat bez jediny palky.Jejich cas teprv pride....Jinak ale naky naznaky by se pomaloucku za cas mely obevovat

Old Post 18-06-2003 v 14:00 PM
sharper je offline   Profil uživatele sharper   Find more posts by sharper   Foto galerie člena sharper   Click here to Send sharper a Private Message   Add sharper to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Domestican
Stálý Člen

Karma uživatele Domestican - 23% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 49  

Příspěvek č. 3

:-) xmen2 ____ :-) hale kyti ti dozrávaj podle délky světla....nééé podle stáří...myslím výšky šířky...atd....
Takže je to tak, že teď je dlouhá perioda (období) světla...tzn. že kyti roste a roste.....až do doby, kdy začne světla ubývat...tzn. začne se blížit konec léta a přichází podzim....kyti je tak chytrá....bojí se aby náhodou neumrzla nebo nedostala "angínu" a tak začne dozrávat...tzn. začne dělat paldy a krásně se pochčije voňavou pryskyřicí....(počůrá)....a ty to paq jen sklidíš....a hulíš.... :-)

Hale ještě je dost času...takže pohoda :-) jinak já už paldy na kyti mám od půlky dubna...jelikož jsem zasadil za okýnkem s paprikama kyti, na kterou bylo moooc brzo...páč bylo ještě málo světla....a tak vyrostla asi 10 čísel a začala házet blizničky...no a teď je vysoká zhruba tak půl metru a je to jeden celej salámek...kterej voní úplně festově....hodím ti sem foto...jestli se mi to povede...heh....čusss a vydrž....! :-)

Old Post 18-06-2003 v 20:47 PM
Domestican je offline   Profil uživatele Domestican   Find more posts by Domestican   Foto galerie člena Domestican   Click here to Send Domestican a Private Message   Add Domestican to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Domestican
Stálý Člen

Karma uživatele Domestican - 23% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 49  

Příspěvek č. 4

:-) xmen2 takže koukej, to je takhle :-) kyti nedozrávají podle stáří...myslím podle výšky...šířky..tloušťky...atd... Dozrávají podle délky světla...tzn. že když je venku hodně světla kyti rostou a rostou a když začne světla ubývat...tzn. že se zmenší perioda světla a tzn. když začne končit léto a nastávat podzim....kyti dostanou strach ze zimy a z umrznutí....taky z hrozící "angíny".... a začnou rychle dozrávat...tzn. že přestanou růst a začnou vytvářet blizničky (pouze u samic) a začnou se krásně pochcávat (počůrávat) voňavou pryskyřicí....a ty potom jen přijdeš voškubeš a vyhulíš... :-)

Může se stát, že ti kyti začnou vytvářet paldy už teď....ale je to ojedinělé...
Mě se to letos stalo....jelikož jsem zasadil brzo ještě když venku za oknem byl poslední sníh...píchnul jsem pár semínek mezi zasazené semínka paprik a co se nestalo....vyrostla první rostlinka, vyrostla asi taq 10 cm a jelikož to bylo za oknem v teple a venku bylo málo světla....kytička myslela, že je podzim dostala strach z "angíny" a začala vytvářet blizny....no paličky byly už začátkem dubna.....
Nyní je kyti zhruba 50 cm vysoká a je to jeden krásný voňavý salámek....kterej asi sklidíme počítám o prázdninách....jelikož má náskok před ostatníma....heh no zkusím ti sem hodit foto jak to vypadalo 16.5. :-) ted´to vypada zasejc jinak .....je to prostě krásný... :-) nééé veliký ale hvezký jen co je pravda...heh
takže měj strpení a vydrž... :-) zdar a sílu najdeš v salámech....!

Old Post 18-06-2003 v 21:16 PM
Domestican je offline   Profil uživatele Domestican   Find more posts by Domestican   Foto galerie člena Domestican   Click here to Send Domestican a Private Message   Add Domestican to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Domestican
Stálý Člen

Karma uživatele Domestican - 23% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 49  

Příspěvek č. 5


no zkouška foto...nic neslibuju
foceno 16.5.2003

Old Post 18-06-2003 v 21:18 PM
Domestican je offline   Profil uživatele Domestican   Find more posts by Domestican   Foto galerie člena Domestican   Click here to Send Domestican a Private Message   Add Domestican to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Domestican
Stálý Člen

Karma uživatele Domestican - 23% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 49  

Příspěvek č. 6


tak a teď ti ještě hodím foto jak to vypadalo k 7. 6. 2003....podstatná změna! ta kyti co kvete je uprostřed těch největších adélek....už jí úplně zakryly....páč ta největší kyti má cca 180 čísel....a je sázená o 2 tádný později než ta co kvete a má 50 cm..... :-)

Old Post 18-06-2003 v 21:30 PM
Domestican je offline   Profil uživatele Domestican   Find more posts by Domestican   Foto galerie člena Domestican   Click here to Send Domestican a Private Message   Add Domestican to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
olo
Stálý Člen

Karma uživatele olo - 6% PěstitelskáKarma uživatele olo - 6% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 202  

Příspěvek č. 7

Ja mam kiti 170cm a sou taky porad bez palic bud v klidu

Old Post 21-06-2003 v 16:52 PM
olo je offline   Profil uživatele olo   Find more posts by olo   Foto galerie člena olo   Click here to Send olo a Private Message   Add olo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fasmos
Stálý Člen

Karma uživatele fasmos - 57% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 199 

Příspěvek č. 8

neboj dočkáš se moje kytky maj taky fest přes 1,5m a taky nic ono to přijde.......

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

!!!!!!!!Ať to svítí a roste!!!!!!!!
---------------Hello fasmos----------------

Old Post 22-06-2003 v 10:27 AM
fasmos je offline   Profil uživatele fasmos   Find more posts by fasmos   Foto galerie člena fasmos   Click here to Send fasmos a Private Message   Add fasmos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wimpy[vp]
Stálý Člen

Karma uživatele Wimpy[vp] - 4% PěstitelskáKarma uživatele Wimpy[vp] - 4% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 141  

Příspěvek č. 9

Je to celkem logicky že to v tehle době nebude hazet paličky.Je teprve červem,do sklizně zbyvají přibližne ještě dva měsíce .Ja mam jednu kitinku ktere se změnila fotoperioda a začala paličkovat i když ma tak maximálně 50cm.LAe to je jenom nahodička...hlavně nebuďte nedočkaví jako můj kámoš a nesklízejte to předčasně

Některé dorgy nejsou zakázané proto že by byly nebezpečné,ale jsou nebezpečné proto že jsou zakázané!!!

Kreslite si ? - Galerie

Old Post 25-06-2003 v 21:59 PM
Wimpy[vp] je offline   Profil uživatele Wimpy[vp]   Find more posts by Wimpy[vp]   Foto galerie člena Wimpy[vp]   Click here to Send Wimpy[vp] a Private Message   Add Wimpy[vp] to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 10

fuha ja mam ich velke maximalne 50 cm

Old Post 01-07-2003 v 21:28 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vra_tekk
Stálý Člen

Karma uživatele vra_tekk - 28% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 51 

Dotaz Problemy s rustem Příspěvek č. 11

Zdravim moc lidicky!

Prosim Vas, kytiii jsou v zemi 2 mesice (30.04.03) a jeste pred 14 dny byly nadherne ! 1,5m stonky jiz dostatecne silne, ale:

Po tech vedrech co ted byly, najednou uplne zastavily a stale i v 1,5m nemohu rozpoznat samce !!! Navic se vubec stale nejevi palicky. Pritom: cely den slunce, stale zalevam, nehnojim ale byly sazeny do smesi substratu a hliny.
Mam jen strach, ze jsou moc blizko u sebe (cca 5cm vedle sebe) a to asi bude ten prussserrr. Muzou se jeste pri teto vysce presazet?????
Diky za radu a zahradnikum zdar !!!

Old Post 03-07-2003 v 14:14 PM
vra_tekk je offline   Profil uživatele vra_tekk   Find more posts by vra_tekk   Foto galerie člena vra_tekk   Click here to Send vra_tekk a Private Message   Add vra_tekk to your buddy list     Navštiv homepage uživatele vra_tekk! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vra_tekk
Stálý Člen

Karma uživatele vra_tekk - 28% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 51 

Příspěvek č. 12

Noo, ale koukam ze si je dal taky moc blizko u sebe. Mne to dela problem, pacz se mi ted rust zastavil. Ale je fakt , ze 02.07. byly cca stale 1,5m (sazeno 30.04.03 z vlastnich semen)

Old Post 03-07-2003 v 14:40 PM
vra_tekk je offline   Profil uživatele vra_tekk   Find more posts by vra_tekk   Foto galerie člena vra_tekk   Click here to Send vra_tekk a Private Message   Add vra_tekk to your buddy list     Navštiv homepage uživatele vra_tekk! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
divnaregistrace
Stálý Člen

Karma uživatele divnaregistrace - 9% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 36 

Příspěvek č. 13

hmm záleží hodně i na odrůdě.....jedna kytka má cca. 300cm a ani náznak palice akorát se začla teďka větvit-ostatní mají tak 150-200 a některý začínaj kvíst a vonět, ale některý co se větvili sami vod začátku nemaj náznak ani prd- jinak myslim že indica, kvete rychlejc a sativka hodně pozdě- ale jak to tak vypadá mám nějakýhjo bastarda mezi nima- sem dám fotky teda no:-) jinak ty kurvy svilušky mi vysávaj listy jaxvině-koupim toho roztoče! a ten s nima zatočí - mám to na balkoně- (tu 3 metrovou mám už doma je vohnutá vo strop, ale nedá se nic dělat páč takle velká nemůže bejt venku)
----elvis Vás sleduje-----

Old Post 04-07-2003 v 08:33 AM
divnaregistrace je offline   Profil uživatele divnaregistrace   Find more posts by divnaregistrace   Foto galerie člena divnaregistrace   Click here to Send divnaregistrace a Private Message   Add divnaregistrace to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Svahadji
Kaya-man

Karma uživatele Svahadji - 100% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 506  

Příspěvek č. 14

Kam pospícháte s palicema? Vždyť teprv před 14-ti dny byl slunovrat a od té doby se teprv zkracujou dny a jak jistě víte kytky reagují na zkracování periody kvetením. No může to kvíct dříve (jak tu někteří píšete), ale to je buď modelem, předpěstováním, náhodou, nebo souhrou klimatických podmínek roku v dané lokalitě.
to Sinure: chce to místo s dobrou vzdušnou půdou, hodně sluníčka a prostor kolem sebe - pak to jde i bez chemek - jednou jsem měl v polovině června kytky 2,5 m bez hnojení!, jenom jsem zasadil malý sazeničky a když jsem potom přijel , tak jsem nestačil valit oči. Škoda, že už nemůžu na tom místě pěstovat - bylo to tam ideální..

Old Post 05-07-2003 v 11:53 AM
Svahadji je offline   Profil uživatele Svahadji   Find more posts by Svahadji   Foto galerie člena Svahadji   Click here to Send Svahadji a Private Message   Add Svahadji to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blockhead
Stálý Člen

Karma uživatele blockhead - 82% PěstitelskáKarma uživatele blockhead - 82% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 227  

Příspěvek č. 15

2 domestican: To sou ty moje seminka??? At je to jakkoli kazdopadne K+ za to co to zatim vyrostlo

smoke4peace


My experimentz + Jack Herrer @ 150W =

Old Post 05-07-2003 v 19:58 PM
blockhead je offline   Profil uživatele blockhead   Find more posts by blockhead   Foto galerie člena blockhead   Click here to Send blockhead a Private Message   Add blockhead to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bezejmenný
Nový Člen

Karma uživatele Bezejmenný - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 4 

Příspěvek č. 16

jak vidim tak asi zalezi kdy se sazi, pac rozdil 14dnu potom dela rozdil 1,5m.Kdy by se melo asi tak sazet ? dik

Old Post 07-07-2003 v 00:06 AM
Bezejmenný je offline   Profil uživatele Bezejmenný   Find more posts by Bezejmenný   Foto galerie člena Bezejmenný   Click here to Send Bezejmenný a Private Message   Add Bezejmenný to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:41 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7393220 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív