Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Zahraniční Marihuana
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
high23
Stálý Člen

Karma uživatele high23 - 5% PěstitelskáKarma uživatele high23 - 5% Pěstitelská

Registrován: Feb 2015
Příspěvků: 27 

Příspěvek č. 17


ahoj lidi.. taky prihodim prispevek do diskuse.

před pár lety jsem hulil v Irsku, modely byly horší než v ČR a cenu si už nepamatuju, ale myslím že výrazně dražší než u nás. V Amstru jsem byl parkrat v coffee shopu, a bylo to vyborny chutove. No a nedávno jsem na ostrově Gran Canaria koupil odhadem 4g hašiše z maroka. Byl to slušněj váleček a stál 20e. Musím říct, že po tolika letech co jsem neměl čokoládu, byla paráda sehnat tohle. přihazuju foto

hobby grower

moje zahrada
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=75131
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=75126
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=75149

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=75567

oblíbené modely: v tuhle chvíli Larry OG, Shark Shock

Naposledy upravil high23 13-07-2015 v 20:13 PM

Old Post 13-07-2015 v 20:01 PM
high23 je offline   Profil uživatele high23   Find more posts by high23   Foto galerie člena high23   Click here to Send high23 a Private Message   Add high23 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
schutzesan
Stálý Člen

Karma uživatele schutzesan - 40% PěstitelskáKarma uživatele schutzesan - 40% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 137  

Příspěvek č. 18

Hojte taky pridam svoje postrehy, studoval jsem v usa (washington dc) na jedne universite a zde jsem bral travu od vic dealeru, pozdeji jsem se s jendim skamaradil a chvili taky prodaval pro ostatni a ybch mel pro sebe.. Trava byla vazne kvalitni, posila se postou po cele usa a obcas se stane ze zbozi nedojde... Taky uz jednou kdyz zbozi dorazilo o den pozdeji tak dealerse na to vysral z strachhu ze si to nevyzvedne.. Bral jsem od nej nejvic blue dream, girl scout cookies , death star a pak bejvc ruzne drihy waxu nebo shatteru.. a jeste nejaky modely u kterych uz nevim co to bylo... Jedno jsem ale dostal model black ice u ktereho nevim co ale ten byl tak 2x wilnejsi nez vse co jsem kdy v zivote okusil a dycky jsme v 3 lidech po minibrcku lezeli na gauci jak pribiti tak 2-3 hod a sileny stavky...

Pak jsem cestoval po zapde a kupoval travu v coffeshopech v coloradu a pres zname v kalifornii a musim rict ze tam to bylo tak nastejno s tou kvalitou jak od dealeru..

Tak za me usa ma jedny z nej modelu s tim ze uz jsem okusil travu z anglie, holandska, italie, nemecka, cr... Zde v cr jsem zatim spis jel od dealera a teprv se snazim pesit svoje nebo jsem ejste nenarazil moc an ty co umej dobre pestit...

Myslim ze na to ma taky velky vliv zmena politiky proti konopi v usa a taky nevim nekdo rika ze pridavaji dost chemie do te travy tak proto se to muze zdat silnejsi... Tomu byh mohl i verit po tom co tam delaj s svym jidlem a prijde jim to ok...

Old Post 02-05-2016 v 12:37 PM
schutzesan je offline   Profil uživatele schutzesan   Find more posts by schutzesan   Foto galerie člena schutzesan   Click here to Send schutzesan a Private Message   Add schutzesan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:31 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
22-07-2009 - anti marihuana - 43 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2113540 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív